Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Justa niby położna przy porodzie jest najważniejsza (z tego co dziewczyny pisały) takze może z nią będziesz współpracowac podczas porodu. Dobrze, że pamięta i sie interesuje. Też chce tak trafić jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa faktycznie ten telefon to mega miłe zaskoczenie:D jak widać pracują tam ludzie z sercem też:) ale wiesz, lepiej żebyś już tego szpitala nie odwiedziała przed porodem:) Może akurat ona będzie przy Twoim porodzie:) zdróweczka dla Ciebie i fasoli życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha jutro jak tylko wstanę to zrobię test, a ponieważ jestem tak podekscytowana to może to być już po 5 hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusek ale emocje :) czyli jak wieść gminna niesie można gratulować a wiec GRATULUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
to ja będę po 9 na forum sprawdzać :) i chcę widzieć same Gratulacje :) Madziusiek odpoczywaj, bo rano będzie test na którym nie mozna ściągać :D Musi być pozytyw nie ma bata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Ja uciekam pochlapac sie wodą i jutro rano odpalam forum. Miłych snów i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra Gocha:) Ehhh nie dziękuję jeszcze bo nic pewnego, ale takie cuda dziś się dzieją, że nie wiem. @ dalej co najważniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
I jak Madziusiek? Nie mogłam sie powstrzymać i przez tel weszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic z tego. Jedną kreska. Widocznie test był skopany alboja już mam halucynacje.A tak sie ucieszylam wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek przytulam Cie mocno ... i mam jeszcze cicha nadzieje ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Nie ma co panikowac @ jeszcze nie przylazla to trzeba czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubiłam robić testów bo ciągle pokazywały 1 kreskę, ale teraz to już ich nienawidzę. Żeby tak mnie oszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam się komu wypłakać wiec przykro mi padło na Was mąż w trasie. Mówiłam już że nienawidzę chodzić po lekarzach szczególnie takich którym płace a oni mają złe wieści. Właśnie wróciłam u endo podejrzewa guzka tarczycy i niedoczynność tarczycy. Jakąś załamke przeżywam a tu jeszcze dwa dni pracy i nawet nie mam jak się wypłakać :(( Madziusek wiem, że głupia nadzieja i beznadziejne testy ale nie ma @ jest nadzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wiem jak się czujesz, też miałam guzy tarczycy a lekarz mi to tak powiedział nieczule, że wybiegłam z gabinetu z płaczem! A skąd to podejrzenie? Wymacał? Masz skeirowanie na usg? U mnie wyszło 4 guzki, w tym jeden miał 3cm! Jeśli chcesz o tym pogadać to mogę podać Ci swoje gg albo telefon. O tarczycy wiem dużo, przeszłam niedoczyność, nadczynność, guzy, które były podejrzane że są złośliwe, 2 biopsje i operację. Kochana samą niedoczynność łatwo się leczy, a guzki są różne i niektórych się nie rusza, niektóre same znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusek dzięki na razie muszę się oswoić z ta myślą bo na razie siedzę i staram się nie płakać bo za chwile muszę być uśmiechnięta i iść do roboty. Dostałam zalecenia by zdobyć skierowanie na usg ATPO ATG i MRI przysadki. Babeczka wymacała coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest jeszcze to ze mama miała wycinane guzy rakowe ale mi samo TSH wyszło dobrze wiec myślałam ze mnie to nie spotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie martw się na zapas. Może to tylko niegroźne torbielki. I samymi tabletkami wyleczysz? Po usg będzie dużo wiadomo. U mnie przed samą operacją tsh też się poprawiło i było w normie przy takich guzach. Jesteśmy takim neiszczęsnym pokoleniem z tą tarczycą. Ale jak to jedna lekarka mi powiedziała, jeśli mieć guzy to tylko na tarczycy bo są najłatwiejsze do wyleczenia. Trzymam kciuki za Ciebie. Bądź dobrej myśli:) Wiem że to strasznie trudne, ale póki co to tylko domysły lekarki a nie diagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj odstawiłam luteinkę, więc moja cudowna @ zapewne przyjdzie niebawem :D eh ten nasz kobiecy żywot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
hej czy mogę się przyłączyć?? od 8 miesięcy biorę bromergon, a od 2,5 lat staram się o dzidziusia. Jestem po dwóch poronieniach w tym ciąży pozamacicznej...W tej chwili biorę 2X1 bromergonu, a była taki okres, że łykałam 3X1 i prolaktyna raz jest niska raz wysoka. Mam pytanie, czy któraś z dziewczyn miała rezonans magnetyczny przysadki mózgowej? Madziusiek30 u mnie nie raz test pokazał, że są dwie kreseczki po około 15 min, ale wynik taki jest już nie ważny...W tych ciążach, które poroniłam w dniu spodziewanej @ test już był pozytywny po 3 min. Kochana nowy cykl - nowa nadzieję, ja tak żyję od 2,5 roku i musimy dalej walczyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinka:) zapraszamy:) Mi się pierwszy raz zdarzyła historia z 2 kreską na teście i to jeszcze znikającą, ale chociaż przez pół godzinki byłam taka szczęśliwa. SPróbuję wzmocnić witaminkami mojego m, więcej ruchu, spacerów. Jeśli to nie pomoże to chyba zdecydujemy się na inseminację za kilka miesięcy a laparo na razie sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek ah szkoda, po co wogóle sie ta kreska pojawiła i zrobiła nadzieję, Celinko witamy, ja też po ciąży pozamacicznej, jak to u ciebie wyglądało ? Miałaś laparoskopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka85
Miałam laparoskopie w 2011 r. i jajowody mi zachowano. U mnie, żadnych objawów nie było, że to cp, dowiedziałam się o tym w 7 tygodniu na pierwszym usg. Pół roku po laparoskopii miałam wykonane HSG, gdzie wyszło, że jajowody są drożne :). M nasienie super, tylko u mnie podwyższona prolaktyna. W listopadzie 2012 r. podchodziłam do pierwszej IUI i od razu zaszłam w ciążę, ale poroniłam w 6 tygodniu ;( W lutym będę podchodziła do drugiej IUI. Endi a tak w ogóle to miałam też problemy z wysokim OB przed hsg, ale dostałam antybiotyk i w dwa tygodnie moje OB (18) zmniejszyło się do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj nie zażyłam już luteiny i dziś okresik jak tralalala :) mam taki zapieprz w pracy, że wiedząc, że penie okres nadszedł nie miałam czasu polecieć do kibelka załozyć podpaskę :) i pierwszy raz od poronienia boli mnie brzuch przy okresie... eh madziusiek idziemy łeb w łeb :d celinka witamy... ale masz przeboje, każda z nas ma niezłe jazdy, ale cóz jak to powiedziała moja ginka: a kto powiedział, że będzie łatwo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ooo Madziusiek qrcze co to wogóle miało znaczyć, że cię ten test tak wykiwał...eh Marysia, a ty dopiero @ się spodziewasz? Bo nie wyczytałam, że już jest. Celinka witamy w naszych skromnych progach. AniaeS nie stresuj się, bo nie masz nic na piśmie, że jakies guzki. Mi na USG też wyszło, że mam jakieś 2 torbiele na tarczycy, ale gin zleciła badanie antyTPO i coś tam jeszcze i powiedziała, że nic tam nie ma i że lepiej jak są dwie niż jak miałaby być jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×