Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

WITAJCIE :D :D :D Wczoraj cały dzień nie miałam netu i czułam że w tym czasie coś pozytywnego sie wydarzyło - poprostu to czułam :) A co powiedziałam - topik ODCZAROWANY hahaha :D :D :D : D bo ja czarować umiem hehe :D :D :D I teraz juz wszystkie będziecie spadać !!!!!!!!! Jolita i Falbana WIELKIE WIELKIE GRATULACJE :D :D :D SUPER !!!!!! Ale tabeleczka się ładnie powiększa SUPER !!!!!!!! Monika nie martw się - powiedziałam,że od tamtego dnia topik odczarowuje i wszystkie spadną i ty też spadniesz!!!!! Tak będzie zobaczysz i to już lada chwila !!!!!! Pozdrawiam wszystkie i jeszcze raz gratuluję nowym brzuchatkom !!!! Ale mi się buzia śmieje :D :D :D Dziś mam gości i muszę bardziej domek ogarnąć Do zobaczenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Natasza przykro mi ale nie znam zupełnie tego leku i nie pomogę. Jolita - ból sutków to tak jak już często pisałam najpoważniejszy ciążowy objaw - ja głównie po tym już ok 7 dni po zapłodnieniu podejrzewałam że się udało. Wczesniej bolały mnie cale piersi a po zapłoenieniu doszły baaardzo wrażliwe na dotyk brodawki. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! no dziewczyny gratulacje!!!!!!!!:D:D jolita mówiłam kreska to kreska, bardzo sie cieszę!! tyle sie starałaś i w końcu zobaczyłaś 2 kreseczki , superr, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilek
Cześć Wam wszystkim! :) Na początek serdecznie gratuluję przyszłym Mamuśkom i życzę powodzenia starającym się :D Wierzcie lub nie ale przeczytałam ten wątek od początku :D Hehe - spodobał mi się i tak jakoś chciałam się zapoznać z uczestniczkami codziennych pogawędek. Mam na imię Patrycja, obecnie mieszkam w Cork i starać się o fasolkę będziemy od przyszłego cyklu. Ten obecny cykl postanowiłam poobserwować jako 'testowy' żeby dokładniej się przyjrzeć jak funkcjonuje mój organizm. No i nie wiem co mam myśleć bo tak jak zawsze (nie zwracałam wcześniej zbytniej uwagi na to) coś tam czułam w jajnikach - czyli zapewne owulkę, tak teraz jak wszystko jest pod 'lupą' nic się nie dzieje. Po raz pierwszy mierzę sobie tempkę (w ustach) i linia jest praktycznie prosta :( z malymi wachaniami w jedna czy w drugą... Od przyszłego cyklu przerzucę się chyba na rejon między nogami - może jakoś lepiej będzie. Robiłam sobie też testy owu od 10dc ale nic nie wykazało. Także chyba za dużo myślę o tym wszystkim a organizm płata mi figle ;) Dodam że po odstawieniu tabletek (paźdz. 2008) cykle mam w miarę regularne - ostatnio co 27 dni. No, to Tyle o mnie Mam nadzieję że przygarniecie kolejnego 'Kropka' :) Do tabelki nie bedę się chyba wpisywać narazie - w sumie jeszcze nie próbowaliśmy. Generalnie codziennie do 4.30 siedze w pracy więc mam nadzieję że będę miała czas żeby 'pogadać' z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilek
aha, i jeszcze jedno pytanko - jak mogę się zalogować żeby nie być pomarańczowa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dziewczynki. Dawno mnie nie było z wami ale już wracam... niewiem co z tym duphastonem jest grane bo skoro on mi zahamował owulacje w tamtym cyklu to jak bede miała w tym cyklu i kiedy niewiem wogóle o co chodzi? wiec chyba i ten cykl bedzie bez owocny bo nie mysle teraz o tym czy sie da czy nie kiedy mam owulacje kiedy nie bo nawet tego niewiem. Postanowiłam narazie nie brac duphastonu wezme wtedy jak bede wiedziała że sie udało. Jeszcze raz wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dziewczynki. Dawno mnie nie było z wami ale już wracam... niewiem