Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
dziewczyny a moze znacie jakaś stronke gdzie sa zdjecia testów owul. zebym mogła sobie poruwnać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ja nie znam ale w googlach poszukaj ;) dziewuszki jak mi jest nie dobrze :O no i nowinka... moja mama jest w ciąży ;) nie wiem czy sie śmiac czy płakac no ale nic nie poradzę na to... 13tydzień a juz 2 razy była w szpitalu bo krwawi. I tyle mi naopowiadała o kobietach co tam leża... Mnóstwo kobiet albo poroniło i ida do czyszczenia, albo są w ciąży a krwawią... Mama leżała na sali z kobietą co była w 14tc i jak poszła w nocy do wc zrobic siusiu to z niej \"poleciało\" i o 2 w nocy miała czyszczenie... :O wczoraj przyszły kolejne 3 kobiety do czyszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
asia no to nie zle :) moze bedziecie razem miały bobo :) a jak mozna wiedziec to ile twoja mama ma lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik moja mama skończyła w marcu 44 ;) i dlatego pewnie ma takie problemy, bo wiadomo, czym później tym trudniej i zaciążyc i utrzymac... Tak ostatnio sobie myślałam, że ona to juz do menopauzy się zbliża i możliwe jest że to było ostatnie jajeczko ;) ale tego się nie dowiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"razem" to za mało powiedziane ;) moja siostra ma termin na 16 maja ;) jakby się nam udało to bedą 3 bobaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to rodzinka sie powiekszy super :) u mnie najmłodsze dziecko w rodzinie ma 7 lat !! jej nie mamy zadnego bobaska :) kazdy liczy teraz na mnie a najbardziej to chyba tesciowa :) moja mama tez póżno urodziła w 40 latach :) ale fajnie miec takie rodzenstwo :) uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:0 u mnie w rodzinie sa małe dzieciaczki Brat ma synka najmłodszego 2 latka i córke 5 letnia Siostra - córka 5 lat wiec dzieciaczki sa Teraz czekaj na mnie az zaciaze;) no ale z tym to gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do gina na kontrole Ciekawe co mi powie... czy wogole mi zniknał ten stan zapalny Oby tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita daj znac co tam u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzis powinnam miec wynik badan hormonów jak maz nie zapomni zabrac :) szukam w necie jakie powinny byc prawidłowe wyniki ale wszedzie inaczej pisza juz nie wiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - no to rzeczywiście nowina z mamą. No zobacz urodziła ciebie jak miała 22 lata a teraz ty masz 22 lata i pewnie tobie też się udało :) Moja mama ma już 60 lat więc jak ja sobie takiej sytuacji nie moge wyobrazić no ale jak się ma taką młodą mamę to wszystko moze się wydarzyć. A powiedż jak mama zareagowała na ciąże cieszy się czy jest przerażona perspektywą małego dzidzusia ? Co do twojego krwawienia - to co gin ci powiedział ? Powiedziałaś mu przecież o tym teście,że możesz być w ciąży co on na to czy takie krwawienie nie zagraża ciąży ? Twoja mama musiała iść do szpitala z powodu krwawienia . Skoro ty jeszcze krwawisz to może też musiałabyś np zrobić betę i w ten sposób potwierdzić ciąże i potem działać by zatrzymać to krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - trzymam kciukasy za jutrzejszą kontrolę :) Bedzie dobrze zobaczysz :) Monikkk - i jak wyniki ? Pewnie na wynikach będą podane normy. Ja się niestety na tym zupełnie nie znam. Nigdy nie robiłam takich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jest zaskoczona ;) ale oczywiście jak uda się utrzymac ciążę to bedzie dobrze ;) co do krwawienia, to tak jak juz wcześniej pisałam, gin powiedział że krwawienie mogło wystąpic w pierwszej \"normalnej\" @ po czyszczeniu a na stwierdzenie ciąży jest jeszcze za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - tak tak pamiętam że to pisałaś. Myślałam tylko,że coś powiedział czy w wypadku ciąży to krwawienie może być niebezpieczne. Bo to troche dziwne,że ty m mówiesz mu że masz krwawienie i że możesz być w ciązy a on ci nawet bety nie każe zrobić i jeśli ciąża jest to dac ci coś na podtrzymanie. Mówiąc szczerze podziwiam cię za spokój - jaki w tej sytuacji zachowujesz. Mnie się wydaje,ze każde krwawienie we wczesnej ciązy jest bardzo niebezpieczne i nie ma to znaczenie jaka jest tego przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem,że na ginekologiczne potwierdzenie ciązy jest za wcześnie ale badanie z krwi tzw. beta hcg można już śmiało zrobić i da wynik jednoznaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny mam wyniki ale nac a nic nie rozumiem cos tam patrze w necie ale nie wiem czy sa dobre z pieciu 3 sa oki tak mi sie wydaje a te dwa to nie wiem czy sa dobre !