Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Hej ja wczoraj kupiłam sprzęt :Sponsoring online wydaje się w miarę dobry:) zobaczymy po skręceniu!! mam pytanie do ćwiczących: jak często ćwiczyć i w jakim czasie żeby spalić 5 kg oczywiście w nie w tydzień tylko powoli spalając tłuszcz!! zastanawiałam się nad tymi spodniami neoprenowymi na allegro kosztują ponad 120 zł jakie Wy macie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj na poprzedniej stronie podałam dwa linki o ćw. aeroboowych --220- WIEK x65% TAKIE POWINNO BYC TĘTNO PRZY SPALANIU SZEROKIEJ DROGI DO CELU :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelkrt
65 % jest dla sredniozaawansowanych, dla pocztakujacych mnozymy x 50 % lub 60 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje a ćwiczycie codziennie?? ciekawe czy naprawdę war tają te spodenki neoprenowe, w grudniu cwiczyłam w kapsule z podczerwienią power slim:) dało efekty(czułam sie lekko cellulit zanikał) niestety skonczył sie karnet i tłuszczyku po rzuceniu palenia przybyło dlatego zdecydowałam sie na orbitrek:)) napewno taniej wyjdzie niż karet 180 zł plus dojazdy 50 km!!! podzielcie sie swoimi doświadczeniami :)) dziękuje za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary331
witam wszystkie dziewczyny:) minęło półtora tygodnia od codziennych ćwiczeń na orbim i waga spadła o 0,5kg co mnie zmotywowało jeszcze bardziej do ćwiczeń:) także nie jest źle bo nie stosuje żadnej diety:) ograniczam tylko słodkości. ćwiczę codziennie minimum 60min na najniższym obciążeniu. Czuję się świetnie, mam lepszą kondycję i przemianę materii:) Co do spodenek neoprenowych itp rzeczy uważam że same w sobie nie dają efektu wyszczuplania, powodują nadmierne pocenie się czyli utratę dużej ilości wody. poza tym na studiach regularnie biegałam z moimi współlokatorkami, które zakładały takie spodenki za każdym razem a efektu nie było widać.. także nie wiem czy to coś daje, musiałabym przetestować:) pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxu
Elos Witam !!!! . Ćwicze na orbim po 30-50 min dziennie na obciążeniu 2-3stopnie mam 13 lat i 154 cm. Jak myślicie w ile czasu schudne 7-8 kg Proszę o szybką odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.B
Witam! Powiedzcie mi, jak sobie radzicie z nudą i monotonią podczas ćwiczeń na orbim? Ja ćwicze po 40 min i i po 5min mam po prostu ochotę zejść (to nie ze zmęczenia). Prosze, poradźcie mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słucham radio i jadę
do A. B ja słucham wlasnie radio, mp3 albo film w tv.Na nudę najlepsza jest muzyka fajniej sie jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę po 40 min dziennie i w tym czasie oglądam swoje ulubione seriale wtedy nie myśli się o zmęczeniu i czas szybko płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.B. ja również podobnie jak dziewczyny słucham muzyki lub coś oglądam. Tak przynajmniej czas szybciej płynie. Acha i nie patrz co chwila na wyświetlacz ile już ćwiczysz. Zaklej go taśmą a jak będziesz chciała już skończyć ćwiczenie to odkleisz i zobaczysz. Jak patrzysz to sie tylko nakręcasz że dopiero tyle a gdzie do 30 minut./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana wczoraj miałam dzień wolny od ćwiczeń, dziś mam nadzieję na min.45 minut. Dla szybszego spędzenia czasu ćwiczeń oglądam TV lub muzyka. I ważne żeby nie spoglądać zbyt często na wyświeltacz. Ciekawe kiedy dojdę do momentu że już nic mi nie będzie przeszkadzało w moim wyglądzie. Po dwójce dzieci trochę zostało, a od podjadania też nie stroniłam, więc odłożyło się gdzie niegdzie. Zakup orbitreka jak na razie jest dla mnie dużą motywacją, i nawet udaje mi się pilnować z jedzeniem. Nie jestem na jakiejś specjalnej diecie, najważniejsze to zdrowe nawyki żywieniowe pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TT299
