Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Monikkk - :D nic o tym nie słyszałam. Ale może coś w tym jest skoro się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk - to rób tak jak ci kazała ginka. Ja zrobiłam tak jak mi wyszło z córcią no zoabczymy czy tym razem też ta moja zasada okaże się skuteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
własnie gdzies sie natknełam i nie wiedziałam co to jest wiec wpisałam w wyszukiw.co to jest test chmurkowy a czytałam ale opinnie to sa rózne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy ciąży: częste zawroty głowy, zgaga której nigdy wczesniej nie miałam, wrażliwośc na zapachy, "odrzucienie" od kawy, zmienny nastrój, sennośc, kłujące jajniki (teraz już coraz mniej), nudności, mocne bóle głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
kurde ashia to ty musisz byc w ciazy !!!!! bo to sa naprawde dobre obiawy na ciaze !!! jej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia no przy takich objawach i pozytywnym teście owulacyjnym to co to może być jak nie ciąża :) Musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko no co ty nie masz słoika :) to ja tobie dam :) hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko a jak ty masz na imie ??? jak mozna wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja się bałam zrobic dzisiaj ten test... ale miałam nadzieje, że pokarze mi 2 kreski... a tu nic :( objawy jak na ciążę, ale test negatywny :( zrobiłabym jutro inny test ale co mi to da skoro dzisiaj test o czułości 10 wyszedł negatywny to jutro o czułości 25 też wyjdzie negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszej ciązy miałam dokłanie te wszystkie objawy : D ale później tzn. mdłości zaczeły mi się w 7-8 tyg i trwały do 12tyg. ciąży, zgage to dopiero ok 6 miesiąca - do końca , wrażliwośc na zapachy to tak jak mdłości czyli ok 7-8 tyg. - 12 tyg Tylko zawroty głowy miałam od początku i trwały do końca ciąży od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia nie trac nadzieji jeszcze wszystko mozliwe :) sa bardzo duze szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkkk - haha no nie mam, nie zaprawiam, i wszystki wyrzucam od razu :D Mam teraz buraczki w szafie ale jeszcze nie otwarte :) Mam na imię Małgorzata wszyscy mówią Gosia. A ty rozumiem Monika tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tak jak najbardziej :0 mam tak na imie :) ja tez nie robie słoików bo jeszcze nie prubowałam a po za tym mam mame i tesciowa one siedza na rentach :0 wiec robia a ja tylko mowie co mi brakuje i dostaje :) Bardzo ładne imie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - tylko,że ja nie cierpię buraczków, córcia też - tylko mąż lubi i to dla niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no wlasnie albo do miseczki i dzis na obiad :) hi chyba ze ten słoik jest litrowy ?? to bedziesz musiała duzo posiusiać :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie wstyd się przyznać ale ja jestem jeszcze w piżamie ;) Ide się ubrać i będę później :) Dobrze że córcia chociaz ubrana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gosiu :D a buraczki daj mężowi na ... kolacje :D na chlebek :D może mu będzie smakowac :D hehehehe :D ja miałam nuraczki w niedziele na obiadek i słoik został a le nie oddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiecie co laski :0 wczoraj tak mi sie wzieło na sprzatanie w ogrodzie :) ze posadziłam juz troszke kwiatów do doniczek poczekam az zejda i go gleby :0 a takze popieliłam sobie juz z przodu domu po grabiłam :) zrobiłam pozadek z rózami itd. troszke sie napracowałam :) a dzis len wszedł w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się jeszcze nie ubrałam :D wstyd? a to czemu? w domku jesteś :d u siebie więc nie wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no to ja jestem lepsza :) ja juz ubrana :) a dziewczyny a wy naprawde bedziecie testować z tymi słoikami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ale pewnie jutro co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
szczez mówiac to tez mam ochote na ten słoiczek :) ale ja co dopiero za 1,5 tyg moge :( chyba ze zrobie to jutro zeby zobaczyć czy sie sprawdza :) zobaczymy jaki osad bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik może cię to rozśmieszy ale mnie korci żeby to wyprónowac :D gorzej jak mąż otworzy zamrażalnik i zobaczy tam sloik z moimi siuśkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no własnie o to chodzi ja zrobie jak juz maz pójdzie do pracy a to trwa pół godz wiec nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia a czemu nie spróbować :) przeciez to nic nie kosztuje :) tylko siusi :) hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×