Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość majeczka1234
ja tez kupilam orbitreka bez zasilacza i mialam zamawiac ale mąz znalazł wtyczke i zasilacz mniej wiecej o takim samym natezeniu prądu posklejal i mam zasilacz nieoryginalny ale bez wydawania pieniedzy i wszystko dziala ok. jesli masz elekromagnetyczny orbitrek to zasilacze nie powinny sie zbytnio roznic, ja mam thorna 706motorised i moge ci podac dane z zasilacza jesli ci to cos pomoze,moze znajdziesz jakiegos faceta-złotą raczke co ci to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TYLKO żE JA MAM WTYCZKę Z 6 GNIAZDAMI. PAN ZE SKLEPU ELEKTRONICZNEGO POWIEDZIAł żE TAKICH WTYCZEK NIE MA.JA NA TYM ORBITREKU NIE MAM NAWET TABLICZKI ZNAMIONOWEJ I NIE MAM POJęCIA JAKIE JEST JEGO NAPIęCIE.ALE MAJECZKO JAK MOżESZ PODAć MI TE DANE TO POPROSZę. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
no to zeczywiscie dziwna wtyczka,wejscie w moim orbitreku jest male ,okrągle z cienkim bolcem dlatego latwo bylo dorobic zasilacz,w razie czego podaje dane z mojego zasilacza: input:230v-50Hz 0.1A max , output:6v===500mA 3.0VA, moze to cos ci pomoze,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agappppp
Sluchajcie szukam i szukam i nie moge znalezc interesuje mnie orbitrek do 400zl,prosze o pomoc w wyborze,pilne,jestem z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
słuchaj jestes z lbn to jedz do carfura tam kolo makro,ja kupilam thorna 706 motorized za 270 zł-byl bez instrukcji i bez zasilacza,instrukcje przyslala mi dziewczyna z neta a zasilacz zrobil mi mąz i wszystko dziala,na necie taki najtaniej mozna kupic za 800 zł,takiego moze juz nie byc ale warto pojechac i zobaczyc moze cos sie innego trafi po okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pagappppp
hej no lwasnie bylam tam tez myslalam ze kupie nie bylo praktycznie nic a jak juz to za min 800 zl a ztanszych nic bylam tez w decathlonie tez nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela - napisz sobie do sprzedawcy na hellhound.pl, ja tam kupilam ten sprzet i udzielil mi wszelkich porad, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
w deathlonie w lbn jest malo orbitrekow bo tez bylam,a patrzylas w carfurze ale na te w kartonach? moj nie byl wystawiony tylko byl w kartonie schowany,sama tez bym nie zauwazyla tylko moj mąż zaczął grzebac i znalazł. odkleil kod i poszedł sprawdzic cene i nie chcialam uwiezyc ze tak malo ale okazalo sie ze wlasnie taka byla-takze mialam farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pagappppp
w decathlonie bylo kilka drogich ok 1000zl pytalam sprzedawcow nic innego nie mieli sprawdzali nawet na ich stronie i nic a nic ,a carrfurze byly tylko rowerki i steppery a znalazlam w necie taki prosze o fachowa pomoc czy 8kg nie jest jeszcze za malo i czy jest wart tej ceny dzieki za odpowiedz http://www.allegro.pl/item666249182_solidny_orbitrek_christopeit_do_150_kg_puls.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
poczytaj sobie opinie na temat roznych orbitrekow na stronce:forum.orbitrek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosika-b26
Hej, mzoe ktos mi pomoze.Mam aktualnie na jakis czas takeigo orbiterka jak ten http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=680648406 , nie znam niemeickiego wiec nie za bardzo kumam wszystkie porgramy, jesli kto zna to otworzycie zdjcia licznika i powiedzcie mi o co tam chdodzi, by obciazenie bylo najlzejsze to ustawic program 2? Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi jest super
orbitrek!! :))))) super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pagappppp
