Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość Natix26
Sama już nie wiem jak o tym zapomnieć. Jestem cały czas dobrej myśli Ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Nikita! To super ze do niego poszłaś. Można sprawdzić poziomem hormonów czy wystąpiła owulacja. Widać ze chce mu sie szukać przyczyny. Trzymam kciuki za wyniki badań. Czyli miałaś teraz owulacje skoro jest pęcherzyk! Jej ale to wszystko niepojęte jest. Ja na wakacjach. Korzystam z życia i jest super. Chyba dopiero przypominam sobie co to prawdziwy relaks. Wczoraj nagle zobaczyłam u siebie płodny śluz... Nie wiem o co chodzi bo w czasie 2 lat starań raz tylko miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratulacje!!! Będę odpuszczać tak jak ty przez jakis czas :) tez juz testów nie robię bo tylko mnie to stresuje. Natix trzymam kciuki. Spróbuj z Clo. Zobaczysz jak reagujesz. A drugi lekarz swoją droga. Ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix26
Też jestem ciekawa. Wieczorem dam znać. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dor odpoczywaj i działaj. Ja wakacje wykupiłam na przełomie maja a czerwca. Dziewczyny jak bierzecie clo to musi być dokładnie cykl monitorowany, u tego lekarza co chodzę są 3 wizyty podczas jednego cyklu. I teraz wiem że to ma sens a nie dawanie w ciemno leków. U mnie wychodzi że duphaston brałam za szybko i działał antykoncepcyjne. Bo pęcherzyki nawet jak były to nie miały szans żeby urosnąć i pęknąć. A przecież ostatnio jak byłam w 12dc to powiedziała mi że pęcherzyków nie ma. Po prostu każda z nas ma inaczej cykl i nie można odgórnie dawać leków bez poznania kiedy co się dzieje. Czasami owu występuje później. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix26
hej dziewczyny, własnie wróciłam od lekarza. ten natomiast skierował mnie na oddzial do Poznania na 3 dni aby porobić wszystkie badania i oczywiscie nasienie meza. Juz mi powiedział ze niektóre badania mogą troche bolec, ale to co :) Mam zadzwonic kiedy dostane miesiaczke i w 12dc przyjechac. Wszystkie leki mam odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja leżałam na Polnej dwa razy i mój obecny lekarz stwierdził że 12dc to jest za późno na wykonanie niektórych badań i bez sensu to jest. Teraz i tak muszę powtórzyć niektóre badania na własną rękę. Nasienie też tam badalismy i warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix26
ale chociaz jakies badania bede miała w końcu robione, bo tak to tylko same usg i na początku mialam 4 srawdzane hormony i tak to nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania dobrze że robisz tylko muszą być w odpowiednich dniach i przez odpowiednich lekarzy robione. A na jaki oddział masz skierowanie? Ja na endokrynologii leżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix26
tez na endokrynologie. skierowal mie tam dr. Adam Czyżyk cos wiecie moze na jeg temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do Kostrzak, razem prowadzą prywatne gabinety. A Pan doktor badał mnie w szpitalu i dwie oceny owulacji mi robił u siebie w gabinecie bo tak wypadło że w tych dniach on przyjmował. Nie stety nic z tego nie wynikało. Ocena owu jedna wizyta i leki odgórnie wszystkim tak samo jak leci. Brakowało mi dotarcia do przyczyny braku ciąży. Słyszałam tylko pcos a obecny lekarz stwierdził że nie do końca się zgadza bo za mało badań miałam zrobionych żeby to stwierdzić. Teraz badamy przyczyny i tak powinno być. Bo bez poznania przyczyny nie da się skutecznie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix26
A mi własnie powieddział, ze chce mnie na oddzial, bo hce porobić wszystkie badania aby stwierdzic co jest pryczyna pco, braku ciąży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie znac dziewczyny jak Wam badania poszły. Jestem bardzo ciekawa czy nowi lekarze wyciągną jakieś wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość renia
witam dawno nie pisalam w zeszlym cyklu bralam clo i w dniu owu mialam straszny bol jajnikow teraz powinnam miec owu a nic mnie nie boli czuje sie dobrze .moze wiecie cos na ten temat juz nie wiem sama co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita03285
Renia u mnie owulacja jak była to też mnie bolało ale to że teraz nic nie czujesz to nie znaczy że owu nie ma. A na ocene owu chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość renia
