Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

to super że słyszałaś serduszko:):)to na kiedy masz termin?:) a mi jutro zaczynają się dni płodne:)więc biore się do roboty :) mam pytanie jak to jest z tymi dniami płodnymi???bo jak patrze na kalendarz owulacji-w internecie to tam jes ok 5dni płodnych,owu,i dzień po owu. czy rzeczywiście tak w dni płodne można zajść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) od paru dni jestem już nad morzem, pogoda nawet dobra, można się bardzo opalić ale ja unikam słońca :). Endi - cieszę się z bijącego serduszka, niech fasolka rośnie zdrowo :) Interesantka - jak się czujesz, jak fasolka? zuzu - przyjemnych staranek, pytałaś się może ginekologa co mogło by być przyczyną długiego cyklu? Antoninka - jak po zabiegu? justaa27a - jak tam maluszek? jak z rehabilitacją? pozostałe dziewczyny, których przepraszam nie wymieniłam, dajcie znać co u Was A u mnie dolegliwości rozkręcają się, mam mdłości, piersi dość mnie bolą, boję się cieszyć, w poprzednich ciążach na dobranoc głaskałam brzusiu i zawsze coś powiedziałam fasolce teraz tego nie robię, bo się po prostu boję przywiązać do Niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Dziewczyny juz jestem w domu po laparo, ktora mialam w pon, jeden jajowod udalo sie udroznic oraz wyczyszczono wszystko co sie dalo w srodku :D jestem taka szczesliwa!!! na drugim jest endo, jesli w tym cyklu sie nie uda, to od nastepnego na pol roku zastrzyki na endo i moze sie uda udroznic drugi. Lekarz dal mi nadzieje!!!! laparo przeprowadzona perfekcyjnie i jestem bardzo zadowolona, juz powoli wracam do sil :) Dni plodne sa wtedy kiedy sluz jest konsystencji bialka kurzego, najlepiej robic obserwacje oraz kupic sobie testy owulacyjne. koncza sie owulacja okolo 10-14 dni przed terminem miesiaczki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninko, nawet nie wiesz jak się cieszę :) to super, jeden drożny wystarczy, teraz napewno się uda! Zuzu termin na 17 styczeń, Nadziejko :) ja we wtorek jadę nad morze, "zarzygam" caly bałtyk, moja mama mnie pocieszyła że ze mną wymiotowała pół roku, jutro zaczyna mi się 9 tydzień, też się boję cieszyc ale trzeba myślec pozytywnie, Zuzu ja zaszlam po owulacji na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wpis się nie dodał wrr. Endi ciesz się i bez żadnych zmartwień:)nie byłam u gin bo dostałam @ a idę do gin za miesiąc bo bromek mi się kończy. wiem jak wyglądają dni płodne ale chodzi mi o to (słyszalam różne teorie) że w dni płodne się nie zajdzie tylko w owulację czyli 1 dzien w miesiącu a inna teoria że od dni płodnych aż do owulacji czyli jakieś 6 dni należy to robić minimum 2 razy dziennie bo tylko częstotliwość przyniesie efekty. ale czy to tak jest....sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka super wiesci ze jestes juz po i ze wszystko poszlo zgodnie z planem... teraz czekamy na dalszy efekt planu czyli na 2 tlusciutkie kreseczki ;)) Endi a niech ja sie tylko dowiem ze zygalas do baltyku ;))) nawet mi sie nie waz... obok tak ale do wody nie ;;)) mam nadzieje ze niedlugo przejda Ci te dolegliwosci zoladkowe i bedziesz mogla w pelni cieszyc sie z lokatorka. Nadzieja ja we wtorek mam wizyte z malym, mam nadzieje ze obejdzie sie bez rehabilitacji... bo wystarczy ze ja widze jak on krzyczy w nieboglosy jak poloze go na brzuchu a co dobiero tam... A Maluszek ma sie dobrze... poza jednym dniem gdzie sie darl prawie przez cale poludnie i wieczor niewiadomo czemu to jest super... zwlaszcza teraz jak jest cieplutko i praktycznie cale dnie spedzamy na dworzu Nadziej rozumiem ze po takich przejsciach ciezko Ci sie cieszyc z malego lakatorka ale musisz wierzyc ze tym razem napewno wszystko bedzie tak jak powinno byc endi jak zaszlas po owulacji to burzysz moja cala teorie... bo wedlug tego powinien byc chlop ale z drugiej strony pasuje na dziewuche ... ale a i tak odstawiam chlopa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Dzieki dziewczyny za wsparcie, jeden miesiac odpoczynku po laparo... sprobujemy, ale wszystko zalezy z ktorej strony bedzie owulacja... no i troszeczke to endo mnie zalamalo...zastrzyk juz czeka do nastepnego cyklu... no i w sumie po laparo dostalam od razu okresu, czyli podobno dobrze rokuje. Dzis zdjelam sobie wreszcie opatrunki, przemoglam sie, zeby rany sie goily, niby szwy rozpuszczalne wewnatrz, ale mam takie jakby guzki w szwach, czy to normalne? Caluje Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka a czemu masz miesiac odczekac??? u mnie gin po laparo powiedzial idz do domu sie rozmnazac ;)) stwierdzil ze najlepiej poczekac do pierwszej @ ale to wcale nie jest konieczne. Najwieksze powodzenie na ujrzenie dwuch kreseczek jest w pierwszych 6 miesiacach wiec po co marnowac czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
