Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Endi a pisze na USG wielkość pęcherzyka czy nie powiedział Ci lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
nie nie miałam jeszcze usg...ide za tydzien lub 2 jak wytrzymam,wolałaby juz zobaczyć serce,zeby wiedzieć ze juz bije,,,,a terminy do mojego gin...no niestety są jakie są...innemu nie ufam....ten i tylko ten.ja sie wczesnie o ciąży dowiedziałam....na dzień przed planowaną @,test z krwi....to dziwne?nie rozumiem pytania....czemu jeszcze nie byłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczyny to ja znikam na pare dni do szpitala, odezwe sie po powrocie :) mam nadzieje ze wroce cala, "zdrowa" i zdiagnozowana wreszcie:)) pozdroweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka to nie było dziwne tylko tak źle to ujełam po prostu. Ja również tak jak Ty dowiedziałam się dzień przed spodziewaną miesiączką (test + z krwi) także dobrze że spokojnie czekasz chciałam tylko się dowiedzieć bo ja już takie USG miałam i trochę się martwię bo lekarz powiedział że wielkość pęcherzyka ciążowego jest mała ale trzeba cierpliwie czekać 2 tygodnie. To życzę dużo zdrówka dzieciaczkom i ich mamom oraz wszystkim starającym się ( wierzę głęboko, że się uda i wszystko przebiegnie pomyślnie trzymam kciuki za was) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zobaczyłam dwie kreseczki, boję się cieszyć, co ma być to będzie, na pewne rzeczy niestety nie mamy wpływu. Dziewczyny trzymajcie kciuki żeby kolejnej straty nie przeżywać. Jezu pozwól zostań mi mamą tu na Ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja gratulacje !!! znasz przyczyne swoich poronien?? Antoninka powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja gratulacje!!!! :) myśl pozytywnie i dbaj o siebie i dzidziusia :) my od 1 czerwca zaczynamy przytulanki-staranki :) bo to będzie 10dc a nie wiem jak bromek na mnie podziała czy mi skróci cykl czy nie no i nie wiem kiedy będę miała owulację :) mam nadzieję, ze czerwiec będzie szczęśliwy dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie poznałam przyczyn obumarcia a miałam mnóstwo badań. Dziękuje dziewczyny za gratulację :) teraz tylko żeby Fasolka ta, nie opuściła mnie. Spróbuje myśleć pozytywnie, bo to połowa sukcesu ale też spróbuje podejść na spokojnie, na luzie. Oby mi się udało :) antoninka - trzymam mocno kciuki aleczka i pozostałe dziewczyny - owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intereesantka25
kajka_27 dlatego własnie dobrze ze wizyte mam tak pożno....poczekam,a zmartwień mniej bd....minimalizuje niepotrzebny stres,bo pewnie jak bym poszła na usg wczesniej to usłyszałabym to samo i juz bym sie zamartwiała. kajka_27 a ty kiedy robiłaś test?ile temu?czyżby podobny dzień nawet?jaka ci beta wyszła na dzień przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja super i wieeelkie gratulację:):) u mnie 47 dzień cyklu dzwonie do gin bo to już dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja a bierzesz bromka ??? Mam nadzieje ze ta bedzie silną fasolka ( jak to na wiosne przystalo) i utrzyma sie swojej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzka jak mokka
Biorę Bromergon od września. Od Lutego brałam go regularnie. Od 2 tygodni zaprzestałam, ponieważ skutki uboczne doprowadzają mnie do szału. Jest mi bezprzerwy niedobrze i głowa boli mnie (non stop - raz mniej raz bardzo) tak, jakby mi ktoś do głowy nalał ołowiu, który się przelewa podczas ruchu głową. Tragedia. W pierwszej połowie lipca jestem umówiona na rezonans, więc od dzisiaj po maleńku i po ćwiarteczce będę wprowadzała to świństwo od nowa. Już się boję :( Mam mikrogruczolaka (? - niby mikro, a ma 1cm, więc wg teorii powinien zaliczać się do makro, ale lek. stwierdził, że to mikro) i nie mogę zajść w ciążę. Ktoś był w podobnej sytuacji?? Czy kuracja coś pomogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczynki oj co ja przeszlam dzis w szpitalu, nie chciala mnie oddzialowa przyjac ze wzgledu na swieto, ide wiec w piatek i zostaje na badania, w poniedzialek ma byc planowo zabieg :) ufff, bedzie! Wreszcie, konsekwentnie i do przodu :) Nadzieja gratulacje :) dziekuje dziewczyny za wsparcie, wierze, ze kazdej z was sie uda! Ja powoli juz wysiadam, dzis w szpitalu stwierdzilam, ze jak mi znow przelozy lekarz zabieg za m-c to rezygnuje...ale sie udalo, okazal sie bardzo mily i jestem zmotywowana, choc resztki sil mam... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja gratuluję!!!!! Trzymam kciuki żeby wszytsko ułożyło się jak najlepiej. Mam do Ciebie też pytanko. W poprzednich ciążach przed poronieniem pobolewał cię brzuch czy czułaś że coś jest nie tak? Interesantka ja robiłam test w 27 dc (17 maja-wtedy total HCG wynosilo 70, potem 20 maja Beta hcg 302 a 22 maja beta hcg 640) a teraz jestem w 5 tyg2dzien. Z tego co widziałam na innym forum to (jakby wszystko się udało)to dzien porodu chyba wyliczony mamy zblizony rozniacy sie 1 dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) bromka lekarz kazał mi zmniejszyć z pół tabletki na ćwiartkę, cały czas biorę luteinę, którą zaczęłam brać od 17 dnia cyklu. Wizytę mam 17 czerwca więc na pewno coś będzie widać, może nawet serduszko.... Moje beta hcg to 93 w 30 dniu cyklu, mam nadzieję że oki i że w piętek prawidłowo wzrośnie :) z mężem podchodzimy dość spokojnie, wiemy że wiele rzeczy może się zdarzyć ale mamy nadzieję, powtarzam sobie cały czas że kiedyś na pewno będę mamą prędzej czy później i to mi pomaga, chodź pewnie będą gorsze dni. Przesyłam Wam fluidy ciążowe :) pamiętajcie prędzej czy później zostaniemy mamami, musimy w to wierzyć,to co w naszej mocy robić żeby były większe szanse ale też zachować spokój. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka fajnie że się doczekałaś zabiegu, będę trzymać kciuki żeby poszło szybko, sprawnie i wszystko było ok:) Gratuluję nowym przyszłym mamom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1
witam ja tez biorę bromergon od 10 dni, w poludnie i na noc po pol tabletki zawsze z jedzeniem jak jest w ulotce i pierwsze 5 dni bylam bardzo senna , non stop ziewalam teraz jest wszystko dobrze jak czytałam o tym leku to wielu kobietkom pomogl zajsc wiedz jak chcesz to sie staraj ja za 2 tyg tez zaczynam staranka bo moj m wraca czytalam rowniez ze jak ktos ma wysoka prolaktyne to ze by nie poronic stopniowo odstawia lek to wszystko zalezy od gina ale dopoki nie zobaczysz 2 kresek na tescie bez konsultacji z ginem wedlug mnie powinnas go brac a wynik prolaktyny mozesz sobie zrobic zawsze raz w miesiacu to nie sa duze koszta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja dziękujemy za fluidy:)przydadzą się:) dziś mój 49 dzień cyklu nadal bez @ niewiem już co to może oznaczać-obawiam się że nic dobrego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka_27 - trochę bolał mnie brzuch ale to normalne w ciąży, i w tym dniu co się to stało miałam biegunkę i już nie byłam senna jak dotychczas, a chodziłam spać przed 19 :) pare dni po tym okazało się że serduszko przestało bić, poronienie miałam wywoływane zuzu- kiedy idziesz do lekarza? może powinnaś dostać luteinę na wywołanie okresu, nie jestem lekarzem ale tak często robią w takim przypadku. pozdrawiam Was wszystkie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarza mam we wtorek więc czekam:(też myślę że dostane luteinę jednak nie chce sama zacząć brać bez konsultacji lekarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś spędziłam dzień na intensywnym przytulaniu z mężem:) i właśnie dostałam@:) ahahaha śmieje się że musiał mnie przepchać i poszło:):)ale się cieszę:) to we wt nie idę do lekarza zobaczę jaki ten cykl będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre dobre nie myślałam że przytulanie pomoże gdybym wiedziała już dawno bym to zrobiła:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam sobie długi weekend :D nie mam czasu pisać, bo przytulamy się z mężem :) jutro 14 dc a mój szef wysyła mnie na delegację :( więc dziś ostatni dzień przytulanek, poźniej dopiero jak wrócę, czyli w 16 dc. zobaczymy co to będzie:) zuzu to nieźle... hehe mąż zawór Ci popsuł i to przez niego wszystko ;) miłego popołudnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha aleczka ale mnie rozbawiłaś:)udanych i owocnych przytulanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek byłam na wizycie, zarodek ma 14 mm, bije serce, wygląda dobrze, wczoraj miałam okropne mdłości i wymioty a dzisiaj mnie nie mdli, a co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×