Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość GAGUSIA35
Sprezynko wracaj szybko do zdrowia ,ja tez nie lubie dnia bez cwiczeń,ale dzisiaj juz jestem po -50 min -21 km 480 kal.pozdrawiam wszysykich -mamuska juz sie za Tobą stęskniłam -wracaj i nokautuj nas swoimi wynikami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 78 minut, 33.5km i 772(!!!) kCal. Chyba od razu widac, ze to z moim licznikiem cos nie tak - ale i tak nie zwracam uwagi na kalorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quix
Witam, jestem od tygodnia szczęśliwym (jak narazie) posiadaczem takiego: http://www.allegro.pl/item349930431_solidny_orbitrek_christopeit_cichy_do_150_kg_okazj.html orbitreka. Moim zdaniem okazja, bo za 460zł z przesyłką mam autentyczną nówkę z małymi ryskami, gdzieś tam na dole obudowy. Pochwalę się, że ćwiczę po 90min dziennie (jeden film :) i mam nadzieję zrzucić zbędne 20kg (185cm i 108kg jak narazie). Tym, którzy nie mają lub nie chcą wydawać 1000zł na solidny sprzęt, polecam tego gościa z allegro. Analizowałem ponad miesiąc różne oferty i orbitreka z 8kg-mowym kołem, z max obciążeniem do 150kg do tego nówkę, to poniżej 700zł nie da się raczej znaleźć. Poza tym, ten akurat model ma wysokie rączki co dla mnie akurat było bardzo ważne. Ćwiczy się wygodnie, po dokręceniu śrubek orbitrek jest cichy, choć momentami trochę skrzypi, muszę jeszcze coś dokręcić. Trzymajcie kciuki za mnie, żeby mi starczyło silnej woli wytrzymać te ćwiczenia i dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quix mam ten sam orbitrek, ale u mnie strasznie skrzypi ;/ I ta rura co chwilę sie odkreca. Musze co 15minut przerywac cwiczenia zeby dokrecic ja - lata sobie na boki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Hej Wszystkim sorrki ale nie pisałam pare dni..,ale musze sie pochwalic ze codziennie cwicze raz krucej raz duzej nie mam sił poprostu ale cwicze,ale po 5 dniach swietne efekty 1 kg.mniej i co celulitis znika w oczach to mnie zachwyca..naprawde!!!ale mówie wam owijam sie folią i poce sie jak szczur..swietne efekty dzieki niej,jak kupiłam orbiego cwiczyłam 2 tygodnie i praktycznie zero ofektów a tu po 5 dniach widoczne...dzis kupiłam tez sobie l-karnityne daje siły powiedzcie mi jak ja brac?przeczytałam na ulotce ze przed wysiłkiem 30min..3 tabletki i tak pierwszy raz wziełam i nawet miałam kopa zrobiłam 18 min bez przerwy to juz jak dlamnie cos..wczoraj po 3 min siadałam...serdecznie pozdrawiam i zycze wszystkim i sobie sukcesów jeszcze 5 kg.do zgubienia i jestem laska..mam 168 wz.i waze 65 kg.i chciała bym miec te 60-59 kg.nie mniej bo wtedy piersi bym miała za małe hahaha...ale przy 60 kg.swietnie sie czuje...buzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
karol i quix... Mam podobnego orbitreka - tzn. identyczna obudowa, tyle że ja mam elektromagnetyczny - lepszy komputer, trasy... I powtarzam! Orbitrek musi stać równo! U mnie na panelach - trudne to było do osiągnięcia, ale udało się. Aha najpierw oczywiście wszystko przesmarowane grafitem. Efekt - orbitrek nie wydaje żadnego dźwięku pod 120 kg obciążeniem :D orbitrek.org... powiadasz że masz zasilacz? i co? mając zasilacz masz pokrętło do regulowania? na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny28
ewa - owijasz się normalna folia spożywczą? tylko uda czy brzuch tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
zamiast foli polecam spodenki neoprenowe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Penny...folia do pakowania taką na rolce..tej spozywczej by wystarczyło na jeden raz hehe..ja owijam uda,i brzuszek..kilka krotnie..naprawde extra sprawa,ja dzis chyba nie dam rady choróbsko mnie cholera łapie..jestem wsciekła no ale nic nie poradze pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
