Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość justaa27a
ania poki nie ma @ to zawsze jest nadzieja !!! weic glowa do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Wiesz Justa dziękuję, że mnie pocieszasz ale czuję, że nigdy nie uda mi się zajść w ciążę, Zero nadziei:( widac nie zasłużyłam na tą małą istotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
Ania nawet tak nie mysl!!!!!!!!!!!!!!!!zasluzyłas tak jak my tu wszsytkie !!!! i bedziemy je miec i bedziemy sie nimi cieszy.. .wiem ze to nie sprawiedliwe ze jedni maja szybciutko , albo nie chca i je maja... ale nasze beda bardziej wyczekane i bardziej kochane !!!! a tak dla odmiany... dzis koleznaka z pracy ( ktora nie do konca wie o moich problemach- przynajmniej nie powinna wiedziec ) to spytala mnie sie czy przypadkiem nie jestem w ciazy.... no i wczoraj moj synek jak lezelismy w lozku to stwierdzil ze brzuszek mam wiekszy i ze napewno tam jest dzidzia... wiec skoro oni tak mowia to musi byc ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki, Nie było mnie przez miesiąc w Polsce iprzez miesiąc z forum nie mogłam korzystac. Mam wspaniałą wiadomosc jestem w ciazy dzis beta 89 z krwi :) Tak czekałam na moje maleństwo po tym poronieniu i widze ze cuda sie zdarzaja. udało sie w 2 cyklu z bromkiem :) stawiam ze jest jakies 12 dni po zapłodnieniu, tak wskazuja testy owu i wzrost temp. takze wszystkim wam mowie miejcie nadzieje ja wiem ze tym razem bedzie deobrze:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA JA JAK BYŁAM W CIAZY MIAŁAM STRASZNA ZGAGE:) ZANIM JESZCZE WIEDZIAŁĄM ZE JESTEM JUZ MNIE MECZYŁA :) NIE JEST TO POCIESZENIE WIELKIE ALE:):) OKRESU TEZ NIE MASZ WIEC......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam pytanie Prolaktyne miałam 12 i po obciążeniu 196-było napisane że po obciążeniu powinna wynosić mniej niż 10 razy wynik pierwszy czyli 120. Ja 196. Kiedyś wogóle nie miałam jajeczkowania pęcherzyka nie było(3 lata w stecz). Dostałam Clo ale pęcherzyk nie pękł zrobiła sie torbiel. Teraz w tym cyklu nie brałam już clo(tamta torbiel sie wchłoneła) nie brałam absolutnie żadnych leków. Coś mnie zaczeło boleć. Okazało sie że po tym clo jajniki ruszyły do pracy i owulacja była ale nie pełna i z pęcherzyka zrobiła sie torbiel!! Gin mi powiedział że pęcherzyk nie pękł od prolaktyny najprawdopodobniej i dał mi bromergon pół tabletki na noc. Biore tydzień i nic mi sie nie dzieje...Czy któraś z was miała tak od prolaktyny za wysokiej?? I u mnie to dużo jest więcej ? Jak to jest u was z tymi parametrami. Jestem zielona jeśli chozi o prolaktyne bo całe kilka lat myślałam że mam PCO a tu sie okazało że to prolaktyna. Pęcherzyk powinien pęknąć w najbliższym cyklu?? Staramy sie prawie rok dopiero....mąż dobre żołnierzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Leal, Mi bromek pomógł zbic prolaktyne i zaciazyc. juz go nie biore a brałam 2 miesiace. Tobie tez powinien pomoc, dobrze że nie masz skutków ubocznych, podobno są okrutne :( Aniu, umnie wczoraj ogromna zgaga i dzis tez wszystko co zjem po godzinie czuje i ostatnio tez tak bylo ze zanim test + była zgaga, wiec jest nadzieja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp:) ale pomógł ci w tym sensie że nie pękał pęcherzyk??I pod wpływem prolaktyny pękł?? Bo ogólnie od prolaktyny za wysokiej te pęcherzyki