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk - to moze napisz jakie masz wyniki, a ja jak będę miała chwilke pewnie późniejszym wieczorem to też poszukam w necie jakiś wyników - jesli chcesz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to pomóż mi :) TESTOSTERON- 0,84 ng/ml PROLAKTYNA- 36,65 ( I TO MNIE NIE POKOJI) FSH- 6,13 E2- 202,40( i to mnie niepokoji) OB- 6mm bede wdzieczna za kazda odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkk - wg portalu www.ebrzuszek.pl moim zdaniem masz bardzo dobre wyniki :D Testosteron : 0,7 - 5,0 mmol/I a ty masz 0,84 czyli OK Prolaktyna : 40-530 mlU/ml ty masz 36,65 więc też OK bo tam jest napisane,że zajście w ciąże utrudnia tylko za wysoka prolaktyna czyli OK FSH - zależy od fazy cyklu jeśli to była przedowulacyjna to norma jest : 2,8 - 11,3 mlU/ml u ciebie 6,13 czyli OK E2 - zależy od fazy cyklu przedowulacyjana faza 0-587 pmol u ciebie 202,40 czyli OK OB u kobiet do 9mm jest OK (to oznacza,że nie masz stanu zapalnego w organizmie) A zatem wyniki masz bez zastrzeżeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jeju tiko ty to jestes swietna ja to cały dzien siedze i mysle :) pocieszyłas mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znów cycuchy bolą - ale pokręcony ten cykl. Nigdy wczesniej tak nie miałam :O Zawsze tak na kilka dni przed @ zaczynałymnie boleć a jak przestawały to dostawałam @ A teraz czasem rano nie bolą a wieczorem bolą,że nie mogę się na nich położyć albo odwrotnie wieczorem nic a rano nie moge ich dotknąć. A w pierwszej ciąży to tylko pamiętam,że bolały ale nie wiem jak. No nic środa i testowanko już blisko i będzie jasna sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko a czy to nie ma znaczenia ze u mnie jest podane np. jakis tam wynik i zakonczony "ng/ml" a tam w EBRZUSZEK.PL jest "mlU " czy jakos tak ??? bo tez to widziałam i nie byłam pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,że to nie ma większego znaczenia ale ja specjalistą nie jestem. A z ginem nie będziesz wyników konsultować ? U nas w labolatorium co jakiś czas zmienialą jednostki a normy są bardzo podobne dlatego tak uważam. Ale najlepiej będzie oczywiśćie jak z kimś to jeszcze skonsultujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
szczeze to ona nic nie mówiła tylko kazała czekac na @ a jak nie bedzie to oki a jak bedzie to zrobic jeszcze nasienie i wtety przyjsc juz jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u nas panie w labolatorium zinterpretowały mi wyniki jak kiedyśteż czegoś nie wiedziałam więc może przejdz się i się zapytaj może ci podpowiedzą. A jak nie chcesz to może zadzwon go ginki i powiedz,że masz wyniki ale nie wiesz czy sa dobre - może nawet przez tel ci powie albo każe wpaśc między pacjętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tez tak myslałam tiko dzieki :) milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko \"krwawienie we wczesnej ciązy\"... na stwierdzenie ciązy za wcześnie i testem i badaniem a beta w tak wczesnej ciąży może się mylic. Dzwoniłam do przychodni zapytac czy w ogóle robią tam bete, no i robią, ale wynik dopiero by był w przyszłym tygodniu ze względu na święta, a w przyszłym tygodniu to ja moge sobie sama test zrobic... co do krwawienia to jak już kiedys pisałam krwawiłam nawet jak w ciązy nie byłam, a progesteronu na podtrzymanie dostac nie mogę, bo jeszcze bardziej sie rozkrwawie. Jak na razie krwawienie ustaje, do gina idę w czwartek z samego rana, do tego zrobię sobie test ciążowy na wszelki \"wypadek\" i zobaczymy co wyjdzie i co mi gin powie. A może ja nie jestem w ciąży? To też powinnaś wziąc pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×