Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

OK. dzisiaj juz zaliczone :D niestety musze moje sprzecicho codziennie przestwiac i dzisiaj lekko cos szuralo, pewnie krzywo stal. Pozdrowiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
ella ella dzieki za odpowiedz ja tez jem tylko do 18 a cwicze dopiero o 20 czasami 20,30 wczesniej jak cwiczyłam tego nie miałam ale teraz sie coraz mocniej nasila a z tym sie bardzo zle cwiczy wody tez bardzo duzo nie pije w czasie cwiczeń 0,5l na 1 godz cwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v___Doti___v
Cześć Przymierzam się do zakupu tegoż urządzenia.Czy możecie mi coś polecić dobrego za kwotę do 800zł ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~v__Doti__v - w tym przedziale cenowym nie ma zbyt wielkiego wyboru, ale jeśli już miała byś się zdecydować to polecam THORN 4145, więcej informacji na jego temat znajdziesz tu -> http://www.orbitrek.yoyo.pl/sprzet/02.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️kochani czytam was od tygodnia i tak narobiłam sobie chęci na orbitrusia ze juz go sobie zamówiłam i będe go miała w czwartek,ale moze najpierw sie przedstawie-mam 36 lat ,jestem z polski centralnej ,siedze w domku i musze poprawic kondycje ,z waszych postów wynika ze jest to odpowiedni sprzęt dla mnie co okaze się dopiero w czwartek🌻pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
odnośnie pytania v_DANA_v ja tez uważam ze ciężko ci będzie cos dobrego kupic w tej cenie ,ja swój zamówiłam w sklepie sportowym firma PLIANT -model ALBETRT,8kg koło zamachowe ,44kg wagi,pomiar pulsu ,temperatury i wiele innych funkcji,ja za niego zapłace 1030zł,bedzie juz złozony i sprawdzony w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ella Ella - odnośnie stukania, próbowałaś rozkręcić orbika w tym miejscu z którego dochodzi stukot? Mój też zaczął stukać, tuż przy kole zamachowym przy prawej \"stopie\"...myślałam, że trzeba nasmarować, ale mąż rozkręcił i niespodzianka - jedna podkładka - taka metalowa cienka uszczelka - pękła na 3 części. Zadzwoniłam do serwisu (bacha sport) i mają mi dosłać tą część. Stukanie było więc wynikiem luzu, który powstał na skutek braku tej uszczelki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
przepraszam v_DOTI_v miało być a nie v_DANA_v 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jakbym nie napisala ze dzionek zaliczony to chyba usnac bym nie mogla :D Po tych swietach to ciezko apetyt utrzymac na wodzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas jestem w szoku :) ta stronka robi się po prosut genialna :) Chciałabym zacząć znowu ćwiczyć, ale to tak jak teraz... wyszłam z domu o 6 rano wróciłam teraz...i padam.Dobrze, że za tydzień zrobi się bardziej normalnie. Wtedy wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuha
mam pytanko czy jezeli orbitrek ma bardzo małe to pudło z którego wychodzą pedały to czy moze być on mechaniczny??? bo wydaje mi się ze to koło z paskiem by tam nie weszło /pomużcie /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Grace77 - dziękuję za podpowiedź, chciałam sama to rozkręcić ale mam za mało siły więc muszę poczekać na pomoc:( narazie jakoś ćwiczyłam ale z tym stukaniem to tylko 40 min:( normalnie już ćwiczę 55 min:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to stukanie jest denerwujące, w dni powszednie ćwiczę około 22:00 i mam wrażenie, że sąsiedzi to słyszą grrrr dekoncentruje mnie to, ost nie wytrzymałam psychicznie i mój trening trwał 15 min (tzw nocny) a wczoraj - 50 :) Zastanawiam się tylko nad sensem codziennych ćwiczeń, czy nie powinno się robić jakiegoś dnia bądź 2 dni odpoczynku dla mięśni? Mnie się tak to pedałowanie podoba, że najchętniej ćwiczyłabym codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika555
mnie też wkurza to stukanie, dzisiaj będę rozkręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~Grace77 - przerwy między ćwiczeniami stosuje się w kulturystyce, tam niezbędny jest odpoczynek na rekonstrukcję mięśni. Przy ćwiczeniach aerobowych nie ma takiej potrzeby dlatego że ćwiczenia te mają na celu spalenie tkanki tłuszczowej a nie rozbudowę tkanki mięśniowej. Aczkolwiek nic się ni stanie jeśli w ciągu tygodnia zrobimy jeden czy dwa dni przerwy, najważniejsze jest aby jeżeli już ćwiczymy żeby to robić możliwie jak najdłużej! Thomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie sobie przerwe zawsze w niedziele i przyznaje ze po przerwie cwiczy sie naprawde lepiej.Nie pamietam gdzie czytalam o tym ze przerwa bynajmiej raz w tygodniu jest konieczna. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie nie orbitrek, ale dziś zrobiłam ponad 30 km na swoim rowerku, pogoda jak z marzeń, trochę wzgórz i górek... :) Od jutra wracam do orbiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i od razu melduję ,że mój cel odchudzania został osiągnięty.Miało być 36-38 i jest.Na pewno wiecie jak się cieszę.Tylko co ja teraz będę robić? Odchudzać się dalej? Dla mnie wyglądam super.Jakoś chuda bardzo nie jestem,ale tam gdzie mają być krągłości to są i nigdzie więcej. Bez problemu mieszczę się w spódnice z przed kilku lat.Życzę wytrwałości i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka 30 to bardzo pocieszajacea informacja, jednak mozna:D tylko ze ja to chyba bede sie odchudzac caly rok, bo cos mi schodzi ale tak troche powoli, chyba troche stara jestem juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~RIKORA - głowa do góry, nigdy nie jest za późno na poprawę sylwetki oraz samopoczucia, a poza tym "...kobieta nie starzeje się dopóty, dopóki jest pożądana..." Pozdrawiam i trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien zaliczony :D Thomas Ty pocieszycielu, jak to dobrze ze tu zagladasz i pocieszysz troszeczke:D Ja to sie caly czas czuje sie mloda tylko te piekielne latka uciekaja i metabolizm juz nie ten:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Hejka ja właśnie dzsiaj zamówiłam swojego ORBITKA i jż nie moge się doczekać kiedy zaczne spalać ten tłuszczyk:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a mój orbitruś dopiero w czwartek będzie .......pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Do Thomasa_27. Dziękuje super że jest takie forum,stronka no no no SUPER.Pozdrawiam:)))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek1
Thomas - przydałoby się zrobić jakieś konkretne forum na Twojej stronie, bo tutaj ciężko się połapać... Zamierzam kupić York X301 i zastanawiam się czy masa koła zamachowego ma duże znaczenie jeśli ma się 16 stopni oporu sterowanych elektronicznie poprzez silnik (tak pięknie piszą w danych technicznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️mamuska82-a jakiego orbisia sobie zamówiłaś i gdzie ,ja w sklepie sportowym [wróć na poprzednią stronke tam go opisałam] i kurcze tez sie nie moge doczekać kiedy zaczne go ujeżdzać Thomas_27 -pozazdroszcze wytrwałości ,gratuluje ciekawej strony[napracowałes sie przy niej] ,ale szczególne pozdrowienia sa dla twojej żonki której nie przeszkadza ze tak duzo czasu poświęcasz temu forum[ no ja bym chyba była zazdrosna hihihi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu postanowiłem się zarejestrować, aczkolwiek strasznie tego nie lubię :|, ale nieważne. ~GAGUSIA35 - widzę że Ci nie brakuje zapału do ćwiczeń, oby tak zostało :p ~olek1 - generalnie 7,5 kg, a tyle ma ten model powinien w zupełności wystarczyć, pod warunkiem że będziesz orbitka wykorzystywał do spalania tkanki tłuszczowej (ponieważ ćwiczymy na najniższych obciążeniach), jeżeli chcesz wzmocnić mięśnie, polecam orbitka z kołem 10 i wiecej kg. Ja ćwiczyłem na kole 5kg (przy wadze 100kg) i w zupełności wystarczyło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Witaj GAGUSIA35. Ja swojego orbitrka zamówiłam na Allegro firmy OLPRAN BK-TE-005(NIżEJ PODAJE DANE TECHNICZNE),niestety mój budżet domowy mi nie pozwala narazie na droższy,zresztą najpierw chce sprawdzić tego typu sprzęt,bo nigdy nie miałam takiego,a może z czasem wymienie na lepszy. ~~~~~~~~~~~Gorąco pozdrawiam i życzę nam i pozostałym WIELKIEJ WYTRWAŁOśCI W ćWICZENIACH~~~~~~~~~~~~~~:)))))))))))))))))))))))) Dane techniczne: SPECYFIKACJA System oporu MAGNETYCZNY Koło zamachowe 5 kg Czujnik pulsu TAK Zmiana oporu mechaniczna TAK Zmiana oporu elektroniczna NIE Ilość stopni oporu 8 Wewnętrzny system mag. TAK Koszyk na bidon TAK Regulacja poziomu NIE Kłóka do transportu TAK Wolnobieg NIE Waga sprzętu 32 kg Wysokość 140 cm Długość 111 cm Szerokość 50 cm Dopuszczalna waga ćwiczącego 100 kg Licznik Prędkość TAK Czas pracy TAK Odległość km TAK Puls serca TAK Kalorie TAK SCAN TAK Temp. Otoczenia TAK Zegar TAK Budzik TAK Pomiar kondycji TAK RMP TAK Czas wsteczny TAK Indeks masy ciała do wzrostu TAK Ilość tkanki tłuszczowej TAK Programy treningowe NIE AUTO off/on TAK Zasilanie 2 X AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
CD:do GAGUSI35. Ja jeszcze zamówiłam sobie CLA z ZIELNą HERBATą i L-KARNITYNA OLIMP-u.Przymierzam sie do kupna tych magicznych spodenek NOEPRENOWYCH(OPIS NA POPRZEDNICH STRONACH TYLKO NIE PAMIETAM NA KTóREJ DOKŁADNIE:(( ).12.12.07 zostałam po raz drugi mamą no i niestety sporo jeszcze mi zostało po pierwszej jak i drugiej ciąży,ale czytając Thomasa to nabieram jeszcze wiecej zapału do pracy:))))))))))))))) oby tak dalej zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×