Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

dzieki bella buziaki za chec podziału :*** Nati ale to kosztuje duzo siły a myślę ze ja moglabym miec problem by ja w sobie znalesc a Ty prosze masz ja i przez to jestes WIELKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Aniu śliczny ten pierwszy właśnie cioś podobnego mi sie podoba .....ale ten drugi to cudo ;) Ale wózek zostawiam moim rodzicom ......tatuś będzie fundował ;) Ja dziś sobie siedze w domu i poszwedałam się po sklepach z art. dziecięcymi ..nakupiłam ale z umiarem ciuszków żółtych i zielonych ...bo nie wiem kto sie chowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki hiszpan zimowa pora jeszcze młody i te komplementy ulala:) zamawiam też na jeden dzień:) fajnie że już weekend bo dzis byłam mega wymeczona w pracy. Całe dwa dni będę leniuchiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez sobie zamawiam Hiszpana ale tak w czerwcu, w koncu trzeba bedzie wrocic do swojej figury ;)) Takze Jak Wy bedziecie zmagac sie z brzuchami to ja go wezme ;)) Ja bylam dzisiaj na zdjeciu szwow. Akurat trafilam na ordynatora (on mnie operowal) i stwierdzil ze wszystko ładnie sie goi. Ze teraz moze sie przyznac ze wszyscy ogolnie zdziwieni byli ze wszystko tak ladnie poszlo, . Z jednej strony byl to rutynowy zbieg, ale ze doszla ciaza to stal sie on wielkiego ryzyka. Cale szczescie skonczylo sie szczesliwie. Stwierdzil ze nie chce mnie wiecej widziec u siebie na oddziale ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!! Poroniłam w 8 tc. To była moja pierwsza ciąża. Później badania badania badania. Ostatnim jaki robiłam była prolaktyna. Wydawało się że będzie ok. W końcu robiłam wczesniej masę innych i okl było. Wydawalo się ze moje poronienie to przypadek. I wyniki. Prolaktyna podstawowa 12,10ng/ml a po obciązeniu 330!!!!!!! Lekarz przepisała mi bromergon. Jutro wezme 1 tabletkę. Dzis mam jeszcze impreze. Nie będe sie denerwować. I mam brać po pół tabletki na noc i starać się o dzidzię. I co mnei zdziwiło jak zajdę nie mogę odstawić.. Powód.?? powtorka z rozrywki.. Co myślicie o bromergonie w ewentualnej ciąży?? Jakis skutki uboczne dla dzidzi?? Borykacie sie z tym problemem może dlużej i bardziej doświadczone ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondy spoko w ciazy przez jakis czas bedziesz zażywać bromka bo jego nagle przerwanie grozi poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondy sa dwie szkoly lekarzy... jedni mowia nie przerywac brania, inni zeby przerwac wraz z pozytywnym testem. Ja bralam do 12 tygodnia tylko coraz to zmniejszalam dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no i bosko aby dalej do konca bylo juz z górki dobranoc kochane cmok cmok na lepsze sny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - to skoro jutro pracujesz to życzę Ci aby było mało pracy:) Miłej nocki:) Może hiszpan Ci się przyśni::):) Justa, lekarze to nieźli są tu niby że rutynowy zabiaeg a dopiero po informują o ryzyku...ale Ty jesteś dzielna kobitka i dałaś radę, teraz to już do szpitala na poród masz się szykować a nie wcześniej:) Natie - buuuziaki :):) Gocha co tam, jak testy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki.. I nie miały skutków ubocznych??? Przyznam że w ciązy tabletki to dla mnei zawsze zlo:D:D No ale moze opowiem w czym rzecz. W tym roku skoncze 34 lata!!!! W zeszłym roku w sierpniu zaczelismy sie starac o dzidzie. I pierwsza próba trach.. Jest.. MEga szczęście. I pozniej w 10 tygodniu twarde lądowanie. Ciąza obumarla w 8 tyg. Placz lzy, zmiana lekarza. Podejascie gina super.. Poprzednik nie przejal sie wogole porobieniem. Tylko czasami tak