Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Dzsiaj spoko dzien zalicziny:D Wiesz Grooba najlepiej to nic na sile, jak mam dola to sobie odpuszczam zeby sie nie zrazic i nie zniechecic, ale za to nastepnego dnia zawsze cwiczy sie rewelacyjnie :D Chyba juz niedlugo kupie wage podobno juz troche wiecej niz troche widac :D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolgusia25
Thomas_27 ja juz z tym tetnem sie pogubiłam u mnie ten orbitrek jakos dziwnie pokazuje chyba cos jest spie........... jak powoli to 64 jak szybciej to 78. Czy to jest możliwe. Prosze o udzielenie odpowiedzi. A teraz lece na orbitreka bo moja pora sie zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~oolgusia25 - z tym pomiarem tętna na orbitkach jest różnie,weź po prostu zegarek i licz uderzenia serduszka (np. przy tętnicy szyjnej) przez powiedzmy 30 sek i pomnóż razy 2 i będziesz miała pewny wynik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
hehe...dobrze wiedziec Thoma,ze sie martwiłes:):) a Tak powaznie to mam nadzieje ze jak sie zrobi troche cieplej to spacery plus orbitrek dadza lepszy efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
hehe...dobrze wiedziec Thoma,ze sie martwiłes:):) a Tak powaznie to mam nadzieje ze jak sie zrobi troche cieplej to spacery plus orbitrek dadza lepszy efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolgusia25
Juz 45 min zaliczone na orbitreku teraz prysznic i relaks. Normalnie ciurkiem ze mnie leci czuje sie jakbym była po saunie. Thomas_27 mam jeszcze pytanko do ciebie a mianowicie chodzi mi o to ze u mnie w cm spada a waga stoi w miejscu. Myslisz ze za jakis czas bedzie spadac z wagi .I jeszcze jedno jak cwicze na orbitreku to nie mam zadyszki i moge normalnie rozmawiac. Myśle ze te tetno to powinno byc w porzadeczku u mnie. Przepraszam ze cie mecze tymi pytaniami . Pozdrawiam wszystkich i miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
Jeszcze raz sobie podreptałam na noc(dzieci śpią i mam spokój) i 12min i 4,4km.zaliczone!!!!!!Normalnie jak by ktoś mnie wiadrem wody oblał:)))))))))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
Nie no u mnie nie będzie dobrze póki nie znajdzie czegoś żeby usztywnić te pieprzone odstajki z koła :/ w jakim sklepie mogę kupić jakieś silikonowe, gumowe nakładki (nakrętki, kółka, podkładki)? samochodowy? elekttryczny? czy jeszcze jaki? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 gr
witam wszystkich. co powiecie na temat BUFFALO ELS 4315?? chcę go kupić ale wole wczesniej zasiegnac jezyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaina
hehe dziekuje;), widzicie naszczescie zakwasików nie mam a tak się martwiłam czy bede rano w stanie wstać z łóżka hehe, ale od razu lepiej sie czuje po tych ćwiczeniach i nie moge się doczekać kolejnych, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 gr mialam kiedys orbiego tej firmy i niestety po miesiacu peklo przy pedale, oczywiscie tak stac sie nie musi z twoim ale niestety w moim przypadku tak bylo. Nie pamietam jak dokladnie sie nazywal dlatego nie wiem czy chodzi o ten sam model, wklej linka ze strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she_btm Oczywiscie od razu nie trzeba ale czym dluzej cwiczysz tym lepiej, i takie cwiczenia po 10 min. niewiele daja wiec moze sprobuj cwiczyc mniej razy ale dluzej, poprostu kiedy sie zmeczysz to zwolnij odpoczniesz i znowu troche przyspieszysz w ten sposob szybciej wyrobisz kondycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 GR http://www.allegro.pl/item301563694_ladny_orbitrek_magnetyczny.html Wychodz na to ze orbitrek o ktorego pytasz to ten nieszczesny model ktory mi sie tak szybko rozlecial :( Lepiej wybierz cos innego. she_btm tak trzymaj staraj sie coraz dluzej cwiczyc i bedzie ok.. Ja palenie rzucilam 5 lat temu i niezle przez to przytylam, ale teraz sie z tym uporam to jest pewne, nie odpuszcze :D Co do tych spalonych kal. co model to inaczej pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 gr
sorki nie doczytałam do konca i odpisalam przedwczesnie a dawno to bylo bo może to taka wadliwa seria ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
