Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość oolgusia25
do Sprezynki - mialas bardzo dobry pomysł z tym (pasem+spodenkami neoprenowymi) byłam taka mokra ze ho ho.Dzionek mam juz zaliczony 60min . Było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
dzien zaliczony ---> 80 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzisiaj spokojniej nie mogłam dłużej wiec na dziś mam zaliczone:40min. , 14,7km. , 414cal. Thomas ja chyba jestem za leniwa na ten pomiar tętna :(((( , jakoś mi to nie idzie,a może jest jakis sprzecik co można sobie na rękę założyć to by mi pasowało no i bym robiła ten pomiar nooooo ;)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
a ja sie rozchorowalam i jakas oslabiona jestem i maz mi nie pozwala cwiczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
jak na razie stopuje sie z orbim musze troszke sie wzmocnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika555
ja już nic nie rozumiem. ćwiczę na dwójce 40 minut dziennie i ani pół kilo nie schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.dzionek zaliczonu poszlo nawet bd. Thomas zarejestrowalam sie dzis, ale musze poczekac na klucz. Chcialam to zrobic wczesniej ale jakos schopdzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze jeszcze 90 zl uzbierac na orbitka :/ Ale od poniedzialku staralem sie cwiczyc bez niego i schudłem ok 1.5kg wiec sie nie zalamuje. Jeszcze bede musial przekonac rodzicow(wlasciwie ojca bo z mamą juz gadalem). Będę go męczyl przez cały weekend, jak mi nie pozwoli to nie wiem co zrobie. Pomóżcie wymyślić coś, żeby go przekonać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny28
od dziś jestem posiadaczką orbitreka z allegro, model http://www.allegro.pl/item341416476_orbitrek_magn_do_150kg_f_vat_gwar_serwis_od_ss.html poćwiczyłam 15 min na najniższym obciążeniu i mam dość :) w funkcji pomiaru kondycji wyszło mi, że brak kondycji... ale to i sama wiem. nie załamuję się, będę ćwiczyła :) dziwnie, ale zakwasy zrobiły mi się na brzuchu ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny28
witam, dziś udało mi się pokręcić 2x po 17 min, tym razem już szybciej niż wczoraj, bo 25km/h. w sumie przejechałam 13km 30 min od razu to jeszcze dla mnie za dużo. mam nadzieję, że moja kondycja będzie się poprawiać :) nie wspomnę o kilogramach. a jakie wy mieliście początki? pozdrawiam Penny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Penny28 glowa do gory wszyscy zaczynalismy a wiekszosc z nas z mniejszymi wynikami i tak podziwiam twoja predkosc ja jak zaczynalam to moja predkosc to bylo 15km/h pozdrawiam i powodzenia ps.a na tym naszym forum juz sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wiem, czy to już było, ale nie chce mi się czytać 69 stron tematu. Od jakiegoś czasu mam orbiego i jest super, mam tylko jeden problem, który mnie martwi: po ćwiczeniach (następnego dnia) boli mnie kolano. Też tak macie? Dodam, że już zmniejszyłam obciążenie, ale póki co to nic nie dało ;( Poradźcie coś proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska883
Witam, dzieki waszym opiniom kupilam jeden z tych cudnych rozwerkow eliptycznych, musze sie przyznac ze nie wierzylam w jego skutecznosc ale gdy tylko go wyprobowalam okazalo sie jak sie mylilam. Moj model to VE 170 firmy Domyos, zakupiony w Decalthon'ie w Krakowie, naprawde co do tego modelu nie mam żadnych zastrzezen....cichutki, plynne i wygodne ruchy, uchwyty wyginaja sie pod odpowiednim kątem,(nie tak jak w takich podrobkach ze mozna sie garba nabawic). Tak jak powiedziala jedna z was lepiej doplacic, kupic porzadny model i cwiczyc. Jesli chodzi o mnie to bardzo ladnie wymodelowaly mi sie lydeczki i miesnie na udach, specjalnie nie schudlam, ale to tylko dlatego ze za malo cwiczylam i w gruncie rzeczy jestem strasznie leniwa....ale do rzeczy szczerze powiedziawszy moim żywiolem jednak jest woda i wole sie zapisac na basen(uwielbiam plywac;)) dlatego tez moja prosba do was...chcialabym go sprzedac. (wszystkie informacje kierójcie na maila kaska883@poczta.fm) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska883
