Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość MotylekMaly
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............12.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, takie to smutne jak was dzis poczytalam, z drugiej strony budujace bo nie poddajecie sie, ja mocno w was wierze i trzymam kciuki by nastepny podejscia okazaly sie owocne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziewczyny w dniu dzisiejszym ODCZAROWUJĘ TOPIK !!!!!!!!!!!!! OD DNIA DZISIEJSZEGO TO SZCZĘŚLIWY TOPIK GDZIE WSZYSTKIE DZIEWCZYNY PRAGNĄCE DZIDZUSIA BEZ PROBLEMU ZACHODZĄ W CIĄŻE !!!!!!!! Któraś z dziewczyn kiedyś napisała, że ten topik jest jakiś pechowy bo nikt nie może spaść w dół. Tak się zdaża,że po wypowiedzeniu takich słów - to taka samospełniająca sie prorocznia -tak powiedziała kiedyś taka wróżka, którą bardzo cenię i jej wierze. I ja w życiu zawsze przestrzegam tej zasady i nigdy taknie mówię. Dlatego od dziś proszę was nigdy tak nie mówcie a napewno wszystko się odwróci. A ZATEM TO SZCZĘŚLIWY TOPIK !!!!!!!!!!!! :D :D :D :D Życzę wszystkim miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciara
Witam ! Ponownie... Oby słowa mojej poprzedniczki się spełniły..tymczasem pozmyślam sobie coś, co wczoraj słyszałam w radiu - i myślę że jak każda z nas tak postąpi będzie miło- otóż: "Na szczęście nie należny czekać, bo jak nie przyjdzie zrobi nam zawód, a gdy nie czekamy i pojawi się w naszym życiu to będzie piękna niespodzianka".. Ja ostatnio czekałam i było mi bardzo przykro kiedy dostałam @..A teraz "staram się nie czekać" i nie myśleć..zobaczymy ok 16-tego... pozdrawiam ps a do tabeleczki mogę się wpisać - do pierwszego poziomu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Tesciata wpisój sie :) zapraszamy :) A moze dziewczyny załozymy nowy topik !!! co ??? i ten nowy nam przyniesie szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
monika ja mysle ze to jest calkiem fajny pomysl na odczarowanie:) w ogole dzis polozylam sie na chwilke po poludniu spac i przysnilo mi sie ze Ty napisalam na forum ze Ci sie udało:):):) takze musi sie udac:):) A ja cos doła złapałam, ale nie z powodu @. Normalnie nie dałam zyć M:(:( dawno takiej kłotni nie było u nas:(:( Niestety my wiekszosc czasu spedzamy w rozjadach i nie widujemy sie zbyt czesto wiec zapewne nasze problemy z tego wynikaja. Ale jutro juz bedzie moj na kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
hej dziewczynki, widzę, że tak jakoś nie wesoło się zrobiłu tutaj. Masz racje tiko, trzeba zmienic nastrój. Na pewno teraz wakacje nadejdą to też o zrelaksowanie się łatwiej, fasoleczki pokiełkują i zrobi się weselej:) Ktoś powyżej napisał, że nie mozna tak czekać na szczeście i ja tak postanowiłam. Ostatnio byłam u lekarza i u mnie ogólnie po odstawieniu tych tabletek ciągle nic nie działa. Żadnej owulacji nie ma, okresu też nie ma, zacięło się:( I było mi bardzo smutno, myślałąm, że u niego się tam w gabinecie poryczę. I oczywiście już zaczęłam sobie czytać na temat adopcji. Doszłam do wniosku, że widocznie teraz nie jest dla mnei czas na dziecko. Oficjalnie przestaję się starać. I już! I będę też rzadziej tu do Was zaglądać, może czasami tylko sobie poczytam co u Was słychać. Mam nadzieję, że same dobre wieści będą i że pozostanie jedna tabelka, tylko ta dolna:). Ja teraz jadę sobie na wakację, zaczynam nową pracę i przestaję się jakoś specjalnie starać. Poczekam, może nadejdzie mój czas. Czy to będzie czas na urodzenie swojego dzieciaczka czy też na zaadoptowanie jakiegoś maluszka. Jak nadejdzie ten czas to na pewno będę mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewuszki :) ja od piatku juz pracuje !! ale powiem wam szczeze ze co ranek płacze jak sobie mysle ze musze do tej pracy isc !! jest okropnie nie wiem jak długo wytrzymam !! roboty jest od zaj.... i ludzi !!! w biegu sie je !!! naprawde jest ciezko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! My na weekend bylismy u moich rodzicow:) Bylo calkiem "leniwie" nic nie musislam robic,odpoczelam sobie super:D Tico masz racje mam 2 wspanialych synow ale teraz marzy mi sie dziwczynka i tego nie ukrywam ;)Ale to chyba calkiem normalnie moje zachowanie