Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) Ashia - wiesz ja jestem panikara ;) Ale pewnie ty wiesz najlepiej co zrobić. Co do bety to wynik wiarygodny wychodzi już po 7-10 dniach po zapłodnieniu. Ale faktycznie skoro wynik ma być po świętach to nie ma sensu tym bardziej,że w czwarek masz mieć wizyte. U nas wyniki są tego samego dnia dlatego tak napisałam no ale każde labolatoruim ma swoje terminy. Wybacz,że tak się do ciebie wtrącam - ja się poprostu o ciebie martwie..... Ja już jestem taka podescytowana testowaniem,że tylko o tym myśle. Ale źle wyliczyłam 9.04 to przecież czwartek a nie środa :O więc jeszcze dłuuuuuuuugaśne dwa dni. Cycuchy nadal bolą ale troszke mniej niż wieczorem więc sama nie wiem :O Troszeczke kręci mi się w głowie, ale nie sa to zawroty głowy więc pewnie to z emocji przed testowaniem ;) Tak sobie mówiłam,że jak się nie uda to nie będę rozpaczać ale wiecie chyba jednak będę zawiedziona.... Sorki,że wam tak marudze o tych moich objawach i przedtestowym stresiku :( Po czwartku obiecuję poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
TIKO- kazda z nas tak ma po to ty jestesmy i piszemy :) miedzy soba :) mogło by sie juz którejs udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha od 2 dni mierze tempke rano po obudzeniu wiecie gdzie ;) miedzy nogami ;) i mam 37,2 nie wiem czy to dużo czy nie bo tam nigdy nie mierzyłam. Nie wiem czy to objaw ale ja nigdy nie przepadałam za słodyczami a teraz wciąż mam na nie ochote i generalnie mam apetyt że hoho a tu święta do tego - a dwa wesela mnie czekają ale będę wyglądać :O Wczoraj np. jak pisałam z Monikkkk zjadłam 2 duże pucharki lodów :O No i zmienność humorków nadal mam straszną :O No to już koniec mojego marudzenia..............na dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko u nas wynik jest NIBY na następny dzień, alę że są święta to mi powiedzieli że dopiero w przyszłym tygodniu by był wynik... Bardzo sie cieszę, że sie o mnie martwisz ;) ja jestem spokojna bo panika i tak mi nie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - masz racje lepiej być spokojnym :) Moja niecierpliwość i panikarstwo jest straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko bede ale mam do niej numer do domu i bede dzwonic około 21 bo ona tak jest w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
toko no no .... cos mi tu jestes podejzana :):):):) oczywiscie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk - aha to napisz potem co i jak. No zobaczymy czy to obawy ciąży prawdziwej czy urojonej ;) Nie mam za dużego doswiadczenia w testach ciążowych. Czy nadal Pre-test jest najlepszy czy pojawiły się inne lepsze bo nie wiem jaki kupić ? Poradzcie mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko tak jak kiedys pisałam co do pre-test to ja juz nie kupie zawsze widziałam 2 kreseczki oczywiscie ta druga była bardzo mało widoczna ale cos tam było a na innych np. bobo-test nie było juz wiec juz sie zraziłam do tych testów ( chociaz mam jeszcze jeden musze wykozystac ) ale nastepnym razem kupie inne :) ja tyle ta ten temat mam do powiedzenia :) a to juz twoja decyzja :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkkk - ja słyszłam,że Pre- test jest dobry, mi pokazał dwie kreseczki jak byłam w ciąży z córcią więc pewnie stąd mam taki sentyment do niego ;) Ale ja się nie znam. To może mi poradz który wg ciebie jest dobry ? Ashia - a ty jak uważasz ? Natasza, Jolita - co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
szczeze mówiac to ja uzywałam pre-test i ten bobo-test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk - ja dokładnie też te dwa używałam. Oba mi pokazały dwie kreseczki więc chyba zdecyduj się na jeden z nich. Może znowu okażą się dla mnie szczęśliwe :) Ale byłoby fajnie - taki prezencik na święta. Na te święta i na gwiazdkowe bo termin bym miała na ok 17 grudnia. Ahhhh te marzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:) SUPER :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny zrobiłam kolejny test owul. i mam mocniejszy pasek T :):) jej :) to dobra wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko- no te objawy sa calkiem prawdopodobne;) Zycze ci tego z całego serduszka;) ktoras w koncu musi zaciazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk- ooo to ztego wynika ze juz trzeci dzien masz owulke?? powiedzcie mi jak to jest z tymi testami ze tak wychodza?? ja myslałam ze tylko jeden dzien pokaza kreske i po tej kresce nalezy sie przytulac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to testow ciazowych to nie doradze bo.,.. nigdy zaden mi nie wykazał i nniezadziałał jeszcze;) (nie mam dzieciaczkow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita ja pierwszy cykl robie testy owul. wczesniej robiłam jakies 7 mies. temu i juz nie pamietałam. Znaczy tak robie juz 5 dzien od 10 tego dc. wczoraj był 13 dc i tez widziałam dwie kreski podobne ale potem tak jak pisałam po godz T była słabsza od C a dziś jest mocniejsza wiec widoczne wczoraj sie zblizała owul. a dzis chyba bedzie :0 zrobie jutro i zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita troszke czytałam :0 o test. owul. i pisza dziewczyny ze nawet 3 dni moze pokazywać :) jak ktos ma wysoki LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz czaje;) no to dzisiaj tez ptzutulanko musi byc;) ale ci zazdroszcze a ja musze czekac jeszcze jeden cykl;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
powiem szczeze ze ja to lubie z mezem sie przytulac :) tylko szkoda mi meza bo on jest tak zmeczony po pracy :0 a jednak nie poddaje sie juz tyle czasu :) ... i jest zawsze do mojej dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jest to hormon luteinizujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita a ty robiłas jakies badania hormonalne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
widzisz mój tez ale co za duzo to nie zdrowo :) hih a ja tak sie boje przegapic tego jednego dnia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic nie robiłam zadnych badan Ostatnio byłam tydzien temu u gina i nic mi nie dał powiedzial ze cierpliwosc i jescze raz cierpliwosc mam sie uzbroic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×