Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

kobitki tragedia :O jest dopiero 10:30 a ja juz mam w sobie 450kcal :O żeby to mi się jeszcze chciało dupsko ruszyc to by dobrze było, ale nie chce mi sie :O doszłam dzisiaj (choc tak wczesna jest godzina :D) do wniosku że musze sobie kupic parowar :D tylko czy mi będą smakowały potrawy z tego? nie mam pojęcia ;) wczoraj jak jechalismy z M po te pompe do auta to jak koles z samochodu przed nami niedopałek z papierosa wyrzucił to ominelismy go baaaaardzo szerokim łukiem żeby przypadkiem nie wybuchnac ;) chodzi o to że jakaś uszczelka pękła jak M sprawdzał tam coś w aucie i śmierdziało benzyna że się zatruc można było :O oczywiście po przyjeździe do domu czuliśmy się jak po sylwestrze :D ale moje kochanie jak tak mądre i zdolne, że sma to wczoraj naprawił i mogę juz bez ryzyka autkiem śmigac, bo przyznam szczerze że wczoraj to bałabym się siąśc za kierownice... gosiu dobrej zabawy zyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Asia :) jej ja ciebie podziwiam :) No no... to .. ten koles jest niemadry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za co Ty mnie podziwiasz? :D a koles chyba nie czuł tej naszej benzyny :D a i tak nie rozumiem ludzi co po 1 pala w aucie a po 2 wyrzucaja śmieci na droge, chodnik a juz o trawie nie wspomnę :O od tego kurde kosze sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
ze patrzysz co jesz liczysz !! ja tak bym nie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz schudnąc to raczej radzę patrzec bo takie nie patrzenie na to co i w jakiej ilości ma ile kcal to mi na złe wyszło... przy liczeniu kcal to w miesiąc by mie z 8kg ubyło a tak sobie odpuściłam ostatnie 2 tyg i mam tylko -3kg... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w miarę dobrą przekąske na odchudzanie :D a mianowicie kapusta kwaszona :D w 150g ma tylko 18kcal :D tylko węgielków ma dużo bo 5,4 ale białka tez dosc sporo 1,7 więc nie jest źle :D tylko poszłam teraz do kuchni po kapuste i się przeraziłam 150gramami kapusty :D ile tego jeeest :O a tam... popije wodą i mam nadzieję, że rozsiadę się na tronie :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
puk................puk......................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorski e..............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN PORODU TIKOTIKO..........31..................8................. ....20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
cos mi niewyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny troszke tutaj popisałam :) przepraszam :0 ale robiłam suwaczek :) ten co jest podspodem :) mozecie zajzec :) mam teraz " monikadddd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta;) wiecie ze z ciekawosci zrobiłam test o. no i znowu wyszedł mi pozytywny.... masakra chyba faktycznie mam jakies problemy z hormonami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) U mnie po staremu... @ jak nie było tak nie ma... U lekarza nie byłam ale jak po weekendzie ta czerwona franca nie przyjdzie to pójdę. Ale patrzcie dziewczyny co to za sprawiedliwość jak jej się nie chce to prawie zawsze przychodzi a jak chce to jej nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerrrka ponawiam pytanie! Jakie tabletki antykoncepcyjne brałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
