Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

bella to juz teraz wiemy czemu dzidzia bedzie w listopadzie ;)) a tak apropo to jak bedziesz sie szczepic to pomysl nad tebletkami anty. One wycisza oraganizm i po odstawieniu sa sporo wieksze szanse na zajscie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
:-D jak bola piersi w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co to znaczy zeby jakis afrykanski szaman wiedzial kiedy urodze hihi no chyba sie zaszczepie i odczekam wiecznosc 3miesiecy ale hmmm nie wiem czy jak wezme antykoncepcyjne nie podskoczy mi prl???? Chcialabym wziasc zeby miec pewnosc bo w ciaze nie wolno mi zajsc,z drugiej strony cholerna prl ,chyba pogadam z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co to znaczy zeby jakis afrykanski szaman wiedzial kiedy urodze hihi no chyba sie zaszczepie i odczekam wiecznosc 3miesiecy ale hmmm nie wiem czy jak wezme antykoncepcyjne nie podskoczy mi prl???? Chcialabym wziasc zeby miec pewnosc bo w ciaze nie wolno mi zajsc,z drugiej strony cholerna prl ,chyba pogadam z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella porozmawiaj... mi gin pare razy sugerowal tabletki na 3 miesiace aby wyciszyc organizm i aby hormony sie wyregulowaly ... ale mi zawsze szkoda bylo tych 3 miesiecy i nigdy sie na nie nie zdecydowalam... ale wlasnie w pierwsza ciaze zaszlam w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek , moja kolezanka tez (i to z blizniakami) wiec cos pewnie cos w tym musi byc ... a co do piersi ...to mnie na poczatku zaraz po owulacji rozsadzalo ( ale to tez wina choragonu) pozniej piersi przystopowaly i bolaly tylko brodawki ... w dniu spodziewanej @ przestaly calkowicie bolec i praktycznie tak jest do dzis. Bola mnie jedynie jak sciagam stanik ... doslownie pare minutek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio mnie jakiś tak dziwnie od środka bolą i jakies gorące mam. A jeszcze do tego po bolacj pojawiają się rozstepy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się spotkałam z opinią, że lepiej po tabletkach odczekać trochę i dopiero się starać bo organizm jest 'zatruty' hormonami i może się to źle skończyć, szczególnie że są wahania progesteronu - jego niedobór, a wiadomo jakie to ma skutki. z drugiej strony wiem, że wiele dziewczyn zachodzi od razu w ciążę ( mnogie właśnie tym bardziej) i rodzą się zdrowiutkie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh trudne to zycie ...skad mam wiedziec co zrobic? w ciaze zajsc nie moge absolutnie ,po tabletkach sa problemy,prezerwatyw nienawidze!!!! co kurcze robic 3 miesiace???????????????????????? a tu zaraz rocznice mamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się sprawdzą wróżby tego szamana to musisz nam koniecznie do niego dać namiar hehehe :) A jak ta m zabiegi upiększające?:) To Wasza pierwsza rocznica? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Niestety tylko lekarz moim zdaniem ci pomoze. Co to może znaczyć.....właśnie szlam trochę tempem sprintera i jak zatrzymalam się przy okienku na poczcie czułam pulsowanie takie wyraźne podbrzusza a dokładnie całego środka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NASZA 3 ROCZNICA DZIEWCZYNY!!!! A POTEM LECE NA LANZAROTTE ,NIE WIEM JAK TA SZCZEPIONKA NA MNIE ZADZIAŁA,NIE CHCE BYC CHORA NA KANARACH :( Z DRUGIEJ STRONY CHCE JAK NAJSZYBCIEJ SIE ZASZCZEPIC ,JEJKU ZWARIUJE!!!! TYLE DECYZJI DO PODJECIA ZABIEGI UPIEKSZAJACE JUZ CZESCIOWO ZA MNA A FARBOWANKO DOPIERO KOŁO 20 STEJ JAK KUMPELA DZIECKO SPAC POŁOZY:) NO PEWNO ZE DAM WAM NAMIARY NA MOJEGO SZAMANA:) ALE WATPIE ZEBY SIE SPEŁNIŁY JEGO WRÓZBY ,CHOC JAK WIDAC NA RAZIE IDZIE MU NIEZLE STOKROTKA MNIE W CIAZY PIERSI BOLAŁY TUZ PO DACIE SPODZIEWANEJ @ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nińo to czekamy jeszcze kilka dni...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja chyba mam gorączke ,głowa boli buuuu ja tez czymam za was wszystkie, sama bije sie z myslami co robic ....jejku dlaczego ciagle musze czekac a to po poronieniu a to przez hormony teraz przez durna różyczke :(:(:(b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevusia
czesc dziewczyny,jetsem tu nowa,wiec chcialam sie przywitac,dopiero dzis znalazlam wasze forum i ciesze sie ze ie jestem z problemem sama..bo mam juz totalnego dola...staramy sie ok 2 lat,na poczatku sadzilismy ze to napewno wina meza to ze sie nie udaje...,jednak okazalo sie ze moja .trafilam do lekarza z polecenia,kazal zbadac poziom prolaktyny i progesteronu ,moje wyniki zatrwazaja mnie do dzis ,prolaktyna 226,20,po mcp 5706,00...biore bromergon,mysle ze to bedzie juz z miesiac jak biore,biore 1 tabletke na dzien i j1 na noc,przyzwyczajalam sie stopniowo,napoczatku mocno krecilo mi sie w glowie i mialam wrazenie ze zaraz zwymiotuje,teraz nie czuje juz zupelnie nic.czasem jak za szybko wstane,to mi sie zakreci,co zauwazylam ,napewno bol piersi zniknal,wczescsniej zaczynal sie w trakcie owulacji,teraz moze ze 2 dni przed miesiaczka.znaiknal tez sluz plodny.:)bynajmniej jestem w 15 dniu cyklu i takiego nie zauwazylam a wczesniej poawial sie miedzy 11 a 14 dniem (dodam ze cykle byly nieregularne),moje pytanie,czy wam bromergon np wydluzal cykle??czy jest taka mozliwosc ze te dni plodne sie przesunely??i np bedza pozniej???sama mysle jak dlugo taki poziom prolaktyny bedzie spadal???czytam ze niektorym z was sie udalo zajsc juz po 1,5 miesiaca,niektorym po 3 ,niesamowicie podnioslyscie mnie na duchu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevusia
nie wiedzialam ze jest nas az tak duzo....bede tu zagladac:)zawsze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belus taki juz nasz los... ja tez czekam i chyba nikt nie wie ile bede musiala... z tego co sie zorientowalam to ten rok mam raczej z glowy...jestem juz zmeczona klopotami... ale co nam pozostaje jak wierzyc ze pewnego dnia bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nevus ja przy braniu bromergonu miałam ostatni cykl 52 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas myślę o Ance1987 biena wiem co teraz przeżywa:( My z M już nie walczymy.Cieszymy się że mamy zdrową córeczkę to już bardzo wiele. Belle zaszczep się lepiej nie kusić losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevusia
Stokrotka czyli rozumiem ze się wydłuża,ale masz tak odkąd bierzesz Brożek cały czas?co z tymi plodnymi?mimo tego ze cykl jest długi były u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevusia
Ja nie zrezygnuje,zawzielam się ,nie sądziłem ze będzie aż tak trudno,ale skoro musi być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiesz co ja dostałam bromka na zaciazenie gdyż moja prl mieści się w górnej granicy. To mój drugi cykl z bromkiem. Pierwszy zaczęłam bromka stosować w 16dc i wydłużył mi cykl do 52 dni po czym przyszła@ i w tym cyklu zaczęłam robić testy owulacyjne od 7 dc i teraz i wiem że dopiero kreską tesstowa zaczęła pojawiać się w 19 dc a owu niby wystąpiła 22 dc a teraz jestem w 26 dc czyli jeszcze z 9 dni Było tuli tuli w owu więc może się nie doczekam @:-D. Narazie mam ból piersi takie ściskanie od środka, pulsowanie podbrzusza i środka małej :-D Nio i bol glowy Sluz. Hm......jak ide do wc to potrafi wyciec taki malutki skrzepik mlecznobialy a nieraz rzadki mlecznobialy. Nio i pojawiły się u mnie na piersiach żyły niebieskie i troszkę rostepy po bokach Więc czekam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevusia
Więc trzymam kciuki,bo wyglada na to ze masz wszystkie ciazowe objawy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevusia witamy:) może Twój organizm musi się przyzwyczaić do zmiany hormonów i stąd te zmiany. Obserwuj cykl, na pewno się wszystko unormuje. Ninka nie poddawaj się, może po prostu nic na siłę i dzidzi samo przyjdzie, nieplanowane:) Mycha głowa do góry, kiedyś musi być lepiej. Po prostu musi. Stokrotka a Ty to się już testuj bo jestem ciekawa:):):) Mnie ciągle boli podbrzusze tak lekko i jak dziś rozbierałam się do kąpieli to zobaczyłam że mam piersi w żyłkach, zawsze mi się tak robiło przez @ ale to za wcześnie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×