Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

faktycznie jak kiedys cwiczylam to łydki mialam az za bardzo umiesnione... ale za to jaki piekny brzuszek byl :))))) a teraz flaczek po ciązy.. :( mam nadzieje ze sie to juz niedlugo zmieni, zaczelam juz po 45min leciec codziennie, srednie tempo to 18km/h spalam jakies 500kcal :) nie jst zle, kondycja na szczescie nie najgorsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no tak dziala na brzuch wiesz ja po ciazy tez taki mnialam...ale pamietaj co za duzo to nie zdrowo ...jestes dopiero kilka miesiecy po ciazy ja ci radze:) 45 min na niskim obciazeniu.... no i krem po cwiczeniach koniecznie ujedrniajacy na brzuch :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam do sprzedania orbitreka KETTLER VERSO 107,mało używany,tel.5130977774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius2222
hej .właśnie został zakupiony orbitrek na allegro.czekam na dostawe i zaczynam ćwiczyć.będe się dzielić efektami.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palam00
Dziewczynki... tak czytam i czytam to forum i czytam i nie wierze co Wy piszecie.. 24-25km/h bieg? Nie nie kochane! Wasz orbitreczek musi w takim przypadku pokazywac predkosc obrotu kola zamachowego a nie ma przelicznika na prawdziwy dystans (przebiegnieta trase przez Ciebie). Czlowiek fizycznie. Przy 24km/h przebiegasz 400m w 1 minutę. Rekord światowy kobiet na 400m wynosi ok 48 sec a najlepszej polki 49sec. Moze potrenuj na jakas olimpiade:D:D:D:D Proszę was przemyslcie dokladnie co piszecie:D Na orbitreku takim mocnym tepem uzyskach ok 10-12km/h. Pozdrowienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palam00
kobiety Poniższa tabela przedstawia listę 10 najlepszych biegaczek na 10 000 m (10km) w historii tej konkurencji (stan na 12 lipca 2009). lp. wynik zawodniczka państwo data miejsce 1. 29:31,78 Wang Junxia Chiny 8 września 1993 Pekin 2. 29:53.80 Meselech Melkamu Etiopia 14 czerwca 2009 Utrecht 3. 29:54.66 Tirunesh Dibaba Etiopia 15 sierpnia 2008 Pekin 4. 29:56,44 Elvan Abeylegesse Turcja 15 sierpnia 2008 Pekin 5. 29:59,20 Meseret Defar Etiopia 11 lipca 2009 Birmingham 6. 30:01,09 Paula Radcliffe Wielka Brytania 6 sierpnia 2002 Monachium 7. 30:04,18 Berhane Adere Etiopia 23 sierpnia 2003 Paryż 8. 30:07,15 Werknesh Kidane Etiopia 23 sierpnia 2003 Paryż 9. 30:07,20 Sun Yingjie Chiny 23 sierpnia 2003 Paryż 10. 30:11,53 Florence Kiplagat Kenia 14 czerwca 2009 Utrecht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja latam trzeci tydzien po 45min na trzecim obciążeniu (na 8 możliwych) robie w tym czasie 14km przy prędkości sredniej 18km/h i spalam ok 500kcal. Jest to jak najbardziej mozliwe poniewaz jako byla sprinterka i biegaczka wiem mniej wiecej ile potrafie przebiec w jakim czasie dlatego stwierdzam ze kondycje po ponad 10 latach od ukonczenia szkoly sportowej mam nienajgorszą :D Oczywiscie latam codziennie a od tego tygodnia, dokladnie od dzis bede dwa razy w tygodniu chodzic na zajecia do klubu fitness interwal i cwiczenia intensywnie spalające tłuszcz :) Jak narazie od samego początku trace kilogram tygodniowo i to sie nie zmienia ale widze ze cialo juz zaczelo sie zmieniac, powoli staje sie smuklejsze. Dodatkowo po kazdym treningu balsamik na cialko. Zaatakowalam swoje cialo kompleksowo :) wody wypijam ponad 2l dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius2222