no jasne Justa, mowiac odpoczynek mialam na mysli "odpoczynek od lekarza" i staranka hehe :) Potem na 6 miesiecy mamy zablokowac okres, bo mam endometrioze najprawdopodobniej na lewym jajowodzie :( takze moze sie wszystko w czasie przesunac, ale bede walczyc do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
Hej, u mnie drugi cykl z clo i du..., od następnego chyba da mi femare, a jak sie nie uda, to poddaje się. A gdzie bella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dni płodne i prawy jajnik i macica bolą:( tylko ciekawe dlaczego tak nie mam z lewym...cos mi sie wydaje ze lewy nie jest tak sprawny:( złapała mnie jakaś mega faza-bardzo chcę już dziecko z podkreśleniem a już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja mam 24 dc, ( . ) ( . ) mnie bolą niesamowicie, poza tym chce mi się bardzo spać, ale zrzucam to na bromergon... jak @ nie przyjdzie to testuję gdzieś za około 10 dni... cicho się tu zrobiło... zuzu też bym chciała już... :) a jak @ przyjdzie to jakoś pod koniec czerwca mam histeroskopię, ciekawa jestem czy coś tam zobaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia #
Moje drogie...od środy biorę Bromergon. Lekarz napisał mi takie dawkowanie : noc - jedna tabl, rano - połowa. Tyle,że właśnie w środę na noc,kazał wziąć poraz pierwszy POŁOWĘ i rano nie brać. Tak też zrobiłam. Czułam się ok, w czwartek juz wzięłam rano pól i wieczór też jeszcze pół... i tak do dziś,a mamy sobote wieczór. Boję sie bardzo wziąć pierwszy raz tą cała dawkę...myślicie,że jeśli do tej pory po tych połówkach czuję się w miarę dobrze,to jak wezmę wreszcie cała jedną to nie będzie zle...? Mam pietra. Na tych forach to straszą okropnie:(. Staramy się z mężem od roku o dzidzię,rok temu poroniłam. Mam bardzo wysoką prolaktynę , norma to od 100 do 500, a ja mam az 900...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka07
Witam Was dziewczyny, oczywiście mam tan sam "problem" Wy... zaczęłam więc gorączkowo przeglądać fora i trafiłam Tu:) na początku Lutenyl, teraz cyclo progynova i od miesiąca bomek:) co prawda prolaktyna mi spadła o połowę i miałam dopiero pierwszy cykl, w którym według lekarza mogłabym zajśc w ciążę, ale niestety nic;/ nie powiem, bo humor mi sie poprawił czytając Wasze posty i wiedząc, że z takimi wynikami można zajść w ciąże (gratulacje dziewczyny!!:)) staramy się od roku o dzidziusia i nic, podczas badań jakieś 3 miesiące temu wyszła mi właśnie ta wysoka prolaktyna i zaczęłam się leczyć z niecierpliwością czekam na następne dniiii i owulacje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bromergon biore od tygodnia wczoraj pierwszy raz wzielam cala tabletke,po godzinie zaczelo mnie mdlic nie moglam patrzec na jedzenie bylo mi goraco i zimno jednoczesnie oblewaly mnie poty,nie moglam sobie poradzic zmusiłam sie do wymiotow i troche mi to pomoglo ale dzisiaj napewno nie wezme juz calej tabletki tylko polowe,zreszta tak moja ginekolog powiedziala ze jak bede sie czula zle po calej to zebym zostala przy polowce,zreszta odkad biore ten bromergon plus cyprest wogole nie mam apetytu ciagle jest mi niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zaczynam 2 opakowanie bromergonu, najpierw brałam przez 6 dni po1/2 tabl. poźniej po całej,zawsze biorę je na noc tuż przed samym zaśnięciem, na początku też było mi rano niedobrze, ale nie w takim stopniu żebym nie mogła normalnie funkcjonować, teraz już się do tego przyzwyczaiłam i nie jest mi już nie dobrze, choć często chce mi się spać, to pewnei przez to że bromergon obniża ciśnienie. gość jeżeli Ci tak nie służy bromergon powiedz o tym swojemu lekarzowi, moja pani dr powiedziała, że jeżeli będę miałą jakiś skutki uboczne, które zakłócają normalne funkcjonowanie to mam natychmiast jej o tym powiedzieć i zapisze inny lek o tym samym działaniu, który nie powoduje takich skutków, ale jest droższy. Nie wiem jak on się nazywa, może któraś z dziewczyn wie? :) pozdrawiam dziewczyny i życze miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka07
