Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość zizizi
no wlasnie ja mam od poczatku przed tv, najlepiej mi chyba idzie jak ogladam kanal muzyczny, ale i tak sie mecze, staram sie codziennie zwiekszac o minute albo dwie, ale zazwyczaj koncze na 25 minutach. moze dlatego ze dawno nie cwiczylam, poza tym jestem niestety palaczka i kondycha zerowa, ale dzieki za pocieszenie ze tez nie od razu dawalyscie rade po 100 minut ;) to mnie zmotywuje, bede dazyc do takiego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ kochani -widze ze szalejecie na orbitkach -ja tez -wpadłam tylko na chwilke zeby was pozdrowic i przeprosic tych z którymi pisałam na gg ,jakis czas mnie nie bedzie bo mi sie zrypał komputer [Thomas pisałam ci jak mi sie oczyszczacz właczył? no ,to mi pieron wyczyscił wszystkie dane i musiałam instalowac program na nowo ,moje gg tez sie poszło......... no nic mysle ze niedługo sobie pogadamy 😘Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolgusia25
No no naprawde podziwiam was i trzymam kciuki.. A ja mam taki problem ze od tygodnia nie moge sie zmobilizowac tak patrze na niego i mi sie nie chce ..... Oj nie wiem jak mam ta bariere przełamac.... To tak jest jak jest praca dom dziecko itp.... i w kółko to samo.... Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Thomas jestem za galeria i sama sie do niej dolacze jak wygram:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dlugo tu nie zagladalam.Mam do Was pytanie-cwiczylam kiedys 3 tyg. i po tym okresie weszlam w spodnie,ktore ledwie dopiac moglam.A tu taka zmiana,bo teraz sa mi luzne ;) No ale na wadze doszly 2 kg.Moje pytanie jest wiec takie-co robic,aby schudnac,ale tak,zeby waga tez wskazywala mniej? Na pewno jezdzic na najmniejszym obciazeniu...to wiem...Ale nie wiem w jaki sposob sie rozciagac.. chcialabym zgubic ze 2-3 kg..Zamierzam wiec znowu cwiczyc,ale teraz chcialabym schudnac nie tylko w cm,ale takze w kg :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobra21_21
Czytałam wcześniej Wasze posty ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie. Niestety netu w domu nie mam a tylko chwile w pracy zagkladam dlatego nie moge przeczytac calego forum. Jak powinno wygladac ulozenie stop na orbitreku? Czy powinnam stac CALA stopa na orbitreku czy na palcach? Czy jest jakas roznica jakie miesnie ksztaltuje podczas roznego ukladania stopy? Aby spalic tluszczyk powinnam cwiczyc na ciezkim czy lzejszym kole? Nie wiem jak ustawic... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszystkim. Jestem chlopakiem, mam nadzieje na pomoc z waszej strony. Mam 16 lat, 170 cm i waze 72kg. Bardzo chce schudnac, do ok. 65. Mam kilka pytan: 1. Jaki orbitrek kupic do 350 zlotych? 2. Czy pas neoprenowy daje jakies efekty? 3. Czy moge brac tabletki TREC L-KARNITYNA i czy pomoga? Jestem bardzo zmotywowany i chce schudnac do lata. Nie mam zbyt duzo kasy, dlatego tez na orbitrek chce wydac do 350zl. Nie lubie biegania i sportow na podworku. Bardzo prosze o odpowiedzi na moje pytania. Z gory dziekuje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizizi
