Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

maiłam kolczyk ale ze wzgledu na faceta-wyjelam;/nie lubił go, zaczepieł nsie i utrudniał... no wiadomo co.. kosztowało mnie to w studiu piercingu 89zl. nie bolało ale zle sie goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcja
mam 13 lat i na początku lipca z koleżanka przebiłyśmy sobie pępki oczywiście same i bez wiedzy rodziców moja mama dzisiaj zauważyła jak wstawałam najpierw nic nie powiedziała tylko się śmiała a potem powiedziała, że jak bym się jej spytała to by mi pozwoliła i jeszcze żeby nosił mi się dobrze a tata chyba jeszcze nie wie poza tym kolczykiem jeszcze pare w uszach mam i tylko po 1 mi kosmetyczka przebijała a resztę sama ale na te w uszach rodzice się zgodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiłam kolczyk ale ze wzgledu na faceta-wyjelam;/nie lubił go, zaczepieł nsie i utrudniał... no wiadomo co.. kosztowało mnie to w studiu piercingu 89zl. nie bolało ale zle sie goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiłam kolczyk ale ze wzgledu na faceta-wyjelam;/nie lubił go, zaczepieł nsie i utrudniał... no wiadomo co.. kosztowało mnie to w studiu piercingu 89zl. nie bolało ale zle sie goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiłam kolczyk ale ze wzgledu na faceta-wyjelam;/nie lubił go, zaczepieł nsie i utrudniał... no wiadomo co.. kosztowało mnie to w studiu piercingu 89zl. nie bolało ale zle sie goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcja
mam 12 lat i na początku lipca przebiłam sobie pępek oczywiście sama i bez wiedzy rodziców moja mama dzisiaj zauważyła jak wstawałam najpierw nic nie powiedziała tylko się śmiała a potem powiedziała, że jak bym się jej spytała to by mi pozwoliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nAnuśś
wiem Gośś ze nie kazdy moze miec to szczescie.. tylko wiesz.. jak niektorzy robia to bez zgody rodzicow.. i wydadza 120 zl zeby np po miesiacu wyjac kolczyka.. to ja bym tak nie chciala.. a ja np mam bez zgody mamy .. juz od kwietnia... wszystko jest okej i wgl. a wiem ze jak ona sie dowie.. to mnie zabije ;] sama mi powiedziala ze nie wie co mi zrobi jak sobie cos przekluje bez jej zgody.. i wiesz.. szkoda by mi bylo kasy,... wiadome ze w sterylnych warunkach to podstawa.. ale jak ktos siedzi w tym.. i umie to robic.. to wiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nAnuśś
wiem Gośś ze nie kazdy moze miec to szczescie.. tylko wiesz.. jak niektorzy robia to bez zgody rodzicow.. i wydadza 120 zl zeby np po miesiacu wyjac kolczyka.. to ja bym tak nie chciala.. a ja np mam bez zgody mamy .. juz od kwietnia... wszystko jest okej i wgl. a wiem ze jak ona sie dowie.. to mnie zabije ;] sama mi powiedziala ze nie wie co mi zrobi jak sobie cos przekluje bez jej zgody.. i wiesz.. szkoda by mi bylo kasy,... wiadome ze w sterylnych warunkach to podstawa.. ale jak ktos siedzi w tym.. i umie to robic.. to wiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg.
ja mam kolczyk od maja. za zgodą rodziców, ale w sumie nawet nic do gadania by nie mieli xD :D. wszystko ładnie cacy, zagojone, chłopak zadowolony i zadnych sprzeciwow nie miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi..20
Hej.. czy to prawda że jest jakaś maść znieczulająca?? Mam zamar zrobić sobie kolczyk ae strasznie sie boje :P Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi..20
Hej.. czy to prawda że jest jakaś maść znieczulająca?? Mam zamar zrobić sobie kolczyk ae strasznie sie boje :P Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okta
WitAM :) Ja mam kolczyka w pępku od 2 dni .. przebicie sttrasznie bolało . kręciło mi się w głowie po przebiciu i takie tam .. ale trzeba miec cierpliowośc do zagajania się .. szczerze na początku bałam się bardzo , przebicia przawie nie wytrzymałam bylo okropnie, teraz 5 razy dziennie przemywam wodą udlenioną i trybiotyniem :).. i myśle ze bedzie okej .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słOdka idiOtka.
