Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Wszystko już teraz jest niezdrowe i niewskazane, ale nie dajmy się zwariować. Ciąża to nie choroba trzeba żyć normalnie. Nie mówię, żeby pić alkohol do upadłego, albo pić tylko kawę cały czas, ale jak się spożywało coś notorycznie to teraz stopniowo trzeba odtstawiać i organizm przyzwyczjać. Tak samo jak z bromkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
bella niedawno też odstawiałaś bromka, i robiłaś to stopniowo czy tak z dnia na dzień? Jeżlei chodzi o moje badania, to jak żyję jeszcze tylku w ciągu niespełna roku nie zrobiłam. Ale te które mi teraz przepisała zrobię i jak powie że ok to będę czekać na efekty. Wiecie co mi gin-endo powiedziała, że nas podziwia za takie badanie się od stóp do głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz odpadam ze starań:( właśnie odebrałam swoje wyniki i fsh mam zawyzone a lh niby miesci się w normie ale też nie jest dobrze.Wam zyczę powodzenie ja właśnie straciłam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A czemu? Bo się w tych hormonach nie łapie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia odstawiłam od razu,bo moj nowy kurcze bardzo drogi gin naryczał na mnie ze mam natychmiast odstawic i kto mi to dał,podobno wcale bromka nie potrzebowałam po odstawieniu nie było zadnych dolegliwosci poza uuuuulga i wniebowzieciem,humor sie poprawił,odstawiłam w 21 dc a @ powinna przyjsc w 28 dc ale spózniła sie o 2 dni i to tyle Ninka spokojnie kochanie,piszesz ze miesci sie w normie tak??? a ile zawyzone masz fsh? moze przesadzasz,ewentualnie dostaniesz cos na obnizenie,nie znam sie na tych hormonach bo ja walczyłam tylko z prl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ninka nie łam się, zobaczysz zapomnisz o tych wszystkich badaniach, wyliczeniach dni płodnych i uda się :) mi się wydaje, że my wszystkie mamy blokadę z tyłu głowy, bo wiemy, że coś jest nie tak z hormonami i pod świadomie naciskamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
bella to mam tak i ty, na mnie gin nie wrzeszczła, ale wielkie oczy zrobiła, że biorę bromka. Tylko nie wiem ile ta lekarka jest warta, ale przebadała mnie i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - na tesciorka mysle ze za wczesnie... ninka - nawet nie mysl o poddawaniu sie... trzeba walczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA MOJ NOWY GIN JEST NIEZŁY TO NAJLEPSZY JAKIEGO MIAŁAM,TŁUMACZY SPOKOJNIE WSZYSTKO,KAZAŁ ODSTAWIC I TO SIE WSCIEKŁA NA POPRZEDNIKA NIEZLE WIEC ODSTAWIŁAM ALE WIESZ CO MIAŁAM OCHOTE PODEJSC DO WCZESNIEJSZEGO GINA KTÓRY MI DAŁ BROMKA I WZUCIC MU DWIE TABLETKI DO UST ZEBY POCZUŁ SIE JAK JA PRZEZ TE 6 MIESIECY TORTUR TO JA SIE NIEPOTRZEBNIE TYLE MECZYŁAM I MOJEGO M TEZ JEDNAK DO KONCA PEWNOSCI NIE MAM KTÓRY Z NICH MIAŁ RACJE W KAZDYM RAZIE CZUJE SIE CORAZ CZESCIEJ JAK KRÓLICZEK DOSWIADCZALNY W REKACH NIESPRAWNYCH LEKARZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Bella no ja tez bylam bardzo spiaca jak bylam na Lanzarote, ale to z upalow i przejedzenia ;D pierwsze all inclusive w zyciu, wiec trzeba bylo porzadnie skorzystac :D Ninka nie poddawaj sie, moze warto zrobic monitoring owulki, bo te hormony FSH, LH odpowiedzialne chyba sa za dojrzewanie pecherzykow itp. Podobno nawet lepiej jak na poczatku cyklu FSH jest wyzsze od LH. Wazne, zeby LH / FSH bylo w granicach 0,6 - 1,5 (czasem do 2), tak mi powiedziala kiedys gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale u mnie fsh jest zdecydowanie za wysokie bo faza folikalna w której jestem to: fsh od3,03-8.08 a ja mam aż 12,36 lh norma 1.80-11.78 a ja mam 9.96 czyli jest to d...mam wszystkiego dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NINUS NAJPIERW NALEZY POROZMAWIAC Z LEKARZEM A POTEM SIE ZAMARTWIAC,NA RAZIE MASZ SAMA WYNIKI A TWOJ GIN WSZYSTKO CI OBASNI,U MNIE TEZ WYDAWAŁO SIE PO ODEBRANIU BADAN TRAGEDIA A POTEM LEKARZ STWIERDZIŁ ZE PRL W NORMIE I WCALE BROMKA BRAC NIE POWINNAM,POCZEKAJ NA RADE SPECJALISTY JA WIEM ZE CIEZKO JEST OTRZYMAC TAKIE WYNIKI I JA