cześć wszystkim ćwiczącym dziś będzie 10 dzień ćwiczeń na orbim wyniki wieczorem ,czytam was i mobilizuję się gdy łapie mnie zniechęcenie i lenistwo,to wasze wzajemne wsparcie działa lepiej niż jakiś terapeuta TAK TRZYMAĆ:D ,powiedzcie czy ten puls jest tak ważnyni w spalaniu tłuszczu? ja ćwiczę 60 min na 3 obciążeniu z prędkością średnio 20 i nie mogę przekroczyć 110 może żle wskazuje ,bo kalorii spalonych w tym czasie pokazuje 600 to chyba nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja cały czas 40 minut ćwicze w pasie neoprenowym jestem mokra jak cholera po tych 40 min.w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TT299
Ej Mam pytanie ile macie napisane na orbim cal spalonych w 60 min lub mniej lub więcej napiszcie bo chyba mi żle pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary331
TT299 ja mam od 200 do 250cal w 60min zależy z jaką intensywnością ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziak000
Witam Was dziewczyny, Piszę po raz pierwszy mimo, że czytam od dłuższego czasu gdyż również posiadam orbitrek. Ja niestety mam słomiany zapał i w wakacje regularnie ćwiczyłam a jak kilka kg spadło za bardzo zaczęłam się cieszyć :) teraz znowu wielki "COME BACK" :) od nowego roku odżywiam się zdrowo, a sylwester na nartach zmotywował mnie do powrotu do ćwiczenia i chudnięcia. Zaczęłam Was czytać i naprawdę motywacja wzrasta o 200% :) właśnie skończyłam trening bo dzień był super długi a fajny film leci w TV (ja ćwiczę wyłącznie przy filmach lub MTV bo zapominam że ćwiczę i nie patrzę na zegar hehe) Słuchajcie ja mam orbitrek Simgy-znajde link to podeślę, bo sprawdza się rewelacyjnie i poza manualem ma swoje programy i co mnie najbardziej cieszy -user program na którym jeżdżę. Staram się codziennie jeździć po min 45min ale na dużo wyższym obciążeniu niż wy piszecie- ja żeby osiągnąć tętno 120-135 to jeżdże na obciążeniu 12-14 (robię sobie interwał) w skali do 16, z prędkością 19-20. Wg mojego monitorka (któremu raczej wierzę) robię w 60min dystans koło 20km, a kalorie w zależności od dnia około 900. Z tego co czytałam u Was to domyślam się że powiecie że to niemożliwe, a ja jestem ciekawa waszej opinii, bo z moich obliczeń z różnych orbitreków (z siłowni) jest to możliwe :) Powiem że na początku 30 min było tragedią, teraz jeżdżę 60min i się spocę na maxa, ale kondycja się polepsza z dnia na dzień- więc DO BOJU DZIEWCZYNY, pomału do przodu! Mam dużo do napisania, ale to jutro- dziś chcę się oficjalnie przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna2001
Ja podobnie jeżeli ćwiczę 60 minut to spalam od 200-250 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim mój orbi też pokazuje ok 200 kcl w 60 min. nie ma co wierzyć urządzeniom ważne że się chudnie ja w sumie nie patrzę na kalorie więcej interesuje mnie puls i prędkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziak000
Dziewczyny mam mały problem z drętwieniem stóp po 30-40min. Dokładnie to zaczyna się od palców u nóg, wtedy zaczynam kombinować z odrywaniem całkowicie stóp żeby poprawić krążenie i pomaga tylko na trochę. Ktoś też tak ma? co robić? Co do tych kalorii to zwróćcie uwagę że ja ćwiczę na wysokim obciążeniu (12-14 w skali 1-16), może dlatego te kalorie są liczone podwójnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TT299
