Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

to znowu ja, bo balam sie ze mi zniknie Karola ale pracus z Ciebie 🌼 wzielas sie tak ostro do roboty, czy nikt w firmie usiasc nie moze? Koza 🌼 ostatnio odpuscilam strasznie czytanie tzn procz poradnikow niemowlecych :( Kupujemy czesto ksiazki ale glownie T je czyta. Ostatnio zaczelismy zamawiac przez internet ze sklepu w Chicago. Wychodzi taniej niz na Greenpoincie ;-) Powiedzialam T ze jak zamowi Idiote Dostojojewskiego to przeczytam ale chwilowy brak towaru :P Ale sie usmialam, ale i tak idzie do mnie \"the five people you meet in heaven\" M. Alboma T przeczytal w angielskim ale dla mnie trzeba po polsku ;-) to malenka ksiazeczka wiec moze przeczytam. Magda 🌼 swietnie ze wakacje sie udaly. No i ekspresowe zabkowanie u Annik wystapilo, czy to zmiana klimatu tak dobrze Waszej corci zrobila? Czarona 🌼 witaj goscinnie. Nie wiem o co chodzi, ale ladnie to napisalas o dzieciach ;-) Ja tez nie lubilam dzieci, chyba nawet balam sie ich, ale jak mus to mus i musialam wziazc na rece moja corcie i prawda stalo sie haslo, ze najpierw rodzi sie dziecko potem matka ;-) wiec doskonale wiem co mialas ma mysli w tresci dotyczacej dzieciakow ale nie wiem o co chodzi z Koza ;-) Bous wyslalas w koncu zdjatka z pekinu? My tu wszystkie takie ciekawskie a u Ciebie jakis tam kiepki internet jeju moje dziecko krzyczy i krzyczy no, ale i tak mi sporo czasu dala, ze tyle zdazylam nabazgrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ;-) Reign wyslalam Ci @ i rano zadzwonie ;-) Magda niezla przygoda, ale Anulka suchutka a mamusia mam nadziej esie nie przeziebila 🌼 Annik wlasnie z D&Z ;-) A z tym ulewaniem to nie wiem co Ci doradzic. ERica nie ulewa, ale ostatnio zaczela pluc jak juz nie chce a jak mamusia podejmuje znow probe wsadzenia smoka do buzi to robi mi odruch wymiotny. przy moich niezytach cycnych kupilam kilka butli tej mieszanki w plynie i musze przyznac ze jest pyszna bo co zostalo z karmienia to wypilam, ale to idzie jak woda ale kosztuje juz nieco inaczej. Nie mysle Annik by to wina mieszanki byla u Lenki z tym ulewaniem, wyrosnie z tego raptem - zobaczysz! Kupilam ta w proszku nie jest taka smaczna ale Erice chyba odpowiada. Dostawiam ja do cyca ale dla malej to juz tylko zakaska i po cycku podaje butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Filipka no odpusc mu :D Annik>> Zuza tez dlugo ulewala i nawet teraz czasem to sie jej zdaza. Ponoc to nawet do roku moze trwac, ale przewaznie mija okolo 6,7 miesiaca. Jesli przybywa na wadze to nie ma czym sie przejmowac. Ha ha teraz to madra jestem, a jeszcze 2 miesiace temu sama sie zalilam na to ulewanie :p Reign i Filipka to super, ze mozecie sie spotkac :) Czekam na fotki z niecierpliwoscia. Spadam na \"M jak milosc\". Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Annik 🖐️ Zapomnialam napisac, ze jak Zuzka mocno ulewala to tez podawalam ta w plynie przez jakis czas, a pozniej znow wrocilam do proszkowanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annik Lenka zdolniejsza od Zuzki (Zuzka sie nie przewraca na boki :O ) to i ulewac sie wczesniej oduczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annik widzialas na chicagowskim znow dymy byly, ktos czarnao atakowal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wiem, ze pozno, ale nadrabiam calodzienne zaleglosci. Wlasnie wrocilam z kina! Po poltoraroku w koncu mialam okazje wyjsc z kolezankami. Bylysmy na Premonition z S. Bullock i powiem wam, ze niezle zakrecony film. Wiecej