Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

bella dzieki za info... sprobuje u siebie znalezc wlasciwe laboratorium... moze kumpeli sie spytam... ale po pierwszej @ chce jeszcze isc do jakiegos nowego ginka na konsultacje... bo teraz nie chce sie umawiac bo nie wiem kiedy mnie @ dopadnie... nawet nie zauwazylam ze minely juz prawie 3 tygodnie od poronienia... marysia probuj probuj co Ci szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella dzieki za info... sprobuje u siebie znalezc wlasciwe laboratorium... moze kumpeli sie spytam... ale po pierwszej @ chce jeszcze isc do jakiegos nowego ginka na konsultacje... bo teraz nie chce sie umawiac bo nie wiem kiedy mnie @ dopadnie... nawet nie zauwazylam ze minely juz prawie 3 tygodnie od poronienia... marysia probuj probuj co Ci szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozmawiałam wczoraj ze swoją szwagierką, która jest po pielęgniarstwie i ona mi powiedziała drastyczną rzecz, że niestety poronienie to po prostu stan fizjologiczny i niestety trzeba się z tym pogodzić i mówiła jeszcze, że teraz to lekarze zapisują duphaston albo luteinę profilaktycznie, bo takie mamy czasy, że prawie każda z nas ma problem z progesteronem, szkoda, że moja cudowna ginka o tym zapomniała każąc mi odstawić bromocorn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozmawiałam wczoraj ze swoją szwagierką, która jest po pielęgniarstwie i ona mi powiedziała drastyczną rzecz, że niestety poronienie to po prostu stan fizjologiczny i niestety trzeba się z tym pogodzić i mówiła jeszcze, że teraz to lekarze zapisują duphaston albo luteinę profilaktycznie, bo takie mamy czasy, że prawie każda z nas ma problem z progesteronem, szkoda, że moja cudowna ginka o tym zapomniała każąc mi odstawić bromocorn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozmawiałam wczoraj ze swoją szwagierką, która jest po pielęgniarstwie i ona mi powiedziała drastyczną rzecz, że niestety poronienie to po prostu stan fizjologiczny i niestety trzeba się z tym pogodzić i mówiła jeszcze, że teraz to lekarze zapisują duphaston albo luteinę profilaktycznie, bo takie mamy czasy, że prawie każda z nas ma problem z progesteronem, szkoda, że moja cudowna ginka o tym zapomniała każąc mi odstawić bromocorn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja placilam za kompleks badan okolo 200zl nie wiem ile sama ureaplasma kosztuje,ja wogole nie wiedzialam ze ja mam bo u mnie wystepuje bezowjawowo ja tez bym juz chciala zaczac staranka ale nie moge bez ponownego wymazu bo znowu dojdzie do poronienia jesli mam ta bakterie cholerna wiec czekam biore wszystko co mi gin zapisal dopochwowe i antybiotyki i modle sie aby badanie wykazalo brak ureaplasma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja placilam za kompleks badan okolo 200zl nie wiem ile sama ureaplasma kosztuje,ja wogole nie wiedzialam ze ja mam bo u mnie wystepuje bezowjawowo ja tez bym juz chciala zaczac staranka ale nie moge bez ponownego wymazu bo znowu dojdzie do poronienia jesli mam ta bakterie cholerna wiec czekam biore wszystko co mi gin zapisal dopochwowe i antybiotyki i modle sie aby badanie wykazalo brak ureaplasma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja placilam za kompleks badan okolo 200zl nie wiem ile sama ureaplasma kosztuje,ja wogole nie wiedzialam ze ja mam bo u mnie wystepuje bezowjawowo ja tez bym juz chciala zaczac staranka ale nie moge bez ponownego wymazu bo znowu dojdzie do poronienia jesli mam ta bakterie cholerna wiec czekam biore wszystko co mi gin zapisal dopochwowe i antybiotyki i modle sie aby badanie wykazalo brak ureaplasma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja placilam za kompleks badan okolo 200zl nie wiem ile sama ureaplasma kosztuje,ja wogole nie wiedzialam ze ja mam bo u mnie wystepuje bezowjawowo ja tez bym juz chciala zaczac staranka ale nie moge bez ponownego wymazu bo znowu dojdzie do poronienia jesli mam ta bakterie