Hmmm może niejasno się wyraziłam... nie chodzi mi o gumowe podkładki pod orbitreka, ale o podkładki takie jak się stosuje przy skręcaniu śrub etc, wiadomo, że silikon/gumę zawsze łatwo można dopasować ucinająć tu i ówdzie, metalowe - cóż trzeba idealnie dopasowywać. A chodzi mi o śruby które dokręcają te "płozy" czyli to, na czym stoisz do koła. Mam tam mały luz, który powoduje, że te płozy latają na boki i nie wiem, czy tak powinno być (bo jak wymyśliłam te kawałki gumek był cichy i bezszelestny), ale mi się to nie podoba. I znowu przerwa w ćwiczeniach... :/ to se trochę hantelkami popracuję, ale wczoraj byłam na 2 godzinnym spacerze od 21 do 23 więc chyba nie jest tak źle ;) Tego speeda łykam, nie wiem czy to przez niego, ale częściej robię kupkę (:)), w sumie organizm chyba musi się dostosować, bo od tej dużej dawki kofeiny (a której normalnie spożywam bardzo mało) chyba boli mnie głowa... Odezwę się jak coś wymyślę w związku z usprawnieniem mojego orbisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojokoland
moze polecicie jakas firme Orbitrekow ? cena do 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️co u was ?bo ja dzisiaj jestem z siebie norrrrrmalnie dumna jezdziłam 30 min-10km-230kcal. a musze dodac ze to dopiero drugie moje podejscie ,dobrze ze się zasugerowałam waszymi opiniami -jestem z orbisia b.zadowolona -dzięki😘 chwalcie sie swoimi wynikami -mamuśka82 jak dzisiaj samopoczucie -u mnie rewelka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
GAGISIA35:No własnie nie wiem czy to moja wyobraźnia,ale po 1 dniu czuje sie jakbym nabrała nowej energi,nawet mnie nogi nie bolą ani nic.Poprostu suuuuuuuuuuuper:))))))) :))))))) :))))))).Pozdrawiam cie i wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messalinda
Hej kochani.Czytamwasz topic juz od dluzszego czasu i baaaardzo systematycznie wiec postanowilam zasiegnac waszej porady.Mam orbitreka firmy Kettler model Verso 307.Jezdze na nim 2-3 razy w tygodniu po 40 minut.Z tego co mi sie wyswietla trace 140-150 kalorii w takim czasie.Czy to nie za malo?Jezdze na najnizszym obciazeniu bo chce spalic tluszczyk.Niestety nie mam juz tego klipsa do mierzenia tetna (kot zezarl).Podczas jazdy klade co jakis czas rece na raczkach od orbiego bo tam sa takie niby czujniki co tez mierza tetna tylko cos mi nie jest to wiarygodne...Czy tetno 140-145 jest prawidlowe?Mam 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
witam wszystkich orbitowiczow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
dzieki wam zaczelam walke z moimi slabosciami .jak na razie cwicze od dwoch tyg a diete zaczelam miesiac temu jak na razie 5,5 kg mniej.wiem ze przede mna dluga droga i walka ale wierze w siebie jak innym sie udalo to mnie mam taka nadzieje :) tez sie uda,na orbitreku zaczelam jezdzic najpierw 15 minut i stopniowo zwiekszalam czas....teraz jezdze 60 minut dziennie plus wczesniej rozciaganie 10 minut a od jutra basen....kiedy nie mam ochoty jechac wchodze tutaj na forum...poczytam i mam od razu motywacje...dodajecie mi sil i energi... moj orbitrek podaje mniejsze spalanie kalorii niz inne ale mysle ze najwazniejsza jest systematycznosc.pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki rowniez za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
witaj dieta 1000 cal dzbanek czerwonej herbaty plus woda htrzy podstawowe posilki-sniadanie obiad kolacje plus dwie przekaski zazwyczaj sa to owoce gotowane mieso.pieczone w folii plus ryby przynajmnie raz w tygodniu zero slodyczy alkoholu choc jest to dla mnie ciezkie bo tak lamka winka wieczorem byla mile widziana pozniej dopisze bo moja coreczka sie obudzila:) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
a przede wszystkim trzeba zmienic nawyki zywieniowe i duzo duzo ruchu to podstawa i do wszystkiego da sie przyzwyczaic...takze pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Moja corcia 12,04 skonczy 7 miesiecy :) a jesli masz jakies pytania to odpowiem:) jescze chcialam sie spytac na temat tyego pasu lub spodenek czy sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 gr
jak wyłaczyc przysylanie maili na poczte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Hej alez tu się uprzejmie zrobiło,fajnie że coraz wiecej nowych osób tu zagląda,ja tylko chce napomknąc ze L-carnitynę 500 biore przed ćwiczeniami na orbim i przed aerobikiem i śmiga mi sie lekko ,i nawet moje chore gardło mi tak nie dokucza przez te ćwiczenia -a następne co wypróbuje to climea [tak to sie jakoś nazywa] zycze wam duzo zapału do cwiczeń -mamuska82 ty to tam za bardzo nie szalej bo cie nie dogonie [ile masz do schudniecia?-ja z 5 kg] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka82
GAGUSIA35 ha ha ha ha ja mam 14kg. co prawda z kalkulatora mi wyszło że mam 5 kg.nadwagi ale to jest najwieksza waga jaką moge mieć więc wiesz:)))))).Pozdrowionka:)))))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×