Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Tak codziennie rano o tej samej godzinie po przebudzeniu od razu jeszcze w łóżeczku:) zanim wstaniesz. No i pod językiem albo tam na dole a nie pod pachą:) Ja mierzę, żeby sprawdzić czy coś bromek dał i czy @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak codziennie rano o tej samej godzinie po przebudzeniu od razu jeszcze w łóżeczku:) zanim wstaniesz. No i pod językiem albo tam na dole a nie pod pachą:) Ja mierzę, żeby sprawdzić czy coś bromek dał i czy @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio mam mam :-D wynik 40.81 norma pół tyg i jeden tyd 5-50 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dobra ? Jeżeli staraliśmy się przy owu 22 dc a dziś 34 dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
stokrotka201 to był Twój drugi cykl starań? Czy dłużej się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ogólnie to drugi cykl na bromku i udany :-D. Justa dobra ta beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio jutro lecę na bete powtórnie. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Trzy próby inseminacji nie udane. Postanowiliśmy z mężem zrobić przerwę do wiosny. Muszę odpocząć psychicznie bo skończę w wariatkowie. We wtorek wybieram się do lekarza aby powiedział mi jakie leki mam przyjmować przez ten okres czasu. Będę czytała kafeterię ale rzadziej.Cieszę się, że niektórym z Was się udało i szczerze gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula w koncu bedzie kiedys lepiej stokrotka nie zadne ehhh tylko ciesz sie ciaza... w koncu Ci sie mala udalo... i to jest teraz najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dziś poszłam do lekarza, bo coś mnie dziwnie szczypało w brzuchu i niestety płód obumarł... :(:(:(:(:(:(:(:( na jutro mam skierowanie do szpitala..... lekarka powiedziała, że to prawdopodobnie dlatego, że byłam przeziębiona.... praktycznie jestem cały czas...... a ja myślę, że to też sprawka niskiego progesteronu i tego, że kazała odstawić bromek a nie dała od razu duphastonu..... to byłoby chyba zbyt piękne, żeby tak od razu zajść w pierwszym cyklu z bromkiem..... ja od tamtego tygodnia czułam, że coś jest nie tak skoro płód jest za mały a ja współżyłam przed 14 dniem cyklu a nie później.... bardzo mi smutno.... płaczemy z mężem.... nie wiem jak przeżyję ten zabieg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
ciesze się bardzo i m też :). Jutro lecę na kolejne beta i już po 17,00 będzie wynik :). Odczuwam już potrzebę korzystania z wc ...szczególnie w miejscach gdzie jej nie ma :). A madziusiek jak tam tesciory zakupione :)? w sobote jestem z Tobą ...chyba że już wykonałaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia nawet nie jestm w stanie sobie wyobrazić co teraz czujesz, tak mi przykro:( Przytulam Cię bardzo mocno:* A odstawiłaś od razu bromka? brałaś duphaston czy nie? Bo progesteron z tego co pamiętam był niski:( Boże jakie to niesprawiedliwe:( Stokrotka ja nie zrobiłam testu jeszcze, nawet nie kupiłam, dziś byłam tak padnięta po pracy, że marzyłam o łóżeczku i tak też zrobiłam jak tylko otworzyłam drzwi do domu to poszłam spać. Bolą mnie od dziś sutki no i głodna chodzę ciagle ale coś mi się wydaje, że u mnie będzie jedna krecha a wszystkie te objawy to tylko efekt działania bromka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka, szkoda że się nie udało :( Odpocznijcie trochę przez zimę, może jakieś hobby albo inne zajęcie co pozwoli Wam nie myśleć o dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZETA BUENOS DIAS Z KANARÓW:):) JEST PIEKNIE ,CUDOWNIE,28c JUZ O TEJ PORZE,HOTEL SKRYTY W PALOWYCH DRZEWACH:):):) NO I DUZO PRACY A GŁOWA MNIE BOLI PO WCZORAJ BO SAMOLOT BYŁ SPÓZNIONY I PO LOCIE OD RAZU DO PRACY ...NIE LUBIE TAK ALE CZASEM MUSZE DZIEN PRZED WYLOTEM BYŁAM U MOJEGO DROGIEGO GINA:) I JAJECZKOWANIE SKONCZYŁO SIE 16DC ALE BYŁO DOBER,SLUZ PODOBNO IDEALNY,WSZTSKO W NORMIE,ZROBIŁ MI JESZCZE JAKIES BADANIA Z WYMAZEM Z POCHWY ,JAK BEDE MIAŁA WYNIKI TO NAPISZE CO,POCHWALIŁ MNIE ZE SIE ZASZCZEPIŁAM:) KAZAŁ ODCZEKAC DO STYCZNIA I POWIEDZIAŁ...BEDZIEMY W TEJ CIAZY:) PROSZE SIE ABSOLUTNIE NIE MARTWIC NO TO SIE NIE MARTWIE I JUZ:) IZA SKARBIE ZRÓB PRZERWE...WYLUZUJ:) I HAHAHAH SAMA SIE ZDZIWISZ JAK PRZY TYM WYLUZOWANIU ZAJDZIESZ W CIAZE Z BLIZNIAKAMI:) MARYSIA-WIEM DOKŁADNIE CO CZUJECIE,PRZYTULAM I CAŁUJE,NIE MOGE POCIESZYC CIE BO SIE NIE DA ALE POZOSTAJE NADZIEJA ,JA TEZ PRZEZ TO PRZESZŁAM I POPATRZ DALEJ WALCZE O SZANSE,TRZYMAJ SIE W TYCH CIEZKICH DNIACH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Izula odpoczywaj, odstresowuj się i napewno uda się wam bez inseminacji :) trzymam kciuki Marysia bardzo ci współczuje, ale z M razem przez to przejdziecie. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A ją dziś o 18 będę miała wynik bety drugiej a o 17.4o mam interniste. Jakoś dziwnie kuje mnie brzuch jak wstaje to czuje ukucia. Czy powinnam brać dupka? Wczoraj wzięłam tylko pół tab bromergonu. Boję się że może te kucie to coś złego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Eszcze nie mam bo nie mogę się dodzwonić. Zobaczę bete dziś jak co nie halo będzie to. Pójdę priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Idę dziś do internisty to może mi da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - to w sumie straszne ze jak czlowiekowi zejdzie z glowy zmartwienie ze nie moze zajsc w ciaze to potem musi sie martwic czy wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie. Ale cholernie chce mi się spać. A tu jeszcze praca do 16. :-(. Nie wiem jak ją na weselu jutro wytrzymam. Eh.... Jej mam nadzieję że beta urosła .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie spiacym to ewidentna oznaka zaciazenia wiec sie nie martw na pewno bedzie dobrze pamietaj ze bardzo czekam na wiesci... ja zaczynam robic testy owulacyjne... ciekawe czy w ty miesiacu bedzie owulacja... jak znam zlosliwosc losu to pewnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mycha ją po. Poddaniu się stwierdzilam że wyprobuje te testy do 19 dnia nic nie pokazywały już miałam przestać gdyż 20 dnia pojawiła się kreską potem mocniejsza. I 22 dnia takie same i starania i tedt ciazowy poztywny :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×