Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

no wlasnie widzialam zdjecia i zaluje, ze gdzies blizej nie mieszkam,bo tez bym sie chetnie z Wami spotkala w realu. Galactica, Twoja cora ma piekne oczy, chyba po Tobie, bardzo ladny ksztalt. wow. W ogloe sliczna dziewczyneczka i jej mali goscie tez :) :) Annik, jak Lence wloski urosly, jak ladnie jej w fioletowym kolorze :) Slodziutka:) Ty chyba tez zapuscilas wlosy, nie? Juchcia, musisz wkleic do avatarka to zdjecie Zuzinki z misiem,no slicznie wyszla a Borysek jaki szczesliwy w otoczeniu takich pieknych narzeczonych i te slodkie dziurki. Wiecie co, zmienie kompa,bo mi tu spacja nie dziala,wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evica_____ gratuluje synka! Super, ze sie odezwalas do nas 🌼. U nas tez nie bylo zbytnich przejsc z brzuszkiem. Troszke, ale dawalismy tez Mylicon z przymrozeniem oka (pisze tak, bo nawet pediatra jak go nam \"polecala\" to powiedziala, ze to zalezy od dziecka. Jednym pomaga, innym nie - na pewno nie zaszkodzi). Jak dalam raz koperek to byla taaaaaaaak a japa i awantura, ze koperek polezal nieruszony na polce az stracil waznosc i poszedl w kosz. Takze tez nie wiem jak to jest. Kolezanka, ktora ma dwojke dzieciaczkow (oboje z tych mocno kolkowych) z wlasnego doswiadczenia twierdzi, ze na to nie ma lekarstwa. No i zaciska zeby i walczy z mlodszym potomstwem kolejne noce. Z tego co ja jeszcze slyszalm, ze pomaga, to polozyc na brzuszek dziecko, ew skierowac na brzuszek cieply (ale nie goracy) strumien powietrza z suszarki lubpolozyc na brzuszku ciepla pieluche (przeprasowana zelazkiem, choc slyszalam tez ze ktos podgrzewal w mikrofali zeby bylo szybciej). Mma nadzieje, ze ktorys sposob zadziala. Koniecnzie napisz nam co i jak i jak malutki ma na imie i wogole 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evica>> gratulacje!!! :) Fajnie, ze juz nie jestes 2w1 tylko 1+1 :D Na kolki nie ma specjalnego lekarstwa. Mozesz dawac ten mylicon (chyba od 3 tygodnia zycia), masowac brzuszek, taka jak Dunia pisala klasc ciepla pieluszke na brzuszek. Jak masz mozliwosc to kup \"Plantex\". Tu masz linka http://www.lek.com.pl/preparaty_otc/plantex.php I napisz koniecznie jak sie bobas nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ ja wciaz sie kuruje ale idzie ku dobremu!:) ...ku dobremu dla mnie ale Olivka operacja sie zbliza i juz coraz bardziej sue denerwuje, ale nie wazne.. chcialam zlozyc zyczonka kochanej Majeczce naszemu slicznemu wielkoludkowi bardzo mocno Cie caluje malutka i zycze Ci szczescia i zdrowia w zyciu ...❤️ ❤️ 🌻 🌻...ps a Ciocia z Olivkiem wpadnie w przyszlym tyg dac Ci osobiscie buzika.. pisze dzisiaj ale to juz na jutro:) pa Gal!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj weszlam jeszzce na poczte to Lenka juz taaaak urosla ?? buu gdzie moja kruszynka co na moich rekach byla????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evica gratuluje synka 🌼 Na problemy z brzuszkiem to tak jak dziewczyny juz napisaly. Jezeli sa to kolki to pomaga tez woda koperkowa http://www.colichelp.com/shop/gripewater.html lub do dostania w polskich aptekach gripe water firmy Woodwards. Czarnao bede trzymac kciuki za zabieg Olivka, na pewno wszystko bedzie dobrze. Ucaluj malego Przystojniaka ❤️ :) Reign nie zapuscilam wlosow tylko zaroslam :P Musze sie w koncu zmobilizowac i do fryzjera poczlapac :D Ide spac bo mnie polnoc zastanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moj synek ma na imie Arthur Jr. jest slodziudki ale te gazy czy tam kolki mnie dobijaja, dzieki dziewczyny za rady, jeszcze tylko ta woda koperkowa zostala do wyprobowania, jesli