Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Nati może warto zaglądnąć na to forum. http://forum.gazeta.pl/forum/f,11916,Poronienie.html Jest tam mnóstwo kobiet które nie raz przez to przechodziły a potem cieszyły się szczęśliwym macierzyństwem.Dowiesz się też jakie badania i gdzie możesz zrobić.Uzyskasz też zrozumienie i wsparcie. Przytulam Nina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
o Madziusiek super, że ci wyszedł + ja nadal czekam na swój pozytyw, wczoraj zostawiłam test w toalecie na 10min (jest napisane, że po 10min odczytać wynik) i zapomniałam o nim na 1h i druga kreska była jeszcze jaśniejsza od poprzedniego (prawie nie widoczna). AniaeS super, że znalazłaś linka. Chyba sobie taką zamówię i będzie czekała po cichaczu na suprajs hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha mi ten test wyszedł dziwny bo zamiast 2 kresek było ich dużo:) M się śmiał że 5- raczki będą :) Ale dziś to mnie boli pół boki od jajnika, więc jeszcze nie pęknięty. Rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek, a może on był jakiś trefny i dlatego tak wyszło i jeszcze w pionie, a nie w poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreski były te dwie normalne co mają być ale między nimi były dodatkowe jaśniejsze, więc pewnie zrąbany test, ale nie robiłam drugiego skoro mam usg i wiem co i jak:) dziś zobaczę na nowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
to pewnie, że jak masz robione USG to wiadomo co i jak, a same też mniej więcej czujesz jak jajniki dają o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, dziś boli strasznie. ALe takie objawy owulacji obserwuję od kilku miesięcy dopiero. Wcześniej to chyba nie miałam wcale owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Też odkąd zaczęłam się tak konkretnie starać to zauważam różne dziwne bóle w okolicy owulacji, a przed @ jest zawsze cisza i w dzień @ zaczyna mnie potwornie brzuch boleć, aż skrętu dostaje. Ciekawa jestem jak to będzie w tym cyklu z dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
wywaliło mi posta, albo z opóźnieniem wstawi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis owulacyjne bole,wczoraj test nie pokazal 2kresek;( Dziwne ,wyraznie czuje owulacje z prawego jajnika hmmm zobaczymy dzis wieczorkiem co test pokaze ,hak do tej pory nigdy mi test owulki nie pokazal.choc usg zawsze mi ja potwierdza jakies zle testy czy co???? Natie jak sie czymasz???sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorkus
Cześć:-) u mnie test owulacyjny drugi dzień pokazal dwie kreski. Ale oczywiście rozchorowalam się wiec nieie wiem jak to będzie z ta owulacja. Wczoraj tez bolal mnie raz jajnik prawy raz lewy. Sama nie wiem czy to objaw owulacji. A powiedzcie mi czy kreska testowa powinna być ciemniejsza od kreski c kontrolnej?Bo sama nie wiem. Na moim teście nie ma opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdzia kreska powinna być conajmniej takiego samego koloru jak kontrolna. U mnie róźnie bywa, e jednym cyklu była taka sama, w jednym ciemniejsza. I mnie też dziś zaczął kłuć drugi jajnik, w którym nie było pęchęrzyka dominującego na zmianę z tym właściwym. Gdyby nie usg to nie wiedziałabym co gdzie rośnie:) także objawy są mylące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek 30 jest dużo fajnych miejsc, ale problem w tym ze ja nie smigam na nartach a to pod tym wzgledem powinniscie wybrac miejsce ;-) z moich okolic to w miare fajne warunki podobno są na pilsku i to miejsce ci polecam, bo bylam przez lato i super widoki. Dajne warunki też są w zawoji, szczyrku :) tylko szczyrk juz bardziej turystyczne jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorkus
Ale która jest ważniejsza? Kreska przy T czy przy C. Wiem ze to głupie pytanie ale jak czytałam w internecie to mówią ze kontolka t jest ważniejsza. Ja chodziłam wcześniej bardzo często na USG zobaczyć czy mam od Jerzym dominujący i zawsze był i to spory wiec niewiem czemu nie było tej owulacji. A przypominam sobie ze jak zaszlam w ciaze przy stymulownym cyklu to wlanie tak bolaly mnie jajniki. Wiec szansa zawsze jest. A myślicie ze choroba może w czym zaszkodzić? Biorę tylko same witaminy i aspiruje, ktora podobno niejest groźna. Ale się rozpisalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
test owu dalej negatywny, ledwo widać tą druga kreske, juz zaczyna mnie to irytować. Chyba nie dane jest mi zobaczyć II kersek nawet na teście owu, ale dziś też będe działać z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no nie wiem ja tez chora ale nie bardzo ,juz mi przechodzi niby ale słyszałam ze to moze wpłynac na zapłodnienie,kazda własciwie infekcja wpływa mni grzybiczna ,katar ,grypa. Nie wiem tylko jak wpływa ,mozna by sie było dopytac gina. Ja czuje owulacyjne bole i jak dzis nie znajde 2 kresek to nie wiem...wyrzuce testy hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella uwzieły sie na nas. Ja dopiero robie je pierwszy raz od 4 dni, dzis jest moj 16dc, chyba że możebyć tak że największe stęzenie LH miałam rano albo w nocy i cały czas jakieś blade kreski prawie nie widoczne na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
wiem.... nasze kreski u Madziuśka sie pokazały tylko w pionie, bo dotyczą nas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu uwzieły sie zapewne ja mam dzis 14 dc i chce kreski zobaczyc ,jak nie wywalam wszystkie testy czuje ta owulke wiec co jest ,miały byc wysokiej czestotliwosci a tu ....no coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba nie bede robic testow owulacyjnych... zdam sie na chec przytulania co 2 dni... i zobaczymy, poki co mam 3dc... a mam takie pytanie brał ktos clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola ja bralm clo. mimo to zawsze i tak rosl tylo jeden pecherzyk dominujacy, ale za to przy inseminacji wyrosly cztery dorodne pecherzyki i w jednym zadomowil sie lokator. Bella wywal je mi tez nie chcialy pokazywac dwoch kresek jesli.juz to ta druga byla tak jasniutka ze ledwo ja bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiek82
Bella może jutro się pokażą dwie kreseczki? A masz drugą widoczną słabą czy wcale? Pijesz coś przed testowaniem? Może spróbuj potestować późniejszym wieczorem. Podobno im później tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny masakra poprostu!!!!!!!!!!! Bylam dzis prywatnie u gin. bo MYSLALAM ZE MAM OWULACJE na ktora wszystko wskazywalo nawet test owu pozytywny A LEKARZ robiac mi USG powiedzial "JEZELI PANI MA OWULACJE TO JA JESTEM ZAKONNICA" !!! I pokazał mi moje jajniki w ktorych bylo z 20 niepeknietych pecherzykow w kazdym !!!! czyli PCOS !!!!! prawdopodobnie i dal skierowanie do kliniki!! WSZYSTKO PRYSLO ;( okazalo sie ze lekarka do ktorej chodzilam ktora mowila "NIECH PANI ROBI DZIECKO Z PANIA WSZYSTKO W PORZADKU" nie zna sie absolutnie chyba na odczycie OBRAZU USG! ;( ja czarno na bialym widzialam te pecherzyki!! i na moje slowa "chce miec malenstwo" on odpowiedzial "ja chce miec porshe !" ale wiem ze to bardzo dobry lekarz czytalam o nim duzo wczesniej i slyszalam same dobre opinie . Kazal odstawic wszystkie leki : bromka i dupka az do powrotu z kliniki i wizyty u niego na ktorej zdecyduje co ze mna bedzie ! czyli jeszcze dluga droga przede mna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusek może Zieleniec albo Czarna Góra z moich okolic ludziska do Czech jeżdżą taniej ich podobno wychodzi i lepsze górki. Aha i wiesz co MAdziusek oddaj dziewczyna kreski na testy z owu albo lepiej na czas kiedy beda testowaly ciążowo tylko pamiętaj by sobie też zostawic :) Kejt spokojnie porób wyniki i się okaże czy diabeł taki straszny jaki się tera zwydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×