Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Dlaczego boli mnie dziurka górna coraz bardziej,mam kolczyk 18 dni ,wcześniej mnie tak nie bolało:(a teraz tak ćmi...załamka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misTHia
Próbowałam juz wszystkiego odnosnie odkrecenia mojej kuleczki,kupiłam sobie rekawiczki gumowe i probowalam wielokrotnie odkrecic ale nic... jet to tak mocno zakrecone ze szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
octenispetu używajcie 2 tygidnie poyem przerwa :) nie jest to antybiotyk ale lepiej za bardzo ranki nie przyzywczajać :) jak mozna nie umiem odkrecic kulki, ja jak mialam problem to poprostu łapałam kulke przez bluzke i poszło heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Paulineczka biała weź tego kolczyka więcej nie wyciągaj bo całkiem zdupczysz sprawe, a i tak masz spory problem. przede wszystkim nie wyjumuj tego!!!!!!!!!!!!! po drugie nie ciągnij nic ani nie probuj sie tego na siłe pozbyć. z tego co piszesz mialam cos takiego. poprostu smaruj to tribiotykiem i w 2 lub 3 dni powinno widać poprawe. Mi sie goiło po 2 dniach bo raz niechcacy wyjełam kolczyka i niefortunnie rozwaliłam kanał > smaruj tribiotykiem 3 razy dziennie przez powiedzmy 3 dni a potem 2 razy przez 4 dni czyli w sumie 7 dni i odstaw, daj znac co i jak i zapomnij o zmienianiu i nie babraj paluchami przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka_Biala
DZIEKI :* juz tam nie grzebie ale musialam wyjac bo w tym albo przyszlym tygodniu bede miala przaeswietlenie i musze go wyjac :( i musialam sprobowac bo sie balam ze po przeswietleniu go nie wloze :( a i mam tego coraz mniej :) juz tylko 1mm chyba tego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maslanka:nie wyciągaj kolczyka!! wiem ze strupek sie robi,bo sama miałam i wiem ze to strasznie nieprzyjemne bo jak sie oblepi na preciku to drażni kanał i boli wtedy..po prostu musisz czesciej czyscic precik:nasącz patyczek do uszu solą fizjologiczną i przemywaj pręcik...powiem szczerze ze u mnie dosyc długo leciała ta ropa...(bo limfa wylatuje,ale nie robi sie taki strup jak przy ropie) Po prostu musisz byc cierpliwa ;) i pamiętajże nie możesz kolczyka wyciągac,bo przez to wyciąganie nie dajesz kanałowi sie spokojnie goic :P ja jeszcze kolczyka nie wyjmowałam,ale jak próbuje tak normalnie palcami to też nie mogę odkręcic ;) ale jak już sie zdecyduje na zmianę to użyje gumowych rękawiczek ;p;p ;) madzia: to dobrze ze napisałas,bo ja tam bym przemywała i przemywała ;) lubie nim przemywac,bo takie efekty przyniósł że w szoku jestem ;) strasznie zadowolona :) a wogóle to dziewczynki w sobotę ślub i wesele mojej siostry...wyobrażacie sobie co się dzieje u mnie w domu..? szok!wszyscy latają tacy zestresowani hehe :P tylko ja jakaś dziwnie spokojna ;) pozdrawiam ;);**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam kolczyk dwa razy
zostala mi blizna po dziurce. Czy moge przebic pepek trzeci raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak to czytam wszystko to się ciesze ze te strupy oblepione mam już całkowicie za sobą ohh a czasem naprawde boli jak sie obklei i kolczyk cofa sie do dziurki ojojoj martusia no mi piercer powiedział ze mam nos przemywać 2 tygodnie, wiec wyniosłam z tego ze potem trzeba jkoąś przerwe zrobic :) ale jak ci sie bardzo polepszy to odstaw i samo dojdzie do siebie :)) a ja już byłam na solarium z kolczykiem i wszystko ekstra :))) teraz jestem pewna ze moge spokojnie się kąpać gdziekolwiek i bedzie okej, ale i tak ocetnisept mam w pogotowiu, nawet po zagojeniu warto miec cos do przemywania np po kąpielach w basenach lub jeziorach dobrze zdezynfekowac:) Paulineczka jak juz zrobisz to rpzeswietlenie to nie waż sie wyciagac kolczyka wiecej przez jakis czas :// Niby przebijają niektorzy na poprzednią blizne po kolczyku ale jak sie trafi na zabliźniony kanał to ponoć cholernie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa no to fajnie masz, ja uwielbiam wesela :D A ja sie wczoraj juz kąpałam w morzu i opalalam i wszystko super z pepkiem :P Ale sie opalilam, wczoraj bylam cala czerwona a dzisiaj wychodzi mi juz brazowy kolorek :D U mnie gorąco jak nie wiem... Co do solarium to chyba pojde, zeby miec mniej wiecej równa opalenizne. Bo cala jestem brazowa ale mam biale slady od bikini :P Zobaczymy... Ale moge juz stwierdzic ze pepek jest zagojony ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka PPPPP