nie pomoze to nie wiem co bedzie. Maly placze - wrzeszczy, prezy sie , nie moze spac, widac ze bardzo go boli a ja nic nie moge zrobic. Probowalam masowac mu brzuszek to zwymiotowal. Ja nie wiem co mam jesc, bo to przeciez w duzym stopniu te kolki to od mojego jedzenia, jak tak dalej pojdzie to sie zaglodze, bo z tego co czytam - niczego nie mozna jesc podczas karmienia. Najbardziej to sie boje, ze jak poloze go dso lozka, to bedzie wymiotowal i sie udusi. No nic ale i tak jest cudowny. A jeszcze jedno, mialam cesarke, po wywolywaniu mialam rozwarcie na 6 cm i wtedy to za kazdym moim skurczem tetno dziecko zjezdzalo bardzo w dol, wiec trzeba bylo ciac. Ale to nic, najwazniejsze aby byl zdrowy. Dobra ide sie troche z nim poloze, moze sie zdrzemne, pa odezwe sie pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evica_____ sliczne imie dla synka :-) Co do jedzenia, wiem, ze to wielkie wyzeczenie, ale sprobuj przejsc na sam ryz plus marchewka, ew jablko. Tyle, ze zeby cala reszta \"wyczyscila\" sie z twojego mleka tez trzeba kilku (-nasty?) dni, wiec nie jest latwo. Ale kolki to w wiekszosci przypadkow nietylko kwestia tego co mama je. Jelitka maluszka do mniej wiecej 3-go miesiaca poprostu jeszcze sie rozwijaja i stad te wszystkie problemy. Dlatego wazne, zeby mama jadla jak najlagodniej zeby nie dawac zbyt ciezkiego mleka maluchowi. Tyle madrosci ksiazkowych :-) Trzymam palce i zycze cierpliwosci i sily. Kochana uwierz, ze to MINIE 🌼 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Wielkie urodzinowe buziaki dla Mayeczki! Rosnij kochana duza, zdrowa i sliczna! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dla Mayeczki 🌼 http://img238.imageshack.us/my.php?image=mayapf4.png Zycze Ci Dnia Urodzin, ktory przyniesie to, co najlepsze - cieple usmiechy, pogodne mysli i nadzwyczajne szczescie. Zycze Ci Dnia Urodzin tak milego jak tylko milym byc moze ten Dzien - spedzony w otoczeniu pelnym milosci, przyjaciol i rodziny. Pozdrawiam dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼Mayeczko kochana 100!🌼🌼 🌼 Duzy buziak od cioci Annik 😘 Evica trzymam kciuki, zeby z brzuszkiem synka wszystko sie szybko unormowalo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 100 lat dla krolewny Mayeczki 🌻 🌻 Sliczne zdjatka urodzinowe widzialam ;-) Urodzinki udane ;-) U Lenki szybciorem wyrosla czuprynka i jaka juz duza ;-) Zuzinek powazny i sliczne kucyki mamusia zrobila ;-) Borysek prezentuje sie super wsrod dziewczynek - ma powodzenie ;-) Koza podziwialam tez Twoje zdjecia. Laseczka z Ciebie! Erica dzis skonczyla 4 miesiace ;-) jutro idziemy na szczepienia. Zuzia dzis skonczyla 7 miesiecy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evica - witaj - pewnie zajeta teraz jestes bardzo ale moze uda Ci sie zagladac do nas czesciej ;-) Wspolczuje Arthurowi tych bolacych brzuszkow. Moja corica na szczescie nie miala z tym problemow, wiec tez niczego nie stosowalam mimo wszystko przychylam sie do teorii, ze to wina jelitek, ktore nie rpacuja jeszcze pelna para i trzeba przeczekac. Oby jak najszybciej minelo! Sama karmiac piersia jadlam prawie wszystko z ta roznica, ze do posilkow nie dodawalam cebuli i czosnku. Nawet fasolke po bretonsku zarlam i nic malej nie bylo. NIc! Czasem po karminiu miala wysypke na buzi, takie czerwone plamki, ktore srednio po godzinie znikaly. Najbardziej wysypalo ja po ananasie, ktory zjadlam. Kazde dziecko jest inne najlepiej wsluchac sie w swojego skarba i obserwowac. jeszcze raz zycze by te dolegliwosci brzuszkowe szybciutko minely!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, mam nadzieje, ze jakos to pokonamy albo przeczekamy.. wolalabym to pierwsze, teraz lece zajrze pozniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje ze nie da sie
wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niespodzianka! Weszlam na chwilke zeby wykasowac ta strone z moich favorites ale widze ze topik dalej jest! Evica - gratulacje!!! Mayeczka - wszystkiego NAJ NAJ!!! Dziewczyny, dzieki za zdjecia!! Nasze z Wielkanocy maz wlasnie przerzuca na kompa teraz, wiec postaram sie wam wyslac w ten weekend. Reign - wyslalam Ci maila. ;) Pozdrawiam!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dunia🌼 http://img411.imageshack.us/my.php?image=rozexn8.png Duzo zdrowka, szczescia i radosci kazdego dnia pelnego milosci Wielkiego Swiata poznania w lotto milionow wygrania Tego z serca Ci zyczymy i hucznie Twe Urodziny obchodzimy! Beksia :) dzieki za @ wlasnie przeczytalam dzieki:) Jeszcze nie odpislama, bo niedawno wstalam;) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ogromne dzieki za pamiec, zayczenia. Niech sie wszystko dobre pospelnia - tego sobie tez zycze \"na okraglo\" :-) Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 sto lat, samej pomyslnosci, zawsze usmiechu, duzo zdrowka i sily do zmagan z Hanulka i jej przyszlym rodzenstwem :-) 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czyzbym przeoczyla jakiegos torta???? Dunia 100 lat !!! Wszystkiego naj ! Milosci, zdrowka i pieniedzy! I wiekszej rodzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka, Filipka____ serdecznie dziekuje 🌼 Filipka_____ w ramach tortu wprosilam was na murzynka do Reign i chyba jeszcze kawaleczek dla ciebie specjanie sie ostal. Wiec za moje zdorwko na stare lata :-P Najlepsze zyczenia w dniu dzisiejszym (od serdecznego kumpla): od teraz mozesz miec juz zmarszczki, mozesz zrzedzic i moze ci si enie chciec i nikt nie moze sie do ciebie przyczepic :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, nikto nie je doma, czy jak?? Ja juz po porannych zakupach. Po obiedzie czeka mnie wyslanie taxow. Dziewczyny jakim listem to sie wysyla (z jakims potwierdzeniem odbioru czy cos takiego?). Nie pamietam jak to szlo rok temu, ale wydaje mi sie, ze chyba sprawdzalismy gdzies w necie czy juz doszlo do irs. Wrrrr, mam tylko nadzieje, ze jak bede po lanczu to juz bedzie luzniej na poczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia my wyslalismy w sobote i moj maz poszedl i pani mu na poczcie powiedziala, ze to zwykly list wiec takim wyslal. Podejrzewam, ze w zeszlym roku tez tak wysylalismy, bo inaczej mialabym jakis kwitek w papierach i mniej problemow ze znalezieniem wlasciwego adresu do wysylki. U nas pogoda dzis jak w listopadzie w Polsce brrrrr. Nie wyczailam chyba jeszcze kiedy tu sie cieplo zaczyna. Ale chyba w zwiazku z pogoda i naszym stanem zdrowia zostaniemy znow dzis w domu :-( a wtedy na pewno ktoras z nas zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka, dzieki. Ja tez pewnie zapytam pania \"w okienku\". Bo moze to, ze sprawdzalismy to pomylilo mi sie z tym, ze jak juz oni zaczna te twoej pity przegladac, to status (kto i co robi) mozna sprawdzic on-line. Bo w sumie tez nie mam chyba zadnego papierka z poczty. Zaraz sprawdze. Uj, u nas tez cholery mozna dostac. Pogoda na szczescie ladna, po poludniu idziemy do kolezanki, ale mala od wczoraj, a raczej od soboty wieczor taka podrazniona, ze heja helena. A najgorsze jest to, ze pare dni teraz bede miala z nia mocno jezdzonych (zbieram paczuszke do Polski), a ona mi zaczyna sie aferowac w aucie juz po 10 minutach jazdy. Ehhhh. Zycze zatem duzo zdrowka (psychicznego takze) i trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×