ze tak wlasnie mi sie marzy ;) Ale jak bedzie chlopczyk bedzie tak samo kochany jakby to byla dziewczynka,najwazniejsze zeby zdrowe ,cale i donoszone do terminu:) A co do tego topiku ,jakby byl poechowy nie weszla bym tutaj,bo by bylo bardzo smutno ,a nie jest,piszecie podciagacie sie na duchu,wiec wszystko gra ;) A ja zeby przerwac passe tylko jednej tiko na dole wpisze sie do waszej tabelki a za mna polecice wy ;) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............12.............2.. ............20 grudzień FRETKA83............26............15............1...............06 grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
a czy w takim razie zeby zasilic grono brzuchatek i zmienic tendencje ja też mogę się wpisać do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona żabka12
Hej Dziewczyny! Czy ten sluz ciagnacy sie jak jako kurze oznacza ze jestem w trakcie owulacji, przed czy po? Bo nie wiem czy jak zauwazam taki sluz u siebie to juz za pozno na stosunek czy w ten dzisn jak to zauwazam powinnam sie kochac zeby zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
na Twoim miejscu brałabym się do roboty;) i to jak najprędzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona żabka12
Dlaczego?To znaczy ze w ten dzien co ten sluz sie pojawia trzeba sie poprzytulac?A jak dzien wczesniej to nie?Albo dzien pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak wszystkie wyrażą na to ochotę to ja też się przeniosę do nowego topiku. Fretko - super,że się dopisałaś :) Tak masz racje topik jest bardzo fajny i na pewno nie jest smutny. Monika - te pierwsze tygodnie są najgorsze, może się przyzwyczaisz ale jak to praca ponad twoje siły to lepiej zrezygnuj, zdrowie najważniejsze. Amerrrrka- może rzeczywiście takie odpuszczenie ci pomoże, ale odzywaj się jak możesz choć od czasu do czasu :) Ale dziś piękne słoneczko od rana :) No za chwile uciekam aby korzystać z tej pogody bo ostatnio zmienia się co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............13.............2.. ............20 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien Zapomniałam poprawić tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 1502 to jest tak fajny topik ze mysle ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciwko zeby sie dopisac ;) A im wiecej brzuchatek tym wiecej pozytywnej energii:) Milego dnia kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Fretko- dzień wcześniej oczywiście też można, no ale dzień później, to już nie wiadomo czy w momencie, gdy plemniki dojrzeją nie będzie za późno, więc jest to po prostu bardziej ryzykowne, ale wtedy chłopak na 100%;) no to dopisałam się do tabelki;) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO............31............12............2.. .............20 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............11............1................30 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
TIKO skopiowałam oczywiście nieaktualną tabelkę- sorki;) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 Motylek.......23...........2.......06.07......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............13.............2.. ............20 grudzień FRETKA83............26............15............1....... ........06 grudzien ANIA1502............25............11............1................30 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
no teraz to ta tabelka wyglada co raz to lepiej :) jak narazie same grudniowe dzieciaczki :) fajnie moj Narzeczony z grudnia to dzieci beda superowe ;) a teraz to juz beda przybywac dzieci na przyszly roczek :) oby jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
