Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość oolgusia25
Witam mialam krótka przerwe ale dzisiaj wszystko wraca do normy czyli chodzi mi o orbitreka mojego. Kobietki jak tak czytałam to wy tutaj piszecie że najlepsza prędkość to 18-20km/h.A jak ja pedałuje szybciej to i moze dla tego nie spada mi waga tylko centymetry idą w dół. Dla mnie dobre i to. Ale my tak łatwo sie nie poddamy jesli Tomas dał rade to i my damy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
dzieki kobitki za pomoc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bei
hejka moje sukcesyL: bez problemu na 7mce robię 60min, co drugi dzien, w pozostałę kręce 20 min do tyłu, 20 min do przodu- na siódemce cały czas. Gdy włączyłam 4-kę- mało się nie zabiłam- tak lekko:) Nie chcę zrzucać wagi zależy mi na kondycji i ujędrnianiu ciała:) pozdrowionka Mi pomaga oglądanie programów lub fimów w tv- stawiam orbitreka przed tv w salonie i jazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️witam was kochani -nie odzywałam sie jakis czas ,bo mi waga minimalnie w góre szła i nie chciałam was zniechecac ,ale dzisiaj juz jest ok i z wagą i co najwazniejsze ciałko się jędrniejsze zrobiło ,a to dopiero mój 5 dzień -hmmmmmmm a co bedzie za pare tygodni? bedzie Agusia -laseczka, no i o to przeciez chodzi prawda?odkad zaczęłam cwiczyć mniej jem -bo mi sie nie chce ,wody za to pije ok 2 litrów ,a cwicze po 60 min dziennie i robie 20 km,i tak zostane bo sa efekty ,kochani nie zrazajcie sie jezeli waga stoi a nawet rosnie -w koncu zacznie spadac -nie ma siły -gwarantuje ,pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
dzionek zaliczony 60 minut ciezko bylo po wczorajszym ale sie zmusilam i raczej na tym czasie pozostane a jak wam idzie kochani? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wagi nie mam, więc się nią nie sugeruję . Ale wlazłam i dopięłam się w spodnie rozmiaru 36!!!!!!Fakt ,były dość opięte. No ale się dopięłam.Kilka miesięcy temu 38 wciągałam tylko do bioder, a tu taka zmiana.A tak poza tym jak przychodzi dzień bez ćwiczeń to chodzę bardzo głodna przez cały dzień. Nie mam pojęcia czemu tak mam .Chyba powinno być odwrotnie,po ciężkim wysiłku apetyt się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 6 dzień zaliczony :)))))) --90min., 31km., 873cal., pręd.21-22km/h. Bardzo mi się dzisiaj nie chciało jakiś kryzys miałam,ale po 55min.już mi się poprawiło , bo przecież bez pracy nie ma efektu a tu rozm.38 czeka na mnie ;)))))).Pozdrowionka:)))) :)))) :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
ja tez chce juz miec rozmiar 38 :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tu jeszcze tyle pracy mnie czeka w zwiazku z tym... ostatnio rozm. 38 na sobie to chyba w podstawowce mialam... :( dzisiaj tez przejechalam 90 min. :P pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
kochani dojdziemy do celu tylko troche systematycznosci i wytrwalosci najwazniejsze ze efewkty sa a ze mna juz maz cwiczy i jezdszi na orbitreku on ma predkosc 26km czy to dobrze? pozdrawiam was cieplutko i glowa do gory damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_dg
Witam wszystkich dla niezdecydowanych co do kupna orbitreka: musicie go kupić!! Ja mam swojego od listopada ale dopiero od stycznia zaczęłam ćwiczyć na poważnie, 5-6 razy w tygodniu po 60 min. Oprócz tego nie stosuje żadnej diety, oprócz tego, że nie jem jak nie jestem głodna między posiłkami, no i czasami zwykły chleb zastępuje waflami ryżowymi. No a teraz to co pewnie was najbardziej interesuje, efekty: w styczniu bylo 60 kg teraz jest 55!! Centymetrów ubyło tu i tam, dla przykładu udo z 59 cm na 54. Także warto się trochę zmusić do ćwiczeń. Niestety teraz mój orbitrek będę reklamować bo ciągle pękają spawy, więc zaczynam aerobiczną 6 weidera, żeby nie czekać z założonymi rękami na nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja dzisiaj juz w koncu moge napisac ze dzionek zaliczony :D Pozdrawiam i przyjemnych cwiczen zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Witam.zaliczylam dzionek 60 min wiec ze spokojnym sumieniem moge isc spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