Nie nic mi nie mówił dopiero jak przeczytałam wasze wpisy to się dowiedziałam idę do niego w poniedziałek i powiem mu żeby zrobił ta ocenę owu. Zobaczymy co powie a dziś pobiera mnie podbrzusza. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdaaJ
Hej dziewczyny, może powtarzam pytanie, ale zapytam. Byłam u lekarza 13 dc, w celu oceny owulacji, a tam niespodzianka, oba jajniki puste, jak czarna dziura. Badania mam w normie, prolaktyna, itd, itp wszystko gra. Od 5 dnia przyszłego cyklu do 10 dnia mam brać Clo, poźniej po kontroli w połowie cyklu mam brać Duphaston. Jestem zdziwiona, bo wczesniej nie było u mnie problemów z owulacją. Cykle mam 26 dniowe. Możliwe, że owulacja była przed tym badaniem? Czy coś zostałoby w tym jajniku po uwolnienia jajeczka? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaa87
Hej Magda, raczej wygląda na to, że owulacji nie było. Po owulacji powinien być płyn w zatoce. Ja chodziłam na usg sprawdzać czy była owulacja, to nigdy nie było pustego jajnika. Zawsze lekarz mógł określić z którego była owulacja. Ale tak pięknie było tylko na Clo, bo bez niego moje jajniki nie chciały pracować. Ale czy była owulacja sprawdzisz też badając progesteron. Renia ból podbrzusza to dobry znak, w pierwszym cyklu z clo bolało mnie aż do mdłości, chciałam nawet nie brać w następnym cyklu, ale wypadły święta, nie miałam jak iść po inne leki więc wzięłam clo i czułam się o niebo lepiej, chyba organizm się przyzwyczaił. będzie dobrze, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Witam,czy któraś z kobiet ma na odsprzedaniu clostilbegyt byłam by bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Ja brałam wcześniej ten lek clo i za pierwszym pobraniem się udało mam wsaniałą córeczkę i dlatego się zapytałam,czy któraś z Was może ma na sprzedaż ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix26
Ale niektóre kobiety maja szceście :) za pierwszym razem po clo juz zachodza:) zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natix26
Dzisiaj powinnam dostać okres . Brzuch boli jak cholera. Ale poczekam do jutra jak nie dostanę to oczywiście rano do apteki:) tradycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaa87
Natix - trzymam kciuki. Ja brałam clo 2 cykle i jutro idę sprawdzić czy z dzieckiem wszystko dobrze, wg. terminu z ostatniego okresu to już 7tc. Ale mam milion wątpliwości i boję się co jutro powie lekarz. Jak hcg rosło, nie mam plamień a brzuch czasem tylko zaboli na kilka chwil za to śpię po 12 godz dziennie i mam napady głodu, to będzie dobrze, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulkaa moim zdaniem wszystko ok, dużo odpoczywaj i nie stresuj się. Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki i daj znać po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaa87
To już wszystko wiem - byłam na usg, słyszałam serduszko, a nawet dwa :) wg usg 6 tc + 1 dzień i dwa maleństwa - dwu jajowe. Zdaniem pani dr wszystko idealnie :) sama w to nie wierzę i trochę się boję, marzyłam o jednym dzieciątku a będą dwa :) A jak u Was dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to co napisałaś i normalnie nie wieżę, podwójne szczęście :) Strasznie się cieszę i gratuluję. Ja jestem w trakcie robienia badań. Jak będę mieć wyniki to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupilupa
Witam, mi się udało zajść w ciążę po pierwszym cyklu z clo. Obecnie jestem w 6 tc, swoją przygodę z tym lekiem od 1 tabletki opisuje na forum kafeterii w watku: kobitki którym się udało po clostilbegryt. Zapraszam przyłączcie się do nas :-) Uważam, że ten lek działa cuda. Napewno wkrótce każda z Was będzie w uprawnionej ciąży :-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
jeju jeju jakie cudowne wieści. Dwoje dzieci za jednym zamachem! Super! Dawaj znać jak się czujesz. Ja dziś wróciłam z wakacji. Piłam, paliłam i pieprzyłam się dwa razy dziennie. Dałam do wiwatu a teraz znowu rygor zdrowego prowadzenia się. Znajoma załatwiła mi Mastodynon i zbijam nim prolaktynę. Powoli też myślę o in-vitro. Jestem jakiś tydzień przed okresem. Cieszę się, że nie bolą mnie piersi jak ostatnimi miesiącami i pryszcze poznikały. Idzie ku dobremu może. Nikita czekam jak tam u Ciebie newsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dor to zaszalałaś i bardzo dobrze:) Ja jutro odbiorę wyniki badań i dam znać a do lekarza ide 24 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×