no wlasnie chyba zapomnialam powiedziec, bralam yasminelle...ale ja mysle, ze to nie jest kwestia tabletek tylko raczej organizmu jak na nie reaguje. Podobno yasminelle mają mało homronów i ja sie wogóle bardzo dobrze przy nich czułam, czyli zupełnie żadnych skutków ubocznych nie było no ale za to teraz się wszystko pokiełbasiło:/ Ale wiecie co dziewczynki! U mnie teraz te hormony szaleją ja to czuję. Po pierwsze to tak: skonńczyło mi się to plamienie, szyjka baaaardzo poszła do góry (w końcu widzę jakąś różnicę, bo przedtem macałam ją i macałam i ciągle mi się wydawała taka sama) a po trzecie pryscze mi sie robią i włosy przetłuszczają...normalnie jakbym miała 17 lat:P No ale ja nienarzekam niech się wydzielają te hormony nawet więcej niż powinny byleby w końcu mój organizm przypomniał sobie jak to miało być. Na wszelki wypadek seks co drugi dzien i basta:P A tak wogóle to byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej i sluchajcie szukają tam do pracy bo jedna pani juz byla z nimi umowiona i miala przyjsc ale sie dowiedziala ze jest w ciazy:) i nie przyjdzie i muszą szukac kogos innego. Moze ze mna tez tak bedzie.... Chociaz tak naprawde teraz to jakby byla w ciazy to bym musiala sie troche nagimastykowac i postarac sie zeby miec dalej jakas umowe w starej lub nowej pracy (bo tutaj mam do konca czerwca) Bylam dzisiaj w kinie na Vicki Cristina Barcelona:) Widzialyscie to?:) Śmiałam się, że moj K niech sie cieszy, że nie ma takiej nerwuski w domu jak ta penelope cruiz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolka- w sumie to co dziennie nie mierzyłam temperatury Ostatnio jak mierzyłam to miałam 36,2 36,3 przed owulka Potem jak wyliczyłam kiedy mniej wiecej mowinna byc owulka to miałam 36,5 36,6 ostatni raz mierzyłam w 19dn cyklu i miałam 36,6 test pozytywny byłam u ginkitez w tym dniu.... czyli sroda to była.... i od damtego czasu nie mierzyłam tempki Dopiero wczoraj zrobiłam test z ciekawosci i wyszedł mi pozytywny....wiec tez zmierzyłam dzis tempke no i mam 37 stopni..... kurcze cos jest nie tak..... mam nadzieje ze cos zrozumiecie z tej wypowiedzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita ja podejrzewam że skok z 36,3 na 36,6 to właśnie skok z owulki. Ja w tej chwili z rana mam 36,6 lub 36,8. Sama się przekonaj: przesyłam ci link z przykładowym wykresem http://28dni.pl/charts/tour/10 A czy to 37 to zaraz po przebudzeniu??? Bo jak tak to może coś się kroi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 37 to zaraz po przebudzeniu.... tylko w tamtym cyklu po owulce miałam 36,8 36,9 a przed 36,2wiec skok był widoczny... sama nie iwem co myslec ..... oby sie udało bo przeczytałam tez na innych forach ze test owulacyjny takze wykrywa ciaze..... wiec moze to jest to..... pamietam ze w poprzednim cyklu jak kupiłam testy o. i byłam juz po owulce (nie stosowałam w tym cyklu testow) to z ciekawosci zrobiłam test o. i wyszedł negatywny..... wiec moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika234
Proszę o opinie dziewczyny, które mają większe doświadczenie niż ja i może którejś z was sie przydarzyła podobna sytuacja. Tzn. cykle mam 30 dniowe, zawsze bardzo regularne, trwają ok 7-8 dni. Nigdy krórcej ani dłużej już od ładnych kilku lat. Ale ostatni bardzo mnie zaskoczył, mianowicie trwał 5,5 dnia! Ostatnia @ mialam 24 kwietnia, przytulałam sie bardzo intensywnie ze swoim między 12 a 13 dc:) W tym czasie mój śluz był taki można powiedzieć płodny, nie było go jakoś super dużo ale był przeźroczysty i rozciągliwy. W tym czasie troszke pobolewały mnie piersi. Natomiast teraz teoretycznie powinnam mieć najbardziej płodne dni, a nie mam prawie żadnego sluzu (śluz jest ale bardzo bzrdzo mało, i nie jest praktycznie w ogóle rozciągliwy i przezroczysty ), nic mnie nie boli. Temperatura waha sie ok. 36.6 ale ja nie mierze jej codziennie bo przypomina mi sie jak wstane i to zazwyczaj po kilku godzinach. Czy to może oznaczać ze juz mialam owulacje czy moze jeszcze nie być? Ogolnie nie