A jesli chodzi o twoje kolano klementynko to, radze ci odstawic orbitka na 3-4 dni, pojsc do apteki po masc rozgrzewajacą i poprosic chlopaka o maly masaż rozgrzewający każdego dnia rehabilitacji...;P bez żartów ze stawami kolanowymi nie ma co...wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_elka
klementynka888 => mnie tez przez prawie dwa tygodnie bolaly kolana, ale cwiczylam caly czas. teraz jest juz ok. cwicze juz prawie 3 mce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa31
witam was wszystkich? Chcialabym kupic sobie orbitreka,ale nie wiem ktory, moge przeznaczyc tylko do 600 zl a chcialabymzeby byl cichy no i oczywiscie chce schudnac a czytajac was to jestescie juz prowesjonalni. mam 168 i waze 82 kg a mam dopiero 31 lat prosze pomoscie mi bo ja sie nie znam tyle ich jest iwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za odpowiedzi ;) Faktycznie boję się o to kolano, będe ćwiczyć, ale na małym obciążeniu, no i wynajmę chłopaka ;) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soory ale ja pozostane w tym forum w tym naszym za chiny nie moge sie połapac już myslałam że sie połapałam ale nie :( . Dziś:100min. , 34km. ,956cal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
mnie tez jest sie ciezko polapac:) jak to kobitka:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam orbitreka
o 2 miesięcy i na nim nie cwicze bo nie mamm czasu a mam do zrzucenia ponad 25 kg Problem w tym ze nie mam motywacji doodchudzania Co do orbitreka to daje w kośc, praktycznie wszystkie miesnie sie ruszaja szkoda tylko ze na nim nie cwiczę;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
dzionek zaliczony 60 minut 18km predkosc 18-20km/h calorie-200 plus pas i spodenki wydaje mi sie ze z moim licznikiem cos jest nie tak od kalorii ze podaje mi tak malo?nie wiem ale jade Thomas ja nie mam gg twojego a poza tym pogubilam sie tam,na ten temat nie wolno rozmawiac tutaj,z kims rozmawialam pozniej tego nie bylo i nie moge znalezc tej osoby pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzionek zaliczony spokojnie:70min. , 23,6km. , 664cal. Sprezynka GG Thomasa masz na 63 str. 5 post od dołu :)))))),faktycznie te kalorie to źle ci pokazuje zaaa mało, ale ja twierdze że widoczne efekty sa najwazniejsze a nie te cyferi na ekraniku orbiego;))))))))).Pozdrawiam. a ja mam orbitreka - najważniejsze jest żebys ty sama tez chciała zrzucic te kg.,a ja tez nie mam zbytnio czasu no ale wyznaje zasade dla chcacego nic trudnego;)))))),a jak zobaczysz pierwsze choc małe efekty to gwarantuje ze napewno ci sie to spodoba i bedziesz chciała wiecej tracic.Ja osobiscie to dąże do rozm.38 i to jest moją motywacja. pozdrawiam i trzymam kciuki :))))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
Mamuśka82 - napisz w jakim czasie dawałaś radę przejechać SPOKOJNIE... jak pisłaś te 70 min. czy więcej? Bo twoje efekty są zdumiewające:). Ja ćwiczę od 10 dni i nie daje rady więcej przejechać niż. 20 minut, 5 kilometrów - jak myślisz po jakim czasie będze lepiej? - jak było u Ciebie?. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2660
czesc:) czytam i czytam i nie wiem co kupic...mam ok850 zl.....i nie wiem na ktory sie zdecydowac:( ale przynajmniej jednego jestem pewna ...che go miec:) do tej pory cwiczylam na silowni,ale teraz jestem ograniczona czasowo wiec postanowilam zainwestowac;)pytanie w co hehehe w siebie czy w orbiterka....czas pokaze:) co radzicie?ktory? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×