ja dzionek zaliczylam 60 minut moge isc spac ze spokojnym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
ja tez moge powiedziec ,ze dzionek zaliczony:) i chyba jak bede pisac tak kazdego dnia pojdzie mi lepiej:) teraz mozna powiedziec ze zaczynam od nowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też dałam rade zaliczyć dzień ćwiczeń mam kryzys ciężko było:20min.-6,8km. i potem 50min.-16,7km.:p. Dzisiaj miałam doła:( mam nadzieje że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Mamuska 82 glowa do gory,mi tez ostatnio nie chce sie swiczyc nie wiem moze jestem przemeczona ale sie zmuszam i ta godzinke przejezdzam pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki cos nasz thomas zamilkl? i forum tez nie dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
no właśnie!! a gdzie jest Thomas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
maz mi zrobil prezent-kupil mi spodenki i pas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monara
Nie polecam firmy Olpran i ich przedstawicielstwa w Katowicach. Miesiąc temu kupiłam u nich w sklepie internetowym orbitrek BK-TE-005, cena: ponad 500 zł. Przysłali mi wadliwy sprzęt, pasek spadał z koła. Nie dało się na nim dłużej pojeździć. Miałam go w domu 2 dni! Na załatwienie reklamacji czekam już prawie miesiąc, mimo że na swojej stronie podają 14 dni. Nie raczyli mnie dotąd powiadomić o jej wyniku. Początkowo na moje telefoniczne pytania tłumaczyli się brakiem kadrowym, póżniej obiecano sprawę załatwić. Orbitrek miałam otrzmać tydzień temu i dalej nic. Telefonów dziwnym trafem nie odbierają. Teraz żałuję, że nie kupiłam w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
congratulations :) wiedzialam, ze ty wszystko potrafisz!!! juz ci mowilm ze jestes moim idolem :P pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
oczywiscie zapomnialam dodac, ze powyzszy post dotyczy thomasa_27 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj troche ciezko, bo moj sprzet zaczol cos lekko trzec ,a to pszeszkadza :( ale pomimo uciazliwych warunkow dzien zaliczony:) Stronka Thomasa dziala , pocieszajaca nowinka, bardzo lubie tam zagladac :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizizi
dziewczyny! jak ja was podziwiam! mam orbitreka od dwoch tygodni, wskakuje na niego prawie codziennie, wczesniej wcisnawszy sie w spodenki neoprenowe... ale wytrzymuje GORA 25 minut! a tutaj widze ze 60 minut to norma :/ wy tak od razu dawalyscie rade tak dlugo, czy to przychodzi z czasem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
dzionek zaliczony 72 minutki :)nawet sie nie zmeczylam za bardzo polecam kazdemu walczacemu spodenki i pas rewelacja,spocilam sie straszecznie.obawialam sie ze bedzie sie ciezko w tym jezdzic ale jest spoko chudnij i wygraj-mieszcze sie juz w mniejszy rozmiar:):):) Thomas_siesze sie ze wszystko sie poukladalo pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich walczacych UDA SIE NAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
do Zizi slonko ja zaczynalam od 10 minut i stopniowo zwiekszalam czas to normalne na poczatku polecam przesunac orbiego przed telewizor jakis fajny serialik i jedzisz:) nie czuje sie wtedy tak czasu-sama sprawdzilam na sobie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
popieram sprezynke, ja tez przywleklam moja gazele przed tv, i rano ogladam program tv kiedy najlepiej cwiczyc (co ciekawego jest w tv i kiedy) i wtedy jazda 70 - 90 min. cwiczen mija bardzo szybko. dzisiaj pojechalam az 101 min. i spalilam 500 kcal. :) do zizizi => ja zaczynalam od 25 min. i co trening zwiekszalam o 5 min. dawalam czy nie dawalam rady jechalam co sil w nozkach najpierw na 1. teraz daje na 2. dasz rade :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×