nie pękają?? Czy jeszcze coś sie innego dzieje złego??Sorry że tak pytam ale od nadmiaru informacji na wizycie nawet zapomnialam zapytać gina mojego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie wiem czy umiem odpowiedziec. Moj problem polegal na tym ze wogole nie było owu ( nie mialam cyklumonitorpowanego to nie wiem jak rosły), cały czas temp była 3.6 -36.77 i tak ponad 50 dni i okresu brak. Bromergon powoduje ze owulacja powraca (prolaktyna wysoka hamuje owulacje) i w ten sposob mi pomogl zaszłam w ciaze . Mam nadzieje ze to cos pomoze mysle ze on własnie powoduje ze pecherzyk rosnie rozwija sie i peka, dziewczyny chyba mam racje? jesli ktos się zna lepiej to niech odpowie, mam nadzieje ze nic niepomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
bella kolano musi "iść" do reumatologa.. Mój dr powiedział, że są to sprawy reumatologiczne i nie będziemy leczyć dopóki nie ustalimy czegoś konkretnego. Wizyta 5 lipca i pewnie masa badań... Na razie chłodzić okładami i opokan na zapalenie... słowiki gratuluję.... Co raz więcej takich wiadomości... Anka1987 nie załamuj się... Czemu nie pójdziesz zrobić bety? Weź przykład z Endi... Na pewno będziesz mamą, staraj się nie zamartwiać... U nas roczek 20 sierpnia, też chciałabym taki prezent, ale może być różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Endi kochana gratuluję.bardzo się cieszę i ściskam Cie bardzo mocno :* ja jutro do gina jadę,a od tygodnia nie mogę dać sobie rady z tym pieczenie w gardle,pojęcia nie mam od czego to,czyżby bromek się jakoś uaktywnił. miłego wieczorku i słodkich przytulanek z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIS SKARBIE ,MAM NADZIEJE ZE PIECZENIE SAMO PRZEJDZIE,JAK NIE TO JUTRO DOWIESZ SIE OD LEKAZA,POZDRAWIAM CIE ,ORAZ WSZYSTKIE DZIEWCZYNY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana :( Od wczoraj mam plamienia brązowe tak jakby śluz brązowy, zakładam najgorsze :( , głowa mi pęka od wczoraj, tak się boję ... Biorę Duphaston ale nie wiem czy to pomoże, cały czas leże. wstałam umyc wlosy i znowu wypłynął ten śluz ;( Dlaczego tak jest :((( "Boże najpierw dajesz nadzieję a potem chcesz ją zabrac" CAŁY CZAS PŁACZE NIE MOGĘ POWSTRZYMAC ŁEZ... w pon. znowu na bete , nadzieję jeszcze mam ale bardzo małą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi, Postaraj się nie płakac bo stres może zaszkodzic. Niektóre kobiety plamią a dziecku nic nie jest. Ale nie znam Twojej sytuacji więc nie piszę wiecej, trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Endi slowiki ma racje,mysl pozytywnie i przestan plakac ,choc to nie latwe,beta pokazala ze jeates w ciazy,to ze masz plamienie moze byc przyczyna takiej resztki okresu ktory czasami ciezarne juz kobiety biora za skapy okres i nie wiedza ze sa w ciazy,zdaza sie to nagminnie plamienia w miejsxe okresu,mie moge oczywiscie stwierdzic jak jest naprawde umow wizyte u lekaza najszybciej jak sie da,trzymamy wszystkie kciuki,usmiechnij sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Endi slowiki ma racje,mysl pozytywnie i przestan plakac ,choc to nie latwe,beta pokazala ze jeates w ciazy,to ze masz plamienie moze byc przyczyna takiej resztki okresu ktory czasami ciezarne juz kobiety biora za skapy okres i nie wiedza ze sa w ciazy,zdaza sie to nagminnie plamienia w miejsxe okresu,mie moge oczywiscie stwierdzic jak jest naprawde umow wizyte u lekaza najszybciej jak sie da,trzymamy wszystkie kciuki,usmiechnij sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa33
