Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

ja wczoraj wieczorem jadąc z m na przejażdżkę jego nowym nabytkiem zaczęłam się drzeć ze strachu jak tak ostro przyspieszył i krzyknęłam: "wyłącz to" i jego to tak masakrycznie rozbawiło, że aż opisał to na swoim forum hondy he he no to ja w odwecie pokazałam mu co ja o nim piszę na swoim forum i śmialiśmy się pół wieczora :D jeśli poczęło nam się dziecko to mam nadzieję, że będzie radosne :D ale chyba nie mam tego skoku temperatury albo po prostu nie umiem mierzyć.. jak tylko wkładam termometr do pochwy to on zaraz pika i koniec mierzenia... eh :) metoda termiczna jest dla mnie zbyt trudna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy zsynchronizowane owulacje :D ja od dziś już chyba luteinkę zastosuję, bo już chyba po owulacji :D już nie mogę się doczekać naszego zbiorowego testowania :D ja mam jakieś dobre przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na walentynki bedzie sie dzialo ;)) Mam nadzieje ze posypia sie grube podwojne kreseczki na testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ciebie tez przywracam do porzadku- kazda jest inna i kazda inaczej wszsytko przechodzi. Pozytywne myslenie to juz polowa sukcesu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dzięki wiesz czasem trzeba wstrząsnąć i po telepać :) A tak ap-ropo murzyna to ja się śmieje do mojego M że mój pradziadek był murzynem :P Mi się zawsze Mulaci podobali :D wiec jak któraś ma jakiegoś fajnego to ja z chęcią wypożyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam niedzielnie Ania ,nie marudz kazda ma inne objawy i juz,wiec nie masz sie co zastanawiac tylko usmiechnij sie i mysl pozytywnie.Ja zrobiłam co mogłam razem z m. I Ty tez wiec musi byc dobrze,ja jak patrze to kazda ma troche inne objawy w owulacje wiec sie naszymi nie przejmuj :):) bo to Twoje moga okazac sie dooooobrymi i niedługo napiszesz do nas z dobra nowinka:) A co do zakupu kurtki to i ja szukałąm i szukałam i w koncu na wyprzedazy w Zara znalazłam wczoraj,kosztowała własnie w granicach 2000 ale na szczescie sa wyprzedaze na swiecie i cena spaaaaaadła i kupiłam ostatnia dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak bym chciała żeby nam się w tym cyklu udało i żeby zakończył sie już ten czas oczekiwania nagle na tabelce większość że zafasolkowały a za 9 miesięcy zdjeca pięknych dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus to by było booooskie , jakbysmy wszystkie na raz były w ciaży,pisały o objawach i radosciach i troskach a potem wystawiały foty naszych coreczek,synkow lub i nawet blizniakow.....no coz musimy czekac,ja sie jakos specjalnie nie nastawiam,a poza tym własnie sie dowiedziałam od zsefa ,ze 14 lutego mamwyjazd na 5dni z klientami ,znowu na Wyspy Kanaryjskie, kurcze akurat w Walentynki,ale moj kochane m ani słowem nie narzekał,powiedział ze sobie zrobimy walentynki 13 go hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella to ja tak mogę pracować :) Ja ten cały miesiąc mam w pracy przegwizdane. Jak mój M wraca to ja w większości pracuje dobrze ze w niedziele razem w domu jesteśmy. Wiec u nas jak zwykle walentynki tez przesunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja ma ten miesiąc przerąbany w pracy, teraz jedyny weekend wolny, potem praca praca i m tak samo do końca lutego. Ale Walentynki będą, nieważne kiedy ale będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od tygodnia mam cos w rodzaju przeziebienia,najpierw gardło ale przeszło,potem stan podgoraczkowy ,tez przeszedł a od wczoraj poszło na zatoki,kurcze nic nie działa na to cholerstwo a ja chce byc wreszcie zdrowa,co pomaga na zatoki,czuje ze mi głowa eksploduje,zatoki sa pełne ,leki nie pomagaja macie jakis pomysł??? słyszałam o tym aby zrobic parówke nad miednica z ciepła woda ale czy to ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella zatoki ciężko się leczy:( ja biorę sinupret w tabletkach, do nosa pryskam roztwór soli morskiej i wygrzewam głowę. Kąpiele i takie parowane metody przynoszą ulgę ale jak Cię przewieje wilgotną głowę to jeszcze gorzej jest potem może być. Kiedyś m grzał mi sól na patelni, taką gorącą sypał do woreczka z materiału i tym ogrzewałam czoło - mi pomagało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć laseczki, my z M mieliśmy od pt wolna chate, bo siostra pojechala do domu, a wchczoraj sprzatalismy