Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

słuchajcie mam pytanko ? czy to możliwe ze ćwicząc 5 dni straciłam 3 cm w biodrach ??? ćwiczę codziennie po 20 min w spodenkach neopromowych - pocę sie co nie miara - i teraz nie wiem czy pokochać orbitreka czy popełniłam błąd przy mierzeniu za pierwszym razem ???? jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
Tak Mysha - jeśli coś masz to ślij na maila - dzięki ;) www.orbitrek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika555
kalkulator kalorii super. wysłałam ci na maila dane dot. mojego orbiego york x301 ze zdjęciem i opinią. super pomysł z tą stronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moge sie do Was przylaczyc? Orbitrek mam od kilku tygodni, ale szczerze mowiac malo go uzytkowalam. Ale od dzisiaj postanowilam, ze bede cwiczyc codziennie. Tylko mam pytanko - czy beda jakies efekty jesli bede cwiczyc \"tylko\" 20 min dziennie? Na razie wiecej nie daje rady, moze z czasem wiecej sie uda. Bede dodatkowo robic 100 brzuszkow ... Do zrzucenia mam sporo - jakies 10-12 kg ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~monika555 - jestem pod wrażeniem wyczerpujących informacji - wielkie dzięki, jutro umieszczę to na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie czuje sie ignorowana - chcialm dolaczyc do grona i zostalalm olana... widze ze odpowiada sie wszystkim tylko nie mi... coz "dzieki" za wsparcie...eh... szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kia25 nie obrażaj się, nie każde pytanie dostaje odpowiedź, nie czuje się specem od odchudzania, ale jednak skłaniałbym sie do błędu przy pomiarze niż do tak szybkiej utraty cm w biodrach ;) natomiast ćwiczeń nie przerywaj tylko systematyczność może dać dobre i w miarę trwałe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bei
Witam:) Orbitrek (kettler verso 100) stoi juz od dawna, ale dopiero z wiosną ruszyła chęć poprawienia kondycji i ukonstytuowania fizys. Nie mam nadwagi (tu niedowaga), ale zwiotczenia i tłuszczyk na brzuszku wpływa na brak komfortu psychicznego. Ćwiczę jeszcze nieregularnie, ale już widzę efekty- lepsza kondycja. Gdy zaczynałam -to po kilometrze robiłam odpoczynek:)- czyli po 3 minutach. Teraz dzielnie znoszę 40 min, przyznam, ze nawet trudniej jest mi w wolniejszym tempie biegac niż w szybszym:) Zaskoczyło mnie bardzo to, ze o wiele trudniej pracowac nogami kręcąc do tyłu- po 20 minutach mięśnie bolały jak nigdy:) Po tygodniu 40 minutówek wieczornych- i to tylko w dni robocze- mięśnie pośladków wyraxnie stwardniały:) Podczytuję Was kochani od dawna- sympatyczna z Was gromadka:) POZDROWIONKA:):) Pozdrawiam WSZYSTKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bei
Kia25- wszystko możliwe, ja należę do tych osób, co mają duze wahania w ciągu kilku dni- te 3 cm to bardzo możliwe, ze wczesniej dobrze mierzyłaś, a teraz masz mniej. Moze być taka przyczyna, ze nie trzymasz teraz wody w organizmie ( ja w okreslone dni cyklu mam więcej) w obwodzie. Zapewne cwiczenia w spodenkach też dużo wpłynęły na te 3 cm mniej:) Życzę zadowolenia z treningów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
lepiej opowiedzcie jak tam Swieta?? jezdziliscie czy odpoczywaliscie??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jeździłąm tylko wczoraj 30 min. Orbitreka mam tydzień i troszkę mało jeszcze ćwiczyłam ale od jutra sie biorę do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matheo88
Witam,jestem tu nowy i mam pytanie. W zeszłym roku kupiłem orbitreka,ale po intensywnym użytkowaniu coś się w nim zepsuło,zaczął strasznie "piszczeć";/nie wiem dlaczego,był smarowany. Teraz znowu przymierzam się do kupna orbitreka, bo ostatnio dzięki niemu zrzuciłem kilka kg. Moje pytanie dotyczy sprzętu, co myślicie o tym modelu http://www.allegro.pl/item332559433_orbitrek_magnet_puls_pom_tk_tluszcz_wys_gratis.html ??mam ograniczony budżet, cena max to 600zł... pozdrawiam i prosze i opd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matheo88
a często go smarujesz?troche się boję,że znowu wydam kase i mi się sprzęt posypie po kilku miesiącach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
SWIETA...??!? moge smialo powiedziec ze to byla masakra!!!!!!!!! krolowalo oczywiscie wszechobecne blogie lenistwo i obzarstwo!!!!!!!!!!! a po swietach porazka - kilogram do przodu i ciagle ssanie w zoladku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chce mi sie ciagle jesc!!!!!!!!!!!!!! wczoraj juz troche jezdzilam i dzisiaj tez mam taki zamiar :-P ale z takim pelnym brzuszkiem to tak ciezko mi sie cokolwiek robi :-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bei