nie dodam, bo byc moze ktoras bedzie chciala obejrzec :-) Magda___ niezla jazde mialas z pogoda i zatrzasnietymi kluczami :-) Na szczescie ani Tobie ani Ani nic chyba z tego nie bedzie, co? Ja ostatnio cos wprawy nabieram w wianiu przed desczem, glownie z Hania pod pacha, z placu zabaw :-) Annik____ juz kiedys chyba Juchci wlasnie pisalam, ze u mnie Hania tez ulewala i skonczyla chyba jakos kolo4-5 mies (ale, zabij, nie wiem kiedy, bo jakos tak samo przyszlo i zorientowalismy si ez mezem po jakims czasie, ze nie mamy orderow na ramionach :-) Ale na pomysl z przestawieniem malej na to rozrobione mleko nie wpadlam. Ona zawsze byla na proszkowym Enfail z Lipilem. To na pewno smaczne nie bylo, w zadnej postaci :-0 KozaWRajtuzach_____ to ja musze sprawdzic ten przepis z kurczakiem. Tylko najpierw go znajde i przekopiuje w swoje forumowe przepisy :-) Victoria_____ dobrze, ze Bonio ma sie juz lepiej dzisiaj. Wielki buziak w lewa piete na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Witam z ranka - jak zwykle musialam duuuuuuuuuzo nadrabiac, ale jestem sama sobie winna. Ostatnio sie u mnie bardzo wypogodzilo i duzo czasu spedzamy na dworze, potem wraca maz i jakos juz nie moge wejsc na kompa bo go okupuje.A wczoraj byla na zakupkach w Old Navy i tak jakos zeszlo. Ale nic troszke nadrobilam i sprobuje cos popisac. Dragonka bardzo sie ciesze ze testy wyszly w porzadku, no i gratulacje Z powodu Kogutka. A imie bardzo mi sie podoba- co prawda nie znam zadnego ale jest sliczne. A to dla dziewczynki tez jest super i swietnie pasuje do Korinki. Magda ale mialas przygode z tymi drzwiami, ale i tak wybrnelas - zuch dziewczyna z Ciebie.Duzy buziak dla Ani. Annik Marlence tez sie jeszcze ulewa, czasem wiecej czasem mniej ale zawsze po karmieniu mam pieluche na ramieniu - tak na wszelki wypadek- zeby nie chodzic jak to okreslila Dunia z \"orderami\". A z ta pieluszka do snu - to tak jak wywnioskowala Dragonka- to cos w rodzaju maskotki.Ona lubi miec cos w co sie wtuli i szybciej zasypia.Jak byla malutka to kladlam jej pieluszke na buzi, a teraz przy buzi.Na razie dziala:P Juchcia pozazdroscilam Ci tych Twoich zakwasow i tez sie takowych zamierzam dorobic na tych cwiczeniach do ktorych link podalas, tylko najpierw musze chyba nauczyc sie co i kiedy. Jak narazie poprawiam swoja forme na spacerkach, a ostatnio przekonalam sie ze 4 kolka dookola osiedla raz pod gorke a raz z, szybkim krokiem, tez powoduja zakwasy i to konkretne -:P Viktoria dobrze ze juz z Bonio lepiej, biedny bobasek. Duzy calusek dla Niego :) Bous Zdjecia z Chin fajne, takie inne, zreszta ten kraj jest taki wlasnie inny, odbiega bardzo od Europy - nie? Tak mi sie wydaje!!! A i jeszcze poprosze Ciebie na tle tych budyneczkow. Biedna jestes ze musiasz byc tu sama, ale czas szybko leci wiec ani sie obejrzysz a bedziesz sie tulic do ukochanego. Ok - juz popisalam Coreczka mi sie budzi. Dla reszty Dziewczynek narazie 🖐️ i postaram sie pozniej napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A u mnie idzie juz druga pralka (nadrabiam zaleglosci, ale w koncu przeluznilo sie w koszu z brudami :-) ), Hania wlasnie poszla na drzemanko, a ja musze podszykowac jakis obiad. Pewnie dzis bedzie kurczak od Bous (czy tylko ja nie dostalam zadnych zdjec od ciebie, bo Alla cos pisze, ze chyba juz ogladala?). Kawe juz chlapnelam, bo - ze zacytuje - \"cos oklapla dzis jestem\". To chyba ta pogoda, kolejny dzien bez slonca, z wiatrem (na co ja chyba nienajlepiej reaguje), cisnienie warjuje, lep mnie