Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

wiesz tiko tez wolałabym cierpiec ale byc w ciazy:) czasami trzeba siue pooswiecic a ty poswiecasz sie dla dobra sprawy:) fajnie sie masz przynajmniej wiesz ze jestes w ciazy:) nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze;):):):):) super:):) monikk tez juz nie długo bedzie Zrób jutro test tak jak tiko piosze i z samego rana relacje nam tu złoż;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki nie wiem jak Was pocieszyć, ja nie mam tak strasznej presji bo mam już synka, ale naprawdę Was rozumiem i jestem z Wami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
fajnie dziewczyny ze was wiecej doszło :) jest z kim poklikac :) Ja byłam troszke zajeta zrobilam pranie rozwiesiłam na sznurku :0 na dworze :) bo taka piekna pogoda wypieliłam skalniak i jeszcze mi jeden został ale nie wiem czy dzis to zrobie :) jutro jade do siostry :) prosiła mnie zebym zrobiła jej pozadek w kuchni :) a w domu i tak sie nudze :) wiec jej pomoge zreszta ona mi tez duzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
sory tiko ze zadam takie pytanie jaki ty masz sluz teraz ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz mam codzienne obowiazki za soba pranie zrobione obiad zrobiony i zjedzony hah... dom posprzatany wiec mam popołudnie dla siebie...może sie na spacer wybiore taka ładna pogoda dzisiaj w Irlandii na a za 2 tyg do Polski krótki urlop Chce jeszcze w Polsce zrobic badania nasienia męża i na chlamydie i toksoplazme niewiem tylko czy to konieczne ale musze miec pewnosc że wszystko jest ok z nami inaczej bende znowu pełna obaw po tym co sie stało jestem bardzo ostrożna...poprostu musze to wiedziec na przyszłosc. A poza tym po poronieniu nauczyłam sie doceniac inaczej ciąże i uważam że ten dar jest najcenniejszym w życiu to poprostu cud poczęcia i tego ze pod naszym sercem może rozwijac sie i rosnąc malutki człowieczek taki kochany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
anulka ww jakim miescie mieszkasz ??/ jak mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a tak pytam :0 bo 30 maja jade do sister :) do Belfastu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Monia to ja mieszkam w tej drugiej irlandii to jakies 5 godzin jazdy samochodem odemnie do Belfastu a skąd z Polski jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tak tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczynki a gdzie wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Monikkkkk zrób jutro test:):):) Jak wyjdzie to będziesz w 7 niebie a jak nie to masz jeszcze nadzieje i powtórzysz go za pare dni.Już wieczorem za dużo nie pij i nie choć w nocy siusiać!!!:) Zobaczysz będzie dobrze!!! Nadal trzymam bardzo mocno za Ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!!!:):):) A teraz znowu znikam szykować do spania dzieciaczki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny to znowu ja ;) Monika - no cos ty nie przepraszaj przecież po to tu jesteśmy żeby wysłuchać, doradzić :) Co do śluzu to na początku miałam taki gęsty biały a teraz mam taki przezroczysty wodnity i wciąż czuje tam mokro ;) No i co robisz ten test czy czekasz ? Aga - ja dokładnie tak samo nie czułam takiej wew. presji i może dlatego tak szybko mi się udało. Ciągle powtarzałam dziewczynom ,że luz w starankach to podstawa. Zdaje sobie sprawe jakie to trudne jak chce się tak bardzo dziecka, ale trzeba się strać właśnie po to by się udało. Tak mi sie wydaje. Jolita - i tobie się uda i to już niedługo :) i tez będziesz się męczyć z bólem głowa bez tabletki ;) Żartuje oczywiście bo żadnych nieprzyjemnych objawów ci nie życzę, a wręcz przeciwnie spokojnej, radosnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widze,że nikogo nie ma więc ide spać. Ostanio tylko o tym marzę ;) No chyba,że uda mi się nie zasnąć i obejrze jeszcze "Barwy szczęscia" bo lubie ten serial :) To do jutra :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
hej dziewczyny :) jednak stchurze i jutro nie bede robic :( bo nie chce zobaczyc jednej kreski :( zrobie w srode jak nie dostane do tej pory :) choc szanse sa małe :( Dzieki wam dziewczyny naprawde jestescie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja mam właczony komp. wiec bede zagladac czy ktos jest :) Ashia a ty gdzie jestes ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Wpadłam znowu na chwilkę... Mam dzisiaj zwariowany dzień. Monikkkkk jak będziesz kupowała test ciążowy to kup QUICE VUE (ten z dzidziusiem) One są niezawodne w porównaniu z innymi. Zresztą wpisz w wyszukiwarkę Ranking testów ciążowych i przekonaj się sama. Pozdrawiam i dobrej nocki wszystkim życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Źle napisałam nazwę QUICK VUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Co tam u was ? U mnie po staremu mdłości od rana ale nie duże i troszke głowa zakłuje od czasu do czasu. Teraz po śniadanku już jest OK Wczoraj przełożyłam wizyte u gina - chciałam na 29 kwiet ale zaproponował mi 21.30, a na 4 maja na 17.00 więc wybrałam 4 maja. Teraz myśle,że chyba dobrze bo będę pierwsza pacjętką i będzie wypoczęty, bo o takiej późnej porze to juz pewnie zmęczony bardzo i może coś przeoczyć. Na szczęście potem zapisuje już kobitki w ciąży na wcześniejsze godziny. Monika czyli jednak w środe testujesz ? A jak dzis sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
czesc dziewczynki :) a co zadna sie nie odzywa :) ja dzis nie jade do sister ale jade popołudniu popłacic rachunki :)i na zakupy niestety tylko spozywcze :) sobie nic nie bede kupowac pojade do sistry to juz tam sie wykupie :) teraz tylko kase zbieram :0 hi A co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Czesc Tiko :0 a ja wiem normalnie :( nic nie mam i nawet juz sutki tak nie bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Czesc julitka :) co tam u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tiko :) powiedz mi od kiedy zaczęłaś czuć bolące sutki?? ile dni po owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........15........23.04.......Podlasie. ...........0 JULITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 BOBOLKA......25..........18.......1.05........Dolnoślask ie........2 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
zabrałam ze soba tabele :) bo juz jej niebyło od dwóch stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jak dotkne to czuje ale nie tak jak wczesniej z dnia na dzien maleje i szanse maleja :( hiphip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×