hej.od wczoraj zaczęłyśmy ćwczyć.ja z bratową.ja chce poprosto poprawić wygląd ciała, a ona ma cel schudnąć 27kg.wybrałyśmy trening 10 min codziennie.będziemy dzielić się efektami.pozdr.ps.napiszcie efekty Wasztch ćwiczeń, będzie to motywujące, przy starcie.a wiecie jak ustawić orbitreka sky line, z allegro, nam to nie idzie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam1000
powiedzcie mi na jakim obciążeniu ćwiczyć ja mam na wyświetlaczu watt na ostatnio ustawiłam na 100 i dałam rade ćwiczyć 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palam00
100 watt... hmm.. ja ćwiczę na 60 max i mam parę zgonów na godzinę:D mój puls przy tym to ok 150-160. Tobie to chyba pikawa się wyrywa bo to musi być niezłe tempo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja osobiście wolę zupełnie inne ćwiczenia, mnie przekonuje bardziej callanetics albo stretching - dzięki temu jest się dużo bardziej rozciągniętym i do tego te cwiczenia duzo bardziej wysmuklają. Do tego racjonalna dieta, peelingi, raz na jakis czas wizyta w spa z profesjonalnym peelingiem i oczyszczaniem. W Głęboczku robia peeling z pestek winogron, to jest dopiero uczta!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam1000
dzieki palm! bo ledwo dawałam rade i właśnie miałam obawy ze coś robie nie tak.podpowiedzcie mi proszę jak ćwiczyć i na jakim obciążeniu aby schudnąć.mam do straty ok 15 kg.oczywiście dieta.kolega mój ćwiczy na 160 wat ale to chyba nie o to chodzi żeby jak największe było obciążenie puls miałam 130 160 a według moich wyliczeń powinnam mieć 115 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam1000
Palam Palm widomo o kogo chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam trening na orbitreku z podczerwienią. Naprawdę pomaga... Tylko najważniejsze to regularność i trzeba pamiętać, zeby wziąc całą serię zabiegów. Nie wystarczy pójsc raz. Ale po 5 juz są fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakało
hej Zamierzam kupić orbitreka. Myślę o takim 1500-1800. Zgłupiałam, nie mam pojęcia jaki mam wybrać.... Widzę w aktualnej ofercie makro ketllera crosstreiner cross P za 1782 zł, ma: koło 14 kg, 12 programow, więcej nie wiem i nie mogę znaleźć żadnych opinii o nim... Poradźcie plisss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) orbitrekowe dziewczynki, dołaczam do Was , jutro ma mi przyjść orbitrek THORN E5000, czy ktoś ma doświadczenia z tym sprzętem może :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam1000 zeby schudnąć to nie radziłabym Ci cwiczen takich obciążających, bardziej wysmuklające np. callanetics (jest świetny!) i stretching. Do tego raz na parę miesięcy jakiś weekend oczyszczający w fajnym spa (słyszałam że w Głęboczku mają np. winoterapię, to moze byc dobre bo ponoc peelingi z pestek winogron są bardzo dobre). Pij bardzo duzo wody, ok 2 l dziennie jak dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam1000
dziękuje ci za rady agnie88 ale jest mały problem mam małe dziecko i nie za bardzo mam czas wychodzić do klubu fitness.Z tego powodu dostałam od męża orbitrek (na urodziny)bardzo chciałam go dostać więc się doczekałam.mam orbiego Kettler satura E fajny sprzęt ale mam problem nie wiem jak na nim ćwiczyć.Coś nie mogę dostać odpowiedzi od orbitrekowiczek więc chyba będę musiała iść raz do klubu i zasięgnąć porady trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CART