boli, Hania marudzi troszke, przez te zeby co to jej wylaza :-0 Wesoly piatek... O rany, dzis juz piatek?? Musze podkrecic M, zeby koniecnzi ena jutro umowil sia na przeglad z moim dzipem, bo powinien byc jakos w listopadzie. A dodatkowow, khm, khm, ze dwa dni temu zorientowalam sie, ze jezdze z niewaznymi badaniami technicznymi. Na szybie mam slicznie \"wywalone\" na naklejce 01/2007 a tu juz kwiecein za pasem. Dobrze, ze to ta dolna naklejka, to mniej widac. Moze jeszcze dzis dam rade bez mandatu, ale jutrom M musi mi to zalatwic, bo nie ma nic gorszego jak swiadomosc takiej \"skuchy\" :-) Dobra, lece troche w garnkach pogrzebac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez juz wstalysmy :-). Ale jeszcze bez kawki i sniadania tzn ja, bo Korina to juz po sniadaniu a kawki jeszcze nie pija. Annik ja pamietam, ze Korina jeszcze ulewala jak zaczela raczkowac i szczerze mowic zdarzala sie ze calkiem niezle ulewala i to nie tylko mlekiem. Ale od czasu jak sie spionizowala to nie ulewa ;-) tyle tylko, ze czasem jak beknie to jak chlop pod budka z piwem. Allla, tak myslalam z ta pielucha tylko mnie zdziwilo ze dajesz na twarz ;-) ale teraz juz lapie. Juchcia, jak tam porzadki wyszly? Bo rozumiem, ze po czesci sie juz uporalas :-) I nie martw sie ze Zuzia sie nie rusza na boki, ja Ci mowilam, ze Korina lezala jak kloda do 7 msc, wtedy cos tam drgnelo a jak ruszylo to teraz nie nadazam za nia. Wszystko w swoim czasie. Nie martw sie. Reign, Filipka no spotkajcie sie jakos, choc na troszke. Mnie zawsze ciesza takie spotkania, choc sama w nich osobiscie udzialu nie biore. Victoria, jak Bonio? Mam nadzieje, ze juz dobrze. To straszne jak taki maly babel wymiotuje. Mam prosbe, wiem, ze juz to pisalas, ale jakbys mogla jeszcze raz podac strone do tej duli czy jak one sie tam nazywaja, bo nie wiem czy sie na takowa nie zdecydowac. A teraz tez z Toba byla, czy nie? Magda, ale mialas przygody. Uff. Juz sobie wyobrazilam. U nas wcozraj byla burza i lalo. Siedzialysmy z Korina jak myszy pod miotla, bo ja sie troche burzy boje :-p a ona razem ze mna sie bala. Wiec jakbysmy byly poza domem, to pewnie bylaby pelna panika. Koza - buzka dla Boryska ze tak dzielnie zniosl szczepienia. A czemu dawalas mu tylenol? Tak Ci zalecili profilaktycznie? Dunia, jak myslisz, te jajka faszerowane beda zjadliwe na zimno? A myslisz ze mozna je jakos na grillu podsmazyc :-) Nie chce jesc 2 sniadan, a jakos nie widze mozliwosci obycia sie bez jaj faszerowanych w Wielkanoc. Perfumeryjka, zyjesz??? A Ty Karolka?? Beksia a Ty tez zniknelas, mam nadziejem ze tylko na moment i to krotszy niz ostatnio :-) A my sie szykujemy na samotny tydzien. M wyjezdza w niedziele do Atlanty i wraca w sobote wieczorem i w niedziele rano znow wyjezdza tym razem ze swoim labem na pustynie. I tak sie szykuje nam samotne 1,5 tyg. Wiec musimy narobic troche zakupow, bo potem nie bede tachac sama. No i cos nam chlopak musi nagotowac, co bysmy z glodu nie umarly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia o jakiej nalepce na szybie mowisz? Bo ja mam taka co mowi o 10/2006 - ups. Ale ja nie mam wyjezdzonych kilometrow wiec to olalam. I co mandat za to dostane? Przeciez to glupota. A moze w CA jest inaczej, bo jakos pierwszy raz o tym slysze, co oczywiscie o niczym nie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herj 🖐️ Dunia o co chodzi z ta nakleja?? Nigdy o tym nie slyszalam zeby mandat byl :( Przeciez to moja sprawa ze sobie przegladu nie robie (moje autko, hehe). Chodzi ci o registration