ja mam 15 lat i mam kolczyka w pepku... przebijalam nie dawno (tydzień) bardziej mnie bolalo uszczypniecie szczypcami niz przeklucie... goi sie bardzo dobrze:) placilam 100 zło ale miałam pewnośc ze kolczyk był zdezyfekowany wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek2324
czy moge sobie zrobic kolczyka w pępku w wieku 14 lat i czy mi zrobią w salonie kosmetycznym Ewa w skierniewicach i czy moge przyjsć bez osoby dorosłej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia: ja też sie ciesze ze za sobą mam te ropienie i obklejanie... :D no octenisept odstawiłam :) a teraz to czym co jakiś czas przemywac? solą fizjologiczną?? amy: fajnie to ja bede miała ale jutro jak już bede tańczyc :) teraz narazie cały czas jest cos do roboty :P ale i tak na kompa się na chwilę urwę :D hehe Agnieszka: mam nadzieje ze bedzie sie szybciutko i sprawnie goił ;) koteczek: najlepiej to idz i zapytaj czy Ci przebiją jeżeli jesteś niepełnoletnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia ja raz na jakiś czas robie tak , wyciągam kolczyk , pręt spryskuje cały octeniseptem i wkładam spowrotem. moze raz na tydzien albo dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will7775
Witajcie ponownie dziewczyny :) Wiem że temat tego forum to pępek, ale może któraś z Was ma kolczyki w chrząstce? Bo ja owszem, ale po dwóch miesiącach nadal są nie tak jak trzeba - jest jakaś wydzielina i próbowałam przemywać wodą utlenioną, solą fizjologiczną - i nic poprawy :( Co zrobić żeby to się wygoiło do końca? Przekłuwane miałam pistoletem (niestety), nie jestem uczulona na stal chirurgiczną więc na pewno to nie wina kolczyka... Jeśli możecie to pomóżcie - plissssss :* A co do pępuszka - na razie ma normalne reakcje - minął 5 dzień i troszkę ropy-ale malutko i boli jak się niechcący szarpnie ;P Jednak z reguły uważam a wtedy to wcale nie czuć że go mam :) Myślę że na razie goi się jak trzeba - regularnie przemywam i biorę prysznic ze specjalnym mydełkiem. Tribiotic zacznę stosować w przyszlym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OoOTatianAOoO
Mam jebnieta stara: Wiem co przezywasz poniewaz moj chlopak tez zrobil cos takiego...Wiem jak to boli i okropnie wyglada:( musiosz odrobine poczkeac zrosnie ci sie samo... ale wiesz w moim przypadku byly to 3 lata...i pozniej zrobilam sobie jeszcze raz kolczyka i przy przebijaniu (igla do szycia) zemdlalam az 3 razy...Wiec zastanow sie lepiej ze 3 razy przed kolejnym przebiciem...:( Okropnie ci wspolczuje A skad jestes? Bo moze wybierzemy sie razemna piwo i pogadamy o tym treumatcznym wsponieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexi flexi lala
Will7775 : JEsli chcesz porozmawiac o kolczyku w chrzastce to wypierdalaj na inne forum. Jak sama nazwa skazuje to forum jest odnosnie kolczyka w pepku... Nie umiesz czytac? Problemy ze wzrokiem? A moze poprostu okularki ci zaparowaly? A jesli nie chce ci sie suzkac innego forum to napisz do przyjaciolki!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexi flexi lala