hej karol: ja cwicze w spodenkach neoprenowych, jeszcze nie wiem jak to dziala bo stosuje dopiero od tygodnia, ale wydaje mi sie ze sa skuteczne. podobno czterokrotnie zwiekszaja spalanie kalorii i straaaaasznie sie pocisz pod nimi w czasie cwiczen :P lkarnityna i inne, typlu therm line, --> zawsze! wystarczy poczytac na innych forach a takze tutaj - nie ma mozliwosci jej przedawkowania i nie zagraza zdrowiu, a serio pomaga orbitrek do 350 zl... hm... tutaj jest problem, moze znajdziesz w takiej cenie uzywany. ja mam za 450 od 2 tygodni ale juz cos w nim piszczy i trzaska, podkrecenie i naoliwienie nic nie dalo. to prawda ze najlepsze orbitreki zaczynaja sie od kilku tysiecy wzwyz. anyway... kup i tak, bo zawsze ruch sie przyda, ale pamietaj, ze taki tani orbitrek niedlugo ci posluzy. jakby co ja mam firmy christopheit i jest naprawde ok (kolo zamachowe 8 kilo, jak na tak tani sprzet to mi sie udalo, bo zwykle maja 5 kg) pozdrawiam i powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Karol jestes mlodziutki i kiedy zaczniesz cwiczyc to waga napewno bedzie spadac i schudniesz bez problemu :D Jezeli chodzi o zazywanie srodkow wspomagajacych w twoim wieku bym nie radzila bo i bez tego do lata osiagniesz cel napewno. No a ja melduje ze dzionek zaliczony oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dostałam mojego orbitreka :) pomoc taty okazała się niezbędna przy składaniu go. Ale pierwszy dzień zaliczony i mam nadzieję,że się nie poddam :) dziś tylko 10 km ale będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
No kochani dzionek zaliczony oczywiscie w pasie i spodenkach:) 75 minutek ledwo dojechalam ale dojechala,:) takze mam czyste sumnienie w niedziele wolne od orbiego co do jazdy na orbim-polecam ulozenie stop i jezdzenie,nie tylko na palcach z uwagi na to ze napinasz tylko miesien trojglowy lydki,natomiast glowne miesnie uda pracuja najbardziej przy oparciu calej stopy o podloze (mimo wolnie i tak lekko podnosi sie piete) ale to wszystko kwestia gustu -co kto lubi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scythe81
witam witam witam:) mam pytanie:)mam taką "gazelę" http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=313697030 czas ćwiczenia to 40 min, w tym czasie spalam (bynajmniej tak mi wyświetla) 360 kcal-na 3-4 obciazeniu. w tym czasie pokonuje dystans 16 km. czy to możliwe??czy mi tu coś kompuerek cuda niestworzone pokazuje:)pytam bo czytam , ze niektórzy z Was jeżdzą po 60 min i tyle nie spalą-i własnie nie wiem czy mnie tu "spryciarz" coś nie kłamie:)dzieki z góry za odpowiedź. pozzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:)))))). No wczorajszy dzien tzn.10.04 zaliczony,ale tylko w połowie(boże niech to ząbkowanie sie skończy,bo umrę)48min.-15,8km.- 445cal. dzisiaj lepiej ale ledwo ledwo zdążyłam przed pobudką maludy:71min.30sek.- 25,3km.- 711cal.-21-22km./h., chetnie bym pojechała więcej no coż dobre i to ;))))).Trzymam kciuki za wszystkich :))))) :))))) :))))). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, to znów ja. Oglądałem wczoraj orbitreki na allegro i proszę Was o pomoc. Zaciekawiły mnie: 1. http://allegro.pl/item344135777_wyprzedaz_3w1_orbitrek_magnetyczny_dm5900_w_wa.html - ale piszą, że ma pękniętą obudowę 2. http://allegro.pl/item341674583_orbitrek_magnetyczny_z_pomiarem_pulsu_yk_ct54.html - ten ma koło zamachowe 4kg 3. http://allegro.pl/item342846573__super_obrtrek_magnetyczny_favorit_no1_sprawdz_.html - ten jest używany, ale chyba trochę duży, tak o nim piszą: SUPER \"MARKOWY SPRZĘT W NIEZłYM STANIE JEDYNIE OBUDOWA MA TROCHę RYSEK I GABKI LEKKO PęKNIETE W JEDNYM MIEJSCU ALE WIADOMO SPZęT JEST UżYWANY\" Dziekuje wszystkim za pomoc, naprawdę. Z kupowaniem tabletek jeszcze się powstrzymam. Teraz chcę kupić orbitrek, później pas pas neoprenowy. Od poniedziałku zaczynam ćwiczenia, narazie bez orbitreka. Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać jakiś i za ok. 2 tygodnie będę mógł ćwiczyć z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas >>> Pewnie znacie sie lepiej ode mnie,ale jednak mam pewne watpliwosci... cwiczac na wyzszym obciazeniu przeciez wyrabia sie miesnie...a ja wlasnie chcialabym schudnac,a nie przytyc w wyniku przyrostu masy miesniowej.Wiem,ze w cm schudne i wlasciwie to jest najwazniejsze,bo liczy sie wyglad,a nie waga....Ale ja mimo wszystko chcialabym zrzucic ze 2-3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności... Ćwiczę nadal po 55 minutek dziennie, w czwartek poszłam dla odmiany na aerobik i po miesiącu na orbitreku dużo łatwiej mi było (lepsza kondycja). Do tych, którzy mają verso 107, jak będzie wam stukało coś to mojemu orbitrekowi pomogło smarowanie i już jest cicho. Rozkręcanie do smarowania jest męczące ale powtarzanie takiej terapi jest chyba nieuniknione... Strasznie się cieszę, że pozbyłam się tego stukotu :) Thomas_27 - co z tym forum na stronce? wiesz coś może? pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Witajcie kochani nie pochwale sie dzisiaj zadnym wynikiem zle sie czuje.maz twierdzi ze sie przetrenowalam i zabronil mi dzisiaj jezdzic na moim orbim bo sie jescze bardziej rozloze,bola mnie kosci itp i taka jakas niewyrazna jestem..... wiec mam lezec powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzionek dzisiaj tylko w polowie zaliczony, niestety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
dzien zaliczony ---> 120 min., dalam czadu :) pzdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzień zaliczony:70min., 24,7km., 697cal. :)))))))). Coś mi to orbitowanie ostatnio nie idzie :(((((((((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitrekomaniaczka
Witam wszystkich, mam orbitreka od okolo 3 lat, nie jest to ten z wyzszej polki, zwykly mechaniczny za cos okolo 300 zl, dalam mu juz naprawde olbrzymi wycisk po tych kilku latach, stracilam sporo cm i kg, a orbi nadal mi sluzy i nic tam sie nie psuje nie trzeszczy nie lamie itp...nie kazdego stac na orbitreka z wyzszej polki, a jak widac na moim przykladzie nawet ten zwykly moze dlugo posluzyc i db stanie, zycze wszystkim milych cwiczen, a ja zmykam wlasnie na orbitreka:Dpapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitrekomaniaczka
hmm zastanawia mnie jedna rzecz, czy wy cwiczycie 70 min albo 120 naraz??czy rozkladacie to na kilka razy w ciagu dnia??bo wydaje mi sie ze przy czestych cwiczeniach niewskazany jest az tak dlugi czas jazdy na orbim, bo przesada w zadna strone nie jest db....a z kolei rozlozenie tego na kilka razy chyba nie da takiego efektu jak jeden raz a konkretny, ale czy nie wystraczy 40-50 min??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja mam fajnego orbitreka do sprzedania. Kupilam go w grudniu 2006 roku , uzyty byl gora 7 razy wiec jego stan jest naprawde bardzo dobry. Tu jest link z opisem akurat tego modelu http://www.lord4sport.pl/index.php?p158,orbitrek-magnetyczny-ls-be940 a ja postaram sie jeszcze dzisiaj wystawic go na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol mysle ze ten jest spoko, jakby powiedzala moja corka :D Wyglada solidnie pedaly ma przymocowane bezposrednio do kola jest ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaC777
Ja kupilam swojego orbitreka miesiac temu, wyglada naprawde fajnie, solidnie, ma kolo o wadze 12 kg, cwicze-co drugi dzien po 30 minut i juz widac efekty. Waga poleciala o 2 kilosy w dol, brzuch sie lekko wyrzezbil, posladki nabraly fajniejszego wygladu, jestem zadowolona. Orbitka kupilam na Allegro, bezproblemowa, szybka trnsakcja,zapewniony serwis, jest Ok, a dla zainteresowanych sprzedawca byl buyhome-pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×