Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

przyjezdzaj... .... a wlasnie Bella juz zapoczatkowala spotkania w realu ...moze powrocimy do tego tematu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na maslaczki zawsze choc nie godzi sie objadac ciezarowki ;);) Bylo mi niezmiernie milo spotkac nasza Ewcie w Londynie mialysmy niewiele czasu bo ja wyskoczylam w przerwie ale przez ten czas obgadalysmy temat prl mezow dzieci idp super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella spoko ja nie lubie grzybow ... moge je zbierac ale jedzenie zostawiam innym ;)) jedynie jakie zjem to w occie... tazke kierunek Siedlce i przyjezdzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
O o o siedlce to mój kierunek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadlatuje;) Justa szykuj sie Haha....dzis ciekawego goscia obsluguje,mieszka w Tanzani i przezvkilka lat studiowal astronomie,facet ksztalcony w Europie na prawde na poziomie ale w Tanzani okzykneli go szamanem bo czyta z reki. Opowiadal mi o gwiazdach i wzial moja reke patrzac na mia odgadl moja date urodzin i rozne takie oraz powiedzial ze lubie swoja prace i sluchajcie ze on widzi na mojej dloni dwie coreczki;) w bardzo bliskim czasie huuuuuura ja nie wieze szamanom i chocbon opieral swoje wywody na gwiaddach tez hestem sceptyczna ale poprawilo mi to humor!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Po bromku będą bliźniaczki :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromek raczej nie wplywa na ciaza mnoga ale jakbys Bella zdecydowala sie na CLO szansa jak najbardziej jest ;)) ja tez nie wierze w wrozby... kiedys juz Wam chyba o tym pisalam bylismy na szkoleniu akurat w andrzejki i jako rozrywke zalatwili nam wrozke... ponoc jedna z lepszych ... no i powiedziala mi ze bede miala jedno dziecko.. .wiec w koncu po dwoch latach moge stwierdzic ze to byla kiepska wrozka ;))) no i drugi przypadek kiedys na necie wlasciwie tez na kafeterii pojawila sie wnuczka babci co przepowiadala przyszlosc ... ona tylko pisala co i jak... o tym zreszta tez Wam mowilam.... i ona stwierdzila ze w niedlugim czsie bede miala dzidziusia .. no i minel miesiec czy poltorej ;)) ja tez nie wierze w te wszsytkie wrozby ale jezeli slyszymy to co chcemy usluszec to.... warto troszke sie pobawic ;)) Bella czekam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Powiem Ci tyle że moja siostra cioteczna nie mogła zajść w ciążę poszła do lekarza dostała bromka i po 8 latach od ślubu urodziła bliźniaczki oko w oko podobne do siebie. Teraz mają 3 lata :-D Miała probelmy z torbielami cały czas jej rosły ....ale się udało :-D Mi kolezamki mama która interesuje się wrozbami też wywrozyla mi obroczka w krótki czasie i jak będę miała 25 lat dziewczynkę a po ok 2 lat chłopak i koniec.. Ale to tylko wróżby i można miło sobie o tym pomyśleć ale wątpię aby się spełniło...chociaż bym chciała :-D:-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziewczyny to chyba dziś ten dzień :-D:-D:-D dwie kreski takie same :-D:-D:-D wyraźnie za mgła ale takie same :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 14 dzień ale nie wiem co z owulacja. Jajniki czuję na zmianę coś pobolewaja i podbrzusze dziś boli. Coś sie dzieje ale co..? Za to m mi robi maraton lozkowy:) Hehe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Bella ja miałam baardzo długie cykle przy bromergonie jeszcze dłuższe 50 dni. Ale ten pierwszy cykl miałam z clo i dupkiem. Dziewczyny dostałam coś co nie mogę nazwać okresem. Bardziej jakimś większym plamieniem i dużo skrzepów. Nie wiem o co chodzi a jak jutro się nic nie zmieni to dzwonię do mojego gina i nawet jutro jadę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to zobaczymy co wyjdzie bo coś było :-D:-D:-D. ...ale znając moje szczęście nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do mojej endokrynolog przed chwila i cale szczescie bo kazala mi zwiekszyc dawke Eutyroxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to co sie dziewczynki tak opindalacie ze tu taka cisza? asmanko zaraz w tylek nakopie bella Tobie tez a i dla reszty wystarczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to dobrze że się dodzwonilas ...już wiesz co masz robić. Nio cisza właśnie....też się zdziwilam że od mojego wpisu nikt nic nie dopisał :-D. A mnie podbrzusio boli....dziś 24 dc i wczoraj już test owulacyjny nie wyszedł....tzn taka blaaaadziusiek pod lampka widoczna kreska.... zas na @ :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella dokładnie ja też czuje się jak króliczek, niestety nie playboya, przez tych lekarzy. ninka madziusiek ma racje z tym, że każdy jest inny i nasze hormony również się róznią. Stokrotka gratuluje II kresek na owulacyjnych. Wszystko zmierza ku miłemu zakończeniu. Justa pięknie rośnie twoje malutkie, już 2 miesiące? ale ten czas leci. Jeżeli chodzi o wróżby to nigdy nie robiłam sobie, ani nikt mi nie robił takich o ilości dzieci. Ale kiedyś na noc andrzejkową najadłam się słonego śledzia oczywiście nie moczonego i nie można było popijać wodą tylko iść spać. I facet, który podaje szklankę wody miał być mężem. I wiecie co... przyśnił się tylko wtedy go nie znałam i nie mogłam przypomnieć sobie twarzy. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale mimo wszystko fajny zbieg :) Do wróżek natomiast nie mam zamiaru chodzić, bo co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Zaraz nam się dziewczęta rozpiszą niech do pracy dojadą. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha no to dobrze, że się dodzwoniłaś:) Dużo Ci zwiększył? Może czas na teścik?:) U mnie był intensywny weekend, miałam gości. Trochę mnie martwi ból podbrzusza od piątku :( Mierzyłam temp i miałam 36.5, 36.6 a wczoraj spadła do 36.3 dziś znowu normalnie 36.6. Stokrotka coś późno miałaś owulkę, ja to już nie wiem kiedy się u mnie spodziewać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej. Wiesz przy moich 52 dc to chyba ok :-D. Zobaczymy co wyjdzie :-D:-D:-D. Mąż się śmiał że go oszukalam że nic nie wyszło .....a ją twierdzilam że poprostu się nie pytał to mu nic nie wspominalam :-D....śmieje się że wychowa jak swoje :-D:-D:-D Ale lepsza akcja....poszłam w sobotę robić test owu a zrobiłam ciaxowy.....jeden zapaletal się w przesylce :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nie no na tym 1 niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to za wcześnie:) ja się ze swojego śmieję, że chyba jakieś wspomagacze kupił bo mi nie daje spokoju:):):) Jak z tego cyklu nic nie wyjdzie to ja nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jakby się zaskoczyło to wątek nowy lipcowki by się założyło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje ... narazie nadrobilam zaleglosci w czytaniu ;)) dzis u mnie skonczyl sie 8 tydzien i zaczyna 9... niewiadomo kiedy ten czas leci ..zaraz bedzie 1/4 za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×