Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość walking
Hej Dziewczyny, ostatnio cwiczylam u brata na thorna, bardzo mi sie podobalo i postanowilam sama rowniz sobie sprawic. Ale ze nie jestem w temacie chcialam zapytac, co myslicie o taki orbiteerku mechanicznym bez kola, ktory mozna zlozyc i wlozyc pod luzko???? Czy warto w cos takiego inwestowac? I czy jest duza roznica w trakcie cwiczenia miedzy nimi?? Poza tym czy ten na ktorym cwiczylam to ten magnetyczny???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta77
Witam! Od listopada mam w domu orbitreka 'silver Roger Black'(dobry wybor) jednak dopiero w styczniu postanowilam cwiczyc regularnie.Mam przed soba wielkie wyzwanie bo tak naprawde powinnam schudnac jakies 20-25kg.Piszecie,ze powinno cwiczyc sie najkrocej 40-50 min...ja nie daje rady-wysiadam po 30 minutach.I tak oto chyba z tej przyczyny waga stoi w miejscu!Piszcie,prosze co robic by wytrwac i polubic te maszyne :).To dla mnie bardzo wazne.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluekiss
mam dobrą wiadomośćdla wszytskich którzy czekali na kettlera. a więc dzisiaj dostałam ofertę makro w której jest CROSSTRAINER VERSO 107 w cenie 974,78 oraz CROSSTRAINER VERSO 307 w cwniw 1426,18. jakiś inny verso ale w końcu kettler. mam nadzieje że uda mi się namówić narzyczonego do tego zakupu. oby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmura66
Neta77 Ja mam orbitreka magnetycznego od 12.10.2007. Ćwiczę codziennie po 45 min, zaczynałam od 30 min na różnym obciążeniu, jednak długo nie widziałam żadnych efektów. Kolega podpowiedział mi, żebym zmniejszyła obciążenie i co parę minut zwiększała prędkość przy tym samym obciążeniu. Teraz ćwiczę na 2, co 10 min jadę przez minutę jak potrafię najszybciej, po czym wracam do stałego rytmu ćwiczeń. Na razie schudłam mało, dopiero 3 kg, ale nareszcie zaczęłam widzieć efekty (byłam już trochę zniechęcona) i to dopiero motywuje mnie do dalszych ćwiczeń. Dodam, że nie stosuję żadnej diety, uwielbiam słodycze i prawie codziennie kuszę się na coś dobrego i chyba dlatego efekty na razie są takie jakie są. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 3
witam wszystkich ,od trzech dni mam orbitreka i mam nadzieję ,że z waszą pomocą osiągnę cel.fajnie ,że jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta77
Hej!Dzieki za instrukcje-skorzystam napewno!Tak sobie mysle,ze jeszcze dluuuga droga przede mna by swobodnie pokrecic 40-50min.zastosuje rady Chmurki(?).No coz,skoro kocha sie jedzonko to trzeba pokochac stalowego smoka...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joluniak
mam problem z liznikiem w moim thornie 4145 nie moge go rozpracowac .. moze ktos pomoze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak godzinka pracy na tym cudzie .........sama przyjemnosc pierwszy raz 1 godz 12km 150kal ciekawa jestem jak jutro sie bede czuc z tej radosci energia mnie rospiera pozdrawiam papap acha ma 54kg i 164cm niby ok ale cialko nie wyglonda jak cukiereczek musze cwiczyc zeby pewne czesci ciala powracaly na swoje miejsca i celulit sie zmniejszyl to moj cel pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joluniak