co z tym duphastonem jest grane bo skoro on mi zahamował owulacje w tamtym cyklu to jak bede miała w tym cyklu i kiedy niewiem wogóle o co chodzi? wiec chyba i ten cykl bedzie bez owocny bo nie mysle teraz o tym czy sie da czy nie kiedy mam owulacje kiedy nie bo nawet tego niewiem. Postanowiłam narazie nie brac duphastonu wezme wtedy jak bede wiedziała że sie udało. Jeszcze raz wielkie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj patilek, oczywiście że sie przyłącz, w grupie zawsze raźniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka mi duphaston pomogł i tez go brałam przed owulka myslac ze moze mi ja zachamowac a tak nie było.... mierzyłam tempke rano wiec miałam niska 36,4 36,5 (owulka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita, tez zaczelam miec bialy sluz, nie ma go duzo ale wystarczajaco by gaciorki pobrudzic. Ostatnio coraz mniej boli mnie brzuch. A czy to mozliwe by piersi juz zaczely roznac? Nie duzo, jak tylam pare kilo to wlasnie tak samo mi przyciasnyawy robil sie stanik, teraz nic nie utylam, nawet cos tam schudlam a stanik ciasnawy, normalne to? Dziekuje wszytkim za gratulacje i zycze kazdej pragnacej bejbusia spelniena marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita, ja juz tobie wczoraj gratulowalam ale teraz oficjalnie jeszcze raz - gratulasy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Falbana i jolita moje GRATULACJE!!! jeszcze raz, a co tam:) Dziewczyny powiedzcie co moze znaczyć sluz podbarwiony kolorem brunatnym w 11 dc. Dziś zauważyłam u mnie taką sytuacje. A nie chce panikować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Niestety będą troszkę rzadziej zaglądac do Was, ponieważ musze w końcu napisać prace mgr. A zajmuje mi to sporo czasu:) Ale oczywiście bede was podczytywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzie dziewczyny ze tu dla mnie miejsca juz nie ma ! tylko tiko odp. jak cos napisze ! WIELKA SZKODA !!!! NIE SPODZIEWAŁAM SIE PO TYM TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika proszę Cię nie myśl w ten sposób!!! nie zamieniaj się w Asie ;) dzisiaj po prostu topik przycmiły wiadomości o ciąży, to takie radosne i mam nadzieję że Ty też będziesz miała radosną wiadomość za kilka dni, a może wcześniej, dobrze wiesz że wszystkie tutaj trzymamy za Ciebie i siebie kciuki ;) tiko odczarowala topik i zobacz co się dzieje, szok, niedlugo też będziemy na dole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale ja nie mówie tylko o dzisiejszym dniu ! jak ja juz zadziej pisze bo nie mam jak to nikt o mnie nie pamieta tylko tiko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ostatnio nie pisałam bo nie mialam chęci i też tylko tiko pytała o Mnie, ale nie będę sie z tego powodu przejmowała ;) a jak twoje przeczucia?? jest szansa że sie jednak udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos na rzeczy jest bo jak mnie nie bylo przez pare dni a wczesniej mialam objawy na ciaze to tylko jedna jedyna ania sie spytala czy juz zrobilam test... Ale tak to czasem bywa a topik o zachodzeniu w ciaze skupia same bardzo chcace dzidzi kobietki i wiadomo ze same dla siebie jestesmy najwazniejsze...Trzeba troszke oko zmrozyc, tzn ja tu jestem od niedawna i takie sa moje odczucia ale pewnie dla dziewczyn z dluzszym stazem moze to wygladac jakby sie o nich zapomnialo... To jak, ktora nastepna spada na dno? Tabelki oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Moim zdaniem to jest tak troche ze jak ktos chce to napisze co tam u niego, zapyta sie co u innych i nie