Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Sprezynka
Dziekki mamuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
rzdko się dopisuję, ale zawsze czytam na bieżąco. Rikora - dzięki, dzięki- dobrze, że napisałaś o tych 3 miesiącach ćwiczeń bez większych efektów, bo właśnie tak się zatrzymałam. 45 min dziennie, o 17.30 ostatni posiłek, spodenki neoprenowe, L-karnityna i nic. Nie tyję, ale i nie chudnę. Ot, lepsza kondycja, wygląd skóry, ciałko jędrniejsze, ale ciągle rozmiar 42 niestety. Wczorajsze buszowanie po sklepach mnie załamało - to co chciałabym kupić -za małe!! Ale będę ćwiczyć dalej - jak to ty powiedziałaś ? - choćby cały rok!! Mam Domyosa VE 570 i jestem zadowolona z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
Mam ptanie do Sprezynki i innych forumowiczek :) Proszę powiedzcie mi czy karmiąc małą piersią mogę wykonywać tak intensywne ćwizenia, żeby coś zrzucić? - bo wiadomo, że odchudzać się nie mogę. Jedyne co mi pozostaje to wyeliminowanie słodyczy i trening. Zamierzam kupić w przyszłym tygodniu orbitrek i ostro trenować. Zastanawiam się tylko czy tak intensywny wysiłek nie zahamuje laktacji u mnie? - myślę, że chyba nie powinien ale nie znam się dlatego zwracam się do was. Ćwiczyłyście jak karmiłyście swoje dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
ja niestety szbko stracilam pokarm....wiec nie moge powiedziec ale z tego co wiem moje kolezanki cwiczyly i nic nie bylo....najwazniejsze przy laktacjii aby nie bylo stresu....ja mialam taki stresowy okres w zyciu i stracilam pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Jattaveien link nie chce działać do końca tak jak powinnien,jak chcesz to wejdź na www.edziecko.pl i tam niemowle-położna radzi-i pod A:masz aerobik,a pod S:siłownia.Pozdrawiam wszystkich oritrekowiczów :))))) :)))) :))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
Dzięki bardzo dziewczyny za odpowiedż, tzn. Sprezyka i mamuśka82 :). Też myślę, że nic mi nie będzie - przeież nie będę ćwiczyć kilkanaście godzn dziennie - bez przesady :). Dzięki mamuśka82 za to info. - "położna radzi" - wiele innych ciekawych porad tam jest - suuuper. Pozdrawiam cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
thomas_27 => ja juz sie tam zarejestrowalam i to jako druga, zaraz po adminie :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
thomas_27 => juz jestem zarejestrowna na nowym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she_btm na jakim poziomie jeździsz to ma znaczenie ,bo żeby spalić tkanke tłuszczową to jedź na 1,a wyższe poziomy to są na rozbudowanie masy mięśni(a nie chcesz wyglądać chyba jak strong manka).Najlepsza prędkość to 18-20km/h,14,6 totroche za wolno ale jak nie możesz szybciej to nic na siłe z czasem dasz rade.Pozdrawiam:)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
she_btm glowa do gory to jest proste nie przejmuj sie predkoscia ja przejezdzam 17 predkosc i jakos leci wiem ze dojde do 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she_btm apropo diety ja polecam chrupkie pieczywo:)))))).Pozdrawiam trzymaj się i nie poddawaj;))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Dumna- 82 minuty,pierwszy raz :) nie wiem dlaczego na poczatku bardziej sie pocilam a teraz mniej?a predkosc mam taka sama i czy lepiej jechac na 1 czy na 2 ? bo ja nigdy nie osiagne szybkosci ok.20 bo mam chore kolano i sie boje kontuzji pozdrawiam :) i prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
hej:) chyba sie zalogowałam na e nowa stronke...ale nie umiem sie narazie tam poruszac:):):)hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
hej:) chyba sie zalogowałam na e nowa stronke...ale nie umiem sie narazie tam poruszac:):):)hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No she_btm GRATULUJE również :)))) wiesz tymi cal.to sie nie kieruj za natto bo jak czytam to każdy pisze inaczej ,a mój to chyba jakoś za dóżo pokazuje bo inni w podobnym czasie to spalają mniej.Ja patrze tylko na prędkość i czas;)))).Pozdrowionka.Tak trzymaj :))) :)))) :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-Orbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-Orbi
Hej mam pytanie :) czy możlwe jest, że po godzinie cwiczeń pokazuje prawie 600 spalonych kcl. Ćwicze z prędkością 17-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelawawa
A ja sobie ćwicze dopiero od soboty.Robie rano 3 km i wieczorkiem 3km.Niestety chore serce nie pozwala mi na więcej. A co do tejh wagi przed okresem to ja zawsze puchne i jak staję na wadze zawsze ale to zawsze ważę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Witajcie kochani przejechalam pierwszy raz (aby sobie udowodnic) 90 minut plus 30 minut brzuszki i rozciaganie.ogolnie 26,6 km na predkosci 18,5 Idiotka ze mnie-teraz ledwo zyje od jutra 60 gora 70 minut a jak wam dzisiaj poszlo? thomas_ co sie stalo ze stronka?i glowa do gory,zawsze moze byc gorzej:) a co nas nie zabije to nas wzmocni pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
witajcie kochani przejechalam dzisiaj 1,5h na predkosci 18,26,6km plus 30 min brzuszki i rozciaganie ogolnie jestem padnieta chcialam sobie udowodnic ze moge wiecej i padam-idiotka ze mnie Thomas_ co sie stalo ze stronka? i glowa do gory:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
nie moglam wyslac wiadomosci a teraz powtorzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wam powiem ,że wolę orbiego niż plewienie ogrodu . Od wczoraj nie mogę chodzić , siedzieć i ogólnie czuję się jak pobita po tyłku i udach. A przecież taką kondycję już mam i porozciągana też jestem.A tu niespodzianka - ogródek mnie powalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąty dzionek zaliczony :)))))). Dzisiaj o godz.18:55~ 30min., 10,3km., 290cal. no i poprawka później(jak zwykle póóóźną porą)~ 72min.30sek., 25,4km., 715cal. (prędkość 21-23km/h) :))))) :))))) :))))) :))))) :))))). Pozdrawiam i gratuluje wszystkim sukcesów w ćwiczeniach. Sprezynka:no tylko się nie przeforsuj gratuluje naprawde :))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Dzisiaj troszke miesnie bola ale myslalam ze bedzie gorzej:) jednak pozostane na 80 minutach na razie sie nie waze zobaczymy w niedziele... na razie 6 kg mniej :) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Macie taki zapal ze az milo czytac, ja niestety wczoraj nie zaliczylam dzionka (babskie problemy), ale moze dzisiaj mi sie uda :) Nie wiem dlaczego ale ostatnio mam przymulony internet i nie moge normalnie z niego korzystac. Thomas szkoda stronka byla bardzo fajna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
kochani czy ktos wie co ta sa za cwiczenia ABS na miesnie brzucha? teraz to juz i tesciowa i maz chca ze mna cwiczyc domowa trenerka sie zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×