NIERAZ IDE Z NIMI W REKU I BUCZE,ZAWSZE JEST JAKIES WYJSCIE :):) USMIECHNIJ SIE I UMÓW NA WIZYTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANTONINKA JA ZAKOCHAŁAM SIE W PRZYRODZIE LANZAROTE,TE WULKANY ,CZARNA ZIEMIA A WŁASCIWIE LAWA ,AGAWY ,KAKTUSY TAKI TROCHE KSIEZYCOWY KRAJOBRAZ,DO TEGO OCEAN BOOOSKO,ALE WCZESNIEJ BYŁAM NA WAKACJACH,TERAZ KURCZE PRACA WIEC NIE WIEM ILE MI SIE UDA WYMKNAC NA PLAZE,ALE BEDE PRÓBOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka czytalam troche o Twoich wynikach i nic nie jest jeszcze przesadzone... moze oznaczac trudnosci ale nie wykluczaja ciazy... i tego sie trzymaj... zobaczysz bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
ninka2222 spokojnie, jeszcze nic straconego... Nie naciskam, ale może spróbuj skonsultować to z innym lekarzem np. dr Milewiczem... Sama słyszałaś opinie na jego temat... Kochana trzeba walczyć.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka slonko proszę mi sie tu nie zalamywac i na zapas nie martwić. Ja już nie raz panikowalam a potem sie okazywało ze niepotrzebnie. Poczekaj co powie lekarz . Mi sie wydaje ze każda z nas ma swoje indywidualne normy hormonów i jakby zbadać wszystkie to u każdej by sie coś znalazlo poza norma. Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek ma rację nie stresuj się niepotrzebnie bo prl znów pójdzie do góry. U mnie test nadal pozytywny tylko cały czas słabo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha stokrotka ile ty masz tych testów:0:) a Justa ma racje sa dwie kreseczki jakiegokolwiek koloru ,sexi koszulka i prosze dzie łac oby skutecznie,czekamy na efekty :) Ninka jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Właśnie już lezymy w łóżku i ciiiii.....nie przeszkadzać :-). Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciii nie przeszkadzamy ... ;)) a moj M zamiast spedzac z zona to oglada bajeczke na TVN ;))zaczelo ogladac dziecko ale jak zwykle poleglo ;)) hehe ma to po mamusi ;)) ja dzis urzadzilam sobie prawie 3 godzinna drzemke popoludniowa ;)) bolal mnie strasznie brzuch cale szczescie po stronie torbieli a nie dzidziusia ale i tak mi sie to strasznie nie podoba.. pewnie rosnie ;( to dziadostwo ;( Bella ale Tobie zazdroszcze kolejnego wyjazdu ... u mnie wczoraj Kamilek stwierdzil " a jak pojedziemy w lato do Chorwacji.. " hehe chyba tak szybko jednak nie pojedziemy ;)) Bella a Ty w koszulkę sie juz zopatrzylas na wyjazd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Justa dał by mi chłop brac sexowne koszulki na wyjazd hihihi jade do pracy sama, to znaczy z klientem którego bede tłumaczem, zero sexownych ciuchów hihihi białe bluzeczki ,eleganckie spódniczki ,ale bikini gdzies wepchne Justa a skad wiesz ze to torbiele? ja mam taki bol miesiaczkowy jakiego dawno nie miałam buuuuu wiec nie jestes sama z bolesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to po tym jak napisałam zde lezymy już w łóżku wlaczylismy film i...............nie upłynęło 2o min i zasnelismy.......mąż obudzi się po 0.00 i wyłączył tel a ja spalam do rana :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wieczorem czulam sie tragicznie,bylo mi niedobrze wymiotowalam,okres tym razem jest bardzo silny i bolesny,juz w pracy jestem ale wciaz mi niedobrze czekam zeby sie skonczyla @ a wam jak weekendzik mija?bo ja do 20 w robocie a ledwo zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzid super ... wybraalm sie synkiem , tesciem i moja mama na grzyby do lasu ... hehe ciekawe kto bedzie obieral je teraz ;)))) zwlaszcza maslaki ;)) a co do bolu to po lewej stronie mam torbiel a na prawej dzidziusia ... i wczoraj wlasnie strasznie bolala mnie lewa strona ... dzis jest cale szczescie o wiele lepiej i zadnych efektow procz zmeczenia nie mam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella bikini napewno gdzies tam sie zmiesci ;)) a koszulki faktycznie lepiej nie zabieraj... ;)) akurat fajnie Ci sie chyba zlozylo ze dni plodne masz akurat tuz przed wyjazdem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×