A Sprezynka!folia kosztuje zaledwie 11zł.i są efekty a spodenki z 50-60zł.i nie wiadomo czy sie kupi odpowiedni rozmiar aby były efekty ale jak to mówia kazdy ma swoje zdanie..Ty wolisz spodenki ja wole folię ale dzieki za podpowiedz,serdecznie wszystkich pozdrawiam i zycze wytrwałosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj mija miesiąc odkąd jestem na diecie, a od 21 kwietnia jeżdżę na orbim (wczoraj pobiłam znowu swój rekord i przejechałam ponad 9 km w 30 min., spaliłam 160 kcal, obciążenie od 2 do 5 - jest coraz lepiej) efekty są i bardzo się nimi cieszę :) -5,5 kg, a do tego zdecydowanie lepsze samopoczucie :) Będzie jeszcze lepsze bo od dzisiaj rzucam palenie :) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
ewa28 mi spodenki kupil maz jednorazowy wydatek plus pas jakis czas cwiczylam w pasie i spodenkach ale pozniej mialam po wysilku takie dreszcze wiec zaczelam cwiczyc w samych spodenkach a co do rozmairu to sa do regulacjii dwa zamki jak sie schudnie mozna zmniejszyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm podziwiam nafka :) A ja muszę sobie kupić nowy pas, stary się rozerwał (neopren) i materiał już się zużył i nie chce się trzymać a mam go tak krótko. ALe teraz kupuję FITPLAY, kosztuje 2 a nawet 3 razy więcej ale może starczy na dłużej... A póki co jestem chora, mam zapchane drogi oddechowe więc przerwa z orbitrekiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Grooba glowa do gory damy rade ja mialam wymiary wieksze od ciebie i damy rade ja tez chora lecze sie na antybiotyku jestem do niedzieli wiec mysle ze w pon wskocze na orbiego a pozniej wyjezdzam na trzy dni wiec tez nie pojezdze damy rade ja tez mialam chwile zwatpienia i odstepstwa od diety ale na drugi dzien zaczynalam od poczatku polecam pij czerwona herbate bo ja jakos do zielonej nie moge sie przemoc ale po przeczytaniu artykulu na temat zielonej herbaty moze sie przemoge wcisne cytryne trzymam kciuki za ciebie i zdrowiej kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Zaliczone-60 min -22km-naftka ładnie ci zeszło 5,5kilo? swietny wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola24
Witam wszystkich. Cwicze na orbitreku 3 dzien. Mam pytanie, czy podczas cwiczen lepiej odrywac troche piety od tych no... pedalkow, czy trzymac caly czas cale stopy na nich? Zauwazylam ze jak odrywam to mniej sie mecze, bardziej obciazam miesnie lydek, a odciazam uda. Ale wlasciewie to jak to powinno byc? Dzisiaj przebieglam 10 km :] Jestem szczupla dziewczyna i zalezy mi jedynie na poprawiniu kondycji, ktora jest delikatnie mowiac kiepska, no i troszke miesnie wycwiczyc :) Mam nadzieje ze nie bede miala slomianego zapalu, bo zazwyczaj tak u mnie bywa, jeszcze dzisiaj przebiegne kolejne 10 km :) Pozdrawiam i zycze wszyskim wytrwalosci i sukcesow :) (sobie tez ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 3city
Witam po raz pierwszy :) Chciałam sie troche pozalic hehe. Po prostu ostatnio czuje jak obrastam w tłuszczyk....do tej pory nie bylo zle. Zawsze bylam troche zaokraglona tu i owdzie ale nie przeszkadzało mi to. Ostatnio jednak zmienilam prace z troszke bardziej aktywna na typowa prace biurowca....siedze 8 godzin wlepiona w komputer....czuje się coraz gozej i nawet moje samopoczucie psychiczne opada :( Postanowiłam cos z tym zrobic a dzieki waszym postop na prawde zmotywowałam sie do zakupu orbiterka. Myśle, ze to przyjemne cwiczenia. Nie chce tez rezygnowac z jedzenia i katowac sie dietami poniewaz i tak nie jem zbyt duzo i zbyt kalorycznie. Mysle ze po prostu zmotywuje sie do nie jedzenia wieczorami bo chyba to mnie zgubiło. Mam pytanie do Was - doswiadczonych ;) ile cwiczyc na poczatku...dodam ze moja kondycja jest uuu uu uu lepiej nie pisac heh a chcialabym z 5 kg zrzucic...nie zdecyduje sie tez raczej na zadne tabletki...chcuialabym osiagnac jakis efekt cwiczeniami oraz ograniczeniem kolacji itp. bede wdzieczna za odp. Pozdrowienia znad morza i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka pij dużo wody i zielonej herbaty, nie zapominaj o obfitym śniadaniu. A póki co może spróbuj na razie z orbitrekiem w siłowni? Bo jak czytam, że chcesz zrzucić 5 kg to może pójść bardzo gładko, a jak nie polubisz orbiego to po utracie kilogramów może stać bezużyteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaka 3city