Sluchajcie wlasnie dzisiaj dotarl do mnie moj wyszukiwany id dawna rbitrek i pierwsze cwiczenia mam juz za soba.Otoz co wyszlo cwiczylam 22 minuty 5 kilometrow 56 cal nie wiem czemu tak malo puls 90-92 i na 1 obciazeniu Co o ty myslicie jak to wyglada z waszej strony?prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
ja w 30 minut spalam ok 215 kcal,przejezdzam ok11 km na zmiennym obciązeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyq
jestem zainteresowana kupnem orbitreka,ale w ogole sie nie znam na tym:/, z tego co ogladalam to podoba mi sie firmy OCEAN, ale chcialabym poznac opinie kogos kto posiada orbi z tej firmy. z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyq
jestem zainteresowana kupnem orbitreka,ale w ogole sie nie znam na tym:/, z tego co ogladalam to podoba mi sie firmy OCEAN, ale chcialabym poznac opinie kogos kto posiada orbi z tej firmy. z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Stałam się szczęśliwą posiadaczka Thorna EL601B. Kupiłam go po okazyjnej cenie, ale niestety nie ma zasilacza i instrukcji. Może ktoś z was ma takiego samego orbitreka i wie gdzie mogłabym kupić zasilacz i książkę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje mieć dane z zasilacza, a moze ktos z was zrobiłby mi ksero insrtukcji oczywiscie odpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.42
DO MAJECZKA, JA ZAŁOZYŁAM SOBIE ZE NIE ZEJDĘ Z ORBITKA PRZED SPALENIEM 1000 KCAL. JADĘ OK. 1 GODZ I 10 MIN SPALAM 1000 KCAL PRĘDKOŚĆ 13 - 14 KM NA GODZ I PRZEBIEGAM OK. 15 KM.ORBITEK JEST NOWY I MYŚKĘ ŻE POKAZUJE DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
nie sądze ze pokazuje dobrze,bo to nie jest mozliwe by w ciągu 10 minut na tak malej predkosci spalic 1000 kcal, twoj orbi zle wskazuje,przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
sorki zle przeczytalam,w 1h i 10min- no nie wiem, ja jezdze z predkoscią najmniej 20km/h i w godzine spalam ok 500,moze to moj za malo pokazuje, no ale lepiej jak pokazuje za malo niz zeby pokazywal za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajge
Witam serdecznie: już od 2 tygodni jeżdżę na orbitreku. Mam budowę tzw. gruszki, dół bardziej masywny i dlatego kieruję pytanie: czy ćwicząc codziennie około 40-60 minut nabędę się łydek Pudziana? Obawiam się tego, a ćwiczę właśnie z nadzieją, żeby zrzucić jak najwięcej z ud, pośladków no i wcześniej wspomnianych łydek. Oprócz tego, ograniczam się do 1000 kcal dziennie, a wieczorami skaczę około 15-25 min na skakance (chociaż przerzucę się raczej na hula hop, żeby nie obciążać stawów). Jeśli chodzi o wagę, to od tych ponad 2 tygodni zrzuciłam dopiero 1,5 kg(więc obecnie 166 cm na 65 kg). Wcześniej raczej nie miałam problemów ze schudnięciem,waga bardzo szybko mi spadała, więc co ja robię nie tak? Już co najmniej z faktu stosowania diety powinnam tracić na wadze. Czy ten tłuszcz zamienia się w mięśnie, więc na wadze tego nie widać? Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobby-x
heja, jeśli chodzi o łydki to napewno od orbitreka takich jak pudzian nie nabędziesz, co najwyżej odsłonisz swoje i jeśli są duże to zmienić się tego raczej nie da. Mięśnie rosną wtedy kiedy dostarczasz do organizmu bardzo dużo białka (głównie preparaty białkowe, odzywki itp.) i ćwiczysz na duzych obciążeniach. Prędość chudnięcia to wynikowa wielu czynników takich jak długość i intensywność treningu oraz dieta. Kaloryczność Twojej diety znamy więc zależnie od Twojego dziennego zużycia kalorii powinnaś chudnąć 100 do 200gram dziennie. Jednak nie napisałaś jak intensywnie ćwiczysz, ponieważ żeby mieć siłę do porządnego treningu trzeba się dobrze odżywiać. i tutaj kółko się zamyka. W każdym razie ja na Twoim miejscu założył bym sobie, że pierwszy miesiąc ćwiczeń idzie na wzmocnienie mięśni i kondycji, a dopiero potem Twój organizm będzie przygotowany do treningu który będzie skutecznie obniżał wagę Twojego ciała. Pamiętaj także że dobry trening to trening regularny 3-4 razy w tygodniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajge
