Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Na razie bede podczytywać:) Muszę się wgryść. Ale ten Chiszpan mnei zainteresowal!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella zrob fotke ;) i wstaw na fotosik ;)) to i my chetnie popatrzymy ;)) ehh Ci faceci tylko narzekaja.... jak jest czas na molestowanie to oni sa zmeczeni a jak mozna "odpoczac" to oni by najchetniej wtedy szaleli ;)) a tu mowia ze to kobieta narzeka na bol glowy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bu ha ha Hiszpan ma branie,gdyby chłopina wiedział jak jest rozchwytywany:) dokładnie Hiszpanie ,szamani no ubaw po pachy jednym słowem,az mi sie sluz pojawił,a wczesniej to jak na lekarstwo było tego sluzu. Mininas (dziewczynki po hiszpaskku ) jak myslicie ile plemniki moga sie utzrymywac w organizmach naszych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Haha dziewczyny jesteście lękiem na całe zło:):):) A raczej ten Hiszpan ale się usmialam jak Was poczytalam :):):):) Ją też ustawiam się w kolejce a co tam skoro takie z niego ciacho :):):) Mówią ze hiszpanie mają gorącą krew Uuu sama rozmowa już wrze hehehe jak fajnie się pośmiać nie płakać:).... AniaeS miłej pracy kochana jutro i pamiętaj też dasz radę:) Bella suuuuper w końcu dwie krechy Teraz na tym teście a nie długo na tym drugim właściwym będą:) i u Ciebie Madziusiek też :):) no i u wszystkich Po hiszpanie bedzie wysyp brzuszków :)) :)) Hej Blądi ją też właśnie jestem swieżo po poronieniu cóż z tymi lekarzami to tak jest... A co do bromka to ja tylko na początku źle się po nim czułam potem już zero neg skutków wiec to zależy od organizmu każdy toleruje inaczej:) a co do odstawiania to ja bym też nie odstawiała lepiej nie ryzykować Buziaki dziewczyny dla wszystkich trzeba iść spać rodzinke pl obejrzałam i lulu pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella gdyby M wiedzial ze ma "zamiennika" to od razu by nabral sil ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa kochanie postaram sie zrobic fotke :) ale nie tak od razu musimy sie lepiej poznac:):) Co do chłopów to zazwyczaj nazekaja ze sie ich molestuje a jak Justa pisze mowia ze to nas głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella jak warunki im sprzyjaja to potrafia przetrwac nawet 72 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie zeby sie brał ,dgdyby słyszal jak on do mnie mowi hahaha to by zwatpił ,zwraca sie do mnie nie po imieniu tylko deliciosa hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Justa masz rację jak mogą to zmęczeni a jak my nie możemy to wtedy by chcieli oj te chłopy:):) Bella to jutro kolacja świece nastrojowa muzyka Ty sexi bielizna i ....m się nie oprze nie da,rady:):):) a jak nie....to bierz hiszpana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Bella pokaż jego fotkę:) Niepotrzebne będą bromki, dupki i inne tabletki - hiszpan wszystkie tu wyleczy:) A ja jeszcze czytam Andaluzja, Ole:) TO już całkiem mam południowe klimaty dzisiaj :) Natie cieszę się że się śmiejesz:) Mój m tez narzeka, że tyle pracy, że zmęczony a tu ja go zaciągam do łóżka. Facetom to nie dogodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie ja juz dzis mam taki plan na mojego kochanego m ,jestem przygotowana :) ale on wroci dzis padniety po 14h w pracy :( no ale bede próbowac, jak nie jest hiszpan i zycie jak w Madrycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez koncze Andaluzje,ale nasz macho jest z Valencji ole:) jak bedzie jakas impreza firmowa to mu cykne fotke :):) i wystawie ku naszej uciesze hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deliciosa ?? Bella czy Ty możesz się skupić na pracy przy tym młodym hiszpanie? jeszcze mówi deliciosa ....:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam o coli albo kawie, najlepiej pół godziny przed zaciągnięciem do łóżka:) kofeina podkręci im ogonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie co wy tu dziewczyny robicie ?? gdzie wasze koronkowe koszulki ?? i zaciaganie M do lozka ?? ... ja to mogę posiedziec przy kompie bo poki co to nawet wskazane ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wymęczony po maratonie w tym tygodniu - siedzi sobie przy kompie grzecznie, może potem albo rano go zmolestuję hahaha:) Cola się skończyła hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek to do nocnego po cole :):):) Weekend nastał czas szaleństw i zabawy...no nie dla wszystkich ... Mój m jutro wraca ale cóż....czerwona małpa leci i leci....zresztą u mnie narazie nie wolno...ale jak się skończy zakaz to nie bede sobie żałować a co:):) A puki co to tylko zostaje.....pomyśleć o hiszpanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na meza miejscu od paru dni spał (ma zatkany nos wiec budzi sie czesto w nocy) moj Maluch ;)) ale tez chyba boi sie hiszpana bo wyniosl go dzisiaj do swojego lozeczka ;) i ciagle sie dopytuje co sie tak usmiecham do kompa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella mala drzemka i Ty bedziesz wypoczeta na powrot meza ;))on niech lyknie tej coli ciut wczesniej niech plemiczki zaczna krazyc szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
No wlasnie Madziusiek masz rację ja też miałam spać i nie mogę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takim sposobem zrobiłysmy sobie hiszpańska noc :) ale co mam robic jak chłop ciagle w pracy???? dzis juz mnie mniej boli jajnik i podbrzusze ,najbardziej bolało wczoraj ,moze to wczoraj pękł pecherzyk o ile pękł???? nie wole myslec o Hiszpanie to jest mniej stresujace,choc w pracy rzeczywiscie nie jest mi łatwo sie skupic ,sama sie łapie na tym ze zerkam na niego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie fajnie że Twój m wraca:) nie martw sie @ szybko przejdzie i też sobie pomolestujesz Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×