Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Sprezynka
dzieki mamuska82 za slowa otuchy dzisiaj mam dola nie wiem moze przez pogode a moze ze waga mi stanela i odechcialo mi sie dzisiaj jezdzic i katar mam wiec nie chce sie znow przeziebic tak strasznie mi sie chce slodkiego i ta waga stanela i smutno mi ze tak sie staram a efektu nie widze maz mnie pociesza ze on widzi ale ja wiem swoje jak to ja :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzionek zaliczony:100min. , 34,5km. , 970cal. Sprezynka-nawet nie chce słyszec ze ci sie odechciało,głowa do gory ja tez miałam dni kryzysu i pewnie nie jeden przedemna jeszcze ale nie wolno sie poddawac.Zaprzepaszczac tej ciezkiej pracy ktora juz wykonałas :))))).Ja jestem wrecz uzalezniona i niestety nie moge wyeliminowac całkowicie słodyczy ale zeby było mniej drastycznie to zamieniam je na pare biszkoptów,chrupki chlebek,wafle ryzowe i tak przemiennie co dzien cos innego;)))))).Trzymam kciuki za ciebie siebie i wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Jattaveien:tzn.ja jade w ruchu ciagłym czyli 70min. w 70min.,moje poczatki mozesz poczytac od str.61,a tak wogule to uwazam ze kazdy organizm jest inny głowa do gory bedzie lepiej tylko cierpliwosci;))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, od piątku jestem posiadaczką orbiteka BOODY SCULPTURE BE 6910. Napiszcie mi proszę jak na nim ćwiczyć. Chciałabym zredukować tkankę tłuszczową. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! Mam następujące pytanie ;chce zakupić sprzęt i zastanawiam się nad Orbitrekiem-rowerkiem lub stteperem. Proszę bardzo pomóżcie mi podjąć decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2660
jadira najlepiej zainwestowac w orbiterka ,najszybciej spala kalorie i jest najbardziej optymalny dla twoich potrzeb:)moich zreszta tez..pytanie ktory..niestety tez sie nad tym zastanawiam i poki co nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penny28
pytanie do mamuśki: widzę, że nieźle dajesz czadu :) czy ćwiczysz tak codziennie? ile udało ci się schudnąć? poprawiła się twoja sylwetka? ja dziś dałam radę 30 min, ok 12,5 km, 240 kcal - tyle wyskoczyło na liczniku. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
dzionek zaliczony 63 minuty 19km predkosc 18-19 km/h spodenki neoprenowe a wage jak narazie wynioslam najdalej ode mnie i za dwa tyg sie zwaze tak bedzie najlepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia
Witam wszystkich orbitrekowiczów! Co sądzicie o ćwiczeniach w folii spożywczej? Czy podczas takich ćwiczeń spala się tłuszcz, czy też traci się tylko wodę z organizmu? Jeśli wiecie coś na ten temat - dajcie znać. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
Mamuśka82-dzięki za słowa otuchy. Dzisiaj już poźno ale jutro zabieram się za czytanie od początku Twojego wątku od str. 62 bo jesteś jedną z moch idolek w poczynaniach na orbim - to budujące, że piszą tu takie osoby jak ty. Śledzę wątek codziennie i to też pomaga. Pozdrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaveien
