Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość stokrotka rosła polna
dzięki za odpowiedź, dziś jeździłam na 2 obciążeniu 20 minut i zrobiłam ponad 2km - nie wiem czy to dużo czy mało. Dla mnie to i tak wyczyn haha:) Ale zaraz leci mój serial i znów mam zamiar trochę pojeździć :)Będę tu zaglądać a jak coś schudnę to dam znać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P to pewnie zależy od sprzętu... w 10 min. pokazuje 2 km, jestem mokra! a...waga u mnie idzie w górę, pomimo diety...i tak sobie myślę,czy efekt nie jest odwrotny od oczekiwanego, bo mam taki sprzęt do siłowni...od lat jeździłam na rowerze górskim...to już org. przyzwyczajony i waga nie spada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka1320
WITAM!! TAK SIEDZE JUŻ GODZINE I CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI.DLACZEGO? BO RZUCIŁAM PALENIE I MOJE CIAŁKO ROSNIE.OD JAKIEGOŚ CZASU MAM PROBLEMY Z WAGA (10 KG ZA DUZO). CHCE KUPIC ORBITREKA I NIE WIEM CZY MA TO JAKIŚ SENS. CZEPIAŁAM SIE WIELU RZECZY ALE EFEKTY MARNE. CZY WARTO GO KUPIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy jaki masz zapał
Jeżeli szybko rezygnujesz to nie ma sensu. Ćwiczenia na orbitreku plus dieta np.1000 kal dają super efekty. Ale potrzeba na to czasu i systematyczności. Minimum 2 miesiące ćwiczeń. Na początki nie jest lekko, więc jeżeli jesteś osobą która szybko się poddaje to szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka1320
WITAM!!! JA NALEZĘ DO WYTRWAŁYCH. TAK KAŻDA BY CHCIAŁA EFEKTY WIDOCZNE OD ZARAZ. MI TEZ CHODZI O EFEKTY ALE CZAS NIE MA TU WIELKIEGO ZNACZENIA. A TAK W NAWIASIE TO JESLI CHODZI O DIETY I ODCHUDZANIE TO JESTEM NA BIEŻĄCO TAK JAK WSPOMNIAŁAM MAM PROBLEM Z UTRATA WAGI JEST MI NAPRAWDĘ Z TYM ŹLE. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
Witajcie! Musze koniecznie zgubic z 10 kg bo oszaleje! codziennie mowie od jutra ale niestety nie wytrzymuje i sie nawpieprzam jak swinka, a potem mam dola. Popadlam w jakas depreche, przez 1,5 mies przytylam prawie 3,5kg a wczesniej i tak mialam zamiar schudnac. Mam orbitreka ale sama nie dam rady, potrzebuje kogos z kim moge sie wzajemnie pilnowac i motywowac. Ciezko bedzie mi sie umawiac na stale pory jezdzenia bo mam roczne dziecko, ale wieczorem codziennie chcialabym sie meldowac czy cel osiagniety w cwiczeniach i jedzeniu. Kurcze sama nie dam rady a do wiosny chce sie wcisnac w swoje stare ciuchy... Znajdzie sie ktos chetny do wspolnej walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
najgorsze jest to, z tego co zauwazylam, ze zadko tu zagladacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
OTYTA PUPA ja tu kobitko będąc na moich cudownych :) dietach zaglądałam codziennie choć nigdy nie pisałam, aż do momentu kiedy tydzień temu po wielkim namyśle zakupiłam orbitreka.Może teraz coś schudnę !!!choć ćwiczę dopiero 5 dzień, ale nie mam zamiaru poprzestawać. pierwsze dni było mi naprawdę ciężko i nawet myślałam - to nie dla mnie , nie dam rady ale z kolejnym aż do wczoraj to już lżej, tylko że wczoraj w moim sprzęcie coś nawaliło i mąż musiał naprawiać prawie 40 minut:( W każdym razie możemy sobie zdawać relacje z naszych osiągnięć i jak Cię to będzie bardziej motywować to czemu nie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutka 9
