Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Brawo bedziesz bic jak dobrne przynajmniej do konca pazdziernika i nie opusci mnie wola walki po raz kolejny ;-) tymczasem przed chwila ...zaliczylam 70 minut :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Naolala - Ty tak po nocach cwiczysz?? Wow! Ja niestety dzis sie obudzilam z silnym bolem glowy i kolka z prawej strony brzucha :( ruszyc sie nie moglam. Dobrze, ze waga nie idzie w gore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze cwiczylam w nocy,bo przy dwojce dzieci w dzien nie dawalam rady.Teraz moj nie pracuje to wlasnie mam chytry plan cwiczyc rano i wieczorem.Wlasnie przejechalam kolejne 70 minut :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Sprytnie, sprytnie :D Mnie niedawno przestala bolec glowa pomimo 2 silnych tabletek przeciwbolowych :( nie wiem co sie dzieje A w pracy maly sajgon do tego. Ciesze sie, ze juz piatek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystick94
Hej dziewczyny, mogłaby jakaś odpowiedziec (chodzi mi o doswiadczone kobitki), czy zauwazylyscie zmiany jezeli chodzi o nogi? szukam urzadzenia na uksztaltowanie posladkow, i nie wiem czy czasami stepper nie bylby lepszy. podobno na orbim moze zejsc biust..Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlxenkaaa
Witam, od tygodnia ćwiczę na orbitreku - chcę zrzucić aż 20 kilo.. Ale jestem ciekawa i chcę Was spytać, ile mogę schudnąć przy codziennym orbitreku po 15 min.? Plus dieta - 1 butelka wody i kasza "kuskus".. Byłabym wdzięczna, gdybym dostała odpowiedź i wtedy zmieniłabym plan... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlina_we, ja mam taki sam plan, 3X45 min. Jeśli mi się uda to utrzymać do końca października to zwiększę długość treningu. Co do niejedzenia na noc, jest to strasznie trudne. Ale podobno po kilku tygodniach organizm się przyzwyczaja. Mnie motywuje to, że jak coś zjem po 20 to potem bardzo trudno się zmotywować do ćwiczeń. A Wy dziewczyny, jaki czas przed treningiem jecie ostatni posiłek? Jaki czas przed spaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.pl
witam!!w po 6 dniach szybkich spacerów i orbitreka 1 dzień przerwy i wczoraj 50 mni orbi czuje się dobrze mam nadzieje ze tak będzie dalej diety jak już pisałam nie mam ale staram się jeść mniej i gotowane a jak smażę to na oliwie z oliwek czytałam ze ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie 2 łyżeczki na szklankę wody 3x dziennie przed posiłkiem wiedz zaczęłam stosować na pewno pomaga na pozbycie się wody z organizmu bo bardzo często chodzę do toalety:) i zaczęłam na noc wypijać siemię lniane podobno tez pomaga szczególnie na trawienie wczoraj 1 dzień dzisiaj jakbym miała mniejszy brzuch nie mam wzdęcia i z samego rana toaleta bez żadnego problemu :) zobaczymy dalej jeszcze się nie ważyłam ani nie mierzyłam startowałam z waga 82 kl jak się odważę wejść na wagę to napisze:)) a co do ile po jedzeniu należy ćwiczyć to czytałam ze 2h bo inaczej zamiast tłuszczu to spalamy jedzonko wiedz 2 godziny na strawienie i na orbiego :) 21.09.201230 minorbiterek 22.09.201225 min orbiterek hild 23.09.201270 minszybki spacer 24.09.201270 minszybki spacer 25.09.201260 minszybki spacer 26.09.201240minorbiterek 27.09.2012------------------------------------------------------------------------- 28.09.201250 minorbiterek powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie początkowy sukces to - 8 cm z brzucha w tydzień; oby tak dalej; dzis już jestem po 60 min pedałowanio- biegania na orbitreku; wieczorkiem powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwa12234
witam Was wszystkie... od roku mam orbitreka teraz zamierzam ostro sie do niego przyłożyć i oczywiście schudnac... mam nadzieje że wasze posty mnie zmotywują.. ostatnio kupiłam sobie pulsometr sigmy i nie do konca wiem z jakim najlepszym tętnem powinnam jeździć na wielu stronach pisze że 60-65 tetna max tez tak jeżdicie są jakies rezultaty??? tylko ze wyliczając tetno max z wzoru 220-wiek(21) 65%tetna wynosi 129 a mój pulsometr po wpisaniu Wagi i płci sam automatycznie ustawia mi tętno i 65% tetna max na nim to 139. jak myslicie czym lepiej się sugerowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwa12234
ewelina bloguje... piekny efekty 8cm jak to osiagnełaś powiedz coś wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.pl