Mamuśka82 - ale jazda....nie musiałam czekać do jutra aby przeczytać twoje wypowiedzi, bo nie byłoi ich aż tak dużo (ja myślałam że ty ćwiczysz od wielu mesięcy!!!). Kobieto i ty pisałaś że nie masz kondychy??? jeeezu ty jesteś niesamowita - po kilku dniach wyciągałaś te 70 minut - no ja chyba na taki wynik lekko z 2 miechy będę musiała poczekać (albo i dłużej???) - ale masz rację każdy organizm jest inny. Ale nie poddaję się - potrwa to u mnie dłużej ale też się uda. Może że l-karnityny nie biorę to ciężko mi o "power" - ale niestety nie mogę brać bo karmię małą piersią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie Yol dla wszystkich orbitrekowców :) tak sobie Was czytam i czytam, i postanowiłam dołączyć bo po tygodniu ćwiczeń zaczyna mi brakować silnej woli... ćwicze codzienne wieczorem 60 min i jak chce mi sie wstać to rano tez w granicach 40-60 min, dietka tak do 1300 kcal... Prosze o doping :D do zrzucenia - 13kg... pocieszam sie ze tydzien temu bylo 14 a teraz troche merytoryczenie, spodenki neoprenowe warto kupowac? gdzies czytalam ze nie powinno się dłuzej niz 60 min jednorazowo jechac, co o tym sądzicie? I cos co mnie nurtuje - prędkość - ja się muszę mocno ograniczać żeby z prędkościa 21 jechać, wiec nie wiem czy moj licznik jest beznadziejny czy ja mam jakies mega moce :D ( to raczej wykluczam...) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ doping-powiadasz ,ależ prosze bardzo -ja cwicze dopiero trzeci tydzien a efekty sa widoczne gołym okiem ,co do diety to nie stosuje zadnej ,podczas treningu wypijam takie ilosci wody ze na nic juz nie mam ochoty -i mozesz mi wierzyc na słowo -jezeli poczujesz lekki glód -zrób sobie dobra cherbatke owocowa,często mylimy uczucie głodu z pragnieniem -a organizm [przyzwyczajony do duzej ilosci płynu podczas cwiczen ]domaga sie wody -na efekty nie bedziesz musiała długo czekac ,ja cwicze z predk.18-19 ,przebiegam ok 18-20km,i póki co nie kupuje ciuchów bo z tygodnia na tydzien jestem szczuplejsza -jak bede miała luzna 36 to zaszaleje -a spodenek tez nie mam -a przy muzyce cwiczysz?bo ja tak -ale sie rozpisałam ,ale szkoda by było gdybys własnie teraz przestała cwiczyc-jak juz masz całe kilo za soba -a te 13 -co to jest inni zrzucili 25 -pozdrawiam i wtrwałosci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penny28: Cwicze od pn do so w niedziele robie sobie wolne,ale jesli mi wypadnie jakis dzien w tygodniu to nadrabiam w niedziele,teraz cwicze w pon.-sro.-piat. po 100min. i wt.-czwar.-sob. po 70min.Wczesniej jak sie wazyłam to ubyło mi 2kg. teraz sie nie wazyłam bo mam \"ciezkie\" dni i wiadomo ze waga wzrasta w tym czasie,ogolnie wyglad skory sie zmienił jest bardziej napieta,gładsza i jedrniejsza, poza tym najwiecej jak narazie to zgubiłam brzucha(to na czym mi najwiecej zalezało),oraz uda :)))). Gratuluje i pozdrawiam :)))) :))))) :))))). Penny28 z jaka predkoscia jechalas te 30min. i na jakim obciazeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
osobicie polecam i spodenki i pas neoprenowy jednoczesnie szbciej spala sie tk.tluszczowa ogolnie rzecz biarac neopren nie przepuszcza powierza wiec szybciej wszystko sie dzieje polecam polecam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penny28
do Mamuśki: jechałam z prędkością pomiędzy 22 a 26 km/h - zależy ile w danej chwili miałam sił. obciążenie 1 i 2 - zmieniałam sobie co kilka minut żeby odpocząć i się nie zajechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messalinda