bedzie lamentu ze nikt o niego nie pyta. Przecież każda z nas ma swoje życie w realu, zycie, prace i inne obowiązki które zajmują dużo czasu. Często się nie mysli i nawet nie ma ochoty pytać na topicu co tam u innych. A forum słuzy bardziej do oderwania sie od codzienności, wspierania sie i szukania odpowiedzi na pytania. Monika pewnie jest Ci smutno, ze ty sie tak długo starasz i jeszcze nie spadłaś i ja Cie rozumiem, mimo tego ze dppiero zaczynam. Wiem, ze kazda wiadomosc o ciazy z jedenj strony bardzo cieszy ze ktorejs od nas sie udalo a z drugiej prawde mowiac zasmuca, ze to nie ja. Monika teraz jest czas na Ciebie, na mnie, aga :) powoli i wszystkim nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 becia86........23...........1.......12.05.....podkarpack ie.............0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......24...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............14.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............12............1....... .........30 grudzień FALBANAAA..........27............4..............1....... ...........22 Luty Jolita84.............25..............2.............6.... ..............23 luty Wprowadziłam małą zmianę w tabelce, bo wskoczył mi do metryki dodatkowy roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monika- nie wolno Ci się dołować!!!o mnie też nikt się nie dopytuje, ale nie mam nikomu tego za złe- wiem, że jesteś na forum dłużej i bardzo się z nim związałaś, ale nie można popadać w paranoję- jesteś nieodłącznym elementem naszej tabelki i tego forum i koniecznie musisz pisac, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota, a nie tylko wtedy kiedy ktoś się o Ciebie zapyta, bo można się naprawdę wpędzić w paranoję;) więc głowa do góry i pisz do nas jak najczęściej i pasujesz tu jak ulał ;) więc co tam u Ciebie Monikk? pozdr dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieki dziewczyny za pare słów otuchy :) co u mnie nic .... dzis albo jutro dostane @@@@ nie mam zadnych objawów ! a brzuch boli jak na wredna@@@@ wiec to wszystko w nowej pracy jest straszny zapie.... !!! strasznie duzo roboty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
no to cieszę się, że napisałaś;) a co to za praca, jeśli można wiedzieć? ja też pracuję- mimo ciąży, chociaż np od dzisiaj już jestem na zwolnieniu, ale do pracy jeszcze będę przychodziła od czasu do czasu, bo muszę pozałatwiać wszystkie swoje sprawy;) a zwolnienie przyda mi się do wychodzenia kiedy chcę, bo spędzanie 8 godzin przed komputerem to już nie dla mnie;( a moja praca głównie polega na pisaniu pism, więc nie mam nic innego do roboty w pracy, żebym mogła wykonywać coś zastępczego. a nowa praca...no cóż rozumiem Cię- zawsze jest ciężej na początku- potem się już człowiek przyzwyczaja i jakoś leci;) więc musisz jakoś ścierpieć te trudne początki a potem już będzie tylko łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep spozywczy i to nie mały ! no i jest roboty :) podziwiam kobiety ktore sa w ciazy i pracuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Monika kochana dziewczyny mają rację wsystkie baaaaaaaaaardzo trzymamy za ciebie kciuki !!!!!!!!! Może teraz mi nie wierzysz ale przekonasz się niebawem,że moje czarowanie dotyczy wszystkich staraczek i CIEBIE RÓWNIEŻ !!!!!!!!! Już lada chwila spadniesz w dół !!!!!! zobaczysz !!!!!! Wiem,że ta praca też nie nastraja cię optymistycznie i dlatego taki nastrój u ciebie. Rozumiem to doskonale. Wiesz nie rób nic wbrew sobie, pieniądze są ważne ale zdrowie jest