Czesc dziewczyny.mam orbiteka 4 dni i cwicze na nim po 30 minut dziennie.mam nadzieje ze bede wiecej ale narazie moja kondycja nie jest najlepsza.mam 32 lata.Chcialabym was zapytac na czym polega dieta 1000 kalori.czy moglybyscie mi podac przyklady jadlospisu np na dwa dni.bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orbitrek od dawna
Czy mogłaby się wypowiedzieć jakaś osoba która ćwiczy od dawna chociaż 2 miesiące. Powiedzieć ile schudła jak zmieniło się jej ciało itp. Tutaj wszystkie posty są podobne: mam orbitreka od tygodnia, dwóch, czterech dni. A potem cisza. Jeżeli ktoś ćwiczy dłużej niech da znać. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiodek4
Witam wszystkich:-) Jestem mamą 2,5 letniej Julci i stwierdzilam,że przyszedł czas na zrzucenie 8kg.Wiem,że muszę to zrobić bo bardzo żle się czuje psychicznie i fizycznie:/ Zakupiliśmy z mężem orbitrek.Wczoraj już zostal dostarczony i wieczorkiem już go chcialam wypróbować.Ćwiczyłam 30 minut na najmniejszym obciązeniu...Bylam mokra jak kot:D Martwi mnie tylko to,że dzisiaj nie mam żadnych zakwasów.Dzisiaj chciałam spróbować tak z godzinkę,ale nie wiem czy nie zmienić obiązenia na troszkę mocniejsze... Prosze pomóżcie mi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1975
Cześć dziewczyny orbitreka kupiłam jakieś 2 lata temu i był to najlepszy zakup ,moje ćwiczenia zaczynałam od ok 15 min na wiecj brakło sił po ok tygodniu doszłam do 1 godz i myślę że więcej nie potrzeba wtedy ćwiczyłam codziennie trwało to ok 2 msc w ciągu których schudłam ok 8 kg nie stosując żadnej rygorystycznej diety.Teraz jeżdze po 1 godz 2 , 3razy w tygodniu więcej nie musze bo moja waga stoi aha i polecam wam do orbitreka zakupić spodenki neoprenowe świetnie nagrzewają ciało przez co spalanie tkanki tłuszczowej szybciej następuje. Dodam jeszcze że oprócz schudnięcia zyskałam jędrne i elastyczne ciało mimo że urodziłam dwójke dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie podac moze jaki model jest najlepszy? Ktos kupowal moze to urzadzenie na allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem posiadaczka orbitreka od wrzesnia i tak do listopada cwiczylam w miare regularnie 5 dni w tygodniu od 45-55 minut raz dziennie waga spadla z 63kg do 56,5 niestety przez przeprowadzke, sesje i podjecie nowej pracy musialam przerwac chwilowo treningi teraz waga wynosi 57 i od dzisiaj zaczynam znowu :) jestem juz po pierwszej jezdzie narazie delikatnie bo 30 minut zeby nie bylo jutro zakwasow mam nadzieje ze do polowy kwietnia uda mi sie uzyskac 50 kg tak jak to bylo przed ciaza ( moja corcia ma rok) co do diety powiem Wam czy ja stosowalam czy tez nie waga leciala tak samo, ciekawe nie? Pozdrowienia i zycze sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
OTYTA PUPA gdzie jesteś:)!!!!! czyzbyś zasnęła snem zimowym jak miś panda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi dlaczego nie mam zakwasów? 2 dni temu 30minut ćwiczeń,a wczoraj 35 minut na najmniejszym obciążeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
KASIODEK ja zaczęłam ćwiczyć dokładnie 6 dni temu , ale też zakwasów nie miałam , bardziej to mnie ręce czy kosci bolały od tego wymachiwania rękami haha. Ale tak poza tym to waga mi wcale nie drgnie w dół ? , albo w górę albo stoi w miejscu. Gdzieś we wcześniejszych postach czytałam że takie mogą być początki więc się tak bardzo nie załamuję życzę Wam i sobie wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
