Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Magdzia 2 sprawdzam czy szyjka jest wysoko, średnio, nisko czy jest miękka, średnia, twarda i czy otwarta, średnia, zamknięta. No i jaki jest śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
owutesty nadal negatywne, bo z bladziutką druga kreską, ale dobry znak jest taki, że wczoraj zauwazyłam rozciągliwy śluz i ok 23 wczoraj zaczął mnie boleć jajnik, a dziś cały czas lewy i czasem oba także cały brzuch czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha a może my po prostu nie trafiamy w moment owulacji z najwięszymi starankami, u mnie też teraz jest później niż zwykle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ja myślę, że przez te moje zatoki i złe samopoczucie mi sie poprzestawiało troche, ale jestem dobrej myśli. My tak średnio co 2,3 dni działamy czasem spontan i jest częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalenie zatok mogło przesunąć owulkę faktycznie, u mnie nie wiem czy pęknięty czy nie bo coś tam się odzywa jajnik. Wczoraj bolał bardzo, dziś mniej ale nadal czuję, więc chyba dupa z tego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek marudzić będziemy jak @ przylezie. Niestety na to już wpływu nie mamy czy będzie owu czy nie. Tak samo jak nie mamy wpływu na wczesne poroniena czy ciaże biochemiczną. Jedynie możemy cierpieć psychicznie i się dołować, ale to też nie o to chodzi, bo nasze małe bejbiki to maja być szczęścia nasze, a nie rozterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi śluz niby na okres około owulacyjny wskazuje a jajników w ogóle nie czuje tylko lekkie zawroty głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja Gocha;) A ja dziś włączam rano tv a telewizji śniadaniowej moja pani doktor sobie gada:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a tak pozatym to byłam dziś u okulisty, bo stwierdziłam, że może wzrok mi się pogorszył i dlatego głowa mnie boli, ale na szczęście wada tylko fizjologiczna (0,25) mam tylko kropelki do oczy zapuszczać 3-4 x dziennie. Nie wiem czy mówiłam, ale RTG zatok wykazało, że mam troche płynu przy ściankach i dostałam aerozol, który ma mi wszystko wyczyścić, mam do 21.02 sobie pryskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha to dobrze ze coś wykazało wyleczysz i może spokój będzie Madziusek a na jaki temat się wypowiadała?? Ja to ciekawa jestem która prezent walentynkowy będzie miała w postaci dwóch kreseczek oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
nie pamiętam nazwy, ale oba na receptę. A i jeszcze co ciekwe laryngo powiedział, że od tak zapchanych zatok głowa boleć nie może. Dziwne więc dlaczego mnie tak jakby przy uszach i pod kością szczękową coś uciskało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś laryngologa nie ufam byłam parę lat temu i Pani doktor stwierdziła że coś na zdjęciach widać ale w sumie to ona nie bardzo wie co i to na pewno nie jest nic groźnego i dała mi syrop ziołowy jakby mnie głowa bolała i od tej pory jakoś się zrazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
PRZYPOMINAM TABELKĘ nick.......................termin @/porodu....................czas justa27a.(32lata).........Fasolka -20-05-2013 (obecnie 23tydzień)........ ponad 2lata stokrotka(24 lata).......Fasolka -22.06.2013 spontan ale ok 1,5 roku od slubu jestemfit...................Fasolka - 15.09.2013 - 17 msc starań Endi86......................07.02... po 8 mc. cp. zakaz starań aż do hsg. gocha-04 (27,5)...........13.02.....8 m-cy madziorkus (27)..........13.02 ........1,5 roku( I cykl z bromkiem, 6 miesięcy temu poron.) madziusiek30(30l)..............14.02.........12 msc starań marysia (25 lat)...........15.02....4 m-ce(I cykl z brom. udany i poron. w 8tc)...3 m-ce AniaeS28 (28 lat..........16.02 .....3cykle z bromkiem i dupkiem kejtinarapie(26lat)...... 13.02 ..3msc(2cykl z dup i brom.) paulisia1985 (27)..........20.01 natie75.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
