Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Cześć. Justa trzymam kciuki i czekam na relacje z inseminacji. Ja już też nie mogę się doczekać swojej a to jeszcze jakieś 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rowerek odbieram jutro- bo go w sklepie jeszcze muszą poskladac- a ja musze dokupić kilka drobiazgow- typu foteli i kask dla młodego zanim wyjade w trase.moze Nast weekend mi sie Uda? :) Btw dziewczyny- moja @ przychodzi co 24-26 dni- wcześniej miałam co 28- czy to tez zasługa prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
dzolo gratulację .!!! ja tez tak chce ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sobota przebiegala milo,do teraz prxyszl najlepszy przyjaciel m z dziweczyna,sa szczesliwi.....spodziewaja sie dxidzius...siedze dobita w ogrodzie,nie wiem czemu serce tak boli na ta wiesc, wrecz jest mi niedobrze na ta wiesc.....zle mi je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.przepraszam za sklad liter w poprzedniej wypowiedzi,zawsze gdy pisze z telefonu,tak mam....hmm wszyscy poszli,m ich odwozi ,szczesliwych rodzicow .Powinnam sie cieszyc,ale moje serce zamarlo na te wiadomosc,kolejny dzidzius blisko mnie....jak ja to zniose,zawsze plakalam sobie po cichu i przechodzilo a teraz nawet juz plakac nie moge zastyglam w mojej bezsilnosci,co sie sta lo ze mna,nie chce byc taka,niby zycze im wszystkiego dobrego tylko dlaczego mi jakos okropnie smutno....otworze piwo......dziewczyny przepraszam ze smuce,ale oni bywaja u nas kilka razy w tygodniu a ja juz boje sie kolejnego spotkania,to przyjaciel m z dziecinstwa nie moge powiedziec zeby nagle przestali przychodzic,bardzo ich lubie a dzis odjelo mi mowe...poszlam do ogrodu i tam siedzialam w milczeniu....piwo ,koniecznie piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellcia Kochanie nie smutkaj,trzeba się cieszyć że im się udało,choć wiem że to trudne.bo tak naprawdę zazdrość nas zżera że oni mają a my nie.czasami myślę że wręcz chore to jest,ja też dziś p dorbinie piweczka,i mam gdzieś co będzie dlaje się działo,skoro tak bardzo chcemy to na pewno będziemy mieli dziecko,prędzej czy później.a teraz jestem na etapie planowania wakacji i to pochłania moja uwagę. ściskam Cię słoneczko bardzo mocno,buziole. a co z naszą Endi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
bella ja tez tak mma ze jak dowiaduje sie ze ktos ze znajomych czy z rodzinki jest w wciazy... to ich szczesce bardziej boli niz gdy przychodzi @ ale głowa na gory za parę dni Ty im powiesz taka samą szczesliwą nowinę ...... a moze nawet i lepszą bo u Ciebie bedzie to ciaza wyczekana.... bedzie dobrze zobaczysz... uszy do gory ;) dla rozweselenia powiem Wam o mojej wpadce u tesciów. Zrobiłam sobie w koncu siemię lniane... i jak zapewne pamiętacie zawsze mowie ze mam odruchy wymiotne ... i dzis jak na zlosc na odruchach sie nie skonczylo .. ;( mala tego na kuchence stala świeżo ugotowana kapusta ;)) takze klapa na calego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
monis i gdzie sie wybieracie na wakacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze względu na tarczycę oczywiście polskie morze,Trójmiasto :)gorzej ze znalezieniem mieszkania w którym można palić,bo mężulek kotłuje papierochy. Robiłam dziś teścik,wynik oczywiście negatywny,także tradycji stało sie zadość. Justa ja też tak kiedyś miałam,tylko u dalszej rodzinki,pięknie haftowany salon mieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia1
witam niestety w tym cyklu też nie udało się, @ przyszła po 24 dniach, znowu skąpa już tak 3 cykl z rzędu odkąd biorę bromek, ale prolaktyna na szczęście spadła mi bo juz jest jej tylko 42,12ng/mL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
gratulacje Sylwunia.najważniejsze że spadła,moja @ostatnia też była skąpa,a teraz czekam do soboty na @. kiedyś musi się w końcu udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia1
moniś cały czas mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
witajcie no ja juz powoli trace nadzieje... dzis znowu @ rozpoczyna sie plamieniem, brzuch coraz bardziej boli :( Bralam luteine, miala pomoc zajsc w ciaze i nadal nic.... Nie mam juz sily, wokolo tez ciagle slysze o nowych ciazach...a jeszcze dzis myslalam, ze kupie test ciazowy bo @ spozniala sie jeden dzien, a tu nic... jak smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Antoninka są czasami chwile,nawet dni zwątpienia ale najważniejsze iść przed siebie z podniesioną głową,nie myśl o tym w ten sposób że Ci się nie uda,ja też staram się o maluszka i nadal wierzę że przyjdzie ten dzień kiedy ujrzymy dwie wspaniałe krechy.dla takiego dnai warto żyć i cierpliwie czekać :) buziaki kochana i nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Hej dziewczyny, u mnie weekend ciężki. Egzamin, wesele, więc noce zarwane... Teraz będę odsypiać... :) antoninka27 