właśnie pochwal się tez spróbujemy może brzuszki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny, gratuluję wszystkim sukcesów! Ja liczbowo jeszcze się nie pochwalę :) ale widzę dobre efekty jedzenia ostatniego posiłku 4 godziny przed spaniem. Lepiej śpię, rano lepiej się czuję, więcej energii. I piję dużo świeżo robionych (sokowirówka) soków, bo jabłka są niedrogie. To też czuję, że pomaga na samopoczucie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze spac pozno po 24 ,a cwicze rano i wieczorem po godzinie.Teraz nie jadam od 18-19,ale do tego karmie,gdyby nie to przesunelabym do 17-18 jak kiedys przed ciaza. Waga juz mi spadla o jakis kilogram jak nie wiecej,a cwicze niedlugo.Cwicze z dobrym pulsomierzem.Pozdrawiam,zycze wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dołączam do was. Od 10 dni jestem posiadaczką orbitreka, ćwiczę codziennie. Zaczynałam od 30 minut teraz ćwiczę już 60 minut, robię około 18 km. Mam do zrzucenia 10 kg - pozostałości po ciąży do tego problemy hormonalne i uzbierało się 70 kg - strasznie się źle z tą wagą czuję. Mam zamiar ćwiczyć 5 razy dziennie mam nadzieję że to wystarczy. Po tygodniu ćwiczeń waga narazie bez zmian, natomiast spadły mi cm w talii straciłam 4 cm, w udach 2 cm, w biodrach 2 cm i w biuście 3 cm :( Czy to wogóle możliwe??? Co do diety staram się jeść 5 małych posiłków bez podjadania, piję dużo wody, herbatek zielonych i czerwonych. Trochę grzeszę w weekendy (domowe ciasto mamy mmmm ) no ale wszyscy jesteśmy ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula82 witam Cie i ciesze sie,bo lecimy prawie leb w leb.Ja tez po drugiej ciazy chce stracic i zaczynalam od 70 ,a nawet ponad mialam :-/ Dzis rano bylo juz 68.9 :-))) mam 168 cm wzrostu ,wiec ponad 70 kg to juz nadwaga byla i dlatego teraz dosc szybko trace.Ja cm nie mierze,tylko czekam na ubytek kg,choc to idzie wolniej.To o czym pisalas jest mozliwe jak najbardziej :-)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Naolala nawet bardzo podobnie startujemy gdyż mam 169 cm wzrostu :) więc prawie to samo a dziś jak wstałam miałam 69 kg A ile razy w tygodniu ćwiczysz i jak długo??? Trzymasz dietę ??? Narazie jestem zmotywowana i mam nadzieję że efekty zobaczę już wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Czesc dziewczyny do asiula 82 witam i gratuluje pierwszego sukcesu:) do eweliny bloguje gratulacje oby tak dalej:) do sliwa 12234 ja też mam pulsometr sigma zawsze z nim ćwicze i tak somo mi troche inaczej wyliczył ale to pewnie przez to bo bieże pod uwage wage ale ja sugeruje się tym wzorem 220 -wiek ćwicze 60-65% u mnie tak (120-130) nowa pl też pije siemie lniane jest ok:)a z octem to dopiro robie go sama a więć jeszcze musze poczekać 1 tydzień i tak somo jakl ty zaczne go pić:) Co do mnie to sobota i niedziela wolna od ćwiceń dziś i do końca tygodnia ćwicze po 60 min i staram się nie jesc po 18 pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie, kolejny spadek na wadze o cale 3,4 kg; w sumie spadek po 2 tygodniach intensywnego pedałowania na orbitreku 12,2 kg i 41 cm w obwodach; oby tak dalej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina bloguje super,gratulacje wspaniale wyniki osiagasz :-) Asiula82 dokladnie ta sama waga i wzrost :-) nie stosuje specjalnej diety,ograniczylam troche ilosc posilku i slodycze.Do tego karmie i cwicze to mysle,ze powoli schudne... Ja dzis po 45 min cwiczen,a wczoraj rano 45 min,a wieczorkiem 70 min :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.pl
meg13 a jak pijesz te siemię ja zagotowuje i odstawiam aż trochę przestygnie 2 male łyżeczki i niecała szklanka wody i to wypijam razem z nasionami nie wiem czy dobrze bo tyle się tego naczytałam i każdy mówi co innego i tak naprawdę to mam nadzieje ze dobrze robię :)ale faktem jest ze brzuszek zrobił się bardziej plaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewelina bloguje no jestem pod wielkim wrażeniem, ja ledwo daję radę 60 minut dziennie. Brawo!!! Niestety nie mogę ćwiczyć rano gdyż moja 18 miesięczna córcia mi nie pozwala ( ona wstaje o 6 rano) Próbowałam nastawić sobie budzik na 5.00 i ćwczyć ale mała ma taką czujkę włączoną że od razu się budzi. Więc pozostał mi wieczór gdy dzieci już słodko śpią :) Mam nadzieję, że wytrwam i że z Wami będzie mi lżej i wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewelina bloguje no jestem pod wielkim wrażeniem, ja ledwo daję radę 60 minut dziennie. Brawo!!! Niestety nie mogę ćwiczyć rano gdyż moja 18 miesięczna córcia mi nie pozwala ( ona wstaje o 6 rano) Próbowałam nastawić sobie budzik na 5.00 i ćwczyć ale mała ma taką czujkę włączoną że od razu się budzi. Więc pozostał mi wieczór gdy dzieci już słodko śpią :) Mam nadzieję, że wytrwam i że z Wami będzie mi lżej i wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlxenia
Witam, proszę pomożcie mi - napiszcie mi, ile minut dziennie mam ćwiczyć na orbitreku, żeby szybciej schudnąć ( mam do zrzucenia aż 20 kg, a chcę schudnąć do wakacji ) .? Liczę na pomoc :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×