..święta- sama osobiście przygotowałam bomby kaloryczne- niestety smaczne to i podjadałam:(( Dopiero dzisiaj mam zamiar zacząć pokutę:)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszej przerwie, problemy z kompem :( Swieta, swieta i po swietach nareszcie wracam do mojej rutyny czyli do cwiczen :D oczywiscie ja tez przesadzilam w swieta ale slodkoscia nie moge sie oprzec, teraz walcze z pociagiem do nich. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moi kochani po dluzszej przerwie dzionek zaliczony, cwiczylo sie bardzo dobrze :D STEM ten sprzet wyglada solidnie napewno bedzie dobry do twojego wzrostu. Musze pezyanac ze nie widzialam jeszcze takiego orbitreka z takimi uchwytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj cwiczylo sie super 44 minuty ale litry potu. Ten verso 107 jest super. Cichutki i wogle. Dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas_27 gratulacje, twoja stronka jest super dodalam ja do moich ulubionych :D mysle ze nawet wazniejsze niz sprzecik sa tam informacje o diecie, spalaniu kal. i te wszystkie kalkulatory :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Witam was wszystkich :) przeczytałam całe forum od początku do końca...uparcie :) ja mam orbitrek magnetyczny HMS H9280, niecały miesiąc ale w moim jest coś nie tak z oporem. Wiem że trzeba rozkręcić,wyregulować,jest na pewno dobrze podłączony,próbowaliśmy już na różne sposoby i wciąż źle.Wygląda to tak że na 8 stopni oporu od 1 do 6 opór jest tragicznie lekki,jednak za każdym przekręceniem gałki na wyższy stopień czuć minimalną zmianę.Potem jest 7 a przypomina 1 i ostatni 8 ma siłę aż poziomu 3 :) Naprawdę starałam się,oddam go do reklamacji,może wyregulują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Domyos VE 570 ...to jest mój wybór,kupię go jak najszybciej,za poprzedni pewnie odzyskam pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest podly dzien po wywiadowce w gimnazjum u synka stracilam ochote nawet na cwiczenia , tragedia :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dopiero pochwaliłam mojego orbitreka, a dzisiaj znowu coś stuka:( Wszystkie śruby podokręcane, a stuka w miejscu gdzie jest łączenie \"manetek z ramą pionową\" nie wiem jak to dokładnie określić. Mój orbitrek to verso 107, czy ktoś miał już taki problem w tym sprzęciku. Proszę o rady jak się pozbyć tego stukania:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
A spróbuj postawić orbitreka na równiejszym - u mnie poskutkowało zaraz po nasmarowaniu smarem grafitowym. No dzisiaj nabiłam sobie 36 minut w interwałach i dałam radę :> ale ja muszę ćwiczyć na wysokim obciążeniu, co najmniej 55% tętno wporzo mi się utrzymuje w granicach 55-75%, najczęściej koło 65% Kupiłam też pas, extra działanie ]:-> a od poniedziałku łykam thermo speed extreme ale człek od razu lepiej się czuje i skóra lepiej wygląda. Polecam pić dużo zielonej herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~RIKORA - jutro, tzn. dzisiaj będzie lepszy dzień ;) Faceci już po prostu tak mają, że lubią przysparzać wiele kłopotów, nawet Ci mali ;) ~groobaa - brawo, widzę że idziesz na całego, ale mnie też najlepsze efekty przynosiło połączenie ćwiczeń, wspomagacza (l-karnityna), diety i pasa :D - oby tak dalej :) Jeśli chodzi o naszą stronę to mam gotowe jakieś 80%, dzisiaj niestety jadę na szkolenie więc rano nie uda mi się jej podmienić, ale myślę że wieczorem, jak mnie żona nie wyrzuci z domu :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę się zebrać do ćwiczeń od początku tygodnia. Zosdtaję w pracy po godzinach i kiedy wracam do domu po prostu padam na twarz. Na szczęśćie wszystko sie skończy w przyszłym tygodniu, wtedy mam nadzieję, zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
A ja muszę się wam pochwalić znów mnie ubyło:-) całe 5kg teraz mój cel to rozmienić tą 70 motywacja jest. Thomas super stronka tez ją ciągle przeglądam i czytam super. Czy kogoś na oirbitku też łapie kolka? Ja do tej pory nie miałam z tym problemów ale od dwóch dni mam i bardzo ciężko mi się z tym ćwiczy :-(. Poradzcie coś na to plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolantaanna - mnie łapie kolka jak zjem coś przed ćwiczeniem dlatego ostatnie jedzonko zjadam 2 godz. przed i jeszcze jak za dużo wody w trakcie ćwiczeń wypije to też mnie złapie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×