nie załamuj się... Dostałaś okres i pojawi się kolejna szansa... U mnie 15 dni opóźnienia i nic... To dopiero dołujące :) Zapisałam się na wizytę do lekarza gin-endo... Lekarz ponoć super, tzn skuteczny.... Trochę zmartwiła mnie wiadomość, że może w tarczycy jest problem i np. niepotrzebnie łykam bromek... Kurde już nie mogę doczekać się tej wizyty... U nas wczoraj znajomi powiedzieli, że też zostaną rodzicami, a potem do mnie tekstu, że muszę dogonić koleżankę... A ja na to chyba za rok jak dobrze pójdzie, bo już się wk.....am Ja teraz marzę o cyklu regularnym, a co dopiero o fasolce... Bez tego to będzie dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Dziekuje Kochane dziwczyny za pocieszenie i mam nadzieje ze dla nas wszystkich te starania sie zakoncza sukcesem, jak ja bym chciala jeszcze w te wakacje zobaczyc 2 upragnione kreseczki... ale nic.. odstawiam testy owulacyjne, juz nie kupuje, wrzucam na luz...ciesze sie latem Natusia ja tez jestem z tego miasta co Ty, zdradzisz mi tajemice co to za skuteczny gin - endo ?:D Moze i ja sie do niego wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Piszę pierwszy raz. Tak jak wy bardzo pragnę mieć owoc miłości:) To już mój 4 cykl z bromkiem.... Jutro zaczynają się dni płodne a ja mam łzy w oczach ze strachu... z tej niemocy...chyba już mi brakuje tej siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia1
a w miedzy czasie kontrolowałaś poziom prolaktyny po braniu bromergonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
bella gdzie sie podziewasz /?? ja sie dzisiaj wkurzylam na maxa... mialam miec monitoring cyklu a tu dupa blada z tego ;))wyszykowalam sie , zajeżdżam pod gabinet a tu lekarza nie ma ... malo tego od godziny probuje sie do niego dodzwonic i ciagle ma zajęte.... hehh chyba odbiera poród przez telefon ;))) to jedynie go wytłumaczy ;))). pocieszam sie tylko ze jeszcze mam czas dzis dopiero 8dc wiec jest jeszcze troche czasu ;))) powoli zaczynam sie stresowac ta inseminacją...i coraz czesciej mam mysli ze moze odlozyc ja jeszcze o miesiac .. a narazie cieszyc sie urlopem i wakacjami ... Teoretycznie urlop mam od 12 lipca ...chociaz w mojej pracy poki co niczego nie mozna byc pewnym ...juz mam tego dosc niech powiedza jasno co i jak to przynajmniej wiadomo by bylo na czym sie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badałam.. Ginek stwierdził że nie ma sensu i 1 opakowanie brałam po jednej tabl 2 razy dziennie żeby obniżyć a teraz dwa razy po pół dla utrzymania. Cykle miałam monitorowane i pęcherzyk ładnie rośnie wszystkie miały powyżej 20mm i nadal nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia1
jaki miałaś poziom prolaktyny przed braniem bromergonu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
antoninka27 ja dostałam polecenie na dr Tomasza Milewicza. Leczy w klinice niepłodności na Kopernika i przyjmuje w gabinecie prywatnym ul. Sadowa 9. Polecam wybrać się w sb, bo przynajmniej jest wypoczęty (tak powiedziała mi właśnie moja koleżanka) :) Która z nas nie chciałaby zobaczyć dwóch kreseczek... :) Bardzo dobrze, że wrzuciłaś na luzzzz... Ja nic nie mierze i nie sprawdzam, bo chyba zwariuję... :) kasica1977 kochana spokojnie... Niektóre zaskakują dość szybko z bromkiem, a niektóre z nas muszą uzbroić się w cierpliwość.... Taki nasz los :) Głowa do góry :) Justa jak już zaplanowałaś, to nie odkładaj...:) Właśnie gdzie reszta dziewczyn? Wszystkie na urlopie? Mój dopiero od 20 sierpnia...już nie mogę się doczekać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, mam pytanie, zaczelam brac bromergon ale od minimalnej dawki czyli cwierc tabletki. po jakim czasie brania bromergonu udalo wam sie zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynę miałam 41,1 ng/ml norma do 25. Wczoraj zadzwoniła szwagierka aby podzielić się radosną nowiną " jestem w ciąży" i aż mi głupio bo nie potrafię się cieszyć razem z nią!!! Wiem że już całkiem nie długo ja też będę tak dzwonić czego wam kochane i sobie z całego serca życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja prolaktyna to 45, a tak bardzo chce sie juz starac i nie wiem kiedy prolaktyna zacznei spadac jak zaczelam od tak malej dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
9_Mama Aniołka każda różnie. Poczytaj posty wstecz, to zobaczysz, że co jakiś czas kolejnej z nas się udaje... Mi dziewczyny pisały, że po 2-3 cyklach (moja lekarka też mówiła, że to nie tak od razu), a niektóre biorą znacznie dłużej i nic...Za mną m-c łykania, ale na razie okresu nie mogę dojrzeć... :) kasica1977, każdą z nas to spotyka, że ktoś inny mówi, że zostanie mamą lub tatą... U nas to samo, same ciężarne dookoła... Jednak teraz się nie załamuję... Najwidoczniej jest tym problemowym przypadkiem... :( antoninka27 a obecnie do kogo chodzisz na wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×