Dziękuję bobby-x za poradę! Ćwiczę na orbitreku 6-7 dni w tygodniu około 40-60 minut obecnie na raczej średnim obciążeniu (wcześniej decydowanie na większym), zakładając, że dopiero po 20-30 minutach ćwiczeń spala się tkanka tłuszczowa. Co do łydek to mnie uspokoiłeś, na szczęście nie mają one aż tak kolosalnych rozmiarów, tylko fajnie zrzucić tak troszkę :) Zauważyłam jednak, że wygląd mojego ciała zdecydowanie poprawił się (dużo mniej celulitu), z czego bardzo się cieszę. Dziękuję jeszcze raz za poradę :) A czy po wykonaniu ćwiczeń na orbitreku muszę rozciągać łydki? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobby-x
heja, rozciąganie oczywiście nie zaszkodzi jednak w/g mnie oczywiście :-) nie jest to konieczne. Ważne aby po ćwiczeniach nie siadać na pupie tylko pochodzić trochę po mieszkaniu tak kilka a nawet kilkanaście minut żeby rozgrzane mięśnie "stygły" w ruchu. Spacer zdecydowanie wskazany :-). Zresztą pamiętaj aby nie przesadzać gdyż orbitowanie na orbitreku powinno być przyjemnością i nawet polepszenie samopoczucia oraz ogólnej kondycji bez dużej utraty masy ciała jest wystarczającą satysfakcją. Pozdro. :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyq
a moze ktos mi doradzi jaki orbitrek kupic, mam przeznaczone ok 1200zl. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, od paru dni ćwiczę na orbitreku i jestem szalenie zadowolona. Łączy on w sobie funkcję steppera, biezni i rowera stacjonarnego! Spore urozmaicenie dla mojego "kanapowego" trybu życia ;) Kosztował ok 1200 zł, więc w sam raz w Twoim przedziale cenowym. Bardzo chciałam już go mieć w domku, dlatego wziełam go na raty. Kupując przez portal hellhound.pl załatwiłam wszystko szybko i profesjonalnie :) Polecam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajge
Dziękuję bobby-x jeszcze raz :) Szczerze mówiąc: im więcej jeżdżę, tym bardziej przekonuję się do tego sprzętu. Podczas ćwiczeń włączam jakiś dobry film i czas błyskawicznie mija. W końcu nadrabiam zaległości po sesji :) Robię w 60 min trochę ponad 15 km i jak już wcześniej wspomniałam na raczej średnim obciążeniu. Czy wystarczy ta intensywność? Może to dziwnie zabrzmi, ale ja lubię nawet się zmęczyć, żeby czuć, że coś robię dla swojego ciała ;) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga.42
do gayge - a ile wtym czasie spalasz kalorii bo ja w prawie identycznym czasie tez robię ok 15 km i soalam ok. 1000 kcal i na tym forum ktoś mi powiedział ża to raczej za dużo i czyba mam licznik niedokładny, no a ja ociekam wodą iczuję się jakbym spaliła ze 2000. Do bobby - x , może ty mi powiesz jakie znaczenie ma ciężkość koła, moje ma tylko 6 kg, czy to nie za mało, o co tu chodzi z tym kołem?Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobby-x
hej, z tego co ja wyczytałem to wielkość koła podnosi jakość, płynność jazdy na orbim. odkąd pojawiły się modele z hamulcem magnetycznym to masa koła przestała mieć znaczenie. No chyba że ktoś jest sportowcem i wyczynowo uprawia sport to taki orbitrek z lekkim kołem nie będzie w stanie dostarczyć mu odpowiedniego obciążenia. Orbitreki jak i rowery różnie pokazują spalane kalorie, ja np. spalam około 500 kcal na 45 minut, ale jest to uzależnione od tempa jazdy i obciążenia. raz ustawiłem obciążenie na max i jechałem 5 minut, w tym czasie spaliłem 100 kcal, jednak wytrzymałem tylko 5 minut :-). Teorytycznie da się spalić 1000 kcal ale trzeba mieć potężną kondycję i siłę. Więc jeśli jeździsz rekreacyjnie to raczej mało prawdpodobne że spalasz 1000 w jednej sesji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×