Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość jolantaanna
Nikt mi nie odpowiedzial na temat tych spodenek neoprenowych jakie sa efekty lepsze???, mam na mysli tych ktorzy juz je maja przez dluzszy czas. Thomas fajnie ze wrociles bo juz sie tu robilo nudno od tych klotni:-( Witaj asienka d jak postepy ja wczoraj wieczorkiem przejechalam 85min :-) i jestem szczesliwa a rano to tylko 30-35min wiecej nie daje rady. Moze dlatego ze przed sniadaniem i wieczorkiem daje sobie troche popalic pozniej juz bez jedzenia rano cwiczenia przed sniadaniem i dlatego nie mam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~jolantaanna, wiesz jak podejść faceta ;) A więc te 40-50 min. to było raz dziennie, 4 razy w tyg. oprócz tego 2 razy basen i pozostaje jeden dzień na odpoczynek i u mnie była to niedziela :D W sumie trwało to ok. 4-5 m-cy. Co do spodenek to Ci nie odpowiem, bo ja używałem pasa, ale też byłem z niego zadowolony Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rikora, kreatyna jest dla osób które chcą nabrać trochę masy. A o tej l-karnitynie to już mi sie nawet komentowac nie chciało więc olałam temat :p Też już mówiłam że widziałam róznicę jak brałam i nie chciało mi się tego powtarzać. Każdy niech sam zdecyduje czy chce spróbować. A diety żadnej nie stosowałam bo nie umiem się tego trzymać, jadłam nawet więcej niż teraz, a i tak schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Thomas dzieki :-)to moze ja za duzo cwicze 2xrazy rano ok 30min i wieczorkiem ok70min ale ja na basen nie chodze tylko orbi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
Jolantanna postepy chyba sa..... wiesz szczerze mowiac to juz forme mam lepsza. 30 min na luzie jade:)niestety mam czas i mozliwosc tylko wieczorkiem. wiesz to jakies dziwne...bo najgorsze jest pierwsze 20min.. bo czujesz zmeczenie i jak chwile to przetrwasz to masz jakby nowa energie i mozesz juz jechac i jechac:) masz cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d calkowicie sie z toba zgadzam tez tak mam do 15-20min czuje zmeczenie a pozniej czym dluzej cwicze to mi lepiej a mokruska schodze z orbiego ze szorty i bluzke to mozna wykrecac teraz zamowilam sobie te spodenki neoprenowe mam nadzieje ze beda lepsze efekty :-). Fajnie ze mamy sobie z kim porozmawiac podzielic sie swoimi osiagnieciami i problemami az milo cwiczyc :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Ale tak mam tylko wieczorem bo rano to 30min i troche ciezko mi idzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zawsze rano łapie kolka :| Ale tylko rano, bo popołudniu tego problemu nie mam. Nie mam pojęcia czemu tak jest. Ktoś ma jakiś pomysł? Strasznie mnie to wkurza, tak się nie da ćwiczyć, wytrzymuję max 25 minut i schodzę obolała i zła jak cholera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
no ja tez sie ciesze Jolantanna...czuje w Tobie bratnia dusze:):)hehhe moze przez to ze mamy te same wymiary i wzrost:) czyli ten sam problem mozna powiedziec...hehehehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
p.s tez mysler o tych spodenkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnkad12345
po przeczytaniu tych wszystkich stron stwierdziłam że muszę kupić orbitreka. tylko teraz zgłupiałam, bo nie wiem czy Yorka czy Body Sculpture. W życiu o tych firmach nie słyszałam, ale w sklepie w którym będę kupowała są te dwie. Nie wiem czy tam mi szczerze doradzą, więc może ktoś z was się zna i słyszał o tych firmach ? która lesze orbitreki produkuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
... kurcze ale dzisiaj kiepski dzień .... ahhhhhhh.......tak mi tak jakoś .... smutno :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