wczoraj wytrzymalam 4 minuty dzis 10 ;) ale to urzadzenie wytapia ze mnie wszytsko whhh swietne .... a po urzyciu czuje wszytskie miesnie ;D jak zauwaze cos innego to powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Dawno tu nie zagladalam sporo stron przybylo.Postanowilam odkurzyc moja maszyne i zaczelam cwiczyc z nadzieja ze tym razem uda mi sie schudnac.W zeszlym roku kupilam to cudo i z wielkim zapalem zaczelam cwiczyc i tak przez trzy miesiace, prawie codziennie po godz. a efekty mizerne. Jakos tak wyszlo ze zrezygnowalam, ale z poczatkiem nowego roku postanowilam sprobowac jeszcze raz. Mam nadzieje ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
... mniejsze obciążenia proszę !!! Ćwicząc na dużych obciążeniach nie spalacie tkanki tłuszczowej, ale zamieniacie ją w mięśnie, co jest jednoznaczne z brakiem spadku masy ciała, a czasami nawet niewielkim przyrostem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
RIKORA ALE MNIE POCIESZYłAś!!!!!!!!!!!MAM NADZIEJę żE U MNIE EFEKTY BęDą WIDOCZNE,ćWICZę DOPIERO TYDZIEń ,WPRAWDZIE WAGA STOI W MIEJSCU ALE CZUJę SIę LEPIEJ.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Teraz to ja wiem jakie bledy popelnialam. Ja nie cwiczylam na duzym obciazeniu ale dosyc szybko i moje tetno bylo zbyt wysokie w granicach 180, a powinno byc okolo 135 wtedy sie spala tkanke tluszczowa. Przy zawysokim tetnie wyrabia sie wydolnosc fizyczna i miesnie.Przyznaje ze tym razem postanowilam sie troche wspomodz i biore bio cla z zielona herbata, podobno nie ma skutkow ubocznych.Mam pytanko do Thomasa czy L-Karnityna pomaga tylko spalac czy rozwijac miesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA3
MAM PYTANIE DO RIKORY-CZY JAK ćWICZYłAS WTEDY 3 MIESIąCE CZY WIDZIAłAś PRZYNAJMNIEJ POPRAWę W UJęDRNIENIU CIAłA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Tak jakies efekty byly tyle ze male. Nie mialam wagi nie wiem ile mi ubylo, ale sadzac po ubraniach to malo. Cialo zrobilo sie troche bardziej napiete, zwlaszcza nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulkaaa
jestem cała w kwiatkach, bo udało mi się kupić w ostatni dzień promocji czyli wczoraj, ostatniego orbitreka Kettler Verso 100, posiada koło zamachowe 12 kg i świetnie wygląda, zresztą firma mówi sama za siebie no i najlepsze....kosztował mnie 572zł :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100280ag
Gratuluję zakupu paulkaaa. Ja za swojego (verso 200) kilka tyg. temu dałam dwa razy więcej :( No ale urządzenie super. Tak z ciekawości pytałam niedawno w realu o tę promocję i pan powiedział mi, że niby była tylko 1 sztuka i to jak znam życie zarezerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne moja kondycja nie jest chyba tragiczna!! od 3 dni ćwicze i nie jestem obolala :) wczoraj trening trwał2 godz i dziś czuje że mam mięsnie to fakt ale moge normalnie funkcjonowac bez jeczenia po kontach cwicze na 2 ale sądze że nie zmienie tej opcji (moja skala wynosi 15)koło ma 20kg czy sądzicie że w takim tepie po 2 tygodniach powinnam widzieć efekt? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
Kędziorek - ja mam też Thorna i pisałam już wcześniej - jest także jakby niestabilny. I to dziwne - bo gdy go kupiłam i próbowałam ćwiczyć zaraz po skręceniu - było ok, a teraz wygląda jakby był krzywy. Pisałam też, że przyczyna tkwi w panelach albo inaczej - w niestabilnym podłoży, jak świczymy - pracujemy całym ciałem - maszyna po prostu wygina się i "idzie" stąd i podłoga "idzie" razem z nią. Ktoś proponował tu na forum aby kupić specjalną matę pod sprzęt ale taka mata kosztuje około 100 zł, widziałam nawet na allegro, a ja nie bardzo chciałabym inwestować jeszcze i jeszcze i jeszcze. Ja pod swój podkładam jakieś szmatki albo kocyk a i tak orbi "jedzie" do