Endi nie płacz. ja w pierwszej ciąży też plamiłam na samym początku a teraz moja mała jest dwuletnią łobuziarą.Lekarze mówią że takie plamienia są bardzo częste.Bierz duphaston,dużo wypoczywaj i myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Endi co to za chwila zwątpienia,masz pozytywnie nastawiona a nie smucić. dziś byłam u gina i podobno jest wszystko ok,pęcherzyk ma pęknąć więc nic tylko przytulanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis pamietaj przytulanko ma byc owocne ;))) to taka informacja z innego forum.... "Ja byłam na ostatnim zaliczeniu - i wiece z kim miałam zajęcia? Z dr nauk medycznych specjalizującym się w m.in.seksuologii,od 20 lat zwiazany z Akademią Medyczną w Poznaniu, jest z poznania - Remigiusz Tritt. Zapytałam go po wykładzie, czy zna jakieś sposoby ułatwiające zajście w ciąże. Mówiłam o prolaktynie wysokiej i cast.i wiesiołku - to powiedział "O!" właśnie chciałem o tym podpowiedzieć. Ponadto, twierdzi, że po obniżeniu prolaktyny, po Bromku powinnam zajść, jeśli nie to drożność jajników zaleca i najbardziej płodną pozycją jest pozycja klasyczna z poduszką pod pupą, ale nogi muszą być na maxa rozłożone, żeby była jak najgłębsza penetracja Także coś czuję, że to będzie moja ulubiona pozycja - Wasza też? 2 płodna pozycja kolankowo-łokciowa (tzw. na pieska) z odpowiednim wypięciem, coby penetracja była jak najgłębsza No... to dla Was info - aaaaa.... i pyt. o Macę, ale mówił, że lepiej aby mąż łykał cynk i wit. E i tyle "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz prawie po weekendzie weic powoli dziewczyny meldowac sie po kolei proszę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obecna !! Cały czas leże bo jak sie ruszę i chwilę pochodzę to wyłazi taki brudny śluz, tak się boję ... :( Dupka biorę 2 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
fajny ten Twój pościk Justa,ja również melduje się po weekendzie,przytulanko było oj było i mam nadzieję że za 9m-cy przyślę Wam fotkę maluszka :)Endi kochanie przytulam mocno :* Bella a cio u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endi trzymam kciuki aby bylo wszystko ok... sluz mozliwy jest w okresie spodziewanej @ ze macica sie oczyszcza... poki nie ma zywej krwi wszystko powinno byc dobrze ... BELLA mam nadzieje ze wyjechala gdzies na wweekend ze swoim M a nie dyskutujesz z cudzoziemcami ;))) Monis a dostosowalas sie do wskazowek ;D ?? u mnie super dzien dzisiaj... pojechalam z rodzicami na wies... kamil sie wychasal... w koncu zmienil swoj zawod jaki chce wykonywac w przyszlosci.... akurat byl jakis festyn strazacki i moj synek stwierdzil ze chce zostac strazakiem ;))) to juz cos bo do tej pory to jego wymrzony zawod.... śMIECIARZ ;))). smieciarek jakby ktoras potrzebowala mamy cala sterte... jest w czym wybierac ;)))ja nawet nie wiedzialam ze jest tyle rodzai ;)) trzymajcie kciuki za jutrzejsza rozmowe w pracy.... rano mialam zrobic tescik ale chyba sobie daruje bo zaczely pojawiac sie oznaki wrednego malpiszona... i chyba nie chce sie dołować z rana bo i tak bedzie ciezki dzien..... ale co tam zdecydowane 28 czeerwiec wizyta w Bocianie w białymstoku (bialystok wygral starcie z Warszawa ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, zamiast się cieszyc że wogóle zaszłam to ja siedzę i rozpaczam ... co ma byc to bedzie natura zdecyduje sama nic nie mogę zrobic ... Justa nie rób testu poczekaj na termin @ Monis dzieki za wsparcie, mam nadzieję że dobrze wykorzystałas Męża :) Bella co tam ? Wykończona w pracy ? JaK tam udaje się spontanicznie czy dalej nastawiasz sie na te dni? Anka co z @ ? Natusia dlaczego nieobecna ? Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo nie musze czekac... termin @ to wtorek ;)))poczatkowo chcialam zrobic i jak wyjdzie pozytywny rzucic im jutro podczas rozmowy(wczesniej oczywiscie zrobic bete dla pewnosci) ale pozniej stwierdzilam ze to bez sensu... co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Jestem dziewczyny i melduję się po weekendzie... W sb w pracy i potem za Kraków do znajomych. Przytulanek nie było, bo znowu mam tą okropną grzybicę.... Przyplątało się i koniec... Kurde poszłam dzisiaj na bete, bo okresu ani widu, ani słychu.... Muszę wziąć te tabl. na grzybice, ale głupia jestem bo dzisiaj wzięłam jedną i dopiero potem poszłam na bete, żeby się upewnić że na pewno mogę je łykać+globulki dopochwowe... Dramat... Jestem straszenie zła... Do tego to moje kolanooo.... sypie się normalnie.... Aha i jeszcze "ósemki" do wyrwania, bo źle mi wyrastają... monis-mis owocnego przytulania... :) justa27a post bardzo dobry.... U nas zawsze na koniec jedna z tych dwóch pozycji :) ale bez efektów...:( Endi86 kochana, odpoczywaj i odpoczywaj.... Tylko pozytywne myślenie... Koleżanka mi odpowiadała, że dziewczyna przez 3 m-ce regularnie miała @ i poszła na badania anemii i wtedy wyszło, że jest w 3 lub 4 m-cu ciąży!!! Endi86 luuuzzzzz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no to już faktycznie nie długo :) Ja dzisiaj byłam na becie znowu, w czwartek do gin, oh chcialabym żeby było już cos widac ... Natusia co to masz za grzebice? Pociesz sie że ja mam 1 ósemkę do wyrwania mialam to zrobic w tym tyg. no ale teraz nie mam jak, nie wiem co dalej będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Ja dziewczyny juz koncze 3cie opakowanie bromka, czekam na efekty w tym cyklu. Ciekawe, jak dlugo mozna w ogole zazywac bromergon... Wspomagam sie rowniez luteina (dopochwowo, 2 razy dzinnie) i stad do was pytanie - czy was przy braniu luteiny tez bolal brzuch jak na @ podczas pierwszych dni brania... ja rowniez czuje klucie kolo pepka, od wczoraj wzrosla znacznie temperatura oraz jestem bardzo senna. Ale to dopiero jakies 8 dni po owulacji, jesli w ogole byla... Mysle, ze ta luteina tak na mnie wplywa (dzis 7my dzien brania). Endi grauluje!!!!!! Tak sie ciesze, dajesz mi wiare i sile, napewno bedzie wszystko dobrze z dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Endi robiłam kiedyś (chyba 1,5 roku temu) badania i wyszło mi candida coś tam coś tam... Teraz dokładnie nie pamiętam... Obecnie nie robiłam nowych badań... Męczę się z tym czasami co miesiąc, dwa, cztery to była najdłuższa przerwa od dwóch lat... Odkąd odstawiłam tabl, to przyplątało się do mnie....] Mam nadzieję, że Twoja ósemka nie da się we znaki przez te 9 m-cy i spokojnie po będziesz mogła ją usunąć... antoninka27 spokojnie... Każdy na prochy reaguje w inny sposób... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×