Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
no niezła, niezła i jak się patrze na swoje zdjęcia z dzieciństwa to napatrzeć się nie mogę :D chyba siebie zauroczyłam hehe :) Będe musiała mamę dopytać czy dawałam im spać przez 1 rok, bo naprawde teraz sobie uświadomiłam, że zawsze wspominała te śmieszne momenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek a tobie nie jaśnieje kreska na testach owu? Pytam, bo miałaś kilka testów na jednej fotce. A ja jak po kilku godz. jeszcze raz patrze na test to już o wiele słabsza jest ta moja kreska. Chciałam zrobić zdjęcie mojego niedzilenego tesu, bo latałam z nim po chacie jak na sra*** i się cieszyłam, a jak robiłam fotkę tel, to nie była tak wyraźna jak ta twoja. Swoją drogą to fotki strzelasz telefonem czy aparatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też jaśnieją odrobinkę po kilku godzinach, a fotkę zrobiłam telefonem. Te moje pozytywne to są mega bordowe bardziej niż na zdjeciach i robią się ciemniejsze szybciej niż kontrolne zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
eee to moja niedzielna kreska na moje oko, M i siostry, była ciutke jaśniejsza od tej kontrolnej, ale najciemniejsza od wszystkich jakie wychodziły. Chciałam wam wrzucić fotke (troche nie wyraźna, ale kreski widać) tylko nie bardzo wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
zaraz obadam tego fotosika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja caly dzien w pracy ale juz sie o niebo lepiej czuje,antybiotyk zadzialal skutecznie, w oracy urwanie glowy ,przygotowuje sie do wyjazdu 14go,szef sprawdzac mi kaze jedna rzecz po 2razy;( Ale dzis moj kochany m bierze mnie na kolacje o 18ej mamy randke,;);) i mam mi zrobic niespodzianke kolacje,tak wczesnie bo ja jurto musze wczesnie wstac Wiec i polozyc by sie wypadalo wczesniej A u was pecherzyki pod kontrola ;)ladnie ,ciesze sie ze dzialacie!!! I wszystko badacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella fajnie, że zadziałał antybiotyk:) Fajnie, że m Cię zabiera na randki, mój to już chyba zapomniał:) ale za to codziennie mi śniadanka robi przed pracą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
widzę Bella, że samopoczucie lepsze i bardzo dobrze. Na fotosiku można chyba dodawać zdjęcia, bez logowania się, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
tak, można wrzucać bez logowania i rejestracji, ale nie można później ich edytować, ani usuwać. Czyli i tak najlepiej jest się zalogować i mieć wszystko pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Cześć dziewczynki fajnie ze Wam humorki dopisują :) Ja dzis w kiepskiej kondycji psychicznej i fizycznej...dopadł mnie dół:( Dobrej nocy Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\natie maz pewno wyjechał to humor spadł w dól:( słuchaj jeszcze duzo takich momentów przed Toba gdy Cie ciezko bedzie na mysl o utracie fasolki, ale twarda babka z Ciebie i dasz rade przejsc przez to,popłacz,pomysl ale idz do przodu ,zrob badania i do dzieła!!!! Ja byłam z własnym m na randce i było miło niezmiernie:) kolacyjka wypasiona we włoskiej restauracji,dobrej nocy Paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula 27
hej dziewczyny. jestem tu nowa, moze wam w skrócie opowiem moja historię. staram się o dziecko od 3 lat. w miedzy czasie okazało sie że mam torbiel na prawym jajniku, niestety do usunięcia laparoskopowo. Jakoś krótko po tym miałam ból podbrzusza i pierwsze co skierowano mnie na ginekologie, lekarz do ktorego trafiłam zapytał kto mnie skierował na usunięcie torbieli. Zdziwiłam się mocno bo to był ten sam lekarz. jak mu powiedziałam że "Pan" to szybko zmienił zdanie i powiedział że jest za drogi zeby odpowiedzieć mi na to pytanie w szpitalu. (MASAKRA). Potem miałam HSG i wyszło że prawy jajowód niedrożny. to było jakoś 1,5 roku temu. Nie zlicze u ilu byłam lekarzy większość prywatnie. Kilka tygodni temu kumpela zapytała mnie czy miałam robione kiedykolwiek badanie hormonów. Zdziwiłam się mozno bo tylu lekarzy co miałam nikt nie skierował mnie na te badania. I wyszło szydło z worka okazało się że mam podwyższone TSH czyli tarczyca i bardzo wysoka prolaktyna. Od poniedziałku biorę bromergon i euthyrox, ale czuje sie fatalnie, dobrze że nie pracuje bo nie wyobrażam sobie w tym stanie pracować. jak tylko wstane z łózka oblewa mnie pot i mam wrażenie że mdleje. Ciekawe jak długo to bedzie trwało. Miała ktoraś taki przypadek i ma juz dzieci. Mam juz dosyc wiecznego stania na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lula:) Faktycznie masakra z tym Twoim lekarzem! A jakie masz TSH i Prolaktynę? Bardzo wysokie? Jaką dawkę bromergonu bierzesz i czy od razu pełną? Ja brałam początkowo po pół tabletki po tygodniu dopiero po całej i byłam na początku śpiąca ale teraz nie czuję żadnych tabletek:) Mam nadzieję, że i u Ciebie tak będzie:) i też biorę euthyrox na tarczycę. Po bromku uregulowały mi się cykle i owulacja się chyba pojawiła więc jest dobrze:) Na pewno lepiej niż wcześniej. Dziewczyny