jest i zeby sie nei martiwc. Zrobilam badana toksoplazmowe, TSH, cy......cos tam. antykoagulant tocznia i na koniec neiszczesna prolaktyna. Wynik pisalam wyzej, podstawowaa ok po obciazeniu kosmos. Nigdy nie miallam problemow ze zdrowiem, nawet sie nie przeziebiam:D A tu taki klops!!! Ehh...ciezki zywot nas kobiet. A slyszalyscie kiedykolwiek zeby zaszkodzil bromergon dzecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Hiszpan ma rezerwacje do czerwca prosze Panstwa ,hahahah gdyby wiedział toby sie dopiero ucieszył :) a ja mam dzis 16dc i co jaka niespodzianka...piekne dwie krechy na tescie owulacyjnym :) czyli wszystko jak w zegarku 16 owulacja nadchodzi ,prosze Hiszpan nawet na owulacje wpłynał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondy33 teraz lekarze głównie patrzą na tą podstawową prolaktynę, tej po obciążeniu już się raczej nie bierze pod uwagę ale różnie lekarze podchodzą do tego tematu. To nie musi być żadna choroba, tylko reakcja organizmu na stres. A tego nam nie brakuje niestety:( Ja trochę szperałam po necie, ale nie przypominam sobie, aby bromergon zaszkodził dziecku, gorzej właśnie z nagłym odstawieniem było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella no proszę, taki Hiszpan a jak podniósł pozion endorfin na forum:) Hahaha za 2 tygodnie będzie wysyp ciąż - przez HISZPANA, hahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Blondy witamy na blogu kochana wuluzuj ,zanim bromergon zaszkodzi dziecku co sie własciwie nie zdaza!!!!!,zaszkodzić moze troszeczke Tobie mam tu na mysli jedynie skutki uboczne ,ja miałam wszystkie mozliwe skutki uboczne z wymienionych na długiej liscie przy opisie leku:( zycze abys Ty ich wcale nie miała i to sie zdaza!!!! ale proponuje abys zazyła 1/4 tabletki na pierwszy raz. Poza tym przytulam po poronieniu ,mnie sie to przytrafiło w 11tc wiec nie jestes sama,trzymaj sie z nami ,bedziemy pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m ma czarne oczy i włosy jak Hiszpan,nikt nie zauważy ,róznicy wielkiej nie bedzie hihihihihi Gosi no popatrz sa 2 krechy a ja miałam testy wywalac ,ze nie działąja hahahah przyjechał Hiszpan wszystko zadziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też 16 dc:) Ale już chyba po pęknięciu bo wczoraj mnie bolało okropnie pół brzucha i jajnik jakby szpilki mi wbijali:( Dziś jeszcze czuję pobolewania ale mniej, to chyba nie przerósł :) Bella ja mam urodę taką bardziej środziemnomorską to też nikt nie zauważy hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek ja tez hahaha,jak jestem na duzych miedzynarodowych lotniskach to zaczepiaja mnie włosi i hiszpanie i pytaja o godzine ,:) spokojnie Ty tez środziemnomorska wiec Hiszpan w pierwszej kolejnosci jedzie do Ciebie,uwiez mi jest na co popatrzec hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella Ty nie masz czasu na Hiszpana... masz weekend i szalej M bo w poniedzialek moze byc juz za pozno ;) Mam nadzieje ze go nie wymeczycie do czerwca ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestesmy gorsze tylko o wiele lepsze niz faceci hahahah a Hiszpan nie jest zły na poprawe humoru,owulacji :) na ciąże tez sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info i miłe przyjecie! Tego mi było potrzeba:) Postaram się pojawiać tutaj regularnie i informowac o postepach leczenia. No i nie ukrywam ze liczę na pomoc z Waszej strony:) W grupie raźniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Justa m własnie ciagle w pracy i zmecvzony wraca i nazeka ,ze go molestuje:( ,nie sadze zeby sie Hiszpan opierał jak go bedziemy po kolei molestowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×