cholerna wiec czekam biore wszystko co mi gin zapisal dopochwowe i antybiotyki i modle sie aby badanie wykazalo brak ureaplasma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella z tego co czytalam to na szczescie latwo sie to leczy... trzymam kciukasy za pozytywne wyniki... ja niestety musze troche poczekac ze starankami... ale moze i dobrze bo wygladam jak hipopotam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem.Myszeczko ze sie niby latwo leczy ale u mnie wciaz cos wypada i musze odkladac staranka wiec panikuje ,trzymaj kciuki skarbie!!! Nie przejmuj sie wygladem ja yez po tych wszystkich hormonach przytylam ale nie wyglad twraz jest wazny tylko abysmy zdriwe byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć dziewczyny, witam w nowym 2013 roku i życzę wam dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Justa faktycznie nie ciekawie z tymi kamieniami, ale przynajmniej zdiagnozowali skąd pochodzą bóle i to już duży plus, teraz trzymamy kciuki za odpowiednie decyzje lekarzy, żeby wszystko było i z tobą i maluchem wporządku. A Stokrotka jak się miewa ze swoją fasoliną? Bella fajnie napisała z tym tańczeniem i niańczeniem we wrześniu :) U mnie dziś 18dc. I podejrzewam, że owu była przed sylwestrem mam nadzieję, że wkońcu spełni mi się to niańczenie hehe :) i wam również! W tym cyklu odpuściłam wszelkie obserwacje i systematyczne mierzenie temp głównie przez urlop, ale wcale nie żałuje, bo się troche opamiętałam i wyluzowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
troche ciałka nikomu nie zaszkodziło, a fasolce napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj gin powiedzial,ze nie powinno sie byc na diecie w trakcie staran!!! powinnysmy sie dobrze odzywiac ale nie odchudzac. mam dzis jakiegos doła dziewczynki ,nie widze sensu w...niczym a m jeszcze poszedł nagle do pracy a miał dzis byc ze mna w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa pisz co u Ciebie bo sie nie odzywasz ale wiesz co moja sasiadka miala usowany woreczek w ciazy i jej circia urodzula sie i w terminie i bez problemow wiec sie nie martw nic !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczynki wszystkiego dobrego w nowym roku 2013 aby wam sie szczescilo i byscie zaszly wszystkie w ciaze i donosily je wspanialych zdrowych maluszkow zycze a ja skonczylam 2tygodniowa kuracje na grzybki i bakterie tylko nie wiem czy wyleczylam w sumie to byla bezobjawwa infekcja ehh ten cykl poszedl wiec na straty a szkoda bo czlowiek trooche wyluzowany byl swieta i nowy rok mila atmosfera itp w drugiej polowie stycznia po okresie posiew i moze juz wreszcie to hsg ktorego sie nie udalo teraz zrobic oby tylko nie bylo jjuz grzybkow bralam flumycon gyno femidazol i galki robione z nystatyna i antybiotykami teraz lykam lacibios femina ja nie wiem moze dziwna jestem ale caly czas mysle o dziecku staram sie zapomniec ale do mnie wraca to pragnienie nawet glupia ja myslala o wrozce ale tylko bog zna nasza przyszlosc niecierpliwie sie juz pije systematycznie ziolka o.sroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja. My dziś zabralismy sie do rzeczy a tu ksiądz po kolędzie przyszedł i nam przeszkodzil:-) ale w rozmowie wyszło ze sie staramy o dziecko i powiedział ze sie pomodli za nas:) a dziś dwie krechy na owu bordowe piekne:) to sie musi udać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek no to z blogoalawiensstwemusi sie udac hahahahah czwgo zycze!!! Antoninka ja tez musze kontrole zrobic po kuracji i zaczynam mam nadzieje od nastepnego cyklu i ja bralam min flumycon niech bakrerie gina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiosny coraz blizej, niedługo bociany wracać będą to nam coś przyniosa:-) działamy dziewczyny to będzie dobry rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella spokojnie ... niestety taka pogoda na depreche ale do wiosny coraz blizej ;)))bedzie coraz wiecej sloneczka i checi do zycia no i dzialania U mnie poki