zaliczyłam ściankę i jestem z siebie dumna:) Żyję:) Kolega z koleżanką, których asekurowałam też:) Natusia przegoń smutaska:) Przytulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwile bo znalazłam takie cosik: Jakie są możliwości bezpłatnego leczenia niepłodności? Zasadniczo, niepłodność leczy się w trybie ambulatoryjnym (w przychodniach). Narodowy Fundusz Zdrowia finansuje świadczenia zdrowotne z tego zakresu, w ramach umów ze świadczeniodawcami, w poradniach ginekologiczno-położniczych oraz poradniach leczenia niepłodności. Przypadki mniej skomplikowane leczone są w poradniach inekologiczno-położniczych, natomiast przypadki niepłodności bardziej złożone, wymagające wyspecjalizowanych badań, w poradniach leczenia niepłodności. Placówki takie działają najczęściej przy szpitalach klinicznych (poniżej podajemy adresy w Warszawie). W ramach wszystkich poradni finansowane są zarówno wizyty lekarskie, jak też wszystkie badania diagnostyczne, które lekarz z tej poradni uzna za konieczne. Nie ma powodu, żeby za jakiekolwiek badania zlecane przez lekarza tej poradni, pacjent musiał dopłacać. Jeśli zajdzie konieczność wykonania badań, których nie można wykonać ambulatoryjnie, lekarz wystawia skierowanie do szpitala. Poradnie Leczenia Niepłodności działające przy szpitalach: - Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej ul. Karowa 2, - Instytut Matki i Dziecka ul. Kasprzaka 17A, - Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki ul. Cegłowska 80, - Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus CLO pl. Starynkiewicza 1/3 Czy NFZ finansuje zabiegi sztucznej inseminacji? Tak, zabieg sztucznej inseminacji "nasieniem męża lub dawcy", znajduje się w katalogu świadczeń szpitalnych, jako procedura Nr 5.06.00.0000715, a zatem jest świadczeniem medycznym kontraktowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia i wykonywanym w placówkach służby zdrowia, mających podpisane umowy z MOW NFZ. Pacjentka ze skierowaniem od lekarza z poradni, mającej podpisaną umowę z NFZ, musi zostać ostatecznie zakwalifikowana do tego zabiegu przez uprawnionego lekarza ze szpitala, w którym zabieg będzie wykonany. Pacjentka uprawniona do świadczeń w ramach opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych, ma prawo wyboru szpitala, w którym chce się leczyć, spośród szpitali, które zawarły umowę z Funduszem. W ramach hospitalizacji szpital zobowiązany jest bezpłatnie wykonać pacjentce wszystkie konieczne badania diagnostyczne. Szpitale, które w 2004 roku wykazywały do NFZ wykonywanie tych zabiegów to: Szpital Bielański im. ks. Popiełuszki w Warszawie, Szpital Kliniczny "Dzieciątka Jezus" CLO w Warszawie, Wojewódzki Szpitalu Zespolonym w Radomiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dobrze wiedzieć! Nawet nie miałam pojęcia, że takie coś istnieje:) A moja lekarka jest ze szpitala Bielańskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze to Warszawa ale moze i w mojej okolicy cos sie znajdzie :) mam nadzieje ze pomocne wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania najlepiej to poszukaj jakiegoś dobrego lekarza co przyjmuje prywatnie a potem spróbuj dotrzeć do szpitala czy przychodni państwowej do niego. Ja widzę, że w tej poradni to pracują wszyscy ze szpitala, którzy mają obok prywatną klinikę, w której cena za wizytę u takiego ordynatora to 300zł!! Ciekawa jestem jakie jest podejście do pacjentów na nfz a jakie prywatnie. Ja już nawet na mój abonament nie mogę się wbić do luxmedu - takie kolejki:( a wiadomo, że na czasie nam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
czyli dobrze rozumiem, że w tych poradniach w Warszawie leczą niepłodność i jest to za free jak oczywiście ma sie płacone składki ubezpieczeniowe? Qrcze musze znaleźć sobie innego dobrego ginekologa. A ja wczoraj miałam lekki skok temp, a dziś się znów powtórzył. Chyba oznacza to, że jednak owulka była i to chyba w niedzielę. Muszę dziś zebrać się w domu i wrzucić tą fotkę z testem owu to ocenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
do dr Borakowskiej w DantexMed, bo mam pakiet od firmy, ale super zadowolona z niej nie jestem. Jakas taka troche chaotyczna, bo jak jej walnęłam wszystkimi wynikami to niekoniecznie wszystko przejrzała i kazała bromek odstawić i PRL skoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tez kilka razy zmieniałam, teraz jak np idę do szpitala na usg to laska pamięta jakie leki biorę, jakie mam badania i co mi jest, więc jestem zadowolona. Też czasami jest zabiegana, ale nigdy nie zlewa pacjenta:) A dziś idę do endokrynolog na kontrolę, właściwie to nie wiem po co:) ale mówiła, abym przyszła po nowym roku to pójdę odwiedzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a no i moja gin jest gin- endo- położna ma tak jakby 3 specjalności. Tylko nie wiem w jakim szpitalu przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
idź Madziusiek zobaczysz co ci ciekawego powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×