Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
oj tiko te cycuchy:) miejmy nadzieje ze to dobry znak :) słuchajcie musze jeszcze dzis sie przytulac ?? jak wiecie zrobiłam test. owul. wczoraj rono o 11 i były 2 krechy dzis o 23 w nocy bedzie 36 godz czy jeszce sie po przytulac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik tak dziewczynki i co ja mam o tym wszystkim myślec? objawy jak na ciążę (dalej są) a test negatywny :( ciąża urojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a co do testów ciaz. to wyglada ze u mnie najtaniej :) ale co z tego jak inne rzeczy sa pewnie drozsze :) hihi ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia czasami testy sie myla a nie masz nawet cienia kreski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co slyszałam ze jak chce sie sprawdzic predzej przed małpa cxzy jest sie w ciazy to po 6 dniach od zapłodnienia nalezy zrobic test owulacyjny jesli wyjda dwie kreski to znaczy ze jest sie w ciazy:) tylko na 100% wam tego nie potwierdze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Julita - no to supre ze jest juz lepiej :) bardzo sie ciesze mam nadzieje ze ten i nastepny i jescze nastepny itd. cykl sie nie zmarnuje i je któras bedzie miała dobra nowine :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita tez o tym słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
powiedzmy szczeze kazda z nas po dniach płodnych chciała by wiedziec ale niestety jeszcze nie wymyslili nic :( takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez o tym słyszałam... i zrobiłam wczoraj owulacyjny, krechy dwie jak nic! a ciążowy negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECI Tikotiko....... 30........ 2......... 9.04...... WIELKOPOLSKIE.......1 Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 BRZUCHATKI : Poprawiła według dat teraz lepiej widac ktora pytac o rezultaty;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciekawe ja stawiam na to ze jednak jestes w ciazy... no musisz byc bo owulacyjny nie wychodził by ci pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no tka cos w tym jest co mowi julita ale tezraz tak jakie te kreski sa ?? mocniejsze jasniejsze i jak jest ciaza to jakie pokazuje obijetnie ??? trzeba sie dowiedziec ! bo inaczej nie bedziemy pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz wykryje dopiero 4 tygodniowa ciążę :O a z resztą jutro ide do gina... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacyjny musi miec dwie grube i mocne krechy i wtedy pokazuje ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a u ciebie sa czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jej ashia nie wiem co powiedziec mam nadzieje ze to dobry znak ja własnie czytam o test. owul. i wykrywaniu ciazy na necie i powiem ze róznie jest ale duzo dziewczyn zrobiła owul. i była w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ale się rozpisałyście :) Monikkk - a wczoraj wieczorem przytulanko było ? Jesli było to nie musisz męża molestować ;) a jak nie to chyba lepiej się poprzytulać. Ashia - no to rzeczywiście zagadka. Ja też o tym słyszam. Moze na test ciążowy za wczesnie ? No ale dlaczego wczesniej wyszła ci ta bladzinka a teraz nie ? Może gin jutro rozwieje twoje wątpliwości i potwierdzi jednak ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia a słyszałas o tym tescie chmurkowym :0 własnie tyczytalam chcesz wiedziec jak go zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko przytulałam sie juz trzeci dzien :) wczoraj tez było :) i powiem szczeze ze cos mi tu nie gra zawsze po przytul. zołniezyki mi wyciekaja :0 ze tak powiem a tu nic aj jakies to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki test chmurkowy? popatrzec w chumry? :D tiko no ja mam nadzieje że za wcześniei za parę dni wyjdzie pozytywny... a przedtem miałam test paskowy i też o czułości 10 i lekka kreseczka była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała testowulacyjny to bym też zatestowała ale nie mam. No ale w sumie jutro ma termin @ więc mysle, że test ciążowy ciążowy będzie wiarygodny. Ashia - no szkoda,że z tą betą nic nie wyszło bo to rozwiało by wszelkie watpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia to słuchaj :0 ja przecztałam to mi sie smiac chciało ale co kobiety nie zrobia zeby wiedziec :) Najlepiej z porannego moczu nasiusiac do słoiczka i wsadzic go na około pół godz. do zamrazalki. Jak wyjdzie ci taki biały osad - no wyglada jak chmurka -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
o jej nie dokinczyłam wiec dokanczam ... na górze do znaczy ze najprawdop. jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a jak w srodku lub na dnie to nie jestes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk - bo może żołnierzyków już było mniej skoro 3 dni z rzędu. Wiesz co to zalezy jaka zasade wyznajesz że lepiej cześciej czy rzadziej ? bo teorii jest kilka. Ja wybram zasade, że lepiej rzadko a porządnie ;) A co to za chmurkowy test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - ale wiesz wydaje mi się,że skoro są dwie grube krechy na owulacyjnym to ciąża na bank :D A jakie masz te objawy ciążowe ? Coś już pisałaś. Ale może podsumuj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko a widzisz ja sie boje ze przegapie ten dzien a po za tym moja gin mówiła ze mam współzyc z mezem co drugi dzie a od 12dc. do 16dc. codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×