okey dzięki dziewczyny za te kcal a co do tych stup to ja tez tak mam ale gdy oglądam film lub słucham muzyki to zapominam o bulu i ćwiczeniach i moge wtedy ćwiczyć 2 godz w przerwie na reklame jeśli to cię nudzi zejdz z orbiego i zacznij się rozciągać to pomaga A właśnie jeszcze ćwiczyłam 12 dni 60- 70 min na obciążeniu 3-4 w skali 1-10 dziennie i nic nawet pół kilo pomocy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cierpną duże palce u stóp. Jest to bardzo nieprzyjemne i bolesne. Przez to muszę robić częściej chociaż króciutkie przerwy. Ruszam też palcami w bucie podczas ćwiczeń. Trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tu nieobecna przez weekend, ale już wracam tak jak sobie obiecała co drugi dzień ćwiczenia, tak też było : piątek i nirdziela po 45 min. Z każdym dniem kondycja się poprawia i jak na początku był problem z 10 min, tak teraz 45 nie sprawia większego problemu. A tak odnośnie spalanych kalorii : mój licznik pokazuje takie parametry przy 45 min : 13 km, prędkość 19-20, kcal 520, puls 120-130, jeżeli oczywiście mogę mu zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziak000
barra788 -> no właśnie, uważam że Twoje kalorie są w miarę rzeczywistym wynikiem, tak jak mówiłam wyżej- wg mnie kalorie zależą od parametrów jakie sobie ustawimy- i komputerek przelicza obciążenie i prędkość oraz wiek na prawdopodobne spalenie kalorii (ja u siebie w orbim wpisywałam wiek,płeć do "user program") tak jak obiecałam wysyłam link mojego sprzęciku jakby ktoś szukał właściwego dla siebie :) http://fitbay.pl/1907-orbitrek-sigma-84672.html ja mój bardzo polecam bo jest "zgrabny" jak na inne orbitreki- ma tylko 103cm dłogości ! dla mnie to było bardzo ważne z racji na mały pokój i już w nim stojąca platforma wibracyjna ;) a cenę można znaleźć trochę niższą TT299-> co do braku utraty wagi NIE PRZEJMUJ SIĘ, ćwiczenia się opłacają i na pewno Twój organizm uruchomił "stan wstrzymania" i czeka co dalej zrobisz :) jak będziesz dalej ćwiczyć regularnie kilogramy zaczną lecieć na łeb na szyję :) ja kiedyś też tak miałam że się załamałam że nic się nie ruszyło po tylu dniach ćwiczeń- taki przestój,a później w kilka dni bardzo ładny spadek KG :) niektórzy tak mają że zamiast codziennie coś tracić na wadze, organizm broni się przed tym :) Żeby widzieć rzeczywiste spadki ja ważę się rano przed śniadaniem i w piżamce (codzienne ubrania swoje ważą, piżamka jest lekka :] ) POLECAM, nie będziecie rozczarowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziak pisze prawde-Ja długo tak miałam ,ze waga stała. Potem jak ruszyła w dół radosc była. Teraz tez widzie od tygodnia zastuj..i cwicze nie poddawajac sie codziennie a wiem ,ze efekty przyjda !!! Waga -codzinnie rano bez piżamki)))) Liczenie kalorii codziennie. Kontrola samej siebie cwiczenia 6 razy w tygodniu. Znajomi widza roznice..czyli jest niezle ale jeszcze do celu zostało!!! Tez wydaje mi sie ,ze im mniej masz do zrzucenia tym wolniej to idzie.Bo organizm nie ma az takich zapasów w sobie.Mi zostało jeszcze 5 kg do zrzucenia...ale gdybym zrzuciła wiecej byłabym po prostu za chuda. Marzy mi sie 48 ale nie wiem czy nie przesadze dlatego na razie 50 i zobacze jak bede wygladała.Jak niezle bede walczyla dzielnie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julczer
Ja ćwiczę już prawie miesiąc ..... efekt tylko 1,5 kg mniej . ale sprawniejsza jestem a to plus:) Ćwiczę 30 min 7 dni w tyg. w tym czasie jade ok 11 km. na wyswietlaczu ok 600 ckal.mokra jestem niesłychanie , bolą mnie duże palce od stup...... warto się tak męczyć>? nie wiem nie wiem ..... ale jak juz mam orbiego w domu to ćwiczę:) Życzę powodzenia orbitrekowe maniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julczer
Ja ćwiczę już prawie miesiąc ..... efekt tylko 1,5 kg mniej . ale sprawniejsza jestem a to plus:) Ćwiczę 30 min 7 dni w tyg. w tym czasie jade ok 11 km. na wyswietlaczu ok 600 ckal.mokra jestem niesłychanie , bolą mnie duże palce od stup...... warto się tak męczyć>? nie wiem nie wiem ..... ale jak juz mam orbiego w domu to ćwiczę:) Życzę powodzenia orbitrekowe maniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×