Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

No kochani dzionek zaliczony, 90 min. minelo jak z bata strzelil :D 50 gr oczywiscie ja moglam trafic na wadliwego. To bylo jakies dwa lata temu kupilam go z katalogu, naszczescie oddali kase a wtedy to on mnie kosztowal 800 zl. Cwiczylo sie na nim tez dobrze tylko sie szybko rozlecial. Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
.....60 minut orbitrek plus pol godziny rozciagania i brzuszki...:) dumna jestem ....a tak mi sie nie chcialo..... pozdrawiam i zycze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko czy czas cwiczeń ,który podajecie 60, 90 minut to czas ogólny czy wskakujecie i jedziecie tak bez przerwy ? Bo ja wymiękam po 15-20min schodze, żeby się wody napić i wskakuje z powrotem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałąm na poprzedniej stronie o tych cwiczeniach z przerwami. No ale ja nie robie przerwy pół dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Drugi dzionek zaliczony l-karnityna dała pałera!!!!!!!!Super 32min. i 10,6km. zaliczone (chociaż czuje że 45min. to spokojnie bym dała rade to jednak nie było mi to dane,ząbkujący synuś się obudził i było łaaaaaaaa łaaaaaaaaa łaaaaaaaaaa no i koniec ćwiczeń:((((( ). Thomas_27:Zastosowałam się do twojej rady i trzymałam prędkość 20-21 km/h.I odrazu lepiej poszło,tylko szkoda że nie do końca;))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już skumałam z tymi ćwiczeniami . Mój błąd plegał na tym ,że jechałam bardzo szybko lał się pot i dlatego wytrzymywałam 15 minut. A teraz wiem ,że to ma byc raczej marsz a nie wyścig ! :) No i teraz w takim tempie to moge sobie jeżdzić długo i ogladać tv bo tak nie dawałąm rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do GOSTA:No widze że też się galopowało jak to Thomas mi napisał \"99% nowicjuszy,goni jak szaleni a nie o to tu chodzi\".:)))))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak gonię przez 2,5 minuty( 30 km/h) ,potem 2,5 minuty wolniutko( 22 km/h) i tak przez 50 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam rano i tak z prędkością przejechałam 60 minut. Teraz rozumiem sens treningu. :) Jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj czytałam artykuł w shape jak zorganizować trening. I jest tam o zmianie poru i wysokości kroku w trakcie jazdy. Trochę nie kumam. Jak zmieniać wysokość kroku ??? Macie taką funkje. U mnie można regulować tylko długość ale skomplikowane bo trzeba przestawić pedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci dzionek na początek : 36min40sek.~~12km.~~337cal:)))))).Poprawka wieczorkiem i będzie o.kej:)))))) :)))))) :)))))) :)))))) :)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacyfunka
ja sie powoli poddaję... od miesiąca waga stoi w miejscu,ćwiczę 2xdziennie-20-30...zależy ile moge i nic. Centymetry stoja,waga stoi i depresja się pogłębia... ale trzymam kciuki za reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze podac jakies firmy orbitrekow? ja przygotowuje sie do ciazy i chce schudac ok 10-15kg pije czerwona herbate 2 tyg ograniczam jedzenie zwlaszcza slodycze.Pije duzo wody jem activie i powiem wam ze brzuszek mi troszke zlecial:) teraz chce zainwestowac w orbitreka i bieznie. polecicie mi jakies sprawdzone firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82Pacy
pacyfunka no co ty nie poddawaj się :)))))),może powinnaś przeanalizować to co jesz i pić wiecej wody.L-karnityne próbowałaś brać?Pozdrawiam gorąco :))))))) :))))))) :))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacyfunka
mamuśka...l -karnityna specjalnie mi nie pomogła,wybrałam jedno opoakowanie poki co i nie zaobserwowałam zadnego przyplywu sil do ćwiczen:) pije zielonej herbaty duzo,ograniczam kawe.Jem prawie wszystko w małych ilościach ,unikam słodyczy:) przestrzegam tętna odpowiedniego dla siebie... i cisza:) jeszcze pogoda nijaka. Depresja murowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacufunka nie poddawaj sie , ja w zeszlym roku cwiczylam przez trzy miesiace po 1godz. i tylko troche w wygladzie sie polepszylo bo na wadze nic kompletnie, oczywiscie popelnialam troszke bledow cwiczac za szybko przedewszystkim. Efekt byl taki ze w koncu przestalam, i dopiero od stycznia postanowilam jeszcze sprobowac , tym razem sie cos ruszylo , tyle ze bardzo mozolnie to idzie.Teraz nie mam zamiaru przestawac bede sie odchudzac chociazby mialo mi