Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
z tego co widze to ty 5 cykl sie starasz to temu ci tak powiedział ja poszłam w 11 miesiacu staran i to prywatnie i powiedziakam ze razem z mezem chcemy i jakos nie wychodzi to ona pow. ze jeszcze czas wiec sobie odpusciłam i chyba zle zrobiłam ze tak pózno poszłam czyli teraz bo to juz 16 cykl bedzie i nic !! jak dla mnie to za długo maz troszke gadał zebysmy poszli razem sie przebadac :0 ale ja postanowilam najpierw sama :0 no i przepiasała mi tabl. i kazała zrobic badania hormonalne 5 róznych najbardziej sie zdziwiłam ze musiałam ZAPLCIC 155 zl za nie nie wiedzialam ze asz tak drogie sa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
narazie bede pózniej&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;) Monikkkkk - to dziś koniecznie przytulanko :) Tamte mogły pokazywać tylko powiększający się LH. Więc dopiero dziś test jest pozytywny. Powodzenia :) Uciekamy teraz na spacerek. Będę popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko w tych sprawach trzeba byc spokojnym ;) co do testów ciążowych to najlepszy jest Quick View. Jest najbardziej czuły, wykryje ciążę już po 6 dniach ;) ja się właśnie dzisiaj po niego wybieram, bo wcześniej robiłam test paskowy, a na płytkowych lepiej widac bo są większe :D pre-test też kupię i porównam :D a teraz zmykam dalej sprzątac, a potem będę obiadek robic :D tylko ta c.h.o.l.e.r.n.a zgaga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilke. Po spacerku, posprzątałam porządniej, obiadek się gotuje i chwilke usiadłam bo jestem padnięta. Chodze dziś jak pijana - mam takie jakby lekkie zawroty głowy tzn. jakby obraz później mi się przesuwał - to chyba z nerwów przed testowankiem ;) A powiedżcie mi jeszcze ile kosztują teraz testy ciążowe ten Pre- test i Quick View ? Żebym nie padła z wrażenia w aptece jak mi pani cene poda. Ashia - a ty jutro testujesz czy w czwartek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko ja za pre-test zapłaciłam 11.5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
oczywiscie ze mozna deozej kupic :) ale taki wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Witam ja 2 godz temu wruciłam z pracy i zaglądam a wy to już tyle napisałyście. Monikkkk a te badania co miałaś chodzi mi o tą prolaktyne itp., to mozna samemu zrobić czy musi gin dać skierowanie na badania. Prosze napisz cie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Natasza ja dostałam zwykła kartke od gin. i tam były wypisane jakie mam badania zrobic ale mysle na 90% ze nie musisz miec zadnego skierowania tylko trzeba wiedziec jake badanie chcesz zrobic i w którym dniu cyklu bo to tez wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiecie co dziewczyny martwie sie o te moje badania ze mam nie za bardzo !!!! o jej miałam zadzwonic do gin. zapomniałam !! to przez "M jak miłość !!!" jej dziewczyny zrobiłam teraz test owul. robie zawsze około 11 ale pomyslałam ze zrobie jeszcze jeden teraz i co szok !!! kreska T jest słaba nawet słabsza niz na poczatku testowania w 10 dc. !!! o co chodzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem :) Natasza - monikkk odpisze ci pewnie dopiero jutro bo dziś ma waży wieczór ;) Ale wiesz co ja myśle,że możesz spokojnie sama iśc na takie badanie. Teraz tak jest,że każde badanie ci zrobią w labolatorium - są one poprostu odpłatne. Musisz mieć skierowanie od lekarza ( nie prywatnego) jak nie chcesz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk a dlaczego się martwisz nie rozumiem ? Co do testu owulacyjnego jeśli zrobiłas go teraz to wszystko jest jak najbardziej OK. Poprostu jak zaczyna się owulacja to test nie jest już pozytywny. Test pozytywny oznacza że w ciągu 24-36 h będzie owulacja.Skoro robiłaś dziś test o 11 i był pozytywny to teraz możesz mieć już owulke i wtedy nie może ci już pokazać pozytywnego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zrobiłam dziś obchód aptek i w trzech mi polecali Pre-test więc się zdecydowałam na ten test i kupiłam go w tej samej aptece w której kupiłam test jak byłam w ciąży z maludą. Może ten sam test i ta sama apteka przyniosą mi szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzieki tiko a juz myslałam ze musi jeszcze pokazać !! o jej to kamien z serca mi spadł :0 a jak tam twoje cycuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
pappappap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk - Mam nadzieje,że działałaś :) Cycuchy bolą i brodawki pieką od wczoraj, że dotknąc ich nie moge. Bolesne to ale nie ukrywam że mnie to cieszy bo daje mi to nadzieje na dobry wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no no tiko kto wie moze szczescie bedziesz miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko jeszcze nie :0 chociaz było nad ranem :) hi a teraz czekam na meza bo jeszcze w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze,że na ranem było - to może dziewuszka będzie :) Teraz to mąż pewnie zmęczony będzie, ale może da się namówić na małe przytulasy. Powodzenia :) Ja coś czuje że w tym cyklu ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
obyś byla dobra wrózka :) a jeszcze jedno sluzu nie miałam ... i jajniki mnie tez nie bolały ani nie bola teraz jak byłam w wc to zobaczyłam ze sluz robi sie przezroczysty ;) to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosztow testu to ja wczoraj kupowałam w aptece św. Damiana i za pre-test zapłaciłam 12,50zł (czułośc 25), Quick 9,50zł (czułośc 25) i kupiłam sobie jeszcze test ACON za 9,50zł (czułośc 10). no i zrobiłam dzisiaj ACONa bo ma największą czułośc... wynik... negatywny :(:(:( ale nie tracę całej nadziei, bo jeżeli nie dostanę @ to testuję jeszcze w przyszłym tygodniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj i gina;) jest lepiej ale powiedzial mi ze jeszcze zapisze mi globulki i tabletki aby nie wrocilo Mam nadzieje ze teraz bedzie ok;) zdarze je zarzyc przed okresem wiec nastepny cykl bedzie moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ashia to u mnie jest najdrożej bo ja zapłaciłam 13,20 zł za Pre- test. Nie wiem dlaczego ale sądziłam,że testy ciążowe kosztują ok 25 zł, chyba przez to ,że te owulacyjne takie drogie. Chciałam kupić kilka ale na razie kupiłam jeden - jak będzie negatywny to więcej nie będę testować tylko poczekam na @. A jak będzie pozytywny to pewnie kupię jeszcze jednego i w piątek go potwórze. Dzisiaj znów cycuchy bolą mniej niż wczoraj :O tylko brodawki są nadal wrażliwe. Ale dosłownie taka huśtwka jak nigdy. Tempka między nogami ;) nadal 37,2. Ale wiecie dziewczyny pisały o białym gęstym śluzie. Ja też taki mam ale bardzo małych ilościach więc to chyba nie jest dobry znak :O no i zawroty głowy takie tylko niewielkie :O No zobaczymy - jutro testuje i wszystko bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECI MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 Tikotiko....... 30........ 2......... 9.04...... WIELKOPOLSKIE.......1 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 BRZUCHATKI : Dodałam brzuchatki - miejmy nadzieje,że już za chwlke wszystkie spadniemy w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam dziewczynki własnie stałam:) troszke se pospałm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×