najważniejsze. Jesli to praca ponad twoje siły to lepiej z niej zrezydnuj. Wiesz moja znajoma pracowała własnie ponad swoje siły, stresowała się bardzo i potem długo dochodziłam do siebie i dostała też depresji którą leczyła ponad rok czasu więc nie warto... Ale tak jak pisałam wcześniej na pewno w odczarowanym topiku za chwilę spoadniesz w dół więc od razu idz na zwolnienie :) U mnie spokojnie brzusio rośnie i tak żyjemy z dnia na dzień baaardzo spokojnie. Wieczorem nadal padam o 21 najpóźniej więc senność mi jeszcze nie przeszła. Mdłości już praktycznie nie mam, choć są jeszcze takie dni lub wieczory że czuje jeszcze nieprzyjemny posmak no ale w porównaniu do tego co byłow cześniej to i tak jest już super. No i energii tez o wiele więcej na szczęście. Uciekam teraz na spacer, będę pózniej. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) Monis nie dołuj sie bedzie dobrze zobacysz:) najwazniejszy jest optymizm:) głowa do góry My cie tu Kochamy:) a u mnie nic nowego dzis zauważyłam jeszcze wiecej sluzu brzuch przestał mnie bolec, ale czuje sie strasznie senna dzis Normalnie spie... Powiedzcie mi dziewczyny co moge jesc a co nie Słyszałam ze serkow plesniowych i kawy nie mozna jesc..??? cos jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode wybieram sie do ginki:) kurcze a jak sie okarze ze nie jestem w ciazy??? tylko ze mam problem z hormonami??? tez mi takie mysli przychodza przez głowe..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Jolita nie świruj :) :) jesteś w ciąży napewno!!!! ja nie jem serów pleśniowych, ale gdzieś czytałam, żeby oscypków też nie jeść i choć w to nie wierzę, to rzeczywiście ich unikam. Nie piję kawy, ale to nie znaczy, że inne rzeczy można pić- nie powinno się pić niczego z kofeiną, więc nie tylko kawy, ale i coli i red bulla;) a poza tym to ja po prostu jem więcej jogurtów, mleka, owoców (jest sezon, więc jest super) no i warzyw. Pieczywo raczej pełnoziarniste i unikam ciast (pizzy, makaronów i pierogów itp, ale to tylko dlatego, że nie chce za bardzo tyć, a ze względu na ten ochronny pierwszy trymestr trochę mało się ruszam). Nie pij alkoholu (w ogóle!!!!) i nie pal papierosów ;) z tym alkoholem to bywa różnie u kobiet, ale ja jestem wyznawczynią teorii, która wyklucza alkohol całkowicie w czasie ciąży, bo to nieprawda, że od czasu do czasu można ;) i przede wszystkim się nie przemęczaj, ale to pewnie sama zauważysz już niedługo, że po prostu pewnych rzeczy nie masz siły już robić ;) acha!!!ale jestem głupiutka- zapomniałam, że nie można jeść surowego mięsa i ryb, więc sushi, carpaccio i tatar odpadają na całą ciążę;) i nie baw się z kotem, bo toksoplazmoza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
i nie chodź na solarium;) bo idzie lato i lepiej posiedzieć na słonku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk- ja kończę 3 miesiąc ciąży i tak naprawdę to idę na zwolnienie tylko dlatego, że we wrześniu mam ważny egzamin i normalnie, gdyby nie ciąża to poszłabym na urlop bezpłatny na 3 miesiące, a tak to mam przynajmniej prezent w postaci zasiłku;) ale możliwe, że w październiku jeszcze wrócę do pracy (oczywiście w zależności od samopoczucia), bo ja nie lubię siedzieć w domu. No ale ja mam pracę siedzącą (co w ciąży też nie jest dobre), więc tak bardzo sie nie męczę...chociaż od jakiegoś tygodnia nie jestem już w stanie wysiedzieć przed monitorem 8 godzin:( ale dlatego wziełam zwolnienie lekarskie, żeby mój szef nie wydziwiał, jak będę chciała wyjść wcześniej z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×