witam wszystkich serdecznie kupiłem swojej żonie na mikołaja orbitrek verso 107 ale niestety osoba od której go odkupiłem nie posiadała instrukcji obsługo .Czy jest może kros tak miły i może podesłać mi scan na maile lub udzielić porady gdzie można taka uzyskać ?pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k@si@
czesc ja mam orbiteka 2 tygodnie i niby schudlam 2 kg cwicze na 1 efekty moin zdaniem takie sobie narazie sie nie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anom
Huhu! Posiadam orbitreka już długo długo, po małych awariach, przeróbkach wracam do ćwiczeń. FGorąco polecam z tego względu że niecałe dwa latka temu, przy diecie (żadnej katordze-poprostu zdrowe odżywiania-przede wszystkim błonnik i oczywiście REGULARNOŚĆ) 40 min ćwiczeń na orbitreku, A6W i zastępczo zwykłych brzuszkach udało mi się schudnąć 13kg w półtora miesiąca... Niestety przybrałam jakieś 5 kg po pójściu do pracy ( Stołówka ), wtacam do ćwiczeń, ograniczam żarełko - chciałabym wrócić do diety jeżeli silna wola pozwoli i mam zamiar zrzucić 1- kg. Ćwiczę od tygodnia, nie ważę się póki co, ważne że już czuję się lepiej:D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowe
potrzebuje kupic instrukcje obslugi do orbitrek cross 7 ergometr jesli ktos moze pomoc z gory dziekuje info na tel 601 830 936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york 202
od wczoraj jestem posiadaczka tego wymarzonego sprzetu york x 202 Juz poskładany pierwsze 20 min przejechane))) bede pisała o rezultatach mam zamiar poprawic swoja sylwetke i zgubic oponke i boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabobasa
Witam ja mam orbitreka 6 dni w sumie ćwiczę na nim codziennie chociaż chwilkę bo mam 6 miesięczne dziecko:) ale muszę podzielić się tym że przez te sześć dni ubyło mi cały kilogram i 5 cm w pasie :) Mam zamiar zrzucić 30 kg ( w ciąży przybyło mi ponad 20kg) a po porodzie nie mogłam ćwiczyć(miałam cesarkę) Trzymam kciuki za wszystkie orbireczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york 202-12
mamo bobasa-zycze wytrwałosci. JA PRZYTYŁAM 30 KG i przez bity rok zrzucałam 20 kg ktore wtety zostało .Teraz po 2 latach waga wzrosła o 4 kg od utraconych a przy moim wzroscie to wiele. Wiec postanowiłam znowu walczyc tym razem z moim orbitrekiem. N arzie mam 3 dni i codziennie po 10-15 min.Stopniowo bedzie wiecej Zobaczymy jakie beda rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anius2222
hej, więc od jakieś 2 tygodni ćwcze 10 min, ale nie codziennie, z tego powodu ze stoi u bratowej, i jezdze do niej.opuscilam okolo 3 dni, mniejsza o to , fakt jest taki ze schodłam ok 1 kg, i zmalał mi brzuszek, ale cellulit jest silny i nic:(( ale nie dam za wygraną , i też musi zniknąć :)pozdrawiam i trzymam kciuki za wAS ORBITROWICZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo jest tu jeszcze ktoś? Od tygodnia chodzę na siłownie codziennie i ćwiczę na orbitreku po 30-40 minut zazwyczaj ustawiam na 10 max 15. Jak na razie 0 spadku wagi. Jak długo trzeba czekać na efekty i jak ustawić program żeby waga spadała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabobasa
Ojejku chyba nikt tu już nie zagląda :/ ja jadę już prawie drugi tydzień waga -1kg i nic:/ więcej ale nie poddam się może trzeba na efekty poczekać nieco dłużej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Mamobobasa moze bedziemy sie razem wspierac ....ja juz schudlam 23 kg na orbim ale mam jeszcze 6 kg do zgubienia ...Koniecznie potrzebna motywacja ale jej brak wiec moze razem damy rade :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×