co to nic zlego sie nie dzieje ..brzuch cale szczescie nie boli .. i w tym tygodniu nie ma prawa bo w niedzile mam urodzinki swojego synka wiec niech sie wali i pali ale ma byc wszystko dobrze ... pozniej jak sie chce... przynajmniej jak mnie wezmie to nie bede musiala sie stresowac tym 23 stycznia. Dzisiaj mialam porozmawiac z lakarzami o laparoskopii ale jak byłam w szpitału wszyscy akurat byli na jakieś powaznej operacji ale zdecydowalam się na nia. Trzymajcie za nas kciuki. My takze bedziemy trzymac za Wasze II kreseczki. Teraz poki co mam 3 tygodnie laby bo jestem na zwolnieniu no i raczej do pracy juz nie wroce , chociaz troche zaluje tego ... Madziusiek było kazac ksiedzu czekac... ;)) w końcu Dzidziuś ważniejszy ;)) Bella w ktorym tygodniu ciazy była sasiadka ?? ja troszeczke sie boje ale chyba lekarze wiedza co robią i mam nadzieje ze nie zrobią krzywdy maluszkowi. Ponoc gorsze sa te ataki bolu i ciagle zazywanie lekow przeciwbolowych (jeszcze do dnia dzisiejszego tylek mnie boli od zastrzykow) niz laparoskopia... ale narkoza nie daje mi spokoju ... dziwne jest to zycie... mojej szwagierki kolezanka 30 grudnia urodzila zdrowa coreczke i dopadla ja depresja poporodowa... wcale sie nei cieszy z tego powodu... nie chce jej karmic ani przytulac.. nie mowic juz o przebieraniu ..a jeszcze niedawno nie mogla sie jej doczekac ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek w tym samym czasie pomyslalysmy o wiosnie ... no mi bociany przyniosly pakunek jak odlatywaly wiec pora na Was ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa bo wiosna to najpiękniejsza pora roku i ja się już nie mogę doczekać:) Tych pierwszych promyczków słońca, trawy i listków które się zaczynają zielenić, kwiatuszków:) Będę za Ciebie i maleństwo mocno trzymać kciuki, na pewno lekarze wiedzą co robią i krzywda Wam się nie stanie. Będziesz miała z głowy a tak byłby ciągły stres a to chyba gorsze dla fasolinki. Bociany będą mieć pracowity sezon bo na wiosnę przyniosą 2 kreski a potem przed odlotem jeszcze zawiniątka muszą dostarczyć jesienią:) Głowy do góry i myślimy pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakies doły dosłownie mnie trzymaja i nie widze sesu starania sie, nie wiem czy bocian przyleci do mnie :( czy wylecze ta ureaplasme :(nie chce mi sie pracowac ani prasowac ,m w pracy dalej:( chyba wakacje by sie przydała ale hmm kaski na razie brak:( Justa sasiadka byla w 7 miesiacu ale nie wiem w ktorym tyg ,ja złapał atak i kroili ja za pierwszym podejsciem w szpitalu ,miała pełna narkoze a gabrysia jest sliczna i zdrowa tylko miała byc synem a urodzila sie dziewczynka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella proszę szybko wychodzić z tej deprechy, bo w jednym m-cu starania rozpoczynamy :D:D:D ja dziś idę do ginka i mam nadzieję, że wszystko będzie ok, niech mnie bada ile wlezie :d hej a powiedzcie mi czy to normalne, bo znalazłam moje stare usg i opis do niego sprzed 2 lat dokładnie listopad 2010 r. i tam w 13 dniu cyklu (cykl był 27 dniowy) miałam w obu jajnikach pęcherzyki 15 mm, endometrium trójlinijne 4,5 mm zatoka douglasa bez płynu... więc ta moja faza lutealna musiała być mega krótka... :( i pewnie to mój problem... a wczoraj był 10 dc i zero kreski na teście owu, więc czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia faktycznie coś za krótka faza lutalna i mały pęchęrzyk z którym nie wiadomo co się stało, najlepiej poproś o monitoring cyklu czyli więcej niż jedno usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej dziewczyny ja po wizycie. Dzidzia zdrowa ulozona glowka do dolu i mierzy juz 9.13 cm:-) :-) . Badana dobrze wyszly i nawet przytylam tylko niecale pol kg. Tylko lekarz dopatrzyk sie toxmoplazmozy. Wniki mam igl 183.5 przy normie wynik dodstni 3 i powyzej. Toxsmoplazmoza gondii 1.430 przy normie dodatni powyzej 0.64 I dostalam skierowanie do szpitala na kontrole. Jutro jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×