Heyy wszystkim ;] Mam straszny prOblem ;( Chcę mieć kOlczyk w pepku (mama jakOś się zgOdziła, a tata tO nie prOblem, bO jegO trzeba stawiać przed faktem dOkOnanym ;] ) Ale niestety Od małegO mam przepuchlinę pępka (nie wiem jak tO sie dOkładnie nazywa :P) i z tą przepuchliną pOdObnO nie mOżna mieć kOlczyczka ;( Błagam was kOchani O pOmoc. Piszcie tutaj, lub na mOjegO maila : klaudia961@os.pl . Buśś fOr all ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słOdka idiOtka.
Heyy wszystkim ;] Mam straszny prOblem ;( Chcę mieć kOlczyk w pepku (mama jakOś się zgOdziła, a tata tO nie prOblem, bO jegO trzeba stawiać przed faktem dOkOnanym ;] ) Ale niestety Od małegO mam przepuchlinę pępka (nie wiem jak tO sie dOkładnie nazywa :P) i z tą przepuchliną pOdObnO nie mOżna mieć kOlczyczka ;( Błagam was kOchani O pOmoc. Piszcie tutaj, lub na mOjegO maila : klaudia961@os.pl . Buśś fOr all ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaaaaaa
hej dziewczyny. swoje pytanko kieruje osob ktore nosily kolczyk przez wiele lat i go zdjely.. czy ta dziurka sie zarasta. mam taki probelm .. pare lat temu kolezanka zrobila mi sama kolczyk w pepku, na poczatku wygladalo ok. ale potem skora sie zrobila ciensza i teraz kolczyk moj w pepku wyglada krzywo. ponowne przebicie ciagle odkladalam. ostatnio sie dowiedzialam ze ta dziurka mi nie zarosnie po wyjeciu kolczyka... nosze go przez ok . 5 lat... myslalam zeby ponownei przebic ale chyba wole miec krzywo kolczyk niz posto kolczyk+ 2 widoczne dziury. Prosze jesli cos wiecie pewnego o zarastaniu sie dziurki odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaa
hej dziewczyny. swoje pytanko kieruje osob ktore nosily kolczyk przez wiele lat i go zdjely.. czy ta dziurka sie zarasta. mam taki probelm .. pare lat temu kolezanka zrobila mi sama kolczyk w pepku, na poczatku wygladalo ok. ale potem skora sie zrobila ciensza i teraz kolczyk moj w pepku wyglada krzywo. ponowne przebicie ciagle odkladalam. ostatnio sie dowiedzialam ze ta dziurka mi nie zarosnie po wyjeciu kolczyka... nosze go przez ok . 5 lat... myslalam zeby ponownei przebic ale chyba wole miec krzywo kolczyk niz posto kolczyk+ 2 widoczne dziury. Prosze jesli cos wiecie pewnego o zarastaniu sie dziurki odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słOdka idiOtka.
Kurcze prosze was tO jest meega ważne, a nikt mi nie chce pOmÓc nOo ;] ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika.