zajac to caly rok. NIE PODDAWAJ SIE GLOWA DO GIRY WKONCU COS SIE RUSZY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donna leng zajzyj tutaj moze cos znajdziesz. ttp://www.orbitrek.com.p Bo tak troche ciezko komus polecic sprzet ktorego samemu sie uzywa u mnie moj BODY SCULPTURE BE 6910 sprawuje sie idealnie, a naprzyklad inna osoba trafi na wadliwy i badzie zla ze jej takie zle sprzecicho polecono. :D Wybor musi byc twuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ witam wszystkich -ja wczoraj wieczorem smigałam 60 min-21km-480kcal,dzisiaj 50 min-18 km i czuje sie super zadnych zakwasów -jedna wskazówka dla tych którym sie dłuzy czas przy treningu -swietna jest mp3 -słuchawki do uszu i jazda na całego ,nawet człowiek sie nie zorientuje kiedy mija czas -zycze miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc mamuska82 jezeli masz ochote wymienic sie ze mna gg to wejdz do thomasa na gg i on ci moje poda -pytałam -zgodził sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Witajcie,ja dzisiaj niestety nie mialam sily jezdzic....maz zabral mnie na zakupy....wstalam o 6 rano a wrocilam do domu o 21 ...ale kupilam spodenki motywacyjne...7 cm w pasie musze zgubic...sa takie jakie zawsze chcialam miec:) -She _btm- co do mojej diety rano sniadanie (nigdy ich nie jadlam ale sie nauczylam) najpozniej dwie godziny po wstaniu platki z jogurtem.jakies trzy godziny pozniej owoc.okolo 15 obiad jest to zazwyczaj mieso np.piersc z kurczaka zrobiona w folii w piekarniuku plus surowka np.salata jakis czas pozniej przekaska owoc a na kolacje najpozniej okolo 19 tunczyk w sosie wlasnym ,robie salatke plus skrojony w kostke ogorek jaki chcesz surowy,konserwowy,kiszony tyle samo kalorii,cebulka lub szczypiorek mieszam...i salatka gotowa.ograniczenie soli i ostrych przypraw.ale mimo wszystko pozwalam sobie raz dziennie na kawke s mlekiem i pol lyzeczki cukru:) a okolo 20 jak juz corcia spi na orbitrek Jesli chodzi o mnie ja stopniowo ograniczalam wszystko.... slodycze.napoje gazowane,soki slodkie,smazone. jesli zupy gotujesz zabielaj jogurtem naturalnym ziemniaki makaron nie,zastap kalafiorem brokulami,marchewka,fasola szparagowa(do niej troche oliwki z oliwek plus zabek czosnku pycha) chleb ,bulki Nie!!!!!! zastap chlebem ryzowym cienkim wielkosci prostokata jedna kromka ma 20 kal a kromka chleba ma 100kal zamiast masla stosuj serek polecam rowniez kapuste pekinska w 1000 dkg masz tylko 7 kcl... duzo wody czerwona herbata.herbata slim-oczyszczanie....do zielonej jak na razie nie moge sie przekonac woda mineralna aby lepiej smakowala wlej w dzbanek i wkroj pare plasterkow cytryny smaczniejsza i jak masz ochote na kawe z lyzeczka cukru wypij....zamiast slodzika jest bardziej szkodliwy...uszkadza watrobe i mojemu mezowi zmienilam diete....mimo ze mi sie podoba taki jak jest to chce aby byl zdrowy bo zolty serek to by jadl....pod kazda postacia a jak nie masz ochoty na cwiczenia...ruszaj sie duzo w ciagu dnia.sprzataj.zajmuj sie malenstwem .pokazuj swiat.rob pranie....tez pomaga...a na spacerze jak stoisz zginaj podeszwowo stope i prostuj jak na stepie w miejscu dziala miesien trojglowy lydki i czworoglowy najwazniejsze miesien uda mimowolnie powodujesz skurcz izmoetryczny wiec powodzenia...... i kobiety nie odchudzajcie sie przed ciaza ja mialam nadwage i to spora jak zaszlam w ciaze .przytylam 14 kg a jak wyszlam ze szpitala po urodzeniu malenstwa mialam 10 kg mniej.do poki karmisz piersia leci....to cudowny stan i czerp jak najwiecej :) pozdrawiam wszystkich cieplutko:) i powodzenia wiem ze nam sie uda raz schudlam 25kg wiec tym razem tez tak bedzie a mam wiecej powoli i stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
ps, .co do kapusty pekinskiej poprawka w 100dkg jest 7 cal a nie w 1000 pomyalilam sie o jedno zero :) jak masz jeszce jakies pytania pytaj ja bylam dzisiaj w sklepie sportowym jak spytalam sie o spodenki lub pas to nie wiedzieli o co mi chodzi? wiec gdzie moge je kupic? i duzo milosci.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień zaliczony do końca :)))) :)))) :))))); 70min. (40min.19-20km/h,30min.21-23km/h), 24km. , 677cal.Moge z czystym sumieniem iść spać :)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej sorki ale nie wiem dlaczego mi ta paszcza wyskoczyła,tam miało być pas lub spodenki........itd.Chyba przez tą godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×