Jesli chcesz porozmawiac o kolczyku w chrzastce to wypierdalaj na inne forum... Jak sama nazwa wskazuje to forum jest odnosnie kolczyka w pepku... Moze nie umiez czytac lub masz problemy ze wzrokiem? Albo okularki ci zaparowaly? Jak chcesz porozmawiac o kolczyku w chrzastce to napisz do przyjaciolki ona ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jebnieta stara --> no to jest całkowicie nienormalne zeby matka wyrwała ci kolczyka, bo jesli miała z tym problem to mogła kazac ci go wyjać ale nie wyrwać!! masakra nie do pomyślenia. Tatiana chłopak wyrwał ci kolczyka?? to jeszcze gorzej bo to w koncu obca osoba. ja bym palneła w ryj. na wszystko są sposoby ale nie taki hardcore. matko co się dzieje z tymi ludźmi. sexi flexi lala wyluzuj, jak ci nie pasuje jej post to nie odpisuj na niego i po problemie, hcesz zwrocic na siebie uwage?? dziecinne i typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexi flexi lala
madzia575 : Jestes Analfabetka...jak chcesz ze mna pisac to muszisz kupic slownik ortograficzny...z@l. a jak will7775 chce popisac o kolczyku w chrzastce to nich sobie poszuka odpowiedniego forum! Dziecinna to moze ty jestes...ja nie bardzo. Ty chyba nie wiesz jak sie dzieci zachowuja i nigdy nie mialas z nimi doczynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexi flexi lala
Nawet jakby ci sie literki pomylily to slowa "chesz" nie ma w slowniku chyba ze tworzysz wlasny, to rozumiem ale obok musisz napisac porawna wersje. ż@l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OoOTatianAOoO
Nie chce go usprawiedliwiac ale on byl najebany. Uderzylam go w leb ale mi oddal dwa razy mocniej bo jkest kulturysta. I zmasakrowal mi twarz...mialm nos zalmany oko podbite. Wczesniej tez mialam taka sytuacje ale obiecal ze mnie juz nie uderzy. P.S To byl 8 raz:(:(:( wiem powiecie moz eze glupia jestem ale znowu do niego wrocilam co ja na to poradze ze kocham tego mojego drania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiol93
Cześć. Mam problem:( W poniedziełek (% dni temu) zrobiłam sobie kolczyk w pępku... prawie nic nie bolało:P to było takie dziwne uczucie... ;] ale od 2 dni zauważyłam ze w pępku pojawiają mi sie niewielki bąble. nie są czerwone ... takie żółtawe... codziennie czyszcze kolczyk 3 razy dziennie... od dzis zaczełam uzywać maści TRIBIOTIC... czy robie coś źle??!! jak myślicie co to są za bąble?! co mam teraz z rtym zrobić? pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiol93
Cześć. Mam problem:( W poniedziełek (% dni temu) zrobiłam sobie kolczyk w pępku... prawie nic nie bolało:P to było takie dziwne uczucie... ;] ale od 2 dni zauważyłam ze w pępku pojawiają mi sie niewielki bąble. nie są czerwone ... takie żółtawe... codziennie czyszcze kolczyk 3 razy dziennie... od dzis zaczełam uzywać maści TRIBIOTIC... czy robie coś źle??!! jak myślicie co to są za bąble?! co mam teraz z rtym zrobić? pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
wiol93: Sama przebijalas?? z czego masz zrobiony kolczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola93
Nie przebijałam sama... Jest zrobiony ze stali hirurgicznej raczej. moje kolezanki robiły tam gdzie ja i nie mialy zadnych problemów. moze to po prostu bąble z ropą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
ja mam kolczyk i przekłucie mnie nie bolało wcale a goi sie ładnie tylko trzeb go dobrze pielęgnować trzeba go często przemywac woda utleniona i sparowac maścią tribiotic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola93
Ja tak robie... Kurcze no i co ja mam teraz zrobić?? może przebic te bąble zeby to co jest w nich sie wylało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hęę
ja mozna samemu zroibc sobie kolczyka w pępku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hęę
jak sie robi samemu kolczyk w p ępku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy flexi lala --> właśnie się przekonałam że mam do czynienia z dzieckiem. Nie miałaś sie czego czepić to sie dowaliłaś do literek, Żaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllll dziewczynko. hyhy Tatiana, to strasznie naprawde, ale zobaczysz że kiedyś przyjdzie taki moment że powiesz dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×