ja podobnie, juz się przyzwyczaiłam do bromergonu i biorę, a w zasadzie kończę pierwsze opakowanie:) oczywiście jedna tabletka na noc, nie jest tak źle :) niestety nie wiem jak się ten drugi lek nazywa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno nie pisalam ja na razie problemow z Prolaktyna juz nie mam mam podwyzszona lekko ale w normie, dostalam d*phaston i clo , minal 2 cykl stymulacja clo , potwierdzona owulacja na usg i czekam na brak miesiaczki, ale nic nie czuje niestety zeby sie dzialo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
Hej, gdzie przepadły stałe bywalczynie? Bella i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki-jak zwykle mam perypetie- tydz temu powinnam miec dni plode i owu- tak tez sie czulam bol w dole brzucha i bardzo prawy jajnik. teraz czyli 20 dzien cyklu mam duzo sluzu...i co moze teraz dopiero mam dni pl??? help"( przepraszam za bledy klawiatura mi sie psuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Zuzu w sumie patrzac na Twoj ostatni cykl to mogloby sie tak okazac ze dopiero ok. 20 dc masz dni plodne;-) ja juz czuke ze @ na dniach przyjdzie takze zaczynam przygotowywac sie do zabiegu.;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale dlaczego 16-18 dzień cyklu miałam takie bóle :( ja już nic nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze musi być owulacja w danym cyklu, więc nie sugerowałabym się bólem, często tak miałam, a jak szłam na usg to nawet dominującego pęcherzyka nie miałam. Zuzu przejdź się do lekarza, najlepiej w tych dniach w których czujesz ból i wtedy będziesz wiedziała co Ci dolega...Może być tak, że pęcherzyk Ci rośnie, ale nie pęka i stąd długie cykle...często przy niepękających pęcherzykach robią się torbiele i cykle trwają po 50 dni. Stokrotka urodziłaś już, co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola11111111111
hey dziewczyny! ja tez dawno nie pisalam... ja jestem po 3 stymulacjach clo i bez efektu niestety, 2gi miesiac jestem bez wspomagaczy, jedynie d*phaston i sie nie poddaje, wierze ze ten dzien nadejdzie:) maz przebadany, wyniki ma dobre. Ostatnio lekarz mi powiedzial ze jak do wrzesnia sie nie uda to skieruje mnie do kliniki gdzie uzyskam bardziej fachowa pomoc. Wierze ze nie bede musiec sie tam udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
witajcie dziewczyny,chyba mnie jeszcze pamiętacie...witam was po dłuższej nieobecnośći....podczytuje was....choć problem mnie juz nie dotyczy...co tam u was.jak wasze staranka z bromkiem...strasznie to forum coś zamarło.....zyjecie?napiszcie co tam u was.....ja na chwile obecną kończę 9 tc,jest ok...zero przykrych objawów...ale i tak odpoczywam na l4....co tu taka cisza.....gdzie stare bywalczynie.....???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jestem tu nowa. Pod koniec lutego poronilam i skonczylo sie to lyżeczkowaniem. Z podwyzszona prolaktyna walcze juz ok 2 lata. Wczesniej bralam Bromergon i chyba wlasnie tym tabletkom udalo mi sie zajsc w ciaze. Gin zawsze zalecal mi kuracje przez 2 miesiace i wtedy cykle wracały do normy jak w zegarku, a tak to miesiaczka co 37, 40 i 43 dni. Wlasnie dostalam 3 miesiaczke po poronieniu i po miej mialam zacac starania o dziecko. Zrobilam badania i wyszla mi wysoka prolaktyna. Wizyta u gin dopiero za 2 tyg ale zostalo mi 1 opakowanie bromergonu i tak sobie myslalam zeby zaczac dawkowanie juz teraz ale nie wiem czy w czasie miesiaczki moge zaczac brac Bromergon? Prosze odpiszcie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz przepisal bromka od 1 dnia okresu:) dzis moj 26 dzień cyklu i już zaczynam mieć bóle jak na okres... w czw testuje-dziewczyny proszę 3majcie kciuki:) dziś w przedszkolu przed moim blokiem był dzień taty i dzieci śpiewaały i ja się w domu popłakałam bo pomyślałam kiedy ja z mężem będziemy tak chodzić na takie uroczystości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu88 zobazysz jeszcze bedziemy szczesliwe to tylko kwestia czasu. trzymam kciuki z calych sił za 2 kreseczki. powodzenia daj znac...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×