Nie wiem jak ty to robisz mamuska82 i co ty masz za orbotreka ze spalasz az tyle kalorii w takim czasie?Ja cwicze godzine i spalam 300!moja kumpela rowniez cwiczy po godzinie i spala 250 wiec cos mi sie wydaje ze masz jakis problem z licznikiem kalorii w swoim orbim.Z tego co zauwazylam to Sprezynka tez pisze ze spala 250?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messalinda -pisałam już na poprzednich ze stron ,że w te kalorie to ja nie wierze bo gdyby wziąść dwa różna orbitreki to każdy by pokazał inną ilość spalonych kalorii ja pisze to dla siebie żeby miec pogląd na moje ćwiczenia:Dla mnie ważne są czas w jakim jeżdże i prędkość,a pozostałe to mam gdzieś :)))))) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penny28-Ja radze ci jechac wolniej,a dłużej nawet 18-19km/h,ja srednio trzymam sie 20-22km/h,ale decyzja należy do ciebie :)))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ja chyba tez zostane na TYM forum -dostało mi sie za odrobine prywaty,zbyt sztywne te zasady jak dla mnie,ale cóż trzeba być konsekwentnym -od tego są moderatorzy[pozdrawiam Aeksandra]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka141
Ja po Waszych wypowiedziach czuję się na maxa zmotywowana i na pewno kupię orbitreka! Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc NUTKA fajnie ze tu wpadłas -kup jak najszybciej-nie ma nic lepszego do cwiczen ,napisz cos wiecej o sobie ,ja lece na orbiego -zbliza sie moja godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2660
moi drodzy zakupilam jakies cudo zwane xelus x9pro nie ma pojecia co to za sprzet i czy i sie nie rozleci jak na niego "wleze",ale mam nadzieje ze bede miala o czym pisac..czyli o moich wyczynach na orbicie ;)bedzie jazda bez trzymanki..tzn z trzymanka heheh pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
ciesze sie dziewczyny ze nasza kafeteria now sie rozkreca powodzonka i do dziela damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
JA juz dzień zaliczyłam 50 min -15 km-350 kal[na całych stopach!] a wy pochwalcie sie-dziewczyny do roboty jezeli któras nie cwiczyła to przed północą jeszcze zdąży-trzymam mocno kciuki za te pracowite i za te które na razie dobre chęci mają[bo ich orbitki jeszcze w sklepie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penny28
znowu 30 min ćwiczeń, przejechane ok 12 km. co do kalorii, to wyszło gdzieś 230. nie dużo, ale mój organizm na razie nie jest w stanie więcej przejechać. zawsze jeżdżę na pełnych stopach. przyzwyczaiłam się do szybkiej jazdy. były czasy, że na zwykłym rowerze pokonywałam trasy 120km w ciągu jednego dnia. wolna jazda mi nie wychodzi:) poza tym, przy szybszej jeździe wzrasta puls, co za tym idzie, spalanie kalorii. (najlepsze spalanie ok 60-70% swojego tętna maksymalnego, jeśli dobrze pamiętam.) przy wolnej jeździe dochodzi mi do 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj rowniez nie nygusuje i przejechalam:60min. , 20,2km. , 569cal.(mimo ze mnie nap.....dziela brzuch dalam rade) jupiiii!!!!!!! :))))) :))))) :))))))) :))))) :)))))). Pozdrowionka dziewczyny i do pracy spalac ten tluszczyk IDZIE LATO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Witam wszystkie dzielne dziewczyny i nie tylko bo widze Panowie tez tu sa!Boze az mi zyła idzie jak czytam jak smigacie na orbim a ja!!!co kupiłam posmigałam ze 2 tyg.i h...j,stoji w kącie ja nie mam mocy ani sił na nim cwiczyc mmmm,az mi płakac sie chce..a z kąd ta niechec!cwiczyłam i zamiast spadac waga to mi przybywała szok..nie mam ani ochoty ani sił...jeszcze tak mysle jak bym kupiła l-carnityne moze ona by mnie zacheciła do jazdy...tyle kasy i w błoto a mój mąz mi dogaduje ze juz wiecej nie wyda kasy na moje zachcianki bo szkoda..mmm,błagam wezcie mnie albo konkretnie zje...cie albo niewiem co zeby tylko zadziałało!!!Prosze dziewczyny mam 6 kg.do zgubienia a tak mi ciezko...serdecznie jeszcze raz Was pozdrawiam i buziaczki jestescie naprawde twarde Dziewczyny...az Wam zazdroszcze no...buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×