przodu. Joluniak - ja też nie umiem korzystać z tego licznika w Thornie, nie umiem dostosować i wpisać masy ciała do wieku tak aby pomierzyło stan tłuszczu, co zapewnia producent. Muszę napisać do pana u którego kupiłam Thorna (allegro niestety) . No właśnie - kupowanie na allegro ma tę zaletę że kupi się taniej i jeszcze przywiozą ci to do domu, ale potem to o wszystko trzeba martwić się samemu. Jeśli chodzi o mnie i moje rez\ultaty, to srodze przyszło mi okupić 2-tygodniową, świąteczną przerwę, w czasie której nie ćwiczyłam. Po sylwestrze wzięłam się na nowo do roboty, ale skutek mizerny - nadal ważę rano 73 kilo, wieczorem więcej. Ćwiczę 6 dni w tygodniu po 40 minut i powiem szczerze że szlak mnie już zaczyna trafiać bo coś to chyba ze mną jest nie tak - waga stoi w miejscu. Żeby tego było mało - to staram się nie jeśc słodyczy, odstawiłam alkohol i nie jem po godzinie 18-stej i nic, i nic, i nic! I żeby się dobić to powiem że wcale nie widać nic na ciele. Może odrobinę, odrobinę, ale nie wiem na ile to rzeczywisty i obiektywny obraz a na ile oczekiwania. Może ktoś coś doradzi? Monsiu, Leoni, gdzie jesteście, co u Was? Buziaki dla wytrwałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmura66
Helcia88 Ćwiczę na orbitreku od 3 miesięcy. Nie ma szans, żeby po 2 tygodniach widzieć efekty, może ciałko zrobi się trochę jędrniejsze, ale waga na pewno nie spadnie (chyba, że zastosujesz jakąś drastyczną dietę). Pozdrawiam chmura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Ja mam taki http://www.fitness-sport.pl/catalog/product_info.php?products_id=167 Mam go niespelna rok, narazie nic zlego sie z nim nie dzieje i podczas cwiczen stoi w miejscu.Z tylu ma regulacje takie nozki jak przy lodowce mozna je regolowac.Posiada kilka gotowych programow, mozna tez zaprogramowac wlasny program.Narazie jestem zadowolona, oby sie nie rozkraczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia Becia Próbowałaś brac l-karnitynę?ja ćwiczę systematycznie 45min/dziennie od dwoch tygodni i biore l-karnityne(1000mg,1 dzien sobie odpuszczam z cwiczeniami).Po orbim 15-20 minut z Tamilee Webb. Efekt?-2 kilo mniej. Zycze wytrwalosci i systematycznosci. Aha-jeszcze zamowilam sobie Therm Line i bede brac z LK. poczytaj sobie na stronie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=184175 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194525 http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Thomas_26 Mam pytanko, jaki kupiłeś ten pas neoprenowy i za ile? Bo są bardzo różne ceny od 5zł do nawet 60zł. Nie wiem czym mam się kierować:( Prosze podpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
fitneska 22 - dziękuję za radę, poczytałam i zamówiłam sobie specyfik Therm Line, zobaczymy jak podziała, aczkolwiek jestem przeciwnikiem brania wszelkiego rodzaju wspomagaczy - na mnie jakoś one niespecjalnie działają; lena 2409- ja mam spodenki neoprenowe, na allegro można kupić za około 60 zł, wydają się być nie do zdarcia, poczytaj sobie co o nich napisałam wcześniej, nie wyobrażam sobie w nich chodzić po domu jak zaleca producent, ale podczas ćwiczeń faktycznie powodują szybsze i solidniejsze poty. Jak masz kupić za te samą cenę pas albo porteczki - zdecydowanie doradzam porteczki. Buziaki dla wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia Becia podaj link do strony ze spodenkami. A czy ktos ma spodenki neoprenowe z Decathlona?Prosze o opinie.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×