czy o naklejke kiedy wymiana oleju i takie tam inne? Moja tez ma date z iloscia km ale ja sie zawsze spozniam, oistatnio tez bylam jak juz sie czerwona lampka w srodku w samochodzie palila. Ale nic nie powiedzieli, bo to przeciez moj samochod. Lece do pracy, wpadne pozniej :D Dragonka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W texasie sa dwie naklejki takie oficjalne. Jedna, ta \"wyzej\" przyklejona to oplata rejestracyjna tzw REGISTRATION RENEWAL FEE (ups, Dragonka jesli masz do 2006r. to raczej zaplac, az dziwne ze ci nie przyslali przypomnienia z r-kiem w odpowiednim czasie. U nas mamy to do konca marca, a z biura przysylali juz w polowie stycznia). Druga, ta \"nizej\" przyklejona to Safety Inspection Sticker (czyli oficjalne badania techniczne). I to mam nieaktualne. To cos takiego jak i w Polsce jest, badania techniczne auta tez musowo raz na jakis czas i wklepuja to w dowod rejestracyjny. Tutaj daja naklejke \"ku ozdobie\". Obie sa wymagane prawnie w Texasie, bo coz, dowodow rejestracyjnych sie tu nie posiada :-p A taka naklejka z przegladem gwarancyjnym czy tez innym, ze tak powiem \"wlasnym\" to jest takze, ale to juz mozna sobie zdjac i wogole. No i ten przeglad mielismy miec na koniec pazdziernika albo listopada albo przy wyjezdzonych ilus tam milach - co pierwsze. Hm, teraz to juz oba warunki sa dawno za mna, a ze auto jeszcze na gwarancji to staramy sie tego \"pilnowac\". Wiecie, jakby je kiedys sprzedawac czy cos, to zeby mialo w papierach, ze serwisowane terminowo i wogole. No i jutro M musi mi zalatwic obie rzeczy \"przegladowe\", bo naklejka Registration juz w domu jest, bedziemy wymieniac na pocz kwietnia. Tak to wyglada w Texasie, pewnie u was inaczej, skoro macie tylko 1 naklejke, ale ona chyba wszedzi epowinna byc aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka_____ na zimno na pewno \"pojda\" jajka z lososiem, a pozostale jak najbardziej do odgrzania na grliu. Przygotuj je w domu jak do podania (tzn odgrzej z bulka tarta i wogole). Zaopatrz sie co najwyzej w taka foliowa tacke do grilla, ew jak do pieczenia (jednorazowa foliowa foremka, pewnie nawet zwykla folia nonstick sie sprawdzi). No cos, zeby te jajka ulozyc farszem do dolu na grilu. Powinno sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, ja mam tylko 1 naklejke, ta Registration :) Nawet nie wiedzialam ze trzeba miec przeglad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz po dlugim spacerku, Korina pierwszy raz zasnela w tej spacerowce parasolce. Potem nie moglam jej wyjac bo to ciasno ;-). Teraz spi a ja odpoczywam. No wiec Dunia, ja mam registration naklejke i mam nalepiona na tablice rejestracyjna. Ale juz wszystko wiem. U nas znaczy sie w CA nie ma takich obowiazkowych przegladow technicznych, jest tylko smog check co iles tam lat (zalezy od wieku samochodu), a moja nalepka o ktorej pisalam dotyczy wymiany oleju i ma date z pazdziernika, ale ja nie wyjezdzilam jeszcze tych kilometrow wiec ja olewam. Bo oni to licza szacunkowo ile przecietny sandiegowiec wyjezdza w jakim czasie. A ja nie jestem przecietny sandiegowiec wiec pojde jak wyjezdze kilosy. A z jajkami to chyba zrobie tak jak mowisz. Karolka super ze sie odezwalas, mialam nawet napisac w tym poscie do Dunii o rejestracji, ze szkoda ze Cie nie ma bo na pewno bys wiedziala jak to w CA jest :-) Dzis masz krotki dzien, czy tam gdzie teraz pracujesz piatki nie sa krotkie? Ide zjesc obiad bo cos glodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez juz po jednym spacerku - Hania w butach wyniosla chyba polowe piaskownicy :-p A zaraz jedziemy z M na latanie, wiec swiezego powietrza ciag dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma tutaj krotkiego Piatku :( :( :( Czy Filipka i Reign sie dzisiaj spotykaja, bo wczoraj to juz czytalam pozno, i prawie na spiaco i nie zrozumialam :O No wiec jak? Jak cos to poprosze o fotki :) A co :P BOze zjadlam dzis 2 paczki :( Jestem gruba Swinia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputka...