oczywscie mialam na mysli wasze dzieci ze beda superowe ;) hehe pozdrawiam wszystkie przyszle i terazniejsze mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha widzicie jak odczarowałam topik ;) Wczoraj to napisałam a dziś już jesteśmy trzy na dole :D :D :D Ania fajnie,że dołączyłaś :) A teraz to już pójdzie zobaczycie wszystkie lada dzień spadniecie w dół tego wam życzę z całego serducha :) !!!!!! Dziś mam długi dzień. Córcia pierwszy raz od roku ma popołudniową drzemkę, a to dlatego,że dziś obudziła się o 5 rano i nie mogła już zasnąć choć bardzo się starała. Pewnie przeżywa że tatuś znów w delegacji ale na szczęście jutro już wraca. Poza tym w piątek byłam na babskim wieczorze i też wieczorem płakała, że mnie nie ma kiedy szła spać z tatusiem. Powiedziała,że na mnie poczeka ale jakoś na szczęście zasnęła. I dziś jej się to wszystko przypomniało - tak się biedulka do mnie tuliła,że aż mi się płakać chciało. Taka kochaniutka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale tu brzuchow :) Tikotiko jestes czarownica czy co :P Ja mam takie stresy przedslubne ze jesli sie okaze ze jestem w ciazy to mam nadzieje ze dziecko nie bedzie chodzaca nerwica :/ I nie chodzi o to ze sie denerwuje tylko ze inni mnie denerwuja ;) Rozczarowalam sie moim lubym bo okazal sie byc maminsynkiem, tesciowka mimo ze odwalila 2 solidne numery to on nawet glosu na nia nie podniosl :( Nic to ze ja plakalam przez pol dnia przez nia, ona jest starsza i schorowana i on jej nic zlego nie powie, eh... Mimo wszytsko obseruje swoj organizm i oczywiscie nie da sie okresli czy kropka jest czy nie. Objawy jakie mam (jestem teraz 9 dni po owulacji): -od 2 dnia po owulacji bol czubkow sutkow, pierw mocny teraz troszke mniej, -bol jajnikow i macicy jak na okres do 4 dni po owulacji, teraz sporadyczne klocie, -cera sie troche popsula ale to moze byc od opalania, -ciagle boli mnie gardlo i mam wrazenie jakbym byla lekko podziebiona (gdzies wyczytalam ze czasem tak bywa) -bardzo malo sluzu, a jak juz cos skapnie to bialy i tepy, -temp mierzylam dwa razy, raz byla 36.8 a raz 36.9, jutro zmierze bo nie bede po nocce. Gdybym tylko dokladniej obserwowala swoj organizm kiedys to bym wiedziala czy sa zmiany a tak to nie pamietam jak to bylo wiec i sie nie nakrecam.. Martwi mnie tylko ten brak sluzu, co prawda w srodku go mam ale prawie nic nie splywa. Jak to jest, jaki sluz powinien byc po zaplodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ona nigdy się nie budzi o 5 i była tak zmęczona,że od godziny 17 poszła już spać na noc. Obudziłam ją tylko by przebrać ją w piżame i sama taka na wpółśpiąca stwierdziła że ona już chce piżamke i spać do swojego łóżka . No jestem ciekawa o której się jutro obudzi ;) Ale biedulka sprasznie była zmęczona. A ja samotna buszuję na allegro ;) Ahhh upolowałam takie super jeansy - mam nadzieje,że będą dobrze leżeć. Ostatni mój zakup jeansów okazał się bardzo udany i mówiąć szczerze nigdy nie miałam takich fajnych jeansów jak te ciążowe. Super krój i kolor- fajne biodróweczki. Już kombinuje jak je przerobić by po ciąży też je nosić -chyba skróce i zwęże ten bawełniany pas ciążowy i już. Na wysokości bioder jest od wew. gumka z guziczkiem do regulacji więc jeśli nie przytyję bardzo dużo to się spokojnie w nie mieszczę bo teraz jeszcze mam sporo luzu. Dodam,że są to spodnie używane ale są w idealnym stanie i w sklepie w życiu bym takich nie dostała a kosztowały mnie jedne i drugie po 50 zł czyli 1/3 albo nawet 1/4 ceny nowych bo tyle kosztują nowe ciążowe jeansy. Ale was za nudzam..... Do juterka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika głowa do góry :) Przecież ja zaczarowałam ten topik - zobaczysz jak wszystkie będzie spadać w dół !!!! Falbana - już niejedna osoba mi powiedziała,że wybiegam w przyszłość jak czarownica ;) więc kto wie może i tym razem mi się uda to czarownie :D I może właśnie ty będziesz następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tikotiko, to rzucaj na nas swoje uroki ;) Abrakadabraaaa :) Nie wiem czy dobrze robie ale staram sie myslec ze to jednak nie ciaza i nadal pijam kawy, cole czy redbulle, jedynie co to alkoholu nie tykam. Zakladam ze jakby kofeina byla taka zla to moj zmysl smaku by sie zmienil ale mi nadal smukuja te rzeczy. To znaczy bardzo bym chciala zeby to byla ciaza ale wole sie zaskoczyc niz rozczarowac i na razie udaje mi sie. Jesli mialabym patrzec na instynkt to mialam jakies przeczucia w kilka dni po owulacji ale teraz juz jestem spokojna i wcale nie czuje sie w ciazy. Dobra, moze i ja sporobuje magi i uloze sobie pasjansa czy ciaza czy nie bo i tak nie zna nikt odpowiedzi przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×