jadam zadnych lekarstw, nie stresuje sie i nie zmienialam klimatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita znalazłam coś takiego na innym forum tak kobieta właśnie się dowiedziala że jest w ciąży i u niej też skok po owulacji nie był jakiś wielki cytuję: wykres typowo ciazowy tzn.ze od owulacji temp.była cały czas na podwyzszonym poziomie i jest podzielony na faze nizszych temp.sprzed owulacji i na faze wyzszych po owulacji czyli ze tak wyglada wykres kobiety w ciazy(co sie okaze jak bedzie).Wiesz co ja Ci wypisze tutaj cała temp.z tego cyklu i jak bedzie Ci sie chciało to nanies sobie ja na wykres to zobaczysz jak to wyglada a jak bedziesz chciała to podam Ci tez temperatury z poprzedniego cyklu i sobie porownasz jak wygladaja te wykresy.Ale narazie podaje Ci temp.z tego cyklu: 1-3dc OKRES 4-5dc 36,4 6dc 36,3 7dc 36,6 8dc 36,4 9dc 36,2 10-11dc 36,4 12dc 36,5 13dc 36,6 14-16dc 36,5 17-20dc 36,4 21d 36,7 22dc 36,3 23dc 36,6 Owulacja 24dc 36,6 25dc 36,8 26dc 37,2 27dc 36,9 28dc niedziela po slubie,brak pomiaru 29dc 36,8 30dc 36,9 31-32dc 36,8 33dc 37,0 34-38dc 37,1 39-40dc 37,0 Takze sama widzisz ze po owulacji temp.cały czas była podwyzszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Wczoraj wróciłam z wesela i powiem wam,że było bardzo fajnie :) Nawet moje samopoczucie było super :) Nie wiem czy mdłości powoli ustępują ale własnie od piątku czuję się nieco lepiej :D Albo nie zwracałam uwagi albo stało się to w ciągu kilku ostatnich dni :D ale dosłowie tak mi się brzusio zaokrąglił jak w pierwszej ciąży w okolicach połowy 4 miesiąca :D Mąż się śmieję,że skoro teraz już tak widać to co będzie w 9 miesiącu, no też już się boję. No ale jak porównywaliśmy zdjęcia to drugi dzidzuś jest wiekszy no i jajo płodowe jest o wiele wieksze ( dwukrotnie) a różnica jest ok 5 dniowa więc pewnie dlatego już tak widać. Jak porównywałysmy sobie na weselu z moją szwagierką brzuchy - ona jest w 18 tyg (ale pierwszej ciąży) to mamy takie same - nieźle co :) No ale tak jest podobno (o czym się teraz przekonuję) że w drugiej ciąży brzuszek szybciej widać bo macica jest już rozciągnięta. Zresztą już zostały mi w użytku 2 pary spodni w reszte już sie nie zapinam. I kilka letnich lnianych bo są wiązane na sznurkach lub na szerokiej gumie. Było bardzo fajnie bo wesele było w pensjonacie nad jeziorkiem i taka wakacyjna atmosfera od razu sę zrobiła. Pogoda też dopisała więc na prawde fajnie. Mam nadzie,że i wy fajnie spędziłyście weekend :) Pozdrawiam :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie po staremu :) wczoraj zrobiłam niespodzianke dla meza :) miał urodziny :0 zrobilam mu przyjecie urodzinowe :) hi tak jak dla dzieci:) baloniki czapeczki serpentyny :) fajnie było :0 a teraz wrucilismy z przejazdziki rowerowej :) Tiko - no to fajnie a co do brzuszka :) to moj maz cały czas mówi ze ja to pewnie bede miała niezłego brzuszka jak bede w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorski e..............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN PORODU TIKOTIKO..........31..................8................. ....20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banolka dziekuje ci bardzo;) ze znalazlres ze wogole sie tym zainteresowałas;) kurcze ale ja nie czuje zebym była zaciazona... sutki mnie nie draznia w sumie nic mi nie jest tylko te testy pozytywne i tempka... tempka po owulacji ciagle jest podwyzszona ale ten wykres bardzo przypomina mi moj.... sama nie wiem... wczoraj zrobiłam test o. i wyszła kreska ale jasna wiec nie wiem moze te teesty poprostu były do d...py w piatek mam dostac @ ciekawe czy przylezie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×