elo ;-) na chwilke wpadam widzialam sie dzis z Reign i E ;-) co prawda tylko na chwilke ale dobre i to. Zmieniam nick po tym spotkaniu na liliputka bo Reign i E to wysocy sa ;-) a ja to liliput, ale najmniejsza byla ERica - uff ;-) Milutko ale krociutko i teraz to juz chyba pojechali na Monatuk po wczesniejszej wizycie u tesciowej. A ja zapomnialam ze dzis babska impreza sie szykuje i wlasnie probuje wyjechac z domu. Erica wykapana dopiero ale juz prawie spi. Annik pytalas ile Erica zjada oz - roznie. Przecietnie 6 oz, ale tyle co minal okres wzmozonego glodu i potrafila zjesc i 9 oz co w jej wykonaniu stanowi spora porcje jedzonka. W sumie nawet nie wiem ile takie malenstwo powinno zjadac :( Dragonka ale sie usmialam ze Korinka beka jak stary pod budka ;-) Erica potrafi zaryczec jak jelen, co kazdoroazowo wprawia mnie w zadume aaa i pierdzi jak stary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilke. Chcialam wam tylko powiedziec, ze Maya zaczela dzisiaj chodzic!!! Hurraaaaaa!!! Tak sie ciesze. To sa jeszcze takie nieporadne kroczki i cigle na pupe siada, ale ja i tak sie ciesze. POstawilam ja dzisiaj tak z poltora metra przede mna i powiedzialam \"chodz do mamy\" a ona mi w te pedy zerwala sie i prawie biegiem do mnie - sama. A jakie duze oczy przy tym zrobila hihihi chyba sama byla zaskoczona, ze bez mamy tez mozna nogami przebierac No dobra juz koncze to zachwycanie sie. Ale mmowie wam jak sie ciesze hihihihihihihi No! poszlam na latwizne i wkleilam tekst z chicagowskiego topiku. Liliputek i Reign - ale fajnie, ze sie spotkalyscie. Oj zebysmy tak kiedys wszystkie gdzies sie w jednym miejscu spotkac.... Annik - to daj jakies tabletki rozkurczowe temu swojemu R :p Koza - zazdroszcze tych masazy :) oj zeby mnie ktos tak wymasowal kiedys.... A do jakiego pediatry chodzisz?? Buziaki dla dzielnego Boryska :) Dunia - w Chicago to trzeba kupic co roku taka naklejke na szybe z miasta, w ktorym sie mieszka i co roku kupic nowy sticker na tablice rejestracyjne - wiec to chyba to odnowienie rejestracji. Co stan to inne przepisy. Magda - fajny kawal hihihhiih Dziewczyny jak ja wam czasami zazdroszcze tych samotnych dni i tygodni. Ja to czasami z checia odpoczelabym od mojego M. CHyba wysle go w tym roku gdzies na samotne wakacje do Montany na ryby. A co! Niech sobie chlopak jedzie a ja bede miala troche sielanki i spokoju hihihi No i mialam cos jeszcze napisac ale mi ucieklo... No nic. ide lulac, bo moje dziecie obudzilo sie dzisiaj o 5 rano gotowe do rozrabiania, wiec oczy mi sie juz bardzo kleja. Oby dzisiaj dala matce pospac choc do 8 rano :) Spiijcie slodki i maluszki tez. Buziolki 👄 zzZzzzZZz...Zzzz...zzZzzz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilke. Chcialam wam tylko powiedziec, ze Maya zaczela dzisiaj chodzic!!! Hurraaaaaa!!! Tak sie ciesze. To sa jeszcze takie nieporadne kroczki i cigle na pupe siada, ale ja i tak sie ciesze. POstawilam ja dzisiaj tak z poltora metra przede mna i powiedzialam \"chodz do mamy\" a ona mi w te pedy zerwala sie i prawie biegiem