i wieczorkiem do znajomych. Wypiłam 3 kieliszki wina, a 4 zostal wylany na mnie przez ich 2,5 letnia córkę i z bemowa naginałam mokra i pachnąca winiakiem jak menel heh Madziusiek testy nadal negatywne, wczoraj nie robiłam bo ne bylo kiedy, ale dziś ok 10 zrobiłam i kreska była ciemniejsza od poprzednich, ale jeszcze nie na tyle ciemna, żeby powiedzić, że jest pozytyw. Madziorkus ja na ten cykl się nie nastawiam, ale dzieki za wiarę :) Marysia w tym cyklu też mam płaskie tempki cały czas i skoku jeszcze nie odnotowałam (mierze 4 cykl w ustach). Śluz mam jakis taki wodnisty, czasem glutek rozciągliwy sie trafi. Bella super, że wkońcu masz pozytywny owutest. Trzymam kciuki za nas wszystkie, żeby jak najwięcej bylo pozytywów w walentynki. Aha dziewczyny ktorych jeszcze nie ma w tabelce, a są tu caly czas to wpisujcie się, chyba że nie chcecie :) Tabelka jest na 345str :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
wow ale mi sie nasmarowało :D ciekawe rozmowy mnie ominęły, bo nadrobiłam wszystko :) Natie ciesze się, że masz z dnia na dzień coraz lepszy humor, tak trzymać! Witam cie Blondy, zagladaj cześciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
zrobiłam wieczorkiem ok 20 drugi test owu i kreska robi sie coraz ciemniejsz :) ale czyzby mi się aż tyle poprzesuwało? dziwne, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Może nie wszystko stracone. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
a co tu taka cisza:-) Co tam dzisiaj słychować:-) Mnie katar nie odpuszcza, i na dodatek wyskoczyła opryszka na ustach..więc na bank zmarnowany cykl, bo organizm osłabiony... A było tak dobrze, dwie kreseczki na teście owulacyjnym..buu Ale czekamy na te walentynki jak nigdy co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć Madziorkus, a cicho dzisiaj faktycznie. Masz II kreski na owuteście? to działajta :D a u mnie dziś 21dc, a tempka nadal nisko. Nie mogę rozgryźć co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Gocha, u mnie dwie kreski owu były w tamtym tygodniu...Więc czekam na inne kreseczki...a u ciebie owulacja zawsze mogła sie przesunąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no to czekamy na te właściwe II kreski u ciebie :) o matko to już za tydzień mamy okres testowania, ale szybko zleciało. A mnie dziś od rana brzuch boli jak na @ i dziwnie mi z tym i kłują jajniki, ale na nic się nie nastawiam. I tak co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu a ja jestem dzisiaj zla na maxa....wszystko przez maila od dziewczyny z pracy- z mojego dzialu- przed szpitalem jak i po pytalam sie ich czy cos im pomoc- zaproponoalam ze moge troche pracowac w domu jesli zrobia mi zdalny dostep do programu. Oczywiscie byla cisza tak jakby nie bylo tematu. dzisiaj dziewczyna napisala mi @ abym w koncu zjawila sie w pracy bo kierownik sie caly czas pyta kiedy w koncu przyjde ....buuu teraz to nie mam najmniejszej ochoty tam isc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie:) ktoś mi tu z jednego ip z pracy siedzi na kafe, bo co chcę coś napisać to mam, że muszę odczekać minutę:( Madzia czekamy na efekty, Gocha może u Ciebie coś się przesunęło. Na testach to i tak na 100% nie można polegać. Ja mam stresa przed jutrzejszym usg, ciekawe czy wszystko jest ok i co tam będzie widać, mam nadzieję, że po pęcherzyku śladu nie będzie. I się denerwuję tą wizytą u profesora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
o Madziusiek cześć, pisz teraz bo nie wcieło ci posta :) ja zawsze kopiuje i jak nie ma to jeszcze raz wstawiam, a czasem zdarza się tak, że po 10 min się post ukazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa to teraz nich się wypchają, bo ty odpoczywasz :) Madziusiek będzie dobrze, nie cykaj się ;) też mi się wydaje, że mi się poprzesuwało albo cykl bezowulacyjny, bo takie też 2 razy w roku mogą się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Ale bolą mnie piersi więc to chyba na okres bardziej niż na te dwie kreski:-) A powiedz mi gdzie ten profesor przyjmuje? To jakiś dobry lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Gocha u mnie to chyba odwrotnie dwa razy w roku to zdarzają się cykle ale owulacyjne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
może nie jest tak źle Madziorkus :) a dlaczego tak myślisz? miałaś monitoring cyklu i potwierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×