Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość GAGUSIA35
mamuska82-ja tez chce kupić l-carnityne ,tylko w sklepie sportowym bo bio cla z zielona cherbatą drozej wychodzi [bierze sie 3razy po 2 tabl.] a to co ja chce kupic 1 raz dziennie i kosztuje 24 zł -20 sztuk poczytaj Thomasa on pisze ciekawie na ten temat,kiedys mozemy sie wymienic nr.gg i wymienimy sie zdjęciami [bedzie wieksza motywacja do schudnięcia]pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorista82
Cześć. Od dłuższego czasu czytam to forum. Mam zamiar kupić orbitreka, ale kurcze nie wiem jakiego. Kasy za dużo nie mam, a czytając opinie na stronie Thomasa to już sama nie wiem. Mam 173 cm wzrostu, wiec chyba orbitrek 140 cm bedzie dla mnie za mały. Znalazłam na allegro taki model: http://www.allegro.pl/item333290121_super_nowy_orbitrek_magnetyczny_gw_24_m_c.html może ktoś ma taki model i podzieli się ze mną swoimi wrażeniami na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
Thomas co Ty mówisz? Przecież to nie żaden noł ejm, ale LAUBR SPORT - porządny model i solidny producent! Lorista sprzęt jest OK, ale nieco drożej (lub nawet w granicach tej ceny) znajdziesz orbitreka elektro magnetycznego (ten jest tylko magnetyczny - nie oferuje ci programów treningowych i jeszcze paru innych opcji). To był mój ewentualny wybór gdybym nie znalazła nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Do GAGUSI35. No pewnie że możemy się z czasem wymienić GG i zdjęciami,bo mam nadzieje że będzie się czym pochwalić.Ja kupiłam CLA z Zieloną Herbatą i L-Karnityną na Allegro(sprawdzałam wcześniej w aptece jast to samo tylko droższe)właśnie dzisiaj przyszła,za niecałe 25,00 za 60 kaps. i bierze się ją 2xdziennnie-po śniadaniu i 30min.przed aktywnościa fizyczną.Nigdy jej nie stosowałam więc skuteczność tego specyfiku okaże się po czasie:))))))))))))))))))))).Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam pewnie że będzie się czym pochwalić;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Witam wszystkoch serdecznie ,kochani moze jeszcze dzisiaj przywioza mi orbisia ,mamuska82 -to faktycznie ci tanio wyszło to bio cla ,kiedy tobie przysla sprzęt ? A ze bedziemy sie miały czym pochwalic to nie ulega watpliwosci,ja zaczynam juz od jutra ostro cwiczyc ,jak na razie śmigam na aerobik wiec troche juz jestem w boju zaprawiona ,ale jak dołacze orbisia to bede super laska zaglądajcie tu czesciej ,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
No witam, ja jestem jak narazie zaprawiona w spacerkach z wózkiem:))))))))))),więc już wiem że oooooooooj będzie ciężko na początku,ale co tam kiedyś trzeba wkońcu zacząć no nie i wcale się nie zrażam bedzie spoko;))))))))))))))))))))))))))))).Mój orbiś dzisiaj został wysłany kurierem więc jutro powinien być najpóźniej w piątek(no ale mam nadzieje że jutro).Pozdrowionka dla wszystkich:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
mamuśka82 widze ze w tym samym czasie zaczniemy harówke ,a spacerki z wózkiem to tez sport[pamietam jak pchałam pod górke ]ile maja twoje pociechy?moje sa juz duze [16 ,12]ale tez czasem dadza w kosc ,ich tez zagonie do cwiczen na orbim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
witam:) jak tam ćwiczonka?? dawno mnie nie bylo ale jakos leci... podobno nawet juz cos po mnie widac..hmmm. ale chyba jeszcze dluga droga przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszka82
Dzięki za opinie. Chciałabym elektromagnetycznego, ale nie wyrobie się finansowo :( Chyba zamówię tego, co podałam. Jeszcze raz dzięki za info. Jak mi go przyślą, to napiszę Wam jak się sprawuje. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
No to już odchowane teraz to już "wychowywać" (trudny wiek itp.;))) )moje mają córcia 5 lat i synuś 12.04 skończy 4 m-ce,no i po nich musze zrzucić uuuuuuuuuuuu i jeszcze troche.No ale już na lato będzie o.k-ej no i bikini czeka :)))))))))))))))))))).Pozdrawiam wszystkich i już nie moge się doczekać kiedy ja będe mogła napisać "dzień zaliczony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander1
http://www.orbitrek.fora.pl/ Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do stworzenia forum troszkę bardziej funkcjonalnego od kafeteria.pl Jestem oczywiście otwarty na wszelkie sugestie i propozycje (jest nawet taki dział :D), jednocześnie proszę o wyrozumiałość - to moje pierwsze forum. Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wczoraj nie zaliczylam dnia, mialam okrutnego dola :( ale dzisiaj zalicze napewno.Coraz wiecej nas sie robi , bardzo fajnie, tylko niektorzy znikneli, mam nadzieje ze tymczasowo i niedlugo do nas wroca :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaina
hej wszystkim:) kupilam sobie wczoraj orbitreka tego z tych tanszych bo za 350 zł, ale mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawowal:), teraz biore sie za cwiczenia, w koncu do lata trzeba poprawic wyglad sylwetki hehe, ciekawe jakie beda wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander1
Zapraszam do rejestracji na forum: http://www.orbitrek.fora.pl/ Nie zrażajcie się małą liczbą użytkowników, bo forum istnieje dopiero od wczoraj. Pomóżcie to rozkręcić! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolgusia25
Witam wszystkich.... Mam orbitreka magnetycznego PLIANT - ONTARIO.Ćwicze na nim od 1.5 m-cą codziennie po ok. 45min a w weekendy robie sobie wolne.Ćwicząć na nim ćwicze w spodenkach neoprenowych i powiem szczeże że widze duże zmiany .Tylko niepokoi mnie to że waga stoi w miejscu a w centymetrach mi ubywa. Dlaczego tak jest czy ktos mi moze odpowiedziec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAUSIA35
🖐️witam wszystkich wpadłam na chwilke zeby zameldowac ze juz mam orbisia i póki co działa idealnie ,nawet pomiar pulsu jest dokładny [z cisnieniomierzem sprawdzałam] ale faktycznie po paru minutach wysiadłam ........jutro bedzie lepiej [a jeszcze dzisiaj mam aerobik]papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
Rikora u mnie podobnie... Tragedia wczoraj. Weszłam na orbitreka, ustawiłam sobie na 36 minut i zeszłam po 20 :/ pierwsze, że jakieś dziwne dźwięki wydawał jak nigdy, a obciążenie to czułam jakby podwójnie było, po drugie brzuch wzdęty, prawie nic ze mnie potu nie spłynęło (jedynie tam gdzie pas mam troszeczkę) - no ale nie ma to jak na obiad wieczorny kapusta z ziemniakami i gulasz. Poza tym żeby orbiciuś nie hałasował to mu tutaj przy końcówkach od koła gumki powciskałam, no ale wczoraj patrzę, wyrobiły się i muszę coś lepszego wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v__Doti__v
Thomas A jeśli mogłabym przeznaczyć więcej np.1200-1400 to który orbirek byłby dla mnie dobry.Waże 78kg chcę schudnąć 10-15kg mam 30 lat.Chcę ćwiczyć codziennie.Dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~oolgusia25 - być może ćwiczysz zbyt intensywnie, na dużym bądź średnim obciążeniu, poczytaj trochę -> www.orbitrek.com.pl w dziale artykuły jest wiele cennych informacji ~v__Doti__v - hmm za tą kwotę kupisz na pewno jakiegoś yorka, choćby X102 czy ten śmieszny XC530, ale szczerze mówiąc nie znam tych modeli zbyt dobrze, ale firma dobra powiedzmy pomiędzy thorn\'em a kettler\'em :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Hejka ja też już dzisiaj dostałam swojego orbiego zaczynam wieczorkiem,zobaczymy jak będzie;))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolgusia25
Thomas_27 ja ćwicze na najniższym obciązeniu zeby spalic tkanke tłuszczowa . Widzisz w centymetrach spada a waga stoi juz nic nie rozumiem. Czy moge cos zle robić. Czy moge zbyt intesywnie ćwiczyć. Stronka bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
ALE MI WSTYD -mój 12 letni syn przebiegł 11km w 42min.za pierwszym podejsciem a ja zaledwie wytrzymałam 6 min.ale orbi jest super i mam mały problem bo mnie wypychają z kolejki do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~GAGUSIA35 - głowa do góry, nikt z nas nie było od razu alfą i omegą, początki są najgorsze, a synowi pogratulować kondycji, ale takie urwisy już tak mają ;) ~oolgusia25 - a mierzyłaś tętno podczas ćwiczeń, czy czasem nie masz zbyt wysokiego, w linkach na naszej stronie jest kalkulator, oblicza w jakim przedziale powinnaś ćwiczyć -> sprawdź jeszcze to ~mamuśka82 - pochwal się po ćwiczeniach jak Ci poszło :) Pozdrawiam, grooba, RIKORA - głowy do góry - dzisiaj będzie lepiej - i mniej kapustki z ziemniakami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Nie ma się czym chwalić kondycja zerowa(ale spokojnie nie poddaje się z czasem będzie lepiej) 7 min. i 2,5 km dziasiaj przejechane.Pozdrawiam wszystkich:))))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaina
no i dzis drugi raz cwiczylam i udalo sie 30 minut przejechac bez przerwy hehe, niewiem jak bo z rok czasu wogole nie cwiczylam;), powiem wam ze naprawde fajnie sie cwiczy na orbitreku, ale troche mnie miesnie w rekach zaczynaja bolec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Urządzenia wogóle nie słychać jak narazie jest super fana machinka zobaczymy dalej jak to będzie ;))))))))).Narazie rbituś strasznie spodobał się mojej 5 letniej córci słodziacko na nim wygląda taka kruszynka hahahahaha. Karolaina;no no no super gratuluje:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×