na ja opisie RTG miałam, że zatoku czyste, a jak zaszłam do laryngo to on mówi "nie potrzebny mi opis, juz Pani mówię co widzę, tu przy ściankach ma Pani i w tym kaciku widać na zdjęciu, że nie jest tak samo ciemno jak tu" i przepisał mi psik psik do nosa i od 3 do 21 mam raz dziennie aplikować, a teraz jeszcze używam tego co dał mi wcześniej. Także chyba Ania źle trafiłaś, na jakiegoś niedouczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem o czym, nie widziałam za dużo bo się do pracy spieszyłam:) coś z seksualnością osób z niepełnosprawnością. Ania prezent walentynkowy to swoją drogą a ja mam urodzinki niedługo, to byłby dopiero najlepszy prezent:) Ale już tyle okazji było, świeta, nowy rok, rocznice i inne takie więc się nie nastawiam. Z tymi zatokami to masakra, ja tez kilku laryngologów zwiedziłam i mnie odsyłali z kwitkiem - nic pani nie jest, proszę szukać przyczyn u innego lekarza. Ale ja to miałam zatoki na zmianę z migrenami. Migreny ustąpiły po operacji tarczycy i po bromergonie o dziwo:) Całkiem inne życie:) Tylko te zatoki.. no ale przeprosiłam się z czapką i grzeję je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bardziej niż z zatokami mam problem z migrenami Madziusek no to może tym razem będą dwa prezenty tzn. dwie krechy po jednej na chłopca i druga na dziewczynkę :) a myślałam ze może o niepłodności cos mówiła Gocha dobrze ze miałaś szczęście i trafiłaś na fachowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania może tak być bo wczoraj w drugima jajniku pojawił się 13mm pęcherzyk;) hahaha ale by było:) Z migrenami walczyłam od dziecka, szczególnei sezon zimowy to była męczarnia. Ja do pracy nie chodziłam bo nie byłam w stanie tak mnie głowa bolała. Zwykłe tabletki nie pomagały, ketonal tak samo. Jedżdziłam czasmi na zastrzyki z ketonalu to była chwilowa ulga. Potem neurolog przepisała mi sumamigren - działał fantastycznie. Teraz zatoki atakują tylko ale to zupełnie inny ból, migreny trwały u mnie kilka dni nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Madziusek to Ci bliźniaki wywróżyłam podziękujesz potem :) u mnie to nawet nie sa typowe migreny po prostu bóle głowy których żaden lekarz nie może zidentyfikować od czego sa i jak leczyć kiedyś w szpitalu dzieciencym zrobili mi wszystkie możliwe badania i nic miałam przytyć skończyć dojrzewać bóle się miały skończyć a jednak dalej sa. Najgorsze są te kiedy się kłade i nie mam ochote umrzeć byleby nie bolało na szczęsie az tak boli zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Hejka Widzę ze Nie tylko ją się mecze z silnymi bólami głowy Jak Nie boli to Nie boli ale jak zacznie to 3 dni z rzędu boli i to strasznie bez tabletki Nie przejdzie i to czasem jedna nie wystarczy...taki chyba urok nasz:) A u mnie dalej czerwona zmora ciekawe kiedy się skończy w pon mam nadzieję ze bedzie czysto :) Bo chce,jak najszybciej wziasc się za badania A tym czasem za oknem ciepło się robi wiosnę bym już chciala ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati będzie czysto przecież w tym roku trzeba zaskoczyć i donosić. Raz co prawda plan Ci sie troszkę popsuł ale teraz musi być już ok :) a co do wiosny to ja juz tez bardzo bardzo czekam na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
AniaeS pewnie ze musi:) oby wszystkim nam się udało Idzie wiosną a wiosną słonko świeci i będą piękne dzieci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki weekend sie zaczol juhuhu mnie w doskonaly humor wprawil.hiszpan hahahah milo sluchac komplementow szczegolnie od przystojnego i ...mlodszego faceta ja dalej bez badan,w poniedzialek pojade tam wojne robic bo ilez mozna Natie radzisz sobie swietnie jak widze ,ja bylam w znacznie gorszej kondycji z czego sie ciesze bardzo Justa jak ty? Madziusiek i gosiazek posylam caluuusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella Kochanie nie ma innego wyjścia jak wziasc się w garść i iść do przodu staram się choć zdaza mi się w ciągu dnia rozryczec się....wiec w środku wszystko siedzi i już zawsze bedzie... A co do komplementów to wszystkie je lubimy :):) tym bardziej ze nasi panowie czasem o tym zapominają.....no może nie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie ma sprawy na sam widok buzia sie usmiecha ;) Jak bedziesz miala gorszy dzien wysle go do Ciebie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie masz racje panowie popadaja w rutyna ,jestesmy zonami i juz chyba taki hiszpan przypomni mojemu m ze powinien mi czesciej komplementy prawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×