do mnie - sama. A jakie duze oczy przy tym zrobila hihihi chyba sama byla zaskoczona, ze bez mamy tez mozna nogami przebierac No dobra juz koncze to zachwycanie sie. Ale mmowie wam jak sie ciesze hihihihihihihi No! poszlam na latwizne i wkleilam tekst z chicagowskiego topiku. Liliputek i Reign - ale fajnie, ze sie spotkalyscie. Oj zebysmy tak kiedys wszystkie gdzies sie w jednym miejscu spotkac.... Annik - to daj jakies tabletki rozkurczowe temu swojemu R :p Koza - zazdroszcze tych masazy :) oj zeby mnie ktos tak wymasowal kiedys.... A do jakiego pediatry chodzisz?? Buziaki dla dzielnego Boryska :) Dunia - w Chicago to trzeba kupic co roku taka naklejke na szybe z miasta, w ktorym sie mieszka i co roku kupic nowy sticker na tablice rejestracyjne - wiec to chyba to odnowienie rejestracji. Co stan to inne przepisy. Magda - fajny kawal hihihhiih Dziewczyny jak ja wam czasami zazdroszcze tych samotnych dni i tygodni. Ja to czasami z checia odpoczelabym od mojego M. CHyba wysle go w tym roku gdzies na samotne wakacje do Montany na ryby. A co! Niech sobie chlopak jedzie a ja bede miala troche sielanki i spokoju hihihi No i mialam cos jeszcze napisac ale mi ucieklo... No nic. ide lulac, bo moje dziecie obudzilo sie dzisiaj o 5 rano gotowe do rozrabiania, wiec oczy mi sie juz bardzo kleja. Oby dzisiaj dala matce pospac choc do 8 rano :) Spiijcie slodki i maluszki tez. Buziolki 👄 zzZzzzZZz...Zzzz...zzZzzz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilke. Chcialam wam tylko powiedziec, ze Maya zaczela dzisiaj chodzic!!! Hurraaaaaa!!! Tak sie ciesze. To sa jeszcze takie nieporadne kroczki i cigle na pupe siada, ale ja i tak sie ciesze. POstawilam ja dzisiaj tak z poltora metra przede mna i powiedzialam \\\"chodz do mamy\\\" a ona mi w te pedy zerwala sie i prawie biegiem do mnie - sama. A jakie duze oczy przy tym zrobila hihihi chyba sama byla zaskoczona, ze bez mamy tez mozna nogami przebierac No dobra juz koncze to zachwycanie sie. Ale mmowie wam jak sie ciesze hihihihihihihi No! poszlam na latwizne i wkleilam tekst z chicagowskiego topiku. Liliputek i Reign - ale fajnie, ze sie spotkalyscie. Oj zebysmy tak kiedys wszystkie gdzies sie w jednym miejscu spotkac.... Annik - to daj jakies tabletki rozkurczowe temu swojemu R :p Koza - zazdroszcze tych masazy :) oj zeby mnie ktos tak wymasowal kiedys.... A do jakiego pediatry chodzisz?? Buziaki dla dzielnego Boryska :) Dunia - w Chicago to trzeba kupic co roku taka naklejke na szybe z miasta, w ktorym sie mieszka i co roku kupic nowy sticker na tablice rejestracyjne - wiec to chyba to odnowienie rejestracji. Co stan to inne przepisy. Magda - fajny kawal hihihhiih Dziewczyny jak ja wam czasami zazdroszcze tych samotnych dni i tygodni. Ja to czasami z checia odpoczelabym od mojego M. CHyba wysle go w tym roku gdzies na samotne wakacje do Montany na ryby. A co! Niech sobie chlopak jedzie a ja bede miala troche sielanki i spokoju hihihi No i mialam cos jeszcze napisac ale mi ucieklo... No nic. ide lulac, bo moje dziecie obudzilo sie dzisiaj o 5 rano gotowe do rozrabiania, wiec oczy mi sie juz bardzo kleja. Oby dzisiaj dala matce pospac choc do 8 rano :) Spiijcie slodki i maluszki tez. Buziolki 👄 zzZzzzZZz...Zzzz...zzZzzz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie moge wejsc na strone 39 i nie wiem o co chodzi i nawet nie wiem czy mi posta wkleilo czy nie.... ech ide spac papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie porobilo - chyba byl zastoj na tej 39. moze moderatorzy cos z tym