asienka d ja tez sie ciesze jak cos bedziesz wiedziec nowego o odchudzaniu to sie dziel bo dla mnie tez jest to wazne moje spodenki maja przyjechac okolo piatku jak je wyprobuje to sie z toba podziele wiadomosciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Thomas co sie dzieje czemu masz taki podly humor:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje spodenki neoprenowe wczoraj dotarły :) Wyglądają jak pianka do windsurfingu ;) obawiałam się, że S będzie za duża, a tu proszę...przylega idealnie. Tylko mają taki odstający zapas na brzuszek, z początku myślałam, że ubrałam je tyłem do przodu ;) Po założeniu zaraz robi się w nich mega ciepło.. :) acha i mają zamek błyskawiczny z boku, więc łatwo się je wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Dzien zaliczony 85 min. , 25,5km. , 300kal. na obciazeniu nr. 1 Postanowilam zmienic obciazenie i troche pocwiczyc na 1 poniewaz wiecej czasu trzeba zeby spalic te 300 kal., a to jest moj codzienny cel. Chociaz stwierdzam ze na 2 cwiczy sie lepiej. Pozdrawiam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Grace 77 jak dlugo czekalas na swoje spodenki bo ja tez sobie zamowilam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezłe róznice widze w tych pomiarach. Mój orbi po jakichś 75 minutach i niecałych 27 km pokazuje 600 spalonych kcal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Rikora ja wczoraj wieczorkiem przejechalam tez 85min ale 32km i 900kcl to co ja za szybko krece czy moze kazdy orbis pokazuje inne pomiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv999 ale czy na tym samym obciazeniu bo to wazne kiedy sie porownuje. Bo na 2 niecale 70 min. zeby spalic te 300kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
ja jezdze tylko na 1 i mam takie pomiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie szybkosc ma znaczenie, ja staram sie tak cwiczyc zeby moje tetno nie przekroczylo 140. i dlatego to tyle trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
A jak mierzysz to tetno na orbisiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeżdżę przeważnie na 1-3, zmieniam w trakcie bo niby najniższe lepsze ale mi się niewygodnie ćwiczy jak mi tak lata wszystko luzem, więc co jakiś czas podkręcam na chwilę. W ogóle to ostatnio najlepiej ćwiczy mi się na 4 ale to chyba za dużo już na spalanie...? A tętno to ja mam wiecznie między 130-135 :/ I czy przyśpieszę czy zwiększę obciążenie ono się nie chce zwiększyć głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jest jeszcze jeden dobry sposob zeby nie pedzic za szybko, trzeba cwiczyc w takim tepie zeby mozna bylo normalnie mowic podczas cwiczen oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INKA128
WITAM. CZYTAM OD JAKIEGOŚ CZASU WASZE WYPOWIEDZI,SĄ BARDZO CIEKAWE.DZIĘKI TEMU KUPIŁAM SOBIE ORBITREKA I ĆWICZE NA NIM CODZIENNIE WSZYSTKIM SERDECZNIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INKA128
ćwicze miesiąc czasu moja pupa nabrała kształtów, pozbyłam się ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetos
Thomas! Głowa do góry, jutro będzie lepszy dzień. Ja właśnie zeszłam z orbisia. Mam go od tygodnia, cwiczę codziennie. I pomimo, że w wciąż kiepska moja forma i minkę mam brzydką to jutro znów się pomęczę. I będę sie tak męczyc aż zacznę czerpac z tego radosc!! Jestem pełna podziwu dla wszystkich, którym na czasomierzu wyskakuje 40 min. itp. Ja po 10 mam dosc. Ale... co chciałam to mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słońca moje mam dziś lepszy dzień leń mnie opuścił i już do mojej wymarzonej wagi biżej niż dalej:) staram się nie jeść po 19 i dużo piję moje tabletki powodują ze mi się nie chce spać no i jeść też nie zabardzo sie ma ochotę pozdrawiam (a spodenki super ) skóra jedrniejsza jak po sałnie pozdro dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×