Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość jolantaanna
RIKORA super i o to mi chodzilo wreszcie ktos sie znalazl co po ludzku wytulmaczyl DZIĘKI WIELKIE czy to bylo takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Prometa co to za kofeina do smarowania ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewewojt
potwierdzam słowa fitneska22 żona mojego kuzyna jest patyczakiem i ma brzuch jak w ciąży już mialam palnąć gafe że się im rodzinka powiększy na szczęście czekałam aż sami powiedzą i się dowiedziałam że się leczy na anoreksję a z tym nie ma żartów życzę dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
A ja mysle zeby se jeszcze kupic twister i tak wlasnie nie wiem czy wydac te 20 zl na to czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewewojt
mam nadzieję że za "patyczaka" nikt się nie obrazi ona jest po prostu baaaaaaaaardzo szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
RIKORA podaj bardzo prosze link jak masz mozliwosc . dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewewojt
Dziewczyny zazdroszcze Wam wytrzymałości, ja przez tydzień nie jadłam słodyczy i wczoraj wkurzyła mnie teściowa i zaczęłam się z nerwów objadać:(, no i mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Ewewojt nie przejmuj sie tesciowa te gady juz takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
no wlasnie..teraz wiem co z czym... niby wiedzialam ze ziemniaki i mieso to porazka ale dalej juz nie wiedzialam co jest weglowodanem a co wysokobiałkowe:) dziekuje. chyba sie dostosuje i to zaczne praktykowac bo wlasnie wiem od kolegi sportowca ze to dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
ja tez mam slabosc do slodyczy... jem chrom...systematycznie stosowany naprawde pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
tak o to:) dziekuje.. wiecie co Babeczki... jak za tydzien w poniedzialek napisze ze lepiej sie czuje i dotrzymalam diety..bynajmniej nie jedzenia kolacji..to tylko dzieki WAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometa
Ta KOFEINA to sławny pilling z kawy :) Ponoć świetny na cellulit i spalanie tłuszczyku na udach. Ja stosuje jakiś czas i jest świetny pod względem gładkości skóry. Poza tym 15 min masaż sam w sobie jest zmasowanym atakiem na skórek pomarańczową :) A co do napadu na słodkości to chyba najlepszym rozwiązaniem jest trzymać je dallllleeeeeeko od siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitneska22 i Ewewojt dzięki za odpowiedzi. Przyznam ,ze bardzo zaskoczyły mnie wasze wypowiedzi. Nie maiłam pojecia ,ze tak się zaczyna anorekcja. Nie chcę się wymądrzać czy coś ale to raczaej napewno małoprawdopodobne w moim przypadku. Ja bez jedzenia nie mogłabym żyć(bulimia też odpada). Myśle ,ze u mnie to moze być problem rodzinny, bo zarówno moja mama i dwie ciotki też mają takie problemy. Jedna ciotka miała nawet operacyjnie odsysany tłuszcz z talii. Życzę wszystkim wytrwałości w ćwiczeniach i diecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
tez slyszalam o tym peelingu z kawy... warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
a ten peeling to sie robi samemu z kawy czy kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometa
Ja znam przepis taki, że się miesza ok pół kubka kawy mielonej (nie parzonej tylko takiej suchej) z łyżka cynamonu i łyżką soli i dodaje do tego tyle żelu pod prysznic lub płynu do kąpieli , żeby zrobiło sie błotko i tym sie trzeba 15 min smarować :) Ale można dodawać także olejów jadalnych, niektórzy dają jogurt, mleko i rożne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
Może i się czepiam, ale troszkę odchodzimy od tematu. Chodzi o to że później trudno znaleść konkretnej odpowiedzi na temat orbitreka w gąszczu dyskusji na temat diet i innych specyfików. Jeśli się czepiam to z góry przepraszam, ale takie mam wrażenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANY TO NIE CZEPIANIE SIĘ TYLKO TWOJE ODCZUCIE ALE SZCZERZE WAM POWIEM ŻE MILO POCZYTAĆ O KOMPLEKSOWYCH SPOSOBACH NA PIELĘGNACJE! I TO NIE FAKT ŻE ĆWICZENIA TO MAŁO, ALE W MOIM PRZYPADKU JEST TAK ,JAK ZACZYNAM DBAĆ O SIEBIE ODCHUDZAĆ SIE TO NA CAŁEJ LINI...I NIESTETY JAK SIĘ PODDAJE WSZYSTKO URYWAM ZNIECHECONA .WIĘC DOPUKI ENERGIA CHWYTAM SIĘ WSZYSTKIEGO CO WYDAJE SIĘ ROZSĄDNE LUB GODNE PRÓBY(I TERAZ MYSLE O PILINDU Z KAWY )CZEMU NIE MAM JESZCZE PYTANIE :CZY KTOŚ Z WAS UŻYWAL SERII WYCHI NA CELULIT JEZELI TAK TO CZY WARTO ? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometa
No trochę odbiegamy od tematu racja.. :( Ale w sumie tutaj zawsze się mnóstwo wątków poruszało nie tylko orbitrekowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale padlo zapytanie o diete rozdzielcza, a ja akurat mialam to wkleilam. Bo wiem ze nie odrazu mozna znalezc w internecie to co sie chce, trzeba troche posiedziec. ALE CO RACJA- TO RACJA, TEMATEM TEJ DYSKUSJI JEST ORBITREK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometa
No to skoro wracamy do tematu to co myślicie o tych tańszych orbitrekach ? Czy naprawdę nic sie nie da na nich zrobić czy może też mogą być użyteczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czadii
Witam, a ja mam pytanko takie czy orbitrek pomoze w pozbyciu sie boczkow i tluszczyku z brzuszka troszeczke ? :) i co kupic ? czy poradzi ktos cos fajnego z aktualnych modeli na allegro ? dzieki wielkie ..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy
Gość Thomas_27
Heee i tak właśnie traktuje się mężczyzn :p "Tak, tak kochanie masz rację" a jak się człowiek obróci - dalej swoje. :D Pozdrawiam - z przymróżeniem oka - Thomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleliz
a ja mam takie pytanie , czy ktos z was zamawiał moze z allegro z hurtowni z Gdańska tego thorna 4145 ? Bo ja zamówiłam na początku ubiegłego tygodnia a nic nie doszło do tej pory... a nie mam kontaktu ze sprzedającym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy wydaje sie dobry poniewaz ma pedaly przymocowane bezposrednio do kola zamachowego. Takie orbitreki co maja pedaly jak przy rowerze wydaja sie mniej wytrzymale , bynajmniej mnie taki zawiodl. Takiego dziwnego jak 7 nie widzialam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
hehhe dostalam wlasnie moj sprzet.... zaraz zabieram sie za montaz!!! myslicie ze sama dam rade go zlozyc??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×