Witam ;) Ja mam kolczyk w pępku. Na początku gdy przebiłam - owszem trochę bolało. Wiadomo, nawet ucho boli ;) Potem jednak za wcześnie go wyciągnęłam i nie mogłam wsadzić. A, że jestem pokręcona zrobiłam jeszcze raz ;) I pięknie się goi [ 2 tyg - 2 mies. ] Mój kolczyk robiony był po znajomości więc płaciłam tylko za igłę z wenflonem 2.0 i kolczyk. Normalny zabieg kosztuje od 50 do 80 zł. I pamiętaj - nigdy nie rób piercingu u kosmetyczki . ! To najgorsze, co możesz zrobić. Pępek, brew i inne takie rób w profesjonalnym zakładzie. ! Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
Ja czytalam ze mozna ale nie wiem czy to jest prawda :P (do SlodkaIdiotka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośś ** **
najlepiej sie w salonie piercingu zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . : * Ja mam 15 lat i przebiłam sobie pępek dokładnie tydzień przed końcem roku szkolnego , czyli już trochę ponad dwa miesiące . Przebicie nic mnie nie bolało i pierwszy tydzień , dwa - goiło się wspaniale , praktycznie nie miałam żadnego śladu , jednak , iż były wakacje nie obyło się bez złamania reguł . Wszystkie możliwe zakazy zostały przeze mnie złamane - kąpałam się w jeziorze , nad morzem , w wannie , kilka razy zostałam wrzucona do brudnej rzeki , przez tydzień przestałam dbać o pępek , opalałam się i nie przemywałam go . I się zaczęło paprać przez mój brak odpowiedzialności i infantylność . Od tego czasu - do dziś wokół górnej dziurki posiadam wypukłość ( jak kulka ) o objętości górnej kulki od kolczyka - wypełniona jest ona białym płynem , który wciąż leci . Kiedyś czytałam ( bo przed przebiciem przeleciałam wszystkie fora xD ) że takie znamie może zostać na zawsze , nawet po wyjęciu kolczyka . Jeśli wiecie dokładniej , czy mogły byście mi jakość pomóc ? Stosowałam już wszystkie maści , przez ostatni miesiąc dbam o niego niesamowicie . co godzine go przemywam i smaruje specjalną maścią ( stosowaną przy operacjach ) do szybkiego gojenia się , ale po każdej kąpieli ona ponownie wyskakuje . Szczerze powiedziawszy nie zniechęca mnie to do dalszej przygody z piercingiem , w grudniu mam zamiar przebić sobie język . Wszystkim szczerze polecam kolczyk : * Proszę o odpowiedź : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
slodka widac ze jestes mloda i malo wiesz o zyciu. Zdrowie jest najwazniejsze. Wiem ze w mlodym wieku sie o tym nie mysli ale zastanow sie nad tym dobrze i nie radze bo potem mozesz miec problem do konca zycia.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marley
witajcie.. ja tez mam kolczyka w pempkuu.. ja kolczykaa robilamm sobie sama...welfronemm kolczykaa kupilam w specjalnej hali odrazuu po zrobienou kolczyka posmaeowalam go trybiotykim mozna go kupic w aptece po 1 zt za jedna tubke.. kolczyk mi ne ropiall..bardzoo fajniee wygladall i podczasss robieniee tez nic nie bolall zycze powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beast_
ja rowniez mam kolczyka w pepku:) jak wiekszosc tu piszacych:P robilam tydzien przed rozpoczeciem roku szkolnego a juz wyglada jakby sie zagiol:] wogole mnie nie boli tylko moment przebijania delikatnie poczulam:P a pozatym suuuper:P ślicznie wyglada i wcale nie zaluje ze go zrobilam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słOka idiOtka.
kamikadzee slodka widac ze jestes mloda i malo wiesz o zyciu. Zdrowie jest najwazniejsze. Wiem ze w mlodym wieku sie o tym nie mysli ale zastanow sie nad tym dobrze i nie radze bo potem mozesz miec problem do konca zycia.! tO dO mnie.? Gośś dzięki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przebiłam pepek i juz za swoją glupote zaplacilam malo ze mialam ochydnego rostepa po ciazy to jeszcze 3dni temu mialam zabieg bo zrobil mi sie guzek podskorny ktorego juz sie pozbylam ale za to ma 6 szwów i jak to teraz wyglada to jest masakra dodam ze dwa razy przekuwalam w innych miejscach po jakims czasie niestety czasu sie nie da cofnac nie rubcie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przebiłam pepek i juz za swoją glupote zaplacilam malo ze mialam ochydnego rostepa po ciazy to jeszcze 3dni temu mialam zabieg bo zrobil mi sie guzek podskorny ktorego juz sie pozbylam ale za to ma 6 szwów i jak to teraz wyglada to jest masakra dodam ze dwa razy przekuwalam w innych miejscach po jakims czasie niestety czasu sie nie da cofnac nie rubcie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Taaak, po prostu mówię, żeby uważać ;) Mi się kolczyk w pępku rozwalił... odległość między sztangami to 4mm, trochę za mało, nie ? o.O Ehh...a zdrowie ważniejsze niż kolczyk ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonkaaa
Hej dziewczyny mam problem. Mam kolczyka w pępku od ponad roku a ostatnio zrobił mi się koło górnej kulki taki czerwony bąbel który boli i wygląda jakby w środku była jakaś ropa czy coś takiego (jak wypycham kolczyk to białe tam pod bąblem widać) co to jest i co dalej robić?? Pomóżcie proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×