kiedyś już cwiczylam troche na orbi w silowni i bardzo mi sie spodobało....a obecnie kompletnie nie mam czasu na siłownie....wiec chyba jednak zrobie taki zakup....mam nadzieje ze będą efekty....oj i to szybko :) myslicie ze 40min dziennie - codziennie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola24
Z tego co ja wyczytalam, na poczatku nalezy cwiczyc 2-3 razy w tygodniu tak po 30 minut, po 3 miesiacach zwiekszyc 4-5 razy z tyg. Ale ja cwicze od niedawna i postanowilam codzinnie przebiec conajmniej 10 km. Pierwszego dnia lepiej nie przesadzic, zreszta raczej sie nie da, bo szybko przychodzi zmeczenie, lepiej sie nie przetrenowac, bo potem beda zakwasy, ale po kilku dniach przechodza. Ja za niedlugo wskakuje :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Czesc wszystkim ,poniewaz ja juz osiagnełam to co chciałam -to sie troche pomadruję ok? po pierwsze to cwiczyłam od poczatku [i cwicze nadal]co dzień po ok 50-60min,po drugie ,czy stopy odrywac czy nie -sami zauwazycie które mięśnie wam pracują przy jakimkolwiek ułozeniu stóp-najlepiej zmieniac co jakis czas ,odchylajac sie -pracuja mieśnie pośladków itd.grooba ma świętą racje -pic jak najwiećej wody [najlepiej z plasterkiem cytryny -oczyscza i pobudza organizm do ciagłego trawienia] bo sie mozna odwodnic Zuzka -namawiam cie na orbiego [ja tez chciałam 5 kilo zrzucic] nie bede czarowac ze tyle zgubiłam bo tak nie jest ale figure ma taka jak bym chciałam i w rozmiar 36 wchodze! a orbitrek przyda ci sie na pewno ,bo jesli nie do odchudzania to dla kondycji warto go miec.Ale sie rozpisalam ,trzymam za was kciuki ,buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Może ktoś z Was potrafi mi odpowiedzieć :) Na ile przed treningiem powinno się jeść posiłek? Jaki on powinien być (białko czy coś innego)? Co jeść po treningu? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankyś
witam Was : ) otórz, mam okbitrek, odchudzam się zastanawiam się.. ile biegać, aby schudnąć do wakacji 10kg?:D stosuję dietę 1000kcal. czasem nawet mniej. póki co ćwiczyłam po 20-30min. Ale teraz chcę znać Wasze zdanie, co i jak :) z góry dziękuję serdecznie pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankyś
co do jedzenia posiłków... przed ćwiczeniem nie powinno się jeść nić. najlepiej ćwiczyć rano, ale jeśli się nie ma czasu, to wieczorem. najmniej 1h po kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2660
czesc:) zaczelam cwiczyc w domu na moim nowym sprzecie,na silowni robilam to regularnie a teraz....roznie,najgorzej z dieta:(nie potrafie jesc zdrowo...i albo nic nie jem co jest glupota:(albo jem jak leci i to tez masakra... a slonce swieci i powinnam byc pelna energii i chceci do zycia:(i do zmian...bo lubie sexi ciuszki:) musialam sie wyzalic:)sorki....od jutra bedzie lepiej:)a moze juz dzis,ide pojezdzic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elarula
na silownie, gdzie cwicze na orbitreku chodze od niedawna i nie widze jescze jakichs powalajacych efektow, aczkolwiek jestem zadowolona i lepiej sie czuje. podczas cwiczen na orbitreku podobno dziala az 90% miesni, z tego, co uslyszalam od instruktora silowni. poza tym widze roznice pomiedzy liczba spalanych kalorii np na biezni, ktora najmniej sie temu przyczynia, cz na orbitreku. cwiczac na orbitreku spalam o 1/3 kcal wiecej niz biegajac na biezni przy sredniej intensywnosci. pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elarula
chcialam sie jeszcze zapytac jak intensywnie, tzn jak dlugo i ile razy w tygodniu powinnam cwiczyc na orbitreku zeby osiagnac efekty, zwzywszy na fakt, ze nie posiadam go w domu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×