Ja ćwiczę 3 tydzień waga zleciała o 2 kg,ale ciałko robi się rewelacja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowa troszke poczytalam ja zaczelam chodzic na silownie i cwicze na orbitreku musze zgubic pozostalosc po ciazy a troszke tego jest :( na jakiej predkosci jezdzicie i na jakim programie bo mi wlacza program kardio istruktor a tam sa jeszcze inne np.odchudzanie czy ktoras ma taki orbitrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKASIA a stosujesz jakas diete? 2 kg przez 3 tygodnie to bardzo ladny wynik i zgadzam sie z tym, ze cialko robi sie rewelacyjne, moje po dwoch miesiacach bylo niedopoznania, posladki sie fajnie podnosza, znika celulit chociaz ja nadal z nim walcze przez te dwa miesiace przerwy, wroce chyba jeszcze do masazy chinskimi bankami Gabi22 ja ci niestety nie pomoge bo na moim orbim nie ma zadnych programow, mam tylko pokretlo do regulowania predkosci i przewaznie jest ustawione prawie na najlzszejszym obciazeniu, a jezeli chodzi o predkosc to w granicach 18-20hm/h i tak jak ktos wczesniej wspomnial pasy neoprenowe tez pomagaja ja zakladam jeden na brzuch i po jednym na uda ale bardzo czesto nie wytrzymuja 40 minut i same zjezdzaja bo tak sie poce chyba zakupie spodenki :) macie moze do wyslania jakis aerobik trwajacy do godziny? albo info z jakiej strony mozna sciagnac? musze zejsc do polowy kweitnia->50 kg nie ma bata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
do black carmen dziewczyno jak Ty to robisz że osiągasz taką prędkość! ja to chyba nigdy tak nie pojadę co prawda to dopiero mój 6xna orbim , zaczynałam 4 na h no teraz tak 8-9 ale Twoja prędkość to mnie normalnie pogrąża !!!!helpp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko zeby pedzic 20km/h to musze miec dobry dzien i oczywiscie wiadomo ze nie caly czas, ale 18km/h to raczej moje stale tempo i ja myslalam ze to nie duzo spokojnie i Ty dojdziesz do wprawy:) a moze masz zbyt duze obciazenie? bo ja z wiekszym obciazeniem na pewno bym tyle nie wydolila zmykam z mezem i corcia na sanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyta pupa
jestem jestem:) Wiec na biadoleniu i zagryzieniem tabliczka czekolady u mnie stanelo:( do tego dostalam okres i czuje sie jak beka! Ale dzis wieczorem zaczynam, nie ma bata! Postaram sie 20 minut przejechac... Dam znac jak mi poszlo, trzymajcie sie babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWerka
NO musze powiedziec, ze samo czytanie tego co piszeci jest mobilizujące:) Ja staram sie wygospodarowac sobie czas dla siebie i jezdze na orbitku niestety tylko 20 min (ale mam nadzieje ze z czasem bedzie więcej:)) potem robie 50 brzuszków. No i rowerek w powietrzu ale tu niestety daje rade 5 min max. W kazdym razie mam zamiar dojsc do wiekszych dystasów! Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chce zakupic jakis dobry orbitrek.Napiszcie jaki model najlepszy , i ile powinnam przeznaczc kasy.Bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chce zakupic jakis dobry orbitrek.Napiszcie jaki model najlepszy , i ile powinnam przeznaczc kasy.Bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chce zakupic jakis dobry orbitrek.Napiszcie jaki model najlepszy , i ile powinnam przeznaczc kasy.Bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka1320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosła polna
ech nie mam dziś dobrej formy, zły dzień ogólnie jeździłam tylko 20 min, :( chyba że później jeszcze trochę spróbuje -może jutro będzie lepiej acha Black Carmen ja jeżdżę na najlżejszym obciążeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×