zrobia papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja jeszcze nie spie :) Annik 😘 Filipka, Reign, czekamy na zdjecia. Pewnie jutro bedzie tutaj pusto :( Smutno mi bez Was. Ja na Swieta nic nie szykuje, chociaz mam zestaw malowanek na Jajka z Caludii :P Jak mi sie nic nie chce ostatnio, ale przynajmniej jak sie porzadnie napracuje w dzien to i spac moge w nocy :) Pozdrawiam Wszytskie, caluje mocno Maluszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja jeszcze nie spie :) Annik 😘 Filipka, Reign, czekamy na zdjecia. Pewnie jutro bedzie tutaj pusto :( Smutno mi bez Was. Ja na Swieta nic nie szykuje, chociaz mam zestaw malowanek na Jajka z Caludii :P Jak mi sie nic nie chce ostatnio, ale przynajmniej jak sie porzadnie napracuje w dzien to i spac moge w nocy :) Pozdrawiam Wszytskie, caluje mocno Maluszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, cos nie tak z ta stronka :( Najpierw nie mozna bylo wejsc a teraz nawet mi posta nie chialo wysla, a jak w koncu ruszylo to wyswietlilo 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez pewnie posiedze przy kompie sporo. A wogole to czesc przy sobocie :-) M juz pojechal z autem, Hania siedzi przed Teletubisiami i obgryza szczotke do zebow (wylaza jej kolejne czubki tej ostatniej czworki i znowu slini sie do pasa i konieczni emusi cos gryzc :-0 ) A ja przed kompem, na spokojnie. Wczoraj mielismy baaaaardzo milusi wieczorek z M i troche winka sie wypilo i dzis tak mi zoladek o tym nieco przypomina. Wiec powoli sie rozkrecam, wsuwam druga kanapeczke w wersji b. meska (kromka chleba i plaster wedliny, zeby za duzo nie bylo, hihi :-) ). No i marzy mi sei zimna cola... Chyba zadzwonie do M zeby mi kupil :-p Tez wczoraj usiadlam do zdjec. Zrobilam Hani sesje Wielkanocna na kartki i teraz to obrabiam. No i jak oddam do wywolania to przy okazji musze nadrobic albumowe zaleglosci, wrrrr. Galactica_____ ogromny buziak dla Mayeczki. Pierwsze kroczki - niesamowite uczucie, co? Nasza tez niedawno dopiero probowala, a teraz lata po chacie i w koncu zasadniczo to moglaby sie nauczyc, ze nijak nie przejdzie przez ogromna biala powierzchnie, potocznie zwana sciana. Choc regulanie probuje :-) A, jeszcze apropos tych stickerow na auta. U nas razem z ta duza naklejka na szybe (rejestracyjna) przyszla taka mala na tablize rejestracyjna. Tyle ze na naklejce jest napisane DO NOT USE, serio. I badz tu madry czlowieku, hehe. A fakt, ze troche porzadku jest z tymi jezdzacymi cudami. Choc i tak czasami jezdza takie graty, ze az strach jechac obok, a bron Boze za, bo nie wieadomo co i kiedy od takiego odpadnie. A rzeczy zlatujace z \"paki\" to juz wogole inna bajka. Kolega na motorze malo co by sie wpakowal na.... kanape lezaca na drodze, w ostatniej chwili zmienil pas (jechal w nocy). My zwiewalismy przed stolem, deskami... Koszmar. Ja to zawsze staram sie z miejsca takich wyprzedzac. No i masz racje KOza, tutaj to glownie Meksykanie tak \"szaleja\", nie mysla co wioza i jak, ale i rednecki czasami potrafia w tej kwestii. Dobra, lece do kuchni jakas zupke Hani nastawic. My dzis w ciagu dnia ulgowo (pewnie bedzie kalafior i jajko sadzone), bo wieczorem robimy foundee. Tak, nie ma tego zlego. Jak robilam czystke w kuchni przed \"robalowym pryskaniem\" to odktylam, ze mamy zestaw, dawno nie uzywany juz, mamy nawet paliwko. Wiec wczoraj kupilam miesko i wieczorem jak Haniutek juz pojdzie spac, zrobimy sobie kolejny milusi wieczor. Choc dzis moze bez winka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×