Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Nic nie prysnie :-D. Może jakoś wytrzymam do rana :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Dzięki Wam. Ja też trzymam za was kciuki za + na teście i za pomyślne rozwiązanie :) Już mnie głowa zaczyna pobolewać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Kurcze dziewczyny ale udziela się to napięcie oczekiwania Gocha ja też nie wiem czy wytrzymam do rana hehe ale masz rację z rana pewniej choć i też racja ze jak narazie testowanie popoludniu to dwie kreski bo ja też :) Kurcze fajnie by bylo jakby Gocha dobrze zaczęła tydz a Madziusiek dobrze go zakończyła :):):) trzymam za Was moooocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
teraz to nawet nie mam z czego zatestować, bo mi się siku nie chce :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no madziusiek zapraszam, wtedy będziesz mogła mnie obmacać i napewno się zarazisz. Już ja się o to postaram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek u ciebie to ten ksiądz był przepowiednią :D trzeba było poprosić żeby ci brzuch poświęcił, żeby dobre gniazdko było dla fasoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha czekamy niecierpliwie na dobre wyniczki:) Ja dzisiaj tez zakupiłam tesciki, na allegro tak jak mówiłyście, ale owulacyjne jak na razie..do nich jest gratis 5 ciazowych wiec mam nadzieje ze szybko sie przydadza i wyjda pozytywnie.. Ja juz bromka zazywam od wrzesnia..miałam tylko pol tabletki na noc ale zmieniam gina,mialam laparo i od grudnia zazywam po 2 tabletki rano i wieczor..takze mam nadzieje,ze pomoze mi w staraniach.. Mój gin powiedział mi,że mozemy juz przytulac sie po okresie..ja dzis mam 3 dzien @ i juz mało co go jest..a taka mam chetke juz,bo od 25 grudnia nic z tych rzeczy nie było..zakaz przed laparo,potem zabieg i po zabiegu tez zakaz:P gin po okresie powiedział,że wskazane współżycie..tylko nie wiem czy nie lepiej sie jeszcze troszke wstrzymac,zeby czegos do tych dni płodnych nie złapac albo sobie podraznic..hmm..niby cały czas mam leki na odbudowe flory,wiec moze nic sie nie stanie..juz sie sama nakrecam na starania a co dopiero..ehh chciałabym czasami nie myśleć o tym wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja po laparo to wskazane dużo przytulanek:) i pewnie się szybko uda:) Gocha jak ten ksiądz okaże się przepowiednią to idę do niego z podziękowaniami hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
to będziesz wiedziała kto ochrzci ci dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w końcu się uda to na pewno on, bo to spec od chrztów bo sam mówił że tylko on u na w parafii chrzci bo uwielbia to robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek o ile moje jajowody sa drozne to mam nadzieje,ze szybko sie uda..hsg na nfz wyszło ok,ale biorac pod uwage,ze miałam komplikacje po nim i niecztelne wyniki na cd to juz sama nie wiem..ale trzeba myslec pozytywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzusiek jesli mam drozne jajowody to moze bedzie ok..hsg na nfz wyszło ok,ale ja im nie wierze..mialam tylko komplikacje przez to badanie a wyniki na cd sa nieczytelne..ale jestem dobrej mysli..i bedę sie mocno do męża przytulać..oby był przy mnie jak najdłużej,bo teraz tak pracy nie ma,wiec może będzie w tych odpowiednich dniach..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny robiłam dziś w 22 dc badania i takie wyniki rzućcie okiem: ft 3 3,51 (norma 1,71-3,71) ft4 1,01 (norma 0,7-1,48) progesteron 15,8 (norma fazy lutealnej 1,2-15,9) prl 23,7 (norma 5,18-26,53) wg testów owulacyjnych najciemniejsza kreska była w 16 dc dziś 22 dc i w sumie wysoki progesteron.... hmmm może w ciąży jestem :) bez bromków :) 4 m-ce temu prl miałam 17 a dziś o 6 większa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Marysia ja myślę, że niezłe te twoje wyniki a ja zrobiłam teścik i.... wielki tłusty - ale jakoś nie wierzę w to, że nici z tego cyklu, sprawdziłam szyjke i jest dość wysoko, i zamknięta tylko miękka, śluz mam taki niby trochę jakby kremowy, ale mało, brzuch tak jak bolał tak boli nadal tylko z różnym nasileniem, no i ani śladu czerwieni. No nic pozostaje mi czekać, dopóki nie ma @ szansa jest. Mam nadzieję, że to nie sprawa prl czy progesteronu, że znów będę miała tygodniowa obsuwę w cyklu, bo tego bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha pewnie test popsuty:) póki nie ma @ to nadzieja jest:) ja nadal trzymam kciuki:) Marysia piękne wyniki:) tego progesteronu to pozazdrościć:) mi się taki ładny nigdy nie zdarzał. Maja najgorsze badania i laparo masz za sobą teraz już będzie lepiej. Trochę słabo, że idzie się na badanie i wraca w gorszym stanie niż było. Dobrze, że szybko zrobiłaś laparo to oczyścili jajowód bo strach myśleć co by było dalej...eh Ci lekarze...no a teraz przytulańsko ostre i znowu wizyta w szpitalu za 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella no teścik zrobiłam taki paskowy z tesco co niby wykrywa HCG od 10mllU/ml ale dupa cholerna nie wyszedł. Wiecie co powiedziałam dla M, że @ mam i się chyba zasmucił trochę, a mi jakoś smutno nie jest, bo @ jeszcze nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ta wizyta za 9 m-cy w szpitalu to byłby sukces:) marzę o tym..mimo,że kazda wizyta w szpitalu dla mnie jest stresujaca..ale taką to bym z usmiechem na twarzy przyjęła.. gocha trzymam kciuki,żeby @ się nie pojawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek wizyta w szpitalu za 9 m-cy to byłby sukces..ale z ogoromnym usmiechem na twarzy...mimo,ze kazda wizyta w szpitalu to stres.. gocha trzymam kciuki,zeby ciocia nie przyjechała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
coś chyba kafe się wiesza... Maja też mam taką nadzieje, że nie przyjedzie mimo, że z wieczornego sikańca nic nie wyszło :) M dopytuje się czy oby napewno mam już @ to powiedziałam, że nie ma, ale i test negatywy i mu pokazywałam, żeby wierzył to wiecie co powiedział, że chyba źle go oblałam moczem hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
taką mam cichą nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia jeżeli mogę wtrącic ... ja miałam progesteron w tej fazie cyklu 19 ! a owulacji